Als je vrij hebt moet je je toch ook vrij voelen? P&C. Geweldige mode, gezellige sfeer. FAMILIEBERICHTEN Trij hebben is meer dan niet hoeven werken **|e doet andere dingen Draagt kleren die gemakkelijk zitteri*'n Prima jeans of bandplooibroek* En 'n shirt waarin je je vrij voelt Bij P&C hebben ze 't allemaal kkkk 19.9 18.- 69.5 35.- Peek&Cloppenburg DINSDAG 2 MEI 1978 TROUW/KWARTET t P6-RHS1* kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond isdit alleen mogelijk van 18.00- 20 00 uur 80 jaar Van harte gefeliciteerd vader, opa en overgroot vader Arie Timmerman Ane, Co. Riek, Sjaan, Janny. Henk, Ans, Tom. Arie. Joke. Corry, Hans. Fhilip, Marjan, Piet, Bep, Arie, Cock. Janny. Jos. Ati. Gerrit. Rob. NanneU Michelle, Marie ke. Erik, Henrike. An dreas. Mayra, Santhi. Voor Opa van Santen gefeliciteerd met uw verjaardag van kinderen en kleinkinderen. Tante Nel Kok Hartelijk gefeliciteerd met uw 80-ste verjaardag van uw 36 neven en nichten. Wie alle dingen op werkelijke waarde weet te schatter., en met afgaat op het oordeel van anderen, die mens is echt wijs. en hij heeft meer van God geleerd dan van de mensen. Dank voor dit voorbeeld. Jan-Sjoukje. Henk-Franden. Ale-Gerry, Ybele-Corric 3 mei 1978 Park 14. Enkhuizen Onze lieve Vader en Moeder. Opa en Oma G. Zomer B. Zomer-Sikken waren op 28 april 78, 55 jaar getrouwd. Dankbaar en blij hebben wij dit in familiekring gevierd. Ermelo: Dirk en Mart Zomer Akersloot: Anny en Jaap Tjeerten Wierden. Tiem en Hanny Zomer Noordseschut. Otto en Henny Zomer H oogeveen Luuk en Meen Zomer Rheden: Els en Jan Meerman Aal ten Diny en Harry Blanken en kleinkinderen. Noordseschut, D. ten Heuvelstr. 11. Met die|>e droefheid geven wij kennis van het heengaan van onze lieve zuster en tante Wilhelmina Johanna Kamman oud-directrice van de Nijverheidsschool (Hanze- school) Kampen. Op de leeftijd van 74 jaar. Zij leefde voor en met ons allen. Hengelo (O.): R. Kamman S. Kamman-Wijknict Pretoria (Zd. Afrika): J. Vlug Krugersdorp (Zd. Afrika) H. E. W. Potgieter-Vlug Asta en John Ver» Rijswijk (Zd. Holland): E. G. A. Zijlstra-Vlug H W Zijlstra Isolde Erwin Vishoek (Kaapstad Zd. Afrika): G J R. Vlug M Vlug-Clegg Karen Ludi Richard Hengelo (O) 29 april, 1978 Geerdinksweg 130 Corr. adres: H. W. Zijlstra, Breebaartlaan 58. Rijswijk (Zd. Holland). De crematie zal plaatshebben woensdag 3 mei om 11.00 uur in het crematorium te Usselo (gelegen aan de Rijksweg. Enschede-Haaksbergen). Aan hen die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, wordt verzocht om 10.50 uur in bo vengenoemd crematorium aanwezig te zijn. De overledene is opgebaard in de aula van het koningin Juliana ziekenhuis te Hengelo (O). Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematieplechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Hedenmorgen is op de leeftijd van 77 jaar. in de Heer ontslapen Pieter Klaas Olij weduwnaar van G. E. Leijdekker voorheen weduwnaar van A. van Mourik ..de dood heeft met het laatste u-oord" Uit aller naam A J. Olij Baarn 29 april 1978 Corr.adres: Vossiuslaan 27 Bussum De rouwsamenkomst zal worden gehouden op woensdag 3 mei a s. om 15.00 uur in de aula van de Nieuwe Algemene begraafplaats aan de Wii- kamplaan te Baarn. waarna de teraardebestel ling zal plaats hebben Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Heden 29 april 1978 is onze broer, de heer Pieter Klaas Olij geboren 7 april 1901 te Utrecht in Gods Vaderhuis opgenomen. Utrecht H Olij Oosterbeek B Olij Na een rijk en werkzaam leven, nam God tot Zich. onze lieve zorgzame vader. Groot- en overgroot vader Riemer Roukema op de leeftijd van 82 jaar. Hij was gehuwd met Nienke Zwart die 13 oktober 1973 overleed. De Heer is mijn herder, ik heb al u'at mij lust. Hij zal mij geleiden naar grazige weiden. Hij roert mij al zachtkens aan wateren der rust. Eindhoven: H. van Ooik-Roukema A. W. van Ooik Maarn: R. J. Roukema J. G. Roukema-van den Berg Uithoorn: P. A. Roukema S. Roukema-Tom Hammilton (Canada): J. Roukema D. Roukema-Kroeze Stadskanaal: F. te Velde-Roukema S. te Velde Soest G. Baumfalk-Roukema J C- Baumfalk. Joure: E. Roukema A. Roukema-Kloosterman Amersfoort: R. E. van Bochove-Roukema J. C. van Bochove Dokkum: A. Roukema en klein- en achterkleinkinderen. Dokkum. 1 mei 1978 Professor U. Huberstraat 19 Gelegenheid tot condoleren woensdag 3 mei van 17.45 uur tot 18.30 uur in de aula van het zieken huis te „Sionsberg" te Dokkum en na afloop van de begrafenis in „Pro Rege" achter de Geref. kerk te Oenkerk. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 5 mei in de Fonteinkerk te Dokkum om 13.30 uur waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 14.45 uur op de begraafplaats te Oenkerk. Van zijn aardse taak ontheven is heengegaan naar het vaderhuis onze geliefde Zwager Riemer Roukema gehuwd geweest met Nienke Zwart. Zijn leven getuigde met woord en daad van zijn liefde voor zijn Heiland. Dokkum. 1 mei 1978. Moddergat: G. Zwart-Meinsma Halfweg: J. Zwart-de Jong Dokkum: G. Zwart Op de dag des Heren werd opgenomen in heerlijk heid mijn lieve vrouw, onze lieve moedv. be huwd- en grootmoeder Maria Elizabeth Vijver-Makkes van der Deijl in de ouderdom van 80 jaar. na een gelukkig huwelijk van bijna 52 jaar. ..Want bij U is de bron des leuens. in Uw licht zien wij het licht." psalm 36 vers 10 onberijmd) Leeuwarden, 30 april 1978- Hempenserweg 2-402 Leeuwarden: J. W Vijver Utrecht: H. J. W. Vijver T Vijver-Poll Jan. Anton, Willem en Irma Alike Hendrika Mare Oscar Paul Edwin Sigrib Maria Elizabeth De dienst van woord en gebed zal worden gehou den D.V. vrijdag 5 mei a.s. des namiddags om 1.30 uur in het kerkcentrum „Oase". Weideflora 142. Daarna zal de begrafenis plaats vinden op de Noorderbegraafplaats. Gelegenheid tot condole ren een half uur voor de aanvang van de dienst in genoemd centrum. Heer ik weet dat in mijn laatste da gen als ik misschien niet eens meer bidden kan. Uw geest voor mij Uw hulp en steun zal vragen, zodat ik in rust na U zal gaan. In stil geloofsvertrouwen heeft God tot Zich geno men mijn geliefde man. onze zorgzame vader en opa Filipus van Duijn in de ouderdom van 88 jaar. Amersfoort: N. G. van Duijn-van der Wel Voorschoten: Jo en Ben Vianen: Mieke en Marius De Lier: Kees en Mats De Lier: Arie en Ali Veldhoven: Corrie en Tom klein- en achterkleinkinderen Amersfoort. 30 april 1978 „De Schuilenburgt" A 13 Corr.adres: C. van Duijn Hoofdstraat 117. De Lier. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 3 mei a.s. in gebouw ..Het Anker". W J Baron van Gentplein. De Lier. Aanvang van de dienst om 15 00 uur. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te De Lier om circa 15 30 uur. Na de ter aardebestelling gelegenheid tot condole ren in gebouw ..Het Anker" Lois rodeo-shirt van katoen. jê qqq In beige/brique en beige/rood. Lois, Wrangler en Levi's jeans in corduroy of denim, met rechte of wijde pijp. Corduroy jeans in zand, grijs, zwart en marine va. 64.- Denim jeans. v.a. 72.- Effen shirt van grove Indiakatoen in naturel, lichtblauw 0*790 en beige. /Li* Kanvas broek met bandplooi. 100% Katoen. ZTO50 Pilot-shirt van katoen in wit, blauw, camel, beige, grijs en bruin. Met lange mouw IO9O Met ^ortG mouw Katoenen kaki jeans met rechte pijp. Na een ernstige ziekte heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde zwager en oom. Gerrit Struik Pzn. Sinds 4-9-1976 weduwnaar van Mevr. A. Groot geboren 10-6-1905. Wij zijn dankbaar voor wat hij in onze familie kring heeft betekend, en zullen hem zeer missen. Enkhuizen: J Kol Sr. J. W. Groot B. Groot-Lub W. Kruk-Groot K. Kruk Wzn. W Groot P W. Groot-Goos Heerlen J Bouma-Groot A. H. R Bouma Enkhuizen K. Groot A. Groot-Westerterp neven en nichten Enkhuizen. 30 april 1978. Na een langdurig gedragen lijden behaagde het de Heere tot onze droefheid van onze zijde weg te nemen, mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma. zuster, schoonzuster en tante Jannigje Marrigje Aanen-Swijnenburg op de leeftijd van 72 jaar en 4 maanden Hoornaar: A. Aanen Leerdam: A. G. van den Berg-Aanen C. M. van den Berg Hoornaar: E. Aanen A. C. Aanen-Pierhagen kleinkinderen en verdere familie Hoornaar 29 april. 1978 Dorpsweg 71 Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis dinsdag van 19 30-21 00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 3 mei om 13.45 uur in het Gemeenschajoshuis te Hoornaar, waarna de teraardebestelling om 14.30 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Hoornaar. Üe Here heeft gegeven. De Here heeft genomen, de naam des Heren zij geloofd. Door een droevig ongeval op 20 april heeft de Here heden vanuit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve pappa, onze onver getelijke zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom, Henk Koers op de leeftijd van 31 jaar. Mede namens wederzijdse familie: Aria Koers-Groen Linda Sander Rotterdam. 30 april 1978 Russische straat 74 B Aan huis geen bezoek geen toespraken Gelegenheid tot condoleren woensdbgavond van 19.00 tot 20.00 uur in de rouwkamer van ..De Rustenburg" aan de Mathenesserlaan 500 en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 5 mei op de begraafplaats „Oud-Kralinge" aan de Kra- lingseweg 334, na aankomst in de kapel omstreeks 2.45 uur. Vertrek vanaf „De Rustenburg" om 14.15 uur. Heden overleed na een tragisch ongeval onze geliefde neef Henk Koers oud 31 jaar. Namens alle ooms, tantes, neven en nichten: Familie Huizingh. Rotterdam, 30 april 1978 p/a G. van Tol, Bijlwerffstraat 36 e. Rotterdam. Na tien dagen angstig afwachten na het auto ongeluk dat hem overkwam, zijn wij diep getrof fen door het bericht van het overlijden van onze nog zo jonge vriend, collega en medewerker, Henk Koers Ons ontbreken de woorden tot vertroosting van zijn vrouw Aria. zijn ouders er^zijn kinderen. Moge God hen nabij zijn in hun smart. Bestuur, directie en medewerkers van de Stichting „De Rusteburg" Rotterdam-Bergschenhoek 30 april 1978. De eeuwige God zij U een woning Deuteronomium 33 27a In Zijn goedheid heeft God. voor ons onverwacht, tot Zich genomen onze lieve vader en opa Cornelis de Waal weduwnaar van Guurtje Schuijt Schuijt op de leeftijd van 78 jaar. Twello: J. M. Dekker-de Waal H. L. Dekker Ugchelen: K. J. Meylink-de Waal J. Meylink Ugchelen: H. de Waal A. de Waal-Knobbe Holten: T. van Dijk-de Waal A. van Dijk Dronten K. de Waal J de Waal-de Jonge Hattem: C. de Waal H. A. de Waal-Gelderman en kleinkinderen Apeldoorn. 1 mei 1978 Bejaardencentr. (Talma Elim) Corr.adres: H. de Waal. Merrijken Aertslaan 6, Ugchelen. Vader is opgebaard in het rouwcentrum van de „Monutastichting" Derk Kamphuisweg 6 te Ug chelen. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 5 mei om 13.00 uur op de algemene begraafplaats „Hei- dehof" te Ugchelen, waarna gelegenheid is tot condoleren in de aula aldaar. Vertrek vanaf bovengenoemd rouwcentrum om 12.30 uur. Mede door uw belangstelling en meeleven tijdens de ziekte en het overlijden van onze lieve Jannie F. D. M. Holwerda hebben we kracht ondervonden om verder te leven. Hartelijk bedankt voor uw handdruk, kaart of brief Fam. Holwerda Jetske van de Ploeg April 1978 Vervolg op pagina 12

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12