j Wij drinken mei Mr. APJ.M Mvan der Stee, Dr. AH. Boerma, oud-dir.-gen. Dr. Aart C. Gisolf, arts. minister v. Landbouw Visserij. Voedsel- en Landb.-Org. (VN). Mr.FJp.M. vanThiel, Leen Pfrommer, schaatstrainer. J. Beekmans, Pater Leopold Verhagen, voorm. voorz. Tweede Kamer. voorm. lid Tweede Kamer D'66. Penny de Jager, danseres. Rick van der Linden, popmusicd Dr. L. Meinsma, dir. Stichting Prof. Dr.J. Tinbergen, econoom. Vera Beths, violiste Kon. Wilhelmina-fonds. Han Rensenbrink, bioloog. Mr. H.Rijpstra, Commissaris Judith Bos, t.v.-presentatrice. Mevrouw N.G.Barendregt, Mr. Dr.B. de Gaay Fortman, der Koningin Friesland. Ambtenaar Europese Commissie, lid Eerste Kamer. Aart Staartjes, t.v.-acteur. C.GA.Mertens, Jan Timman, int. grootmeester Penny de Jager, danseres. André van Duijn, komiek. Ronnie Bierman, actrice. Willem Ruis, t.v.-presentator. Kees Rijvers, trainer PSV. lid Eerste Kamer voor het CDA. schaken, kamp. van Nederland. Ans Smulders-van Gerwen, turnster. I - Gebroeders Molenaar, zakenlieden. Lenny Kuhr, zangeres. Theo Koomen, journalist. Chriet Titulaer, ruimtevaartdeskundige. Drs. C.J. Smeekes, directeur STER. Enith Brigitha, zwemster. Mr. W. Aantjes, fractievoorzitter CDA. Drs. F.G.L.L Schots, Jenny Arean, actrice, burgemeester van Den Haag. Lou Lap, zakenman. Fanny Blankers-Koen, Olympisch kampioene. Rogier van Otterloo, musicus. Erica Terpstra, Alice Oppenheim, journaliste, lid Tweede Kamer voor de V.V.D. Pcppi en Kokki. Louis van Dijk, musicus. Mies Bouhuys, schrijfster. Peter Knegjens, radio- en t.v.-presentator. Willy Alberti, zanger. Wil van Seist, acteur. Jan Raas, wielrenner. Mieke Telkamp, vocal is te.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 16