I FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 27 DECEMBER 1977 HSO/ kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op aondagovond Is dit alleen.mogelijk van 18.00-20.00 uur. 1918 1978 Onze lieve ouders en grootouders, de heer en mevrouw J. de Boer en P. de Boer-v. d. Akker hopen, zo God wil. op 9 januari 1978 hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zoetermeer, december 1977 Schoutenhoek 198 Degenen die onze ouders willen komen gelukwensen zijn hartelijk welkom opmaandag 9 januari 1978 tussen half vier en vijf uur 's middags in de benedenzaal van de Morgensterkerk. Nassaulaan 1 te Zoetermeer (te berei ken met de Sprinter: halte Dorp) ..Wat vlied' of bezwijk' getrouw in mijn God" Gezang 470 Onverwacht werd van ons weggenomen mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moe der en oma Jantje Johanna Augusteijn-Bontkes Op de leeftijd van 75 jaar. Veenendaal: A. Augusteijn Bennekom: H. Buiten-Augusteijn H. J. Buiten Astrid-Marjolijn Harderwijk: J. Augusteijn L. M. Augusteijn-Mulder Lex - Corien - Maarten- Jeanet Joost Veenendaal: W. Versteeg-Augusteijn J. Versteeg Cees Jan Joost Hardenberg: G. Versteeg-Augusteijn W. Versteeg Karolien-Hanneke Leende: R. H. Augusteijn C. Augusteijn-De Bruijn Robbert Veenendaal. 23 december 1977 Pr. Willem-Alexanderpark 291 Liever geen bezoek De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woens dag 28 december om 13.30 uur in de Gereformeer de Brugkerk, Kerkewijk te Veenendaal. waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Veenendaal. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Ik weet, aan wie ik mij vert rouwe, al wisselen ook dag en nacht. Ik ken de rots waarop ik bouwe; hij feilt met, die uw heil verwacht. In Jezus ontslapen mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader Klaas Lieve op de leeftijd van 68 jaar. N. Lieve-van der Ent Greet en Dolf Lia en Koo Wilma en René Roosendaal. 23 december 1977 Jacob van Ruysdaelstraat 67. De dienst van Woord en Gebed zal worden geleid door ds. H. Rooze, op woensdag 28 december om 14.00 uur in de Geref kerk ..Christus Koning", Dr. Schaepmanlaan te Roosendaal, waarna teraarde bestelling op de algemene begraafplaats Bach- laan te Roosendaal zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheid nemen in één der rouw kamers van het Franciscusziekenhuis, Boerhaa- velaan 25 te Roosendaal, van 18.00-19.00 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condole ren in het jeugdgebouw naast de Geref. Kerk. Verzoeke geen bezoek aan huis Geen bloemen en geen toespraken. Ik hef mijn ogen op naar de bergen, vanwaar zal mijn hulp komen. Mijn hulp is ran de Here die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Op Zijn tijd. eerste kerstdag, nam God tot Zich, in zijn Heerlijkheid, in volle zekerheid des geloofs, mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jacob Roffel Hij werd 83 jaar. Ede: K. Roffel-Greveling Adelaide: H Roffel L. Roffel-Luyt Oudorp: C. Tanis-Roffel M. Tanis Lun teren: G. van Andel-Roffel S. J. van Andel Klein- en achterkleinkinderen. Ede. 25 december 1977 ..Het Maanderzand". Louise Henhèttelaan 17 De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17, Ede Gelegenheid tot bezoek woensdag 28 december van 19 00-20 00 uur De rouwdienst wordt gehou den donderdag 29 december om 10.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te Ede. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 10.30 uur aldaar plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd; Psalm 434 Heden nam God, voor ons nog onverwacht, tot Zich onze lieve man, vader, grootvader, zwager en oom Sjoerd Wynia in de gezegende ouderdom van 82 jaar. D. Wynia-Smit M Wynia A. C. Wynia-van Vliet Sjoerd, Ton, Annet, Meindert en Jetse J. M. Slikboer-Wynia J. Slikboer Sjoerd, Johan, Annemarie en Lieuwe M. J. van der Meer-Wynia P. A. van der Meer Margreet en Delian en verdere familie Slikkerveer. 24 december 1977 Willemstraat 130 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 27 decem ber. 15.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Vre dehof te Ridderkerk. Psalm 103:9 oude berijming Op de morgen van de eerste Kerstdag ging van ons heen. mijn geliefde vrouw en onze lieve zorg zame moeder en oma Maria Guijt-Rijsdam geboren 2 maart 1900 Katwijk aan Zee: W. Guijt sr. Nieuwendijk (N. Br.): M. Heijstek-Guijt M. Heijstek 's Gravenhage A. Loef-Guijt P. Loef Bleiswijk: L. Guijt P. C. Guijt-van den Haspel Veldhoven (N.Br) L. A. Vos-Guijt J. H. Vos Katwijk aan Zee W. Guijt jr. J. Guijt-Simon en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 25 december 1977 Huize „Duinrand", Nolensstraat 2 De rouwdienst is bepaald op vrijdag 30 december a.s. om 2 uur in zaal „Irene", Voorstraat 35 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis op de Oude Algemene Begraafplaats aan de Zuidstraat zal plaatsvinden Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7-8.30 uur in Huize „Duinrand" Nolensstraat 2 en na de begrafenis in zaal „Irene". Wij nodigen u uit de begrafenis te willen bijwonen en verwachten u daartoe in zaal „Irene". Op 23 december 1977 werd uit onze familiekring weggenomen in volle verzekerdheid des geloofs, Fennigje Broekroelofs-Stegeman sedert 1971 weduwe van J. Broekroelofs Haar nagedachtenis zal bij ons in ere blijven Heemse: Z. Bouwhuis-Stegeman J. Bouwhuis Ane: A. Niemeijer-Stegeman J. Niemeijer Gramsbergen: H. Stegeman A. Stegeman-Assen Heemse: H. Fransen-Tibben P. Fransen Hardenberg/Radewijk. 26 december 1977 Hoe lieflijk, hoe vol heilgenot, o Heer. der legerscharen God. zijn mij Uw huis en tempelzangen! Hoe branden mijn genegenheén, om 's Heren voorhof in te treên! Mijn ziel bezwijkt van sterk verlangen; mijn hart roept uit tot God, die leeft, en aan mijn ziel het leven geeft. Ps. 84 1 Met deze woorden is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Fennegien Broekroelofs-Stegeman sedert 1 september 1971 weduwe van J. Broekroelofs in de leeftijd van 76 jaar. Hardenberg: F. Veurink-Broekroelofs H. Veurink Aly - Henk - Fenny - Roger - Joke Radewijk: E. Broekroelofs G. J. Broekroelofs-Weitkamp Fenny - Jan Radewijk: G. J. Broekroelofs H. Broekroelofs-Vrijlink Jan Radewijk: Joh. Broekroelofs H. Broekroelofs-Lennips Gieneke - Jan - Gert Jan Bergentheim: Z. Broekroelofs J. Broekroelofs-de Weerd Willy Jan - Johan - Inge Henriètte Hasselt: G. J. Broekroelofs J. Broekroelofs-Prins Ferdinand - Jelle Hardenberg, 23 december 1977 Correspondentie adres: E Broekroelofs. Stobbenhaarweg 11. Harden berg. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 28 december a.s. op de begraafplaats aan de Bruch- terweg te Hardenberg. De rouwdienst zal worden gehouden in de Gere formeerde Kerk te Radewijk; aanvang 10.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 11.00 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Op de eerste Kerstdag is na een moedig gedragen lijden ingegaan tot het Feest van haar Heer, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria Siderius in de ouderdom van 74 jaar. Baam: S. Siderius Delft: J. Maaskant-Siderius G. Maaskant Katwijk: A. Minnee-Siderius J. Minnee B. C. Siderius neven en nichten Katwijk aan Zee, december 1977. Hogeweg 5 Thuis liever geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden d.v. donderdag 29 december a.s. des nam. 2.30 uur op de begraaf plaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jantien van Aalst-Zonneveld op de leeftijd van 75 jaar. D. van Aalst Vierpolders: J. W. van Aalst E.A. van Aalst-Laarman Hans en Ben en verdere familie. 's Gravenhage, 24 december 1977 Melisstokelaan 1568 Geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben donderdag 29 december om 12.00 uur op „Nieuw Eykenduy- nen", Kamperfoeliestraatg 2 a te 's Gravenhage. „God die liefde is, zal ons bewustzijn vullen" Bedroefd geven wij u kennis van het voor ons onverwachte overlijden van onze broer en con frater Pater drs. ANDRE WOUTERS, Marist Hij bereikte de leeftijd van 61 jaar. Zelf overtuigd en met grote vaardigheid tracht te hij in geschreven en gesproken woord aan anderen de menslievendheid van God duidelijk te maken en liet hen die goedheid concreet ervaren in zijn eigen persoon. FAMILIE WOUTERS PATERS MARISTEN 's-Hertogenbosch, 24 december 1977. Corr.-adres: Jacob van Riebeecksingel 5. Woensdag 28 december wordt om 19.00 uur een Eucharistieviering gehouden in de Sint Anna- Kerk, Boschmeersingel 26, waar de overledene dan is opgebaard. In de receptiezaal van de kerk wordt gelegen heid geboden tot condoleren. Donderdag 29 december om 11.00 uur zal in genoemde parochiekerk de plechtige uitvaart dienst worden gehouden. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het gemeenschapshuis „De Oase", Amundsenstraat 60. De crematie vindt plaats om 15.00 uur te Heeze, Somerenseweg. Zij die onverhoopt geen persoonlijke kennisge ving ontvingen, gelieven deze als zodanig te beschouwen. „Mijn genade is U genoeg" 2 Cor. 12 9 Na een langdurig, doch moedig gedragen lijden is in volle zekerheid van zijn geloof van ons wegge nomen onze zorgzame vader en lieve opa Johan Herman Scheffel weduwnaar van Tiny Streefkerk op de leeftijd van 72 jaar. Amsterdam: G. A. Scheffel J. Scheffel-Stammis Purmerend: H. Scheffel W. Scheffel-van Bueren Purmerend: G. J. Wismeijer-Scheffel B. C. Wismeijer Purmerend: J. H. Scheffel H. Scheffel-Moritz en kleinkinderen Amsterdam. 24 december 1977. Linnaeusstraat 45 hs. Correspondentie-adres: Familie G. A. Scheffel, Jisperveldstraat 555, Amsterdam (Noord). Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van 7.30-8.30 uur, in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C B. u.a.. Vondelstraat 101. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 28 december om 15.00 uur, in de aula van de begraaf plaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amster dam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Vertrek van de Vondelstraat 101 ongeveer 14.00 Na een langdurig doch geduldig gedragen ziek bed. is op de leeftijd van 72 jaar in Jezus ontsla pen. onze geliefde zwager, de heer J. H. Scheffel weduwnaar van Mevrouw Tine Streefkerk Amsterdam: D. Streefkerk A. Wevers Huizen (N.H.) C. Brenning-Streefkerk Amsterdam: T. J. Streefkerk M. J. Streefkerk-van der Neut Nunspeet: J F. Wijsma M. H. Wijsma-Streefkerk Amsterdam, december 1977. Het geloven is aanschouwen geworden voor onze lieve vader en grootvader Jan Wilting weduwnaar van Zwaantina Dening op de leeftijd van 86 jaar „Al de weg leidt mij mijn Heiland, Wat verlangt mijn ziel dan meer?" Hoogeveen: J. Wilting Sleen: J. S. Wilting J. Wilting-Koekoek Emmen: H. Tijben-Wilting R. Tijben en kleinkinderen Sleen. 24 december 1977 Broeklanden 4 Vader is opgebaard in de aula van de begraaf plaats in Sleen. Condoleantie-bezoek: woensdag avond 28 december a.s. van 19.30-20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 29 december a.s. om 13.30 ,uur op de begraafplaats te Sleen, vanuit de Gereformeerde Kerk aldaar. Daaraan voorafgaapde zal een dienst van woord en gebed worden gehouden in deze kerk. Aanvang 13.00 uur. Kerk open 12.30 uur. Na afloop gelegenheid tot condoleren in de aula. Geen bloemen - geen toespraken. Op eerste kerstdag 1977, na een slepende ziekte ontviel mij mijn dierbare echtgenote Johanna Antonia de Geest sinds 30 juli 1926 gehuwd met Hendrik Groeneveld Geboren te Arnhem op 12 maart 1900. Zij was de liefde mijner jeugd. Bedroefd, doch dankbaar dat God ons zo lang voor en met elkaar een gezegend leven heeft geschonken. H. Groeneveld Ede, 25 december 1977. Verlengde Maanderweg 57. Geen bloemen - Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17 te Ede. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 30 decem ber om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Ede. Op kerstmorgen is van ons heengegaan, in de hoop op eeuwig leven, onze zorgzame en lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Martijntje Zaal weduwe van H. J. Wibbelink in de ouderdom van 84 jaar. „Maar na de dood is het leven mij bereid" (Psalm 49 6a oude berijming) Familie Wibbelink Familie Zaal Goor. 25 december 1977 Huize „Scherpenzeel" Correspondentie-adres: Irisstraat 12, Goor. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donder dag 29 december a.s. op de algemene begraaf plaats te Goor. Hieraan voorafgaand zal om 13.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de Ont- moetingskerk. Van Kollaan te Goor. Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de rouwdienst in de hal van de Ontmoetingskerk. Met ontroering hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden op 23 december te 's Gravenhage van de secretaris van onze Stich ting, de heer J. de Boer Met grote toewijding heeft hij zich ingezet voor de opbouw en de goede voortgang van ons werk, dat de volle liefde had van zijn hart. Aan onze God en vader, die in hem zulk een trouw medewerker ons had gegeven, dragen wij nu zijn vrouw en kinderen op. Namens het bestuur van de Stichting tot Steun van de School met de Bijbel te Genk (Belgisch Limburg) Ds. D. W. Ganzevoort, voorzitter Mr. R. J. Haasjes, 2de secretaris Mevr. Dra. C. L. Overweel, penning- meesteresse God heeft tot Zich geroepen Zijn kind, onze oudste broer, zwager en oom Cornells Westerhoff geliefde echtgenoot van L. Poelman op de leeftijd van 70 jaar. Nu kan hij weer zingen: „Ere zij God." 26 december 1977 Hoogkerk, Reddingiusweg 52 Hoogeveen: M. Westerhoff Ripon (Calif.): R. Westerhoff H. Westerhoff-Hollander Borger: A Kuipers-Westerhoff Hoogkerk: J. Westerhoff H. Westerhoff-Zwaneveld Dronten: A. G. Westerhoff H. Westerhoff-Knol Barendrecht: D. S. Westerhoff B. Westerhoff-Davids Hoogeveen: J. Westerhoff K. Vriese Amsterdam: K H Westerhoff W. A. Keizer nichten en neven. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het op 23 december 1977 onverwacht overlijden van de heer G. van der Hoeden oud-leerkracht van de Prinses Beatrixschool aan de Klaas Katerstraat te Zaandam. Meer dan 40 jaar was hij aan deze school verbon den. Met grote trouw en liefde heeft hij zich steeds ingezet voor zijn onderwijskundige taak. Door zijn lange staat van dienst aan dezelfde school zal hij ongetwijfeld in de geschiedenis van de school en in de herinnering van de talloze oud-leerlingen blijven voortleven. Het licht van de Kerstnacht trooste zijn vrouw en Het bestuur van de Vereniging voor Chris telijk Onderwijs te Zaandam: C. Schipper, vice-voorzitter S. M. Pos, secretaris Heden nam de Here van ons weg onze geliefde vriend en oom George van der Hoeden op de leeftijd van 74 jaar. H. J. Dorgelo C. Dorgelo-Veldhuis Rie en Kees en kinderen Ber en Tonny Wim Zaandam, 23 december 1977 Wederom nam God er een weg uit onze familie kring: onze geliefde zus ter en schoonzuster Anna Jongeneel echtgenote van A. A. Vooys in de gezegende leeftijd van 82 jaar. Hoofddorp: Jac. C. van Vliet Alphen a/d Rijn: C. Jongeneel-Pronk Nieuw Vennep: W. A. M. Vreeken- Jongeneel L. M. Vreeken Koudekerk a/d Rijn: G. Jongeneel- van Tilburg Rietveld: S. Jongeneel- van Vliet Alphen a/d Rijn: G. Jongeneel J. M. Jongeneel-Bos Westbroek: S. Jongeneel- Dorrepaal Haarlem: J. T. van de Wijngaard Nieuw-Vennep: Joh. Jongeneel H. M. Jongeneel- de Kleuver Alphen a/d Rijn: I. van Wieringen- Jongeneel C. van Wieringen Katwijk a/d Rijn, 24 december 1977. „Ziet welken liefde ons de Vader heeft gegeven, dat wij kinderen Gods genoemd worden en wij zijn het ook." 1 Johannes 3:1a In de kerstnacht is in Je zus ontslapen onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Jantje Luth in de ouderdom van bij na 84 jaar, sinds 22 fe bruari 1968 weduwe van Jan Groen. Stadskanaal, 25 december 1977 „Maarsheerd", Holland Michigan, U.S.A.: F. Hekman-Groen. A. Hekman Den Haag: J. G. Groen J. Groen-Dijkema Delfzijl: K. Groen G. Groen-de Groot Meppel: J. Groen M. A. Groen den Hollander Groningen: R. Groen S. Groen-Jonker Stadskanaal: R. J. H. Groen klein- en achterkleinkinderen De begrafenis is bepaald op donderdag 29 decem ber a.s. om 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Onstwedde. Zij die de begrafenis willen bijwonen, worden om 11.00 uur in ..Brinkhof' naast de Gereformeerde Kerk te Onstwedde ver wacht, waar de rouw dienst aanvangt om 11.30 uur precies. Na de begrafenis gele genheid tot condoleren. Correspondentie-adres: R. J. H. Groen, Stadska naal, Drentse Monden rc (mi ;e di itri 3di "hdi nu ui2 ch i 3 God nam tot Zich onze lieve schoonzuster en tante Neeltje Janna Adriana den Boer weduwe van Bartel Pieter Davidse Zierikzee: A J. Davidse A. H. J. de Wit Rotterdam: A. Davidse-Storm J. Davidse A. Davidse-Albers Santpoort: M. Davidse N. Davidse-van der Velden Vlaardingen: G. J. Davidse W. C. Davidse-van Dam lid et He l c tt eft na jui t l i dei Dn lz< Heden nam God, geheel onverwacht, tot Zich mijn lieve man, onze geliefde broer, zwager en oom Arie van Beek op de leeftijd van 67 jaar. Uit aller naam: K. G. van Beek-Verhoog 's Gravenhage. 23 december 1977. Zuiderparklaan 386. Geen bezoek Geen toespraken De dienst van woord en gebed zal gehouden worden woensdag 28 december om 14.30 uur in de aula van ..Nieuw Eykenduynen", Kamperfoelie- straat 2a te 's Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Voor uw blijk van medeleven tijdens de ziekte en na hefjJ overlijden van onze lieve moeder en oma Martje Poelman-Pleiter betuigen wij u onze oprechte dank. Groningen, december 1977. Maaslaan 4. Hawthorne N.J., U.S.A.: A. C. van Dam-Poelman F. B. van Dam Marianne en Bob Margreet John Groningen: H. A. Poelman

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 6