121 T3D J! wijkverpleegkundige MEDISCH DIREKTEUR verpleegkundige en twee gediplomeerde ziekenverzorgsters hoofdverpleegkundige het nieuwe spittaal Ziekenverzorging V fysiotherapeut(e) den ooiman verpleegkundigen Kruisvereniging „Hoogeveen" Heb je belangstelling voor een verzorgend beroep? -j bezigheidstherapeute verpleegkundige verpleegkundigen verple©9kundigen Verpleegkundige Kraamverzorgster ARTSEN VERPLEEGKUNDIG AFDELINGSHOOFD Informatie van het Andreas Ziekenhuis over de opleiding tot verpleegkundige A Andreas Ziekenhuis STICHTING SOPHIA-ZIEKENHUIS -ZWOLLE ZATERDAG 24 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET Het Bestuur van het CHR. GEREF. BEJAARDENCENTRUM 'De Koningshof' Immanuel Kantstraat 90 Rotterdam, tel. 010-196655 vraagt ter voorziening in vacature een Wij vragen van betrokkenen: een positief Chr. instelling, liefde voor de ouder wordende mens. Voorwaarden en salariëring volgens C.A.O. voor bejaardentehuizen. Degenen die voor deze funktie belangstelling hebben worden verzocht hun sollicitatie te zenden aan de direkteur. Voor de OPERATIEAFDELING van ons ziekenhuis vragen wij een Zij/hij zal worden belast met de leiding van genoemd komplex. Het accent van deze funktie ligt op het organisatorische vlak. het leiding geven, het plannen, alsmede de ontwikkeling en reorganisatie van het hele o.k.-gebeuren. Aan de Diakonesseninrichting Bronovo is een chirurgische A5-opleiding verbonden, hetgeen de noodzaak van management- aktiviteiten vergroot. De opbouw van het operatieprogramma is allesomvattend en rijk gevarieerd. Inlichtingen omtrent deze funktie worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur. de heer P. Meijlis, telefoon 070- 26.41.41. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 2900, Bronovolaan 5. 's-Gravenhage onder vermelding van de letters VO. streekziekenhuis warnsveld /bij zutphea Na een reorganisatie op onze kinderafdeling zijn 3 sub afdelingen ontstaan die afzonderlijk uitgerust gaan wor den met een stafgroep. Door deze uitbreiding zoeken wij kontakt met mei kinderaantekening of kraamspeclallsatie voor de afdelingen: a. zuigelingen b. peuters, kleuters en kinderen tot 14 jaar c. boxen (voor geïsoleerde verpleging). Rang en salaris zijn afhankelijk van uw opleiding en er varing. Zr. H. W. Boerdam. Hoofd Verplegingsdienst, verstrekt gaarne nadere inlichtingen, tel. 05750 - 84411. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan het Hoofd Personeelszaken. Ooyerhoekseweg 8 te Warns veld. 77-23 WIJKVERPLEEGKUNDIGE Het bestuur van de Kruisvereniging „Hoogeveen" roept bij deze belangstellenden op te solliciteren naar de bij haar vereniging vakante funktie van om gezamenlijk met de hoofdwijkverpleegkundige, 9 colle ga's en 3 wijk-ziekenverzorgenden in teamverband onze doelstellingen betreffende wijkgezondheidszorg te reali seren. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk Rechtspositie: volgens de bestaande regelingen personeel Kruisvereni gingen Huisvesting: voor het vinden van een woning zal van bestuurszijde alle medewerking worden verleend. Informatie inzake deze funktie kan ingewonnen worden bij de hoofd wijkverpleegkundige Mevr. Zr. M. J. M. Brilman, tel. 05280-66488, b.g.g. 64764. Sollicitaties aan het bestuur van de Kruisvereniging „Hoogeveen", p/a Tapuitlaan 71, te Hoogeveen. Wegens vertrek van èèn onzer medewerkers zoeken wij op korte termijn kontakt met een Uw taak zal dan enerzijds bestaan uit het zelfstandig behandelen van bedpatiënten en patiënten op de afdeling fysiotherapie, anderzijds uit het begeleiden van stagiaires ziekenverzorging. Het is mogelijk, de funktie uit te oefenen in part-time dienstverband. Sollicitatiebrieven te richten aan de geneesheer-direkteur, J. van Duyvendijk, Nachtegaallaan 5. Katwijk aan Zee. HERVORMD PSYCHIATRISCH CENTRUM VOOR BEJAARDEN Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J.H.M. Mikkers, hoofd van de afdeling fysiotherapie, telefoon (01718) 15441, toestel 126. KATWIJK AAN ZEE Dan WELKOM in "den Ooiman", waar in het komende voorjaar weer een 2-jarige opleiding begint voor het diploma Voor toelating tot deze opleiding is het nodig, dat je tenminste 17 jaar bent bij het begin van de kursus. en dat je in het bezit bent van èèn van de volgende diploma'sI.N.A.S., MAVO-4 (liefst met vormingsklas), B.V.B.-I of een gelijkwaardig diploma. Na de vooropleiding - die twee maanden duurt - verdien je als eerste jaars leerling-ziekenverzorgende f 1.291,79 bruto per maand en als tweede jaars leerling f 1.417,76 Na het behalen van het diploma bedraagt het bruto maandsalaris op 19-jarige leeftijd tenminste f 1.652,34. Deze bedragen worden nog verhoogd met een toeslag voor onregelmatige diensten, terwijl je voorts kunt rekenen op een 5-daagse werkweek 21 vakantiedagen per jaar 7%% vakantietoeslag. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te richten aan de direktrice. Groot Hagen 6. Doetinchem, telefoon 0834012.65.41. hervormde stichting reactiveringscentrum en verpleeghuis Doetinchem prof. chr tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" Bennekom Ons huis maakt deel uit van het komplex Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom. De medewerkers van .De Breukelderhof trachten gezamenlijk een goed leefklimaat voor 160 psychisch gestoorde bejaarden te scheppen. In dit kader neemt de bezigheidstherapie een belangrijke plaats in. Wegens het vertrek van één van onze bezig heidstherapeutes hebben wij binnenkort plaats voor een die in het bezit moet zijn van het diploma School voor Bezigheidstherapie (te Epe of Breda). De nieuw aan te stellen medewerkster zal de gelegenheid krijgen de leidsters aantekening te behalen. Inlichtingen over deze funktie worden U graag verstrekt door de direkteur dr. K. Veldman, telefoon 08389-9101 Uw schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118 te Bennekom. protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom In ons ziekenhuis, dat 320 bedden telt, ontstaan op korte termijn de volgende vakatures voor de Polikliniek, in de funktie van waarnemend hoofd in het bezit van het A-diploma in het bezit van het B-diploma en/of het A en B- diploma voor de PAAZ Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. K Pronk, algemeen hoofdverpleegkundige, telefoon 08389 - 91 01 toestel 2255 Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling perso neelszaken. Prol. Chr. Streekziekenhuis. Edeseweg 118. Bennekom. Het Oranje-Groene Kruis te 's-Gravenhage vraagt voor haar Kraaminrichting (21 bedden) een Voor inlichtingen en sollicitaties: Mevrouw W. Beije Tel. 070-648830 van 9.00-16.00 uur; De la Rèijweg 297. 's-Gravenhage. De PROVINCIALE UTRECHTSE KRUISVERENIGING vraagt: die bereid zijn Consultatiebureaus voor Zuigelingen en Kleuters te leiden op diver se plaatsen in de provincie Utrecht. Onze voorkeur gaat uit naar artsen die langere tijd dit werk kunnen doen. Voorlo pig is de honorering allejen mogelijk op free-lance basis. Inlichtingen gedurende kantoortijd Dienst Moederschapszorg en Kinderhygiëne, He renstraat 35. Utrecht. Tel. 030-313546. Buiten kantoortijd mevr. A. K. van 't Hooft- Oonk. districtskinderarts, tel. 03404-13090. STICHTING REVALIDATIECENTRUM „DE HOOGSTRAAT" TE LEERSUM Per 1 juni 1978 ontstaat, wegens functioneel leel tijdsontslag van het hoofd van één onzer verpleecj afdelingen (35 bedden) de vacature van Öetrokkene moet in staat zijn het hoofd van d verplegingsdienst bij diens afwezigheid te ver vangen. Naast verantwoording voor een goede patiënten zorg dient tot zijn/haar taak o.a. gerekend t worden: het mede zorgdragen voor een goede organi^JJ satie; het begeleiden van verpleegkundigen en (leerjm ling) ziekenverzorgenden: belangstelling voor opleidingszaken. het leggen en onderhouden van contacten mei andere afdelingen; het samenwerken in een multi-disciplinair team.^ Vereisten: ft diploma A-verpleegkunde; voortgezette opleiding: 3' revalidatie-ervaring wordt op prijs gesteld. in in verband met de inwerkperiode een zo spoe-ihi dig mogelijke indiensttreding >o Medewerking kan zonodig worden verleend voort€ deelneming in de Landelijke Opleiding Revalidation Verpleegkundigen. Arbeidsvoorwaarden volgens Rijksregeling. a| Salariëring als hoofd verpleegkundige. !S< Sollicitaties te richten aan de directie van ..De Hoogstraat", Postbus 47, 4956 ZR Leer sum. Nadere (telefonische) informatie wordt u gaarnéju verstrekt door Mw G. T. M. Jansen, hoofd verple-lei gingsdienst; 03430-4441. jrr De opleiding begint per 1 maart en 1 september 1978. De studie duurt 3V2 jaar en is zowel theoretisch als praktisch. Vereist voor de opleiding is een MAVO-4 (met scheikunde, natuurkunde en biologie), een HAVO of een gelijkwaardig diploma. De leeftijd moet ten minste 17 jaar en 7 maanden zijn. Aan het einde van de opleiding wordt een wettelijk erkend diploma uitgereikt. De eerste drie maanden bestaan uit een theoretische introduktie periode. Hierna wordt een salaris betaald voor leerling-verpleegkundigen. Dat salaris bedraagt het 1e jaar f 1291,79 per maanden loopt op totf 1591,52 bruto per maand. Daarnaast wordt een continu toeslag uitgekeerd van circa 14%. Eventueel is een eigen 1 persoons flat met douche en toilet te huur voor 125.00 per maand. 153-A-ll Ons ziekenhuis werkt vanuit een oecumenische levensbeschouwing en van de medewerkers wordt ten aanzien van dit punt een positieve opstelling verwacht. Als je belangstelling hebt, schrijf dan naar de afdeling personeelszaken van het Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, Amsterdam, telefoon 020-176817 of kom op onze informatie-avond in het Andreas Ziekenhuis, dinsdag 17 januari 1978 van 19.30-21.00 uur. Het Sophia-Ziekenhuis te Zwolle, dat in 1972 een nieuw gebouw met 610 bedden (inkt. wiegen) heeft betrokken, is een algemeen ziekenhuis met regio nale funktie, waar nagenoeg alle specialismen (o.a. neurochirurgie en radio- therapie) worden uitgeoefend. Voor verscheidene specialismen is er een volle dige of partiële opleiding; in affiliatie met de Rijksuniversiteit te Groningen worden co-assistenten opgeleid. De personeelsleden van de Stichting Sophia- Ziekenhuis vallen onder de rechtspositieregeling van de gemeente Zwolle. Het bestuur wil gaarne in kontakt treden met kandidaten voor de funktie van medisch adjunkt-direkteur. De te benoemen persoon zal bij gebleken geschiktheid op 1 mei 1979 de dan met pensioen gaande direkteur-geneesheer opvolgen als Tot de taken van de driehoofdige direktie als totaliteit behoren o.m.: het ontwikkelen, organiseren en be waken van het ziekenhuisbeleid, het geven van leiding aan de groep van sektorhoofden, het nemen van de belangrijkste uitvoeringsbeslis singen en het verzorgen van externe kontakten en vertegenwoordigingen. Binnen deze gezamenlijke verant woordelijkheid zal het aandachts gebied van de medisch direkteur in het bijzonder gericht zijn op de ontwikkeling van het medisch beleid, op de kontakten met de medische staf, op de supervisie van de medische en de medisch- ondersteunende sektor en op de begeleiding van nieuwe medische projekten. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij naast praktijkervaring als arts beschikken over organisato rische en leidinggevende kapacitei- ten en over voldoende inzicht in de ontwikkelingen op het gebied van de gezondheidszorg. Leeftijd bij voorkeur tussen 35 en 45 jaar. Eén psychologisch onder zoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de sekretaris van het bestuur, ir. J. Wijmans, p/a Dr. C.A. van Heesweg 2 te Zwolle

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 30