Secretaresse praktijkwisseling FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 15 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET PF kunnen van maandag lol en met vrijdag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00*20.00 uur. Geboren: Barend Matthijs Elly de Ronden-Prins Barend de Ronden Sannemarij Eemnes. 10 december 1977 jfr Patri jzenhof 182 Zondag 18 dec. is het 25 jaar geleden dat ons huwelijk, werd bevestigd. Gode dankbaar willen wij ieder die ons met dit heugelijk feit wil feliciteren van harte welkom heten op maandag 19 dec. We houden „open huis" v.m. van 10 tot 13 uur. n.m. van 15 tot 22 uur. op Deelerwoud 15, Hoenderloo. J. den Bakker Joh. den Bakker-Vreeman Nog is uw heerlijkheid verborgen, maar ons geloof vertrouwt, dat eenmaal op de eeuw'ge morgen uw macht het veld behoudt, Gij kracht, verhuld in brood en wijn, wilt onze eeuw'ge spijze zijn en maakt ons rein. Gezang 232 vers 3. Bedroefd, maar getroost en dankbaar voor di! rijke leven delen wij u mede. dat heden stil van ons heenging mijn lieve man. vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Dr. Pieter Boendermaker emeritus-predikant en hoogleraar aan het Evangelisch-Luthers Seminarium op de leeftijd van 84 jaar. Hilversum: E E. Boendermaker- Happe J. P. Boendermaker E. .A. C. Boendermaker-Duyvendak Peter en Sjoukje Conny en Gerben H. Goedegebuure Rhenen: M. A. Boendermaker Glenbrook (Australië): D. Boendermaker y C. G Boendermaker-Paull Christiaan Katrina Amsterdam: R. Th. Meiners—van Genderen Stort J. R. J. Meiners Els Herma en Carlo Badwildungen: A. A. Nicolai-van Genderen Stort H. Nicolai Hannelie en Winfried Hans-Martin en Dorothee Eva-Maria Bieleveld: H. Röhl-van Genderen Stort E. Rohl Angelika en Gernod Christina en Andreas Irene en Rudi en achterkleinkinderen. Hilversum, 14 december 1977 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 19 december om 14.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Bosdrift na een rouwdienst in de Evangelisch-Lutherse Kerk aan de Bergweg te Hilversum, aanvang 13.30 uur. Vader is thuis opgebaard, bezoek vrijdag n.m. 4 tot 5 uur en 's avonds 7 tot 8 uur. De Synode der Evangelisch Lutherse Kerk in het Koninkrijk der Nederlanden geeft met ontroering kennis van het overlijden van de Hoogeerwaarde Hooggeleerde Heer Prof. Dr. P. Boendermaker Emeritus predikant oud-President der Synode Emeritus hoogleraar op de leeftijd van 84 jaar. De Synode gedenkt met dankbaarheid de trouw en grote ijver waarmede hij de kerk in vele functies heeft gediend. Namens de Synode: ds. W. Bleij, president mr. T. R. Semstra, eerste secretaris Harmeien, 14 december 1977 Beatnxlaan 52 In de Heer ontslapen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan Boiten ridder in de orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 84 jaar. Psalm 23 Groningen, 13 december 1977 Huize Patrimonium, K.8-10, Beukenlaan 36. Wageningen: T. Woldring-Boiten J.J. Woldring Stedum: J. Zeeuw-Rijskamp D. Zeeuw Groningen: R. Wieringa-Boiten H. Wieringa Dronten: W. Boiten A.C. Boiten-Le Feber Culemborg: W.G. Eigeman-Boiten P.J. Eigeman Stedum: J.H. Boiten J Boiten-Hammenga klem- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleren op vrijdagavond 16 december 1977 van 7 tot 8 uur in huize Patrimoni um, Beukenlaan 36 te Groningen. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 17 december 1977 om 13.30 in de Geref. kerk te Stedum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in „Trefpunt" te Stedum. Correspondentie adres: H. Wieringa Galenuslaan 18. Groningen. Nieuws uit de kollektie, waarin mode, stijl en vrouwelijkheid perfekt harmoniëren. Een kollektie voor vrouwen, die bewust en met smaak hun mode kiezen. Opengeweven driedelig ensemble met fraai geplooide rok. Kleuren: zwart, pink, beige of turquoise. |^Q Mt. 38 t/m 44. Prijs 1. Tweedelig ensemble. Wijd e1 stijlvol belijnd. Kleuren; zwi grijs of camel. 1QQ Mt. 38 t/m 44. Prijs JLc/c7r Wijd vallende japon met elegante col. Kleuren: zwart, grijs, camel, bleu of écru. Mt. 34 t/m42. Prijs ||(j wegens vertrek naar het buitenland van dhr. ERE Chin A. K wie wordt de praktijk voortgezet door dhr i H.van Gelderen, Optometrist O v. kontaktiensspeclallstNed Optiek school. Spreekuur volgens afspraak Bel voor meer informatie Oogmeetkundig Kontaktlenscentrum Overtoom 3981 o halte lijn 1, Jan Pieter Heyestraat Amsterdam Tel 020 -187765 „Veilig in Jezus' armen" De Here heeft tot Zich geroepen Zijn kind, onze geliefde broer, zwager en oom Willem Engel op de leeftijd van 78 jaar. Trooste God zijn vrouw en kinderen. Uithoorn: A. Engel-v. d. Schaft Vlaardingen: D. v. d. Vlis-Engel Dinxperlo: J P. Engel N. G. Engel-van Nood Blaricum: G. van Wettum-Engel G. van Wettum Uithoorn: G. Engel G. Engel-van Houten Voor het Hoofd van de Afdeling Interne voorlichting en Publikaties van Shell Nederland B.V. te Den Haag zoeken wij een bekwame secretaresse. De afdeling is belast met de redactie en produktie van een aantal periodieken, brochures en andere drukwerken en met de verzorging van andere vormen van voorlichting, o.a. cursussen en voordrachten. Ze fungeert ook als centrum voor de personeelspubliciteit tep behoeve van de maatschappijen van de Koninklijke/Shell Groep in Nederland. Gevraagd wordt een energieke medewerkster, leeftijd tot 30 jaar, die zoveel mogelijk zelfstandig de correspondentie kan verzorgen, vergaderingen notuleren, de redactie bijstaan met redactioneel- administratieve taken, de agenda bijhouden e.d. Het is noodzakelijk dat zij type ervaring heeft, vlot kan stenograferen (Nederlands en Engels), spreekvaardig heid in het Engels bezit en over een goede dosis handigheid en gezond verstand beschikt. In ruil daarvoor bieden wij haar een prettige samenwerking in een team van ruim een dozijn mensen die binnen een grote, internationale onderneming een eigen sfeer en werkterrein hebben met veel contacten binnen en buiten het bedrijf. Verder: - een goed salaris; - een vakantie van 20 werkdagen met 8% vakantietoeslag; - een 13e maand salaris; - tegemoetkoming in de kosten woning-werkverkeer; - warme of koude lunches tegen zeer redelijke prijzen; - sport- en ontspanningsmogelijkheden; - een aantrekkelijke premiespaarregeling. Sollicitaties te richten onder nr. 220/1147 aan onderstaand adres. Voor telefonische inlichtingen: 070-773500. SHELL INTERNATIONALE PETROLEUM MAATSCHAPPIJ B.V. Personeelsafdeling (PNSH), Postbus 162, Den Haag. Aalsmeer, 11 december 1977. De HEERE nam tot Zich, na een leven vol moeite en zorgen, onze lieve moeder, zuster en tante Bouwina Smit op de leeftijd van bijna 86 jaar, sinds 1 november 1969 weduwe van Doeke Pot Middelstum. 12 december 1977 Burg. v. Ankenweg 6 Middelstum: Hendrik Harm Pot Assen: Marchina Alberta Pot Middelstum: H. Smit H. Smit-Smit Uithuizen: Z. Bakker-Smit A. E. Bakker Wagenborgen. C. Bouwman-Smit N. Bouwman Roodeschool: F. T Smit-Rijzebol neven en nichten Pot en Smit Corr adres. Burchtstraat 19. Middelstum. De begrafenis zal plaatsvinden D.V op vrijdag 16 december a s. om 14.00 uur vanuit „Vita Nova" Herestraat 39. Middelstum Zij, die de overledene de laatste eer willen bewij zen. worden verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn. Enige kennisgeving God nam op in Zijn heerlijkheid, waarnaar ze zo verlangde, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Dietje Atzema weduwe van Kasper Holwerda bijna 88 jaar oud. Ze was voor ons de moeder, die ons liet delen in haar liefde. Haar uitdrukkelijke wens was, dat zij uit de kring van haar kinderen en kleinkinderen zou worden begraven. Zwolle: Jouke en Riek Holwerda-Staats Enschede: Jan en Bep Holwerda- Carmigchelt Groningen: Janny Verbeek-Holwerda Gasselternijveen: Henk en Sien Holwefda- Vandermaelen Klein- en achterkleinkinderen Groningen, 10 december 1977 „Menno Lutterhuis". Correspondentieadres: Van Oldebarneveltlaan 129, Groningen. Heden nam de Heer van dood en leven tot Zich onze zeer geliefde vader, opa en broer Thijs Arend Vos emeritus predikant der Ned. Herv. Kerk op de leeftijd van 74 jaar. Matth. 5 3:12 Lausanne, Tiebo Arnhem, Frans en Dicky Oosterhout, (Gld.), Thijs en Jacqueline Adorp (Gron.), Eiso en Femmi en kleinkinderen Arnhem, A. de Jong-Vos Arnhem, 13 december 1977. Corr. adres. Middachtensingel 119. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Protestantsch Begrafenisfonds, Rietgracht- straat 2 te Arnhem. Bezoek aan de rouwkamer van 17.15-18.30 uur, ingang Singelstraat. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 16 december om 13.00 uur in de Paasbergkerk, Da Costastraat, waarna er gelegenheid is tot condo leren. Overeenkomstig de wens van de overledene vindt daarna de begrafenis in alle stilte plaats. Geen bezoek aan huis. geen bloemen. God nam tot Zich onze trouwe leerlinge en mo ge vriendin Carla Geerlings Tot het laatste heeft zij met vreugde het onderi aan het jonge kind willen dienen. Wij zijn dankbaar dat zij een tijd bij ojis m< zijn. Psalm 40 4 Hij gaf mij een nieuw lied in de mond, lofzang aan onze God. Mogen velen het zien en vrezen, en op de h vertrouwen. Arnhem, 12 december 1977. Namens allen die werken en studeren de Christelijke Opleidingsschool voor Kl terleidsters te Arnhem: G. W. van de Wetering, direkteur, Hierbij danken wij allen van harte die persoor schriftelijk hun deelneming betuigden bij het ove van mijn geliefde vrouw, onze moeder en grootn Christina Grashoff-Van Gemert G. J. F. Grashoff, mede namens kinderen en kleinkindeil Emmen, december 1977 Thedingekamp 24 lieer familieberichten op pagi Neven en nichten

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20