postzegel Trouw] FAMILIEBERICHTEN praktijlwisseling SLECHT RAPPOFT? N.C.S.V. - KAMPFOLDER 198 Uw advertentie in wordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen. ZATERDAG 10 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTETp kunnen van maandag tot en mei vrijdag telefonisch van 9 00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. De heer en mevrouw Krans-Smelt en Meindert geven met blijdschap kennis van de geboorte van Sijbrand Maarten Haarlem, 9 december 1977 Crayenesterlaan 56 tijd. ManasUchting Haarlem. Blij en dankbaar delen wij mee dat Maria Elisabeth (Marlies) geboren werd op 8 decem ber 1977. Hanme Dorr en Martien Brinkman Vrijheidslaan 66". Am sterdam. Zondag 18 dec Is het 25 Jaar geleden dat ons huwelijk werd bevestigd. Cod cdankbaar willen wij ieder die ons met dit heuglijk feit wil feliciteren van harte welkom heten op maandag 19 dec Wc houden ..open huis" v.m. van 10 tot 13 uur, n m. vsn 15 tot 22 uur. op Deelerwoud 15. Hoen- derloo J DEN BAKKER JOH DEN BAKKER- VREEMAN Opa van Dieren hartelijk gefeliciteerd met uw 65-ste verjaardag Wij wensen u morgen een fijne dag. Kinderen en kleinkinderen. Op 16 december a.s. hopen wij met onze ouders W. J. G. Verhoog en G. J. Verhoog-van Andel hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. U kunt hen feliciteren avonds van 7 tot 10 uur aan boord van het ms. Avifau na, voor die gelegenheid af gemeerd schuin achter ons huis. Rijndijk 226 Hazers- woude. Nelleke en Victor Wil en Marian Rijk en Joke Mathilde Geert Donderdag 22 december is het 25 jaar geleden dat wij G. J. Roogoor en G. A. Hartemink trouwden. Dit gaan we D.V. vrijdag 23 dec. samen met familie en kinderen Alei en Ton, Henk, Nans an André, Gertjanke, Ard, feestelijk herdenken. Aalten. december 1977 Molenstraat 5 Gelegenheid om te feliciteren 23 dec. van 5 uur tot half 7 in gebouw Irene, Hogestraat. Eventuele cadeaux of feestelijke bijdragen zouden we graag in geld ontvangen t.b.v. zending West-Irian en Landbouwvoorlichting (A.D.B.) Pakistan. Dankbaar en blij delen wij U mede, dat op d.v. 21 december onze ouders en opa en oma G. J. van Pljkeren en C. van Pijkeren-Schep 40 jaar getrouwd zijn. Allen, die hen hiermede geluk willen wensen zijn van harte welkom op die dag van 20.00-21.30 uur in .Xe Coq d'Or" Ley weg 533 's-Gravenhage. Dat zij nog lang voor elkaar gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen Adri en Maarten Ronald, Marcel en Winfred 's-Gravenhage, Loosduinsekade 340. Met blijdschap en dankbaarheid maken wij bekend dat onze ouders en grootouders A. B. C. Hofland v.d.m. en Johanna Hofland-Bakker op 16 december a.s. 40 jaar getrouwd zijn en dat het op 9 januari a s. 40 jaar geleden is dat vader te Oostkapelle In het ambt van dienaar des Woords in de Gereformeerde Kerken bevestigd werd Wij hopen deze heuglijke feiten in de besloten kring van £ezin en familie te herdenken. Burlington, Canada. en Joanne Hofland Brian en Annemarie lijswijk, an en Sylvia Hofland Robert, Jacinda en Anita Apeldoorn. Bram en Ineke Hofland Gerda en Stefan Rijswijk arianne en Rien den Otter Marco, Eric en Cecilia Burlington. Canada, Bert en Ati Hofland Kristen Corradres. Aart van der Leeuwlaan 122, Delft. 1918 DE HEER IS UW BEWAARDER 1978 Op D V 2 januari 1978 hopen onze geliefde ouders, grootouders en overgrootouders C. van de Polder en C. E. van de Polder-Verbaas de dag te herdenken, dat zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden. Gelegenheid tot gelukwensen op vrijdagmiddag 16 de cember 1977 van 15-18 uur in een zaal van de Groene- tuinkerk. Groene tuin 353. Rotterdam-I Jsselmonde Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. Ravenswaard 423 In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland Jezus Christus is, na een kortstondig lijden, heel rustig ontslapen mijn geliefde man. onze vader en groot vader Krijn Johannes Willem IJserman in de ouderdom van 85 jaar A. W IJzerman-Nooteboom Bodegraven P van Doorn ijzerman J G. van Doorn Yvonne Rijsoord. 5 december 1977 Rijksstraatweg 70 De begrafenis heeft in stilte plaats gehad te Rid derkerk. RECTIFICATIE In het overlijdensbericht van Adriana Martijntje Hogenboom geplaatst op vrijdag 9 december, werd vermeld dat de rouwdienst gehouden zou worden op zater dag 10 december a.s. om 20.00 uur. Het juiste tijdstip is zaterdag 10 december om 2.00 uur. De Heere is mijn Herder Ps. 23 De HEERE onze God nam tot Zich Zijn dienst knecht, mijn lieve man. onze lieve vader en groot vader Willem Rijnsburger V.D,M. Geboren 8 december 1900 Echtgenoot van Johanna Francina Meinster Eerder gehuwd geweest met Alida Hendrika van Nieuwenhuizen Emeritus predikant der Ned. Herv. Kerk Oud-legerpredikant Officier in de Orde van Oranje-Nassau Amersfoort. 9 december 1977. Anna Paulownalaan 11 Amersfoort: J. F. Rijnsburger-Meinster Nijkerk: W. B. Rijnsburger G. E. Rijnsburger-Huyssoon Alike, Gerda, Edith, Elise en Wilma Nijverdal: G. D. Rijnsburger M. C. Rijnsburger-Strijker Annelies, Willem Baan en Edith Havelte: B. E. Rijnsburger F. E. Rijnsburger-Pannekoek Hanneke. Edith, Willemijn en Mirjam Bunnik: E. A. W. van der Velden- Rijnsburger M. A. van der Velden Alike, Joop en Nanda Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 14 december om 13.00 uur in de Bergkerk. Dr. A. Kuyperlaan 2 te Amersfoort, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats „Rusthof" te Amersfoort. Gelegenheid om de familie te ontmoeten na afloop van de begrafenisplechtigheid. Geen bloemen De HEERE nam tot Zich mijn onvergetelijke zwager Willem Rijnsburger Oud-Bei jerland: T. Meinster 9 december 1977 Algemene Kennisgeving 1 Corinthiêrs 2:9 Heden overleed, in volle zekerheid van haar gé- loof, onze lieve zuster, behuwdzuster en tante Alida Vos in de ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam: Jantien H. Vos Rotterdam, 6 december 1977 „Emmahuis" Correspondentieadres: Jantien H. Vos Witte de Withstraat 23 b De teraardebestelling heeft plaatsgevonden op de Begraafplaats „Oud-Kralingen" en is op verzoek van de overledene in stilte geschied. Geef dat wij zonder lijden uit deze wereld scheiden, geef ons een zachte dood Hebt Gij ons weggenomen, doe ons dan tot U komen, o onze Heer en onze God! Gezang 391 6 Voor ons geheel onverwacht is overleden Cornells Willem Combee, in de leeftijd van 60 jaar. Leiderdorp: A. C. Combee-Baarspul Jan Combee Zwijndrecht: Greetje en Fop den Boer Eelco, Tjeerd, Karianne Kampen: Meta en Rien Landeweerd Marieke Hoorn: Kees en Ineke Combee Sander Leiderdorp, 8 december 1977 Heemraadlaan 13 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St Elisabethziekenhuis te Leiderdorp. Thuis en aan de rouwkamer geen bezoek. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 13 december a.s. van 1-1.30 uur in de kapel van de Scheppings- kerk, van Poelgeestlaan te Leiderdorp, aanslui tend de rouwdienst, waarna de begrafenis om ca. 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp zal plaatsvinden. Geheel onverwacht nam de Here tot Zich mijn zoon en onze broer, zwager en oom Cornells Willem Combee echtgenoot van A. C. Combee-Baarspul, op de leeftijd van 60 jaar. Leiderdorp, 8 december 1977. Zeist: G. Combee-de Jong Zeist: T. S. L. van Nieuwkerk-Combee J. van Nieuwkerk Drachten: L. D. Combee R. Combee-Scholten Utrecht: S. L. Combee C. A. Combee-Lodder nichten en neven. „De Heere kent degenen' die de Zijnen zijn." Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een langdurig ziekbed uit ons midden heeft weg genomen onze innig geliefde zorgzame man, va der, schoonvader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom Adrianus Binnendijk op de leeftijd van 79 jaar. W. Binnendijk-Stigter H. C. Binnendijk H. W. Binnendijk-Pos C. H. Binnendijk M. Binnendijk-de Kort A. Voets-Binnendijk M. Voets klein- en achterkleinkinderen. Hazerswoude, 9 december 1977. Jan Steenstraat 17. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 10 december en maandag 12 december van 19.30 tot 21.30 uur en na de begrafenis in de aula van de begraaf plaats. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 13 december op de Algemene Begraafplaats te* Ha zerswoude (dorp). Aankomst aan de aula 18.30 uur. Op zondag 4 december overleed in Guatemala onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Ans Veenstra-van den Boogaard op de leeftijd van 68 jaar. Zij nam in onze familiekring een grote plaats in. Beek (L): W. H. Verbeek-van den Boogaard. Amsterdam: Chr. de Vries-van den Boogaard J. S. de Vries. Amsterdam D. A. van Gelder- van den Boogaard W. T. van Gelder Loenersloot: J H. W Veenstra E. C. J. Veenstra-Steijns Amsterdam. H. Wachtels van Gelder- Schuitemaker C. W. Wachtels van Gelder. Amsterdam: E. C. Punt-de Wit P. D. Punt Nichten en neven. Tijdens haar vakantie bij ons in Guatemala, is op 4 december 1977 plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Aos Vcenstra van den Boogaard op de leeftijd van 68 jaar. Guatemala. B C. van Hall-Veenstra C G. V van Hall Berber Joint Tijdelijk adres. Surinameplein 25', Amsterdam. De crematie zal plaatshebben dinsdag 13 decem ber a.s. tegen 15.00 uur in het crematorium „West- gaarde". Ookmeerweg/Osdorperban. Amster dam-Osdorp (bereikbaar met bus 23) Tc Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheen. Psalm 89: 1 In haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve tante en oudtante Anna Maria Redeker in de ouderdom van 94 jaar. Alphen a/d Rijn: A. M. Geuchies-Ku'.jken J. E. Geuchies Anke Alphen a/d Rijn: C. W. Kuijken A. Kuijken-de Vries Chris Tineke Jenneke Alphen a/d Rijn: C. C. van Rijswijk-Geuchies M. M. van Rijswijk Amsterdam, 9 december 1977 „Huize De Kimme" Correspondentie-adres: J. E. Geuchies Sumatrastraat 11, Alphen a/d Rijn Geen bezoek Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 13 decem ber om 10.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Met diep leedwezen geven wij hierbij kennis van het plotseling overlijden van onze voorzitter, de heer D. Wessels Zijn sympathieke persoon en zijn energieke lei ding zullen wij zeer missen. Het Nationaal Comité voor Christelijk On derwijs aan Schipperskinderen: Bestuur Personeel van school en internaten Vreeswijk. 7 december 1977. ,J)wars door de dood neemt Hij mij op in Zijn schoot, Loof Hem in eeuwigheid. Amen" Heden nam de Heere op in Zijn heerlijkheid, mijn innig geliefde man, mijn lieve zwager Johannes Pieter Schouten em. pred. van de Geref. Kerken op de leeftijd van 70 jaar. Het was rijn grootste vreugde de genade van de Here Jezus Christus te verkondigen. Twello: A. M. A. Schouten-de Vries Arnhem: G. de Vries Twello, 9 december 1977. Goeman Borgesiiisstraat 78. De dankdienst zil gehouden worden op dinsdag 13 december om 13.00 uur in de Geref. Kerk „Het Kruispunt", Piet Heinstraat, Twello. In deze dienst zal voorgaan ds. W. de Vries, geref. pred. te Amersfoort. Daarna heeft de teraardebestelling plaats op het kerkhof aan de Terwoldseweg te Terwolde om plm. 14.00 uur. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het Stationskoffiehuis, Stationsstraat 31, Twello. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen, geen toespraken. De Here heeft in Zijn heerlijkheid opgenomen onze broer en zwager Johannes Pieter Schouten emeritus predikant van de Geref. Kerk van Schildwolde. Echtgenoot van A. M. A. de Vries. Hij werd 70 jaar. We gedenken met veel dankbaarheid de plaats die hij in onze familiekring heeft mogen innemen, zijn hartelijke verbondenheid aan zijn ambtelijke dienst Op de vertroosting des Heren, met name voor onze schoonzuster, mogen wij rekenen. Amersfoort: M. Schouten-Kruyswijk Doorn: H. J. Kruyswijk-Schouten P. N. Kruyswijk Emmen: A. M. J. Lensink-Schouten J. G. Lensink Den Haag: M. Schouten Bilthoven: A. Schouten A. W. Schouten-van Lochem Den Haag: A. E. Schouten W. J. Schouten-Ruiters Delft: J. M. Allaart-Schouten B. Allaart 9 december 1977. Na een langdurig moedig gedragen lijden is in volle zekerheid des geloofs in haar Heer en Hei land heengegaan, mijn geliefde vrouw, onze zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder Anneke Medema echtgenote van Ate Tuitman, op de leeftijd van 78 jaar. Middelstum, 8 december 1977 "Hippoiytushoes" A. Tuitman Surhuizum: H. Mulder-Tuitman L. Mulder Zierikzee: T. Tuitman E. P. Tuitman-v.d. Maas Middelstum: A. Tuitman-Tuitman P. Tuitman Ermelo: A. Tuitman Hoogvliet: P. Tuitman A. Tuitman-Eijgelsheim Arnhem: H. J. Tuitman E. Tuitman-Saffrie Middelstum: A. Bulthuis-Tuitman J. Bulthuis Rotterdam: G. de Neef-Tuitman L. de Neef Zuidlaren: P. Tuitman J. Tuitman-v.d. Klein Klein- en achterkleinkinderen De teraardebestelling zal plaatsvinden op 12 de cember 1977 des namiddags om 14.30 uur, vooraf gegaan door een rouwdienst óm 14.00 uur in de Aula van het bejaardencentrum Hippoiytushoes te Middelstum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. In plaats van kaarten Heden nam de Here tot Zich onze zorgzame man, vader, behuwd- groot- en overgrootvader Cornells Hendrik Klaassen in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Uit aller naam, H. Klaasscn-Snel Amsterdam. 8 december 1977 Huize SL Jacob, Plantage Middenlaan S2 De crematie zal in alle stilte plaatsvinden. Heden heeft de Heer, voor ons toch nog onver wacht, Thuisgehaald, mijn lieve man en onze lieve vader en opa Hendrik Cornells Boon Hij werd bijna 69 jaar Psalm 91. Alkmiar W. Boon-Teerink Almelt: 11 C. Boon F. de Groot Berkenvoude: C. Hörchner-Boon P. Hörchner Paul Keis Wijiand Addis Afceba: E. loon Alkmaar, 8 decenber 1977 Burgemeester Pjiingstraat I Geen be»ek en geen bloemen. De teraardebesteüng zal plaatsvinden op maan dag 12 december «m 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Akmaar. In plaas van kaarten Het warme meelevq» in de vorm van brieven, telefoongesprekken, persoonlijke bezoeken en handdrukken, gesteuid door oprechte gebeden, schonken ons in dez< moeilijke dagen bij het heengaan van mijn lice Wim lichte troost. Laten wij in deze donkce dagen voor Kerst voor allen die het moeilijk hejben, een lichtend gebed betekenen. Ook namens de kiideren. M. WiersingaRietveld. Emmen, december 1977. Hartelijk dank aan allen die blik gaven van medelevt ei en belangstelling tijdens de zieke en na het overl,jde*on: van onze lieve jongste broer, ztmger en oom r Johannes Hendrikus >an Ameijde Uit aller naam: C. S. van \meijde Rotterdam, december 1977 Allard Piersonstraat 43b De zeer talrijke bewijzen van deelnening. welke ons n lil het heengaan van nijn lieve man. onze lieve vader grootvader Arie van der Meer bereikten, maken let ons niet mogelijk een ieder me een persoonlijk schrijven te antwoorden. Daarom betuigen vrij langs deze weg onze hartelijkiuc dank voor het meceleven bij dit voor ons zo grot n verlies. 's-Gravenhage, decenber 1977 Else Mauhslaan 201. vj_ Mede namens di kinderen. H. H. J. v*j der Meer-Boon. Wegen vertrek naar het buitenland van #ir. E. R. E Chin A. Kwie wordt de taktljk voortgezet door dhr H.varrjelderen. Optometrist O.V./ kontakiensspedalist Ned. Optiek- school. Sreekuur volgens afspraak. 9el voor meer Informatie Oogmeetkundig Koitaktlenscentrum Overtoom 398 t.o halte lijn1. Jan Pieter Heyestraat Amsterdam Tel.: 020-18775 BELEGGINGSFONDS lik POSTZEGELS! Diten nog veel meer nieuwe oer filatelie leest U mrevue o MAANDBLAD Overal verkrijgbaar f 3,50. Speciale aapieding: Stort een bedrag van 7,50 op giro 3733584 \n Postzegel- Revue. Antoniusstr. 32 Ie MOOK en l ontvangt 4 verschenen nummers ter kennismaking. De Nederlandse Christen-Studenten Vteniging (N.C.S.V.) organiseert in de schoolvakanes (dus ook met de Kerst) „bijspijkerkampen" p ver schillende plaatsen in Nederland. Studen<n hel pen in kampsfeer scholieren bij hun protemer met het schoolwerk. Scholieren van alle »hool- soorten kunnen meedoen en er kan hulp geoder. worden in alle vakken. Leeftijden tussen l&n 18 jaar. Zojuist verschenen: Vraag folders en informatie bij: N.C.S.V., „WOUDSCHOTEN", ZEIST; Tel. 03439-13.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8