IS HET PER SE NODIG DAT EEN MILJOEN MENSEN WEET DAT UW HUIS TE KOOP IS? V I I I I I I I I A BON r FAMILIEBERICHTEN CLANSRIJK BET GOEDKOOPST 1,93 PER MILLIMETER 4* bho i! II if VRIJDAG 9 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET P 12- RHS kunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9 00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. d v 17 december a.s. is het 25 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders S. van der Beek H. van der Beek-Dalhuisen in het huwelijk zijn getreden. J H. van Ommen-Van der Beek J. van Ommen Aart en Wiepie, Jan. Menno en Hans Josien Wim en Ria Sea en Jan. Joneke Jan en Frieda Lien Heerde. december 1977 Zwolseweg 42 U kunt hen feliciteren woensdag 14 december van half vijf tot zes uur in het hotel restaurant Dennenheuvel. Heerderweg 27. Epe. Wèl gedaan, gij goede en getrouwe knecht, over weinig zijt gij getrouw geweest, over veel zal ik u stellen; ga in tot het feest van uw Heer. Matth. 25 21 Na een leven van blijde en ook wel droeve dagen, ging heden, voor ons toch nog onverwacht, van ons heen. mijn lieve man Johannes van der Burgh op de leeftijd van 60 jaar. C. M. van der Burgh—de Vries Fam. van der Burgh Fam. de Vlies Arnhem, 7 december 1977 Hardenbroeklaan 6 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Protestantsch Begrafenisfonds, Rietgracht- straat 2 te Arnhem. Gelegenheid tot bezoek aan de rouwkamer van 17.15-18 30 uur, zondag van 12.00-12.30 uur, ingang Singelstraat. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 12 december om 11.30 uur in .de Bcthaniekerk. Laan van Presikhaaf, waarna de begrafenis om 12.30 uur volgt op de algemene begraafplaats „Moscowa" te Arnhem. Vertrek van het woonhuis om 11.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de begraaf plaats. 1 Cor 13 13 Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. Heden 8 december 1977 is op 66-jarige leef tijd van ons heengegaan mijn innig lieve man. onze goede vader en grootvader Gerrit Verduijn registeraccountant Heemstede. C. Verduijn-Hofland Gasselternijveen. A. C. Meima-Verduijn E. Meima Corrian, Klaas Pip .er e. Homme Rijswijk (Z-H), J J Potman-Verduiji. R Potman Wim, Stefan en Renee Bergen (N-H). E J M. Wiersema-Verduijn O. Wiersema Judith en Roman Groningen. P G Verduijn E. C Verduijn-Hesseling Pieter en Vincent Heemstede. M. Vaumontlaan 3 De begrafenis vindt plaats maandag 12 december a.s. om 13.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede, waarna gelegen heid tot condoleren in de aula van de begraaf plaats. Geen bloemen. Geen bezoek. Op 6 december heeft de Heer thuisgehaald zijn moegestreden kind. onze schoonzoon, zwager en oom Maarten van den Kraan op de leeftijd van 46 jaar echtgenoot van Ria Keiler vader van Marrie - Anneke en Arco Rotterdam: J C. Keiler A. M. Keller-Kooren Rozenburg: J. M. Hogeweg-Keller H. Hogeweg Muscat: (Sultanate of Oman: G. Houweling-Keller W. J. B. Houweling en kinderen In Jezus ontslapen onze geliefde zuster, schoon zuster en tante Maria Johanna v.d. Woerdt-.v.d. Beek Ps. 23-onberijmd ,J)e Heere is mijn herder" Abbenes: G. v.d. Beek J. v.d. Beek-Bos Rijsenhout: G. A. Roodenburg v.d. Beek Joh. Roodenburg Wierden A. A. v. Tol-v.d. Beek Zoelen N. v.d. Woerdt-v. Beem Amstelveen A. v. Dijk-den Ouden Assen A. G. Tos-den Ouden Uithoorn J. den Ouden L. den Ouden-Roubos Amstelveen A. den Ouden Neven en Nichten Amstelveen 6 dec. 1977 „Ook in de dood hebt Gij hun lot bepaald. God die de moede strijders binnenhaalt." Gezang 299:7 Onze beste zwager en oom Gerrit Verduyn geboren 19 december 1910, echtgenoot van Cornelia Verduyn-Hofland ging moe-gestreden naar zijn Heer. Mede door zijn vriendelijk optreden en zijn wijze raadgevingen is hij voor ons onvergetelijk. Alphen a d. Rijn: A. Hofland W. Hofland-van Straale Delft: A. B. C. Hofland J. Hofland-Bakker Naaldwijk: E. Hofland W. Hofland-Solleveld Naaldwijk: C. P Hofland A. Hofland-Schellevis Wassenaar: P. J. Hofland J. Hofland-Boers Hilversum: E. Voorberg-Hofland M. C. Voorberg Noordwijk: J. Hofland Heemstede G. Hofland J. J. Hofland-Smidt Delft: A. C. Hofland L. Hofland-Leerdam Rotterdam: G Ph. Hofland M. M. Hofland-Hogenboom Naaldwijk: B. M. Hofland M. Hofland-v.d. Bos Kampen: A. C. Hofland Kampen J M. Zwart-Hofland W. H. Zwart neven en nichten. 8 december 1977. Plotseling heeft de Heere van ons weggenomen mijn innig geliefde en onvergetelijke man en onze zeer zorgzame vader Dirk Wessels op de leeftijd van 60 jaar. En nu. wat verwacht ik o Heere. mijn hoop, die is op U Psalm 38 8 (onber) J. M. J. Wessels-Everaars Joke en Erik Hetty en Arie Hanneke en Ruud Ameide. 7 december 1977. De Geer l. De teraardebestelling zal DV plaatsvinden maan dag 12 december om 14.00 uur op de nieuwe begraafplaats te Driebergen. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Ameide. waarin zal voorgaan de Weleerwaarde Heer Ds. W. Kalkman. Aanvang van deze dienst 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond 10 de cember a.s. van 19.00-20.30 uur in de kerkzaal van het verzorgingstehuis „Open Vensters" aan de Prinses Marijkeweg 34. Geen bloemen. Geheel onverwacht is op de avond van 7 decem ber 1977 van ons heengegaan de heer D. Wessels burgemeester-secretaris van de gemeenten Amei de en Tienhoven, voorzitter van onze vergade ringen. Wij verliezen in hem een goed mens en voorzitter. Zijn heengaan is voor ons een groot verlies. De raadsleden van de gemeenten Ameide en Tienhoven Ameide, 9 december 1977. Voorstraat 1. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heeren. Romeinen 148 Heden ging van ons heen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Martijntje Hogenboom weduwe van Cees Aart van den Berg in de ouderdom van 85 jaar. Haar dankbare en liefhebbende kinderen Spijkenisse, Anna en Piet Spijkenisse, Janny Piershil, Piet en Annie Spijkenisse, Jo en Hotze Rozenburg, Tiny en Wim Huizen, Adry en Bram Heemskerk, Corry en Dick Den Haag. Nini klein- en achterkleinkinderen Spijkenisse. 8 december 1977. Noordeinde 10. Aan huis liever geen bezoek De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zater dag 10 december a.s. om 20.00 uur in de Gerefor meerde Kerk „De Kern", Eikenlaan 2 te Spijkenis se, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Vredehofstraat te Spijkenisse. Vertrek vanaf de kerk om 2.30 uur. Na afloop van de begrafenis is in de Gereformeer de Kerk „De Kern" gelegenheid de familie te condoleren. Onze lieve oma Mevr. A. M. van den Berg* Hogenboom is donderdagmorgen 8 december 1977 overleden. Oma's leven was bidden en werken. Haar klein- en achterkleinkinderen: Atie en Frank, Cornelia en Hans, Jan en Marga, Peter. Lies, Cees Aart, Jan, Ad en Petra, Sjoukje, Jan Pieter, Thea, Marjan, Jeanette, Ab, Erik, Birgit, Jacqueline, Jeanine, Kees Jan. Annelies, Jasper, Rutger en Rozema rijn.^ Geheel onverwacht overleed op de avond van 7 december 1977 de heer D. Wessels burgemeester-secretaris van de gemeenten Amei de en Tienhoven. In hem verliezen wij een burgemeester die zich tijdens de vergaderingen van onze colleges heeft doen kennen als een stimulerende persoonlijk heid, die naar vermogen op harmonische wijze de belangen van onze gemeenten behartigde. Wij zullen hem erg missen. De wethouders van de gemeenten Ameide en Tienhoven. Ameide, 9 december 1977. Voorstraat 1. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat geheel onverwacht op de avond van 7 december 1977 op de leeftijd van 60 jaar van ons is weggeno men de heer D. Wessels burgemeester-secretaris van de gemeenten Amei de en Tienhoven. Hij was een fijne chef en een goed mens. Personeel gemeentesecretarie van de gemeenten Ameide en Tienhoven Ameide, 9 december 1977 Voorstraat 1. Op de leeftijd van 77 jaar heeft het de Here be haagt bij Zich thuis te halen, mijn innig gelief de vrouw, onze lieve moeder, oma en over grootmoeder Geertruida Jantina Jagt echtgenote van Frederikus Albert Dekker Groter blijdschap ken ik niet, dan dat ik hoor. dat mijn kin deren in de waarheid wandelen." (3 Joh. 1 vers 4) Klazienaveen: F. A. Dekker Beilen: G. Dekker-v. Goor Emmen: A. W. Kuik-Dekker J. Kuik S. Dekker H. Dekker-Fennekes Berkel (Z-H): A. Dekker N. Dekker-v.d. Berg Klazienaveen: L. Dekker S. Dekker- Strootman Coevorden: F. Langenberg- Dekker J. E. Langenberg klein- en achterklein kinderen Klazienaveen, 7 decem ber 1977 Rangestraat 117. De overledene staat op gebaard in het rouwcen- trum „De Wolfsbergen", Weerdingerstraat 150 te Emmen. Condoleantie- bezoek zaterdagavond van 7 tot 8 uur. Zij, die mijn lieve vrouw, onze moeder en oma de laatste eer willen bewij zen worden maandag 12 december a.s. om 12.30 uur verwacht in de Ge- ref. kerk te Klaziena veen. Aanvang rouwdienst 13.00 uur, vertrek 13.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Klazie naveen. Na afloop van de plech tigheid gelegenheid om te condoleren in het jeugdgebouw achter bo vengenoemde kerk. Liever geen bloemen Heden nam de Heere tot Zich in Zijn Heerlijkheid onze geliefde schoonzus- :er en tante Aagje Wynia wed. van T. F. de Boer in de ouderdom van 83 laar. Ternaard, 6 dec. 1977. Zuidhorn: W. de Boer Heerenveen: J. Sennema-de Boer H. Sennema Grootegast: J. de Boer Grijpskerk: W. de Boer Zuidhorn: D. R. de Boer Ermelo: M. Bouma-de Boer L. Bouma neven en nichten Heden behaagde het de Heere, na een zeer moi gedragen lijden, tot Zich te nemen mijn F vrouw, onze zorgzame moeder en oma Wijntje Vis echtgenote van Jan van der Woude, op de leeftijd van 63 jaar. Haar leven was dienen. Ede: J. van der Woude Amsterdam: Gerard en Hannie Jan Willem Wytze Amsterdam: John en Nollie Ede, 8 december 1977 Nettelhorst 66. De overledene is opgebaard in het uitvaartct trum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17 Ede. Gelegenheid tot bezoek en condoleance alda zaterdag 10 december van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben maandag 12 cember om 13.00 uur op de algemene begra plaats te Ede. Met grote verslagenheid geven wij kennis van h« plotselinge overlijden van Alet de Vries onderwijzeres aan de Kernschool „Noch dood. noch leven niets kan on scheiden van de liefde van God (Naar Rom. 8:38.39 N 6 Bestuur, jongeren en medewerker van de Johanna Stichting te Arnhem 'u 6 december 1977. Heden heeft de Here m Zijn heerlijkheid opgem men onze geliefde moeder en grootmoeder Aaltje Oldenziel weduwe van J. Brouwer Kzn. op de leeftijd van 87 jaar. K J Brouwer M. Brouwer-Roeloffs Martie Renger Alma Roelof Rotterdam. 7 december 1977 „Borgsate", Meidoornsingel 181 Correspondentie adres Cipreslaan 90. terdam. Geen bloemen - Geen bezoek De rouwdienst wordt gehouden maandag 12 de lij cember om 9.15 uur in de rouwkamer van ..Borg.m sate", ingang Meidoornsingel 183, waarna de be-ftir grafenis op de algemene begraafplaats te Wilder-te vank zal plaatsvinden om circa 1.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst inpi de rouwkamer van „Borgsate" en na de begrafe- ff nis te Wildervank in ..Concordia". de Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijk te ken voor de vele blijken van medeleven, zowel pi_ lijk als schriftelijk ontvangen na het overlijden van: lieve vrouw, onze lieve moeder en onfa Cornelia Hoekveen-van Dijk betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dankj F. Hoekveen Mede namens mijn kinderen Hoek van Holland, december 1977 Seinpad 31. Voor Uw hartelijke deelneming na het overlijden onze zeer geliefde vrouw, moeder en oma Tjitske Vis-Kromkamp willen wij onze welgemeende dank betuigen. De Heere heeft ons in deze smartelijke weg bijzoni Zijn goedheid doen ervaren. Hem alleen zij al de eer W. Vis kinderen en kleinkinderen. Zoetermeer. december 1977 Voorweg 125. SCHRIJF OF TIJP HIER UW ADVERTENTIE-TEKST U hoeft alleen maar een woonpijltje te plaatsen in de zaterdagse Trouw. Die verschijnt tegelijkertijd als huizen-victorie in de Volkskrant. Samen goed voor een miljoen lezers per dag. 't Is in ieder geval wél de manier om zeker te weten dat u 't ook werkelijk verkoopt. En als het dan ook nog helemaal niet duur is om het aan een miljoen mensen mee-te-delen, waarom zou u het dan laten? Als u landelijk wilt adverteren is er geen goedkopere mogelijkheid dan de Trouw/Volkskrant kombinatie. En dat is bijzonder interessant voor u. Op de bon ziet u precies wat dat betekent voor uw advertentie. Wilt u een grotere advertentie opgeven dan op de bon mogelijk is, bel dan 020-917711 toestel 634. Daar kunt u alles te weten komen, ook over de mogelijkheid om zonder bijkomende kosten een foto bij de advertentie te plaatsen voor hel opgeven van een hui zenadvertentie in twee grote ochtendbladen Als ..Woonpijl" in Trouw en als,.Huizen-victorie" in de Volkskrant.Samen 370.000 beta lende abonnees. Dagelijks aan tal lezers ca. één miljoen (NOP '75) In een envelop zonder postzegel sturen aan: TROUW. Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Aantal kolommen: Aantal millimeters hoogte: Plaatsingsdatum(s) 2. o re O -°/ (alleen zaterdagen) <o 'o> E c ,8 1 II NAAM STRAAT WOONPLAATS TEL .HANDTEKENING.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10