JA! VanderMeer doet t» bankengroep in zwaai; van der meer li massief, breed boereneiken met extra-hoge rugkussens in rijk-geplooid rondom-echt-leer voor n priis die alleen \anderMeer kan lanceren! FAMILIEBERICHTEN TWEE+DRIEZITSBANK ECHT EIKEN! ECHT LEER! DINSDAG 6 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET P 16 RH kunnen van maandag fot en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Mei grote verslagenheid delen wij u mede dat na een arbeidzaam leven plotseling van ons is wegge- rtomen. op de leeftijd van 55 jaar, onze directeur, de heer H. D. Groeneveld Zijn persoonlijke inzet en onvermoeide ijver voor het welzijn van onze bedrijven zullen wij in dank bare herinnering houden. Het gezamenlijke personeel van: Beheermaatschappij H. D. Groene veld BV Fabnek van Plaatwerken H. van Dam B V B V Nima Rijnmond B V Groencom B.V. B V B de Graaf Reijerwaard B.V. Bolnes. 2 december 1977 Ringdijk 544 Gelegenheid tot rouwbezoek dinsdagavond van 19.30 tot 20.30 uur in de kantine van het bedrijf te Bolnes. In de „Maranathakerk" aan de Stadhouderslaan 317 te Slikkerveer zal woensdag 7 december om 13.30 uur een samenkomst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden ca. 14.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. In verband met het overlijden van onze directeur, de heer H. D. Groeneveld. zullen onze bedrijven gesloten zijn op woensdag 7 december 1977. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam en omgeving geeft met droefheid kennis van het plotseling heengaan van het bestuurslid, de heer H. D. Groeneveld Het bestuur gedenkt met dankbaarheid zijn stu wende activiteit die hij met liefde voor het Chris telijk onderwijs ten behoeve van onze vereniging en onze scholen heeft verricht. Namens het bestuur N. de Vries, voorzitter. Dr. J. van Helleman, secretaris. Rotterdam. 2 december 1977. God heeft thuis gehaald Zijn moegestreden kind, mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Francina Augustina Zoutewelle geboren Rolfing, op de leeftijd van 65 jaar Zij was uitgeteerd, maar Cod zag op haar neder, zij is verlost. God heeft haar welgedaan Rotterdam: Jac. Zoutewelle Veldhoven: F. A. van den Boogert-Zoutewelle J van den Boogert Hans en Marco Rotterdam: J Zoutewelle P. Zoutewelle-de Hek Nencie Rotterdam. 3 december 1977 Mijnsherenlaan 103 D De overledene ligt opgebaard in het rouwcontrum "Zuid-Holland", Maasdamstraat 4 (Mijnsheren- plein). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar dins dag van 20.15 tot 20.45 uur en woensdag van 19.30 tot 20 00 uur De begrafenis zal plaatshebben donderdag 8 december a.s op de begraafplaats "Chariots". Charloisse Lagedijk 680. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 12.30 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om r 12 45 uur Na lang lijden nam de Here tot Zich onze schoon zuster. Francina A. Zoutewelle-Rolfing echtgenote van Jac. Zoutewelle M. A. Zoutewelle-Dikken F. Zoutewelle-Groenendijk E. Wilschut-Zoutewelle J. Wilschut G. Verschoor-Zoutewelle G. Verschoor C. Zoutewelle-Van Es A. A. Postma-Zoutewelle K. Postma F. Zoutewelle-Verbeek Rotterdam. 3 december 1977. Onverwacht overleed onze onvergetelijke vriend Frcd Geerling Tjecrd Jan en Anneke Ruurd en Meia Ineke Willem en Reina Rob en Pauiien Percy en Agnes Wij hebben in hem een hartelijke en trouwe vriend verloren, aan wie wij in dankbaarheid zullen terugdenken Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze dispuutgenoot Frcd Geerling Namens de Oratorische Ver. STOA Het bestuur Amsterdam. 5 december 1977 Na een langdurig lijden, is heden ontslapen onze geliefde man en vader Lambertus Johannes Kuik op de leeftijd van 59 jaar B Kuik-Bos en kinderen Enschede. 3 december 1977 Bentelobrink 13 Op Zijn tijd heeft onze Hemelse Vader thuisge haald. onze lieve moeder en oma Martjf Poelman-Pleiter weduwe van Roelof Johannes Poelman op de leeftijd van 78 jaar. Mijn genade is u genoeg. Groningen. 2 december 1977. Maasland 4. Hawthorne N J. U.S.A. A. C. van Dam-Poelman F. B van Dam Marianne en Bob Margreet John Groningen: H. A. Poelman Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Een rouwdienst zal gehouden worden a.s. dinsdag 6 december om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats „Selwerderhof", waarna de begra fenis zal plaats vinden. Na afloop gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van de begraafplaats. De Heere is recht in al Zijn weg en werk. Zijn goedheid kent in 't gans heelal geen perk Psalm 145:6 Op Zijn dag heeft de Heere tot Zich genomen onze innig geliefde zorgzame vrouw en moeder, zuster en schoonzuster Elisabeth Anna Vroegindeweij- Michaël op de leeftijd van 54 jaar. A. Vroegindeweij Jantien Corien Liesbeth Sprang-Capelle: Fam. H. T. Michaél Middelharnis: A. A. Vroegindeweij en familie Veenendaal, 4 december 1977 Kerkewijk 102 De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 8 december om 14.00 uur in de Oudekerk op de Markt te Veenendaal. Daarna zal om 15.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Veenendaal. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het gebouw Eltheto aan de Fluiter- straat, bij de Oudekerk. Geen bloemen. Ik ben de Opstanding en het Leven; Die in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:25 Met groot verdriet, maar ook met grote dankbaar heid voor hetgeen zij voor ons en voor anderen heeft betekend, nam de Heere uit ons midden weg mijn innig geliefde vrouw, onze onvergetelijke, zorgzame moeder en grootmoeder Aaltje Wilhelmina Margaretha van der Meijden echtgenote van Leendert Adrianus van Utrecht op de leeftijd van 70 jaar. Gameren. L. A. van Utrecht Bodegraven. A. Loos-van Utrecht E. F. Loos Eugène en Jurgen Portage La Prairie (Canada), D. van Utrecht G. C. H. van Utrecht-Collard Irma en Miranda Noordwijk aan Zee. W. J van Utrecht G. H. van Utrecht-Verhoef Leonard, Henrieke en Mariska Gameren, 2 december 1977. Bejaardencentrum ,,'t Slot". De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden op dinsdag 6 december a.s. op de algemene begraaf plaats te Gameren. Aanvang kerkdienst 13.00 uur in de Geref. Kerk te Gameren. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Verenigingsgebouw „Elim", 't Straatje te Gameren. In Jezus ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Neeltje van Loenen in de ouderdom van 88 jaar. N. van Loenen-de Haan A. W. van Loenen W. van Loenen A. van Loenen C. E. van Loenen- Boerkoel G. H. de Lang C. van Loenen J. C. van Loenen-Munnik nichten en neven Delft, 4 december 1977 Stichting „Verpleegtehuis Delft", Beukenlaan 2 Correspondentie-adres: Oude Delft 188 De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Rouwcentrum Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdagavond van 7-8 uur. Bezoekuren dagelijks van 3-4 en van 7-8 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden in voor noemd centrum donderdag 8 december a.s. om 1 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Jaf fa" te Delft om ca. 2 uur. Hot college van kerkvoogden van de Hervormde Gemeente Rottcrdam-Delfshaven nam met ver slagenheid kennis van het plotseling overlijden van hun medebroeder Adriaan Bouwense Moge God zijn vrouw troosten met Zijn Genade Namens het college van kerkvoogden: voorz. P. v.d. Linde waarn. seer D Rietdijk Rotterdam. 4 december 1977 VanderMeer is Prijsgarant! Mocht u binnen U dogen no aonkoop »an een Vonder Meer meubei ergens onders hetzelfde meubel onder dezelfde voor woorden betreffende levering en service' voor een logere prijs Irunnenkopen.dongeeflVonderMeeruhetprijsverschilterug. Ja! Wie veel meubelen verkoopt kan véél aan z'n prijzen doenl 't Allernieuwste bewijs? Deze bankengroep in zwaar, massief, breed boereneiken met dikke armleggers en extra-hoge rugkussens in rijk-geplooid rondom-echt-leer. De konstruktie is even ambachtelijk 0 als vroegen met originele, oer-degelijke pen-en gatverbinding. En óók de kleurvan het leer is al even rijk en gloedvol als toen: antiek .gevlamd' bruin! Ook leverbaar met komfortabele bijpassende fauteuil (960,-). Maar, welke 1 opstelling u ook kiest: u heeft dit sfeervolle boereneiken vóór de Kerst in huis! En, liefhebbers van eiken-met-leen voor een prijs die alleen VanderMeer kan lancerenl 2995; Altijd fijne meubelen, èltijd scherpe prijzen Utrecht (Woon-WondeHand, mot allerlei originele shops): Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, ofril Utrecht; Rotterdam: Groothondelsgeb. Weena 737; Den Haag: Winkelcentrum .Waldeck! einde Laan van Meerdervoort; Amsterdam: Stadhouderskade 74; Diemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'! Gooi, afrit De Sniep; Beverwijk: Rijksweg Hoarlem-Alkmaar,Velser-lunnel, afrit Zaandam/ Heemskerk; Eindhovon: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilbura-Maastricht, afrit vliegveld; Etton-leur: Rijksweg Breda-Roosendaal; Heerlen: Spoorsingel 2; Enschede: Winkelcentrum ,De Klanderij'; Almelo: Oranjestraat 25. Dagelijks (ook op zaterdagl) geopend tot 6 uur. Koopavond: donderdag in Utrecht, Den Haag, Amsterdam, Almelo; vrijdag in Rotterdam, Diemen, Eindhoven en Ellen-Leur Na een geduldig gedragen lijden werd op de dag des Heren thuisgehaald Zijn kind, mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Barend Andreas van Marle op de leeftijd van 82 jaar. „Het leven was hem Christus het sterven gewin." Ommen: M. van Marle-Gerrits Nieuwleusen: L. J. van Marle J. van Marle-van de Beek Ommen: M. A. Petter-van Marle A. G. Petter Kampen: M. R. Woudc-van Marle P Wouda klein- en achterklein kinderen Ommen, 4 december 1977 „Oldenhaghen" kamer 122 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. op donderdag 8 december 1977 in de aula aan de Ds. Smitslaan te Nieuwleusen, aan vang 14.00 uur. Diegenen die deze dienst wensen bij te wonen worden verzocht om 13.30 uur aan wezig te zijn, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. (2 Tim 4:7 en 8a) In de geest van dit Schriftwoord heeft mijn innig geliefde vrouw en onze moeder en oma haar lange strijd gestreden. In dat vertrouwen is toch nog onverwacht, van ons heengegaan Lenie Aalvink-Dekker oud 49 jaar. O Heer! wat een morgen wanneer Gij zegt: „De dood is er niet meer!" en k, voor eeuwig in Uw hart geborgen zal ingaan tot de vreugde van mijn Heer! J. Aalvink Nettie. Klaas en Manuel Enk Menno Wierden. 2 december 1977 Plantsoenlaan 32. „Hetzij dan dat wij leven, hetzij dat wij sterven. wij zijn des Heeren" De kerkeraad van de wijkgemeente Centrum van de Hervormde Gemeente te Rotterdam - Delfsha- ven nam met verslagenheid kennis van het plotse ling overlijden van hun medebroeder, ouderling kerkvoogd Adriaan Bouwenst Moge God zijn vrouw vertroosten met Zijn Genade Namens de kerkeraad: Ds W. Vos - consulent S. de Jong - scriba Rotterdam. 4 december 1977 Heden nam de HERE tot zich onze geliefde zuster, schoonzuster en nicht Margje v. d. Molen-Hoogenkamp in de ouderdom van 80 jaar, sedert 25 febr. 1969 weduwe van Teke v. d. Molen. Steenwijk, 1 december 1977 Doorn: G. Verra-Hoogenkamp C. Verra 's-Gravenhage: K. v. d. Beek-Hoogenkamp Leeuwarden: K. Hoogenkamp S. Hoogenkamp-Swart Hoogeveen: G. Dekker-van Engen. Want Hij heeft gezegd: Ik zal U niet begeven en Ik zal U niet verlaten. Hebreeën 13 vers 5 b. In dit vaste geloofsvertrouwen is zacht en kalm in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn innig gelief de. zorgzame man, onze lieve vader, grootvader, broer, zwager en oom Abraham Johannes Topman op de leeftijd van 66 jaar. Uit aller naam: N. Topman-van Klaveren Amsterdam, 5 december 1977 Archimedes weg 92 De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden op vrijdag 9 december om 11 uur in de Koningskerk, Van 't Hofflaan 20; daarna de be grafenis om 12 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Jeugdzaal van de Koningskerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Ik heb tot de Here geroepen in mijn be nauwdheid. en Hij heeft mij verhoord. Psalm 120 L Heden heeft de Here uit ons midden weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jan Koster op de leeftijd van 78 jaar. Namens verdere familie: D. Koster Poortugaal. 4 december 1977. Albrandswaardsedijk 40. De teraardebestelling zal D.V plaatsvinden woensdagmiddag 7 december a.s., omstreeks 3.00 uur, in het familiegraf op de algemene begraaf plaats te Pernis. Vooraf zal in het verenigingsgebouw „De Haven", Emmastraat 9 te Poortugaal, een rouwdienst wor den gehouden, geleid door de weleerwaarde heer Ds. J. van der Haagen. De dienst vangt aan om 2.30 uur. Gelegenheid de familie te condoleren voor de dienst, vanaf 2.00 uur De Chr. M-T.S. te Groningen geeft met bewogef*1 heid kennis van het plotseling overlijden van tl* Izac Saptenno te Bovensmilde, leerling van de afdeling kunde. „In het dal der schaduwen is de Heer troostend nabij." Groningen, 5 december 1977 Namens de schoolgemeenschap, L. Muilwijk, directeur. to s boui J Dankbaar voor het leven vertrouwen op de Heer, die de schuld ver zoend en de dood over wonnen heeft, is heenge gaan onze zuster, schoonzuster en tante Fokje de Vries op de leeftijd van 77 jaar. Californiê: M. van der Bent- de Vries J. van der Bent Australië: D. de Vries Klundert: W. Boekhoven 's-Gravenhage: M. C. de Vries- Schellekens namens neven en nichten, Zoetermeer: H. dos Santos- de Vries Schipluiden: G. de Zeeuw- Boekhoven 's-Gravenhage, 5 december 1977 Bejaardencentrum .Campduinen" Alberdastraat 5. Correspondentie-adres G. de Zeeuw-Boekhoven. Burg. van Gentsingel 20 Schipluiden. De dienst van woord en gebed voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op donderdag 8 december a.s. om 10.30 uur, in de zaal van Huize „Campduinen", waarna de crematie zal plaats vinden om 11.30 uur in het crematorium „Oc- kenburgh", Ocken- burghstraat 21, Loos duinen. Gelegenheid tot condole ren na de dienst in het crematorium. In Jezus ontslapen q geliefde broer en c Marten Rozen echtgenoot van if E. Groenveld in de ouderdom vq jaar H. Feitsma-Rozema neven en nichten Oldehove, 3 december 1977 Lees erover^ in het winter! programma v Perscombina reizen Informatief, boeking: Wibautstraat 13 Amsterdam t Tel. 020-91348 MIDDELBARE SCHOOL NIET VOLTOOID? SCHOOLONDERZOEK VERKNOEID? De Nieuwe School (dagschool) leidt op voor het staaiseiamen 78 en 79 voor MAVO, HAVO of VWO. Kursusplaatsen Amsterdam (event ook Leiden een Haarlt Moer informatie of aanmelden bij OE NIEUWE SCHOOL (partAy here instelling). Nic Maesslraat 114 B. Amsterdam Tel 05 730/70. b g g 02502-6220

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18