Naudersj Uit brieven van lezers ECHTPAREN Trouw FAMILIEBERICHTEN zonder kinderen of met 1 of 2 jonge kinderen ZATERDAG 3 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET 8 kunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9 00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Floortje Beatrijs dochter van Frans Kootte Janneke Kootte- van den Heuvel Voorburg. 29 november 1977 Parkweg 137 18 dec hopen wij D.V. met onze kinderen ons 25 jarig huwelijk te gedenken W. J. Bos G. B. Bos- Splinter Zaterdag 17 dec. geven wij gelegenheid tot feliciteren van 17.00-18.30 uur in de ..Meerbaak". Prof ter Veenweg 2 te Middenmeer. Wienngerwerf dec 1977 O M Meerweg 18. In plaats van kaarten Op 15 december is het 25 jaar geleden dat onze ouders V. Klont en E. Klont-Sterenburg in het huwelijk traden. U kunt ze feliciteren op 15 december tussen 20 30 en 22.00 uur in gebouw „Concordia", Prof. Mekelslraat 1 in Bedum. Hun kinderen: Biny. Corry Greet je, Janneke Pieter Bedum. december 1977 Beatnxlaan 13 18 december 1952 trouwden onze ouders. W. Kromhout A. Kromhout-van Egmond Al deze jaren was de Here God hen tot zon en schild. Zij geloven dat de Heer in de komende tijd hen ook het goede niet zal onthouden. Zij willen dit aan ons doorgeven. Dat doorgeven gebeurt niet alleen met woorden, maar vooral met het zichtbaar en tastbaar maken van deze woorden in hun eigen levenshouding Hans en Lilian. Wim en Berthine. Ellen, Jan. Joyce, Cornel Het feit dat zij 25 jaar getrouwd zijn. willen wij feestelijk herdenken. Daarom houden wij zaterdag 10 december 1977 ..Open Huis" van 10.30 tot 13.00 uur en van 15.00 uur tot 22.00 uur. Vossiuslaan 40. Leiderdorp. In plaats van kaarten Dankbaar voor de vele zegeningen die we samen van de Here ontvingen delen we met vreugde mee dat we D.V op vrijdag 16 dec. a s. 40 jaar getrouwd zijn. Een ieder die ons hiermee wil feliciteren is van harte welkom op die dag 's avonds van 7 30 tot 10 uur in Salvatori in de Kerkstraat, bij de Kerk. A. Overweel A. Overweel-Weeda Schenkeldijk 39. Strijen In plaats van kaarten 1917 Eben Haézer 1977 Mot dankbaarheid aan God hopen wij op 12 december a s de dag le gedenken, dat onze ouders, grootouders en overgrootouders Martinus Andries van Vliet en Geertruida Maria Hanemaaijer 60 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Dat zij nog een blijde levensavond mogen hebben is de wens van hun dankbare kinderen: L. van Vliet en A. van Vliet-v.d. Wel W. van Vliet en M. van Vliet-van Egmond A. van Vliet-de Boer en B de Boer A van Vliet en R. van Vliet-Vermeer M van Vliet P. van Vliet kleinkinderen en achterkleinkinderen De Lier, Hoofdstraat 49a Gelegenheid tot feliciteren op 12 december 1977 's mid dags van half vijf—half zeven in gebouw ,,'t Centrum", Hoofdstraat 100. De Lier. 1912 1977 lilet dankbaarheid mogen wij het 65-jarige huwelijks feest vieren van onze lieve ouders en grootouders C. W. Emke en N. Emke-van Rooyen Wij geven u de gelegenheid hen te feliciteren in Restau rant ..Bernsen". Breestraat 157 te Leiden op D.V. maan dag 12 december 1977 's middags van 16.00-17.30 uur. Apeldoorn: Corry en Jan Dien en Henk Leiden Thea en Jan, en kleinkinderen Leiden, december 1977 Lorentzhof 124. Geen ontvangst aan huis. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken die door zijn belangstelling onze huwelijksdag tot een on vergetelijke heeft gemaakt Els en Frits Rents Vijverhofstraat 61 A Rotterdam. Heden overleed mijn lieve vrouw Aad Diekerhof-Luning H. J. Diekerhof Odijk. I december 1977 Drie Joffcrengaarde 17 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen De crematieplechtigheid zal plaatshebben dins dag 6 december om 15 30 uur in aula I van het crematorium Daelwijck", Flondadreef te Utrecht-Noord (OvervcchU. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. „Ten dage dat ik vrees, vertrouw ik op U (psalm 56 4) Toch nog onverwacht is tot Heerlijkheid bevor derd mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moe der en oma Aartje Catharina Beekhuis-Vos op de leeftijd van 67 jaar. Diever. A. H. Beekhuis Meppel: A. Th. Beekhuis Meppel: A. J. van Maanen-Beekhuis G. T. van Maanen Hoek van Holland: D J. Stammes D. Stammes-de Kok Laura Lisenk a Diever. 30 november 1977 Kastanjelaan 3 Thuis liever geen bezoek. Een dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op maandag 5 december a.s. om 12J0 uur in de Ned. Herv. Kerk te Diever De teraardebestelling zal plaatsvinden vanuit de kerk op de Algemene Begraafplaats te Diever om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Dingspilhuus te Diever. Zalig zij, die genodigd zijn tot het bruiloftsmaal des Lams Openbaring 199 De Here heeft, nog onverwacht, in Zijn heerlijk heid opgenomen onze lieve en zorgzame moeder en oma Tine van Deursen-Smilde sinds 29 januari 1963 weduwe van Arie van Deursen Zij mocht de gezegende leeftijd van 86 jaar be reiken. Groningen. 1 december 1977 „Neboflat", Paterswoldseweg 288 Correspondentieadres: R. van Wageningen, Cannenburg 74. Amsterdam-Buitenveldert Amsterdam. F. van Wageningen-van Deursen R van Wageningen Tineke. Janneke en Gerard, Nellie, Peter, Ariena en Theo Lutten aan de Dedemsvaart: N. Bosma-van Deursen J. Bosma Fenneke en Peter, Tineke en Bert, Arie. Aletta en Hanneke Hilversum: T. Velt man-van Deursen J. Veltman Pieter, Dick, Margreet en Eddy Amstelveen: A. Th. van Deursen E. R. van Deursen-Junkers Elsje. Arie, Nienke en Ernst Moeder is opgebaard in een rouwkamer van het „Neboflat". Bezoekuur maandag van 5 tot 6 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van het ..Neboflat" op dinsdag 6 december a.s. om 1 uur, waarna de ter aarde bestelling zal plaats hebben op de begraafplaats „Selwerderhof" om plm. 2 uur. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer op de begraafplaats. „Wie in Mij blijft, gelijk Ik in hem, die draagt veel vrucht." (Joh. 15:5) Na een leven vol van dienen en getuigen is tot haar Heer en Heiland heengegaan Zijn kind. onze lieve moeder en oma Willcmpje Frankcn-Borrcn sinds 10 april 1972 weduwe van Gijsbert Franken, op de leeftijd van 76 jaar. Nijkerk: J. Zandbergen-Franken J H Zandbergen Barneveld M. Franken G. Franken-v. d. Krol Rijswijk: G Sterk-Franken Th. Sterk en kleinkinderen Nijkerk. 1 december 1977 Schoenlapperweg 12 Gelegenheid tot condoleren a.s. maandag van 20 00 tot 21.00 uur in het rouwcentrum bij de algemene begraafplaats te Barneveld. Er wordt aldaar D.V. een rouwdienst gehouden op dinsdag 6 december, aanvang 13.15 uur. waarna de begrafenis plaats vindt om 14.00 uur. Het zij. dat wij leven Het zij. dat wij sterven Wij zijn des Heren. In volle Vrede is van ons heengegaan onze lieve man. vader en grootvader Nikolaas Boer oud hoofd der school te Zwolle, in de ouderdom van 79 jaar. Oldebroek: B. Boer-Hofman Zwolle: G. Stegeman-Boer L. Stegeman Mangula (Rhodesia): H. Boer M. Boer-Klaver Uitgeest N Boer L. H. Th. M. Boer-Paalman en kleinkinderen Oldebroek. 2 december 1977 „De Hullen" kamer 11-22 Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken De overledene is opgebaard in één der rouwka mers Nieuwe Markt 16 te Zwolle. Een rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 6 december a s om 11 uur in de aula op de begraaf plaats „Kranenburg" te Zwolle, waarna de teraar debestelling aldaar zal plaatshebben. Gelegen heid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Nu de VVD (31) Aantjes had m.l. gelijk toen hij stel de in 1976. dat het te vroeg was voor de éne CDA-lijst omdat de factor van de evangelische politiek, van ..de macht van het ideaal", nog niet in voldoende mate richting-bepa lend was voor het CDA en dat nog steeds de geest van ..het ideaal van de macht" te grote Invloed had. ol voor een machtsgreep op de loer lag. De geschiedenis met de motie-De Bekker, de kabinetscrisis e.d. heb ben hem gelijk gegeven. Aantjes had en heeft m.i. ongelijk toen hij de waarheid van evangelische politiek ondergeschikt maakte aan eenheid van christelijke politieke partijen en stelde dat verdeeldheid bijna gods lasterlijk is (Haagse Post) en ook nu nog stelt (Elsevier 3-12-77): „Ik wil het CDA niet opblazen, alles Is slechter dan verdeeldheid binnen de Christelijke politieke partijen." Daar zit zijn kernfout. Daar laat hij de macht van het evangelische ide aal van het Koninkrijk Gods en de goddelijke weg te veel verstrikken in het ideaal van de getalsmatige macht van een blok confessionele partijen. Hij had moeten blijven be seffen. dat men niet nieuwe evange lische wijn in oude confessionele zakken kan doen, dat de meeste is vtle het meeste dient, ook als evan gelische partij. Nu eigen fouten er kennen en onmiddellijk en onvoor waardelijk goedmaken en niet de fout zoeken bij den Uyl c.s. is nog de enige uitweg voor Aantjes c.s. Want een evangelische politieke partij komt er. hoe ook, terwille van zuive re evangelische politiek, waar de we reld naar hunkert, en terwille van een duidelijke meerderheid links van het midden onafhankelijk van WD en CPN, van kapitalisme en communisme. Deze rubnek is uitsluitend bestemd voor korte reacties op in deze krant gelezen benchten. artikelen en commentaren, an rwet voor gedichten, open bneven. oproepen ot reacties op advertenties (deze laatste dienen tol de directie gericht te worden) De inzendingen voor deze rubnek dienen zo beknopt mogeli|k ie zi|n De redactie behoudt zich het recht van bekorting voor Het is ons helaas met mogeli|k over elk geval van bekorting ol metplaatsing (doorgaans een gevolg van een te groot aanbod) te corresponderen Brieven adresseren aan Secretaris hoofdredactie Trouw. Postbus, 859. Amsterdam. Bij publicatie worden naam en woonplaats van de SChniver vermeld Amsterdam J. W. E. Riemens Nu de VVD (32) Waarom treuren sommige CDA'ers over het mislukken van een coalitie met de PvdA? De PvdA heeft het CDA behandeld als een vijand. Er zijn duidelijk anti-christelijke ten densen waarneembaar. Alzo niet bij de WD. Wanneer nu de herkenbaar heid van het confessionele program ma behoorlijk is terug te vinden in het nieuwe akkoord met de WD. hoeft niemand somber te zijn. Tiel C. H. Haagen-dc Vroet Nu de VVD (33) De meerderheidsstrategie van de PvdA gaat ons veel ongemakken om teleurstellingen bezorgen. Was Den Uyl nu echt niet in staat in goed overleg de door zo velen gewenste coalitie PvdA-CDA te formeren? Ik heb nu een duidelijke mening over de strategie van de PvdA. waarvan het einddoel is een zuiver links min derheidskabinet. Wat moet worden gedoogd door het CDA omdat im mers het regeerakkoord PvdA-CDA wordt uitgevoerd. Kortom, het ide aal waarnaar zij streven is het CDA als onbetrouwbaar en ondeugdelijk aan de kant zetten. Een mislukken van een CDA-WD regering zal ech ter een links kabinet en mogelijk zelfs een links meerderheidskabinet snel dichterbij brengen. Dat is nu ook hetgeen wat naar mijn mening de zes dissidenten van de CDA-frac- tie vrezen. Harderwijk P. Stam Vara-vloeklied (1) Wat ben ik blij. dat er eindelijk eens iemand in het openbaar protesteert tegen dergelijke schandelijke ge beurtenissen. De heer Verhoef uit Landsmeer heeft een klacht inge diend bij de officier van justitie te gen de VARA. Bedankt, mijnheer Verhoef. Maar waarom lopen nu eens niet alle christenen te koop voor de VARA-studio. Waarom de monstreren wij christenen nu eens niet met elkaar. Niet dat ik een liefhebber van de monstraties ben. Integendeel. Maar we laten het wel te veel over aan de linkse en ultra-linkse elementen in ons land. Die demonstreren maar raak te pas en te onpas. En wij christenen zwijgen maar. Persoon lijk wordt ik ondanks mijn hoge kijk- en luistergeld letterijk gedwon gen om uitsluitend naar de NCRV en EO te kijken en te luistern. Dat zijn (nog) de enige omroepverenigin gen waar niet gevloekt wordt en geen schunnige taal wordt gebruikt. Utrecht N. Rcijmerink Vara-vloeklied (2) Het wordt dringend noodzakelijk, dat de overheid Ingrijpt en de Vara het zwijgen oplegt, liefst met harde maatregelen. Amstelveen J. Vos Neus Het humoristische stukje van Ai- dert Schipper over de verloren neus op het kerkplein brengt mij op het volgende historische verhaaltje. In 's Graveland woonde in de 30 er ja ren kapper Visser. Als alle kappers een spraakzaam man. Toen deze mij eens „onder het mes" had. vertelde hij voorheen het edele vak ook uit geoefend te hebben In Makkum. Daar heeft Dr. Kuyper Jr. als predi kant gestaan en deze werd bij zijn intrede door niemand minder dan zijn vader de „grote" Kuyper beves tigd. Een bijzondere zondag voor gereformeerd Makkum. Zaterdag daarvoor werd Visser op de pastorie ontboden om „vader" Kuyper te scheren welk een grote eer. Met bewondering, zoals hij mij vertelde, staarde hij op de „kuyperkop". hoe dikwijls niet in karikatuur gebracht, die hij te bewerken had. Het vak manschap brengt mee dat Visser's hand ook Kuyper s neus moest vat- ten'om de behandeling naar kappers eer en geweten tot een goed einde te brengen. Hij had zo waar Kuyper bij de neus gehad, een daad waarop hij zijn leven lang prat ging en waar over ongetwijfeld meer dan eens in de scheersalon moest worden verteld. '1 Harde B. de Boer Vrouw-rtian-kerk (2) Als ik de reactie lees van E. H. te Winkel, waarin aan de hand van bepaalde bijbelteksten „bewezen" wordt, dat de vrouw nooit gelijk aan de man mag worden, maar wel geza menlijke verantwoordelijkheid ge tolereerd kan worden, dan kan dat alleen een schijn-verantwoordelijk- heid worden, (ze mag immers niet op de voorgrond treden en moet aan de man ondergeschikt blijven). Dus moet ze haar talenten verdelen, de moederlijke moet ze vermeerderen en de algemene onder de grond stop pen. Ik kan me niet voorstellen dat Jezus het zo bedoeld heeft. Leusden Tine Pruissen-van Lcersum Sociale nood De suggestie wordt gewekt, dat de CDA de nood van de behoeftige en mindere man niet zo voelt en de PvdA wel! Nu weet ik niet. wat de PvdA-leden persoonlijk, uit eigen middelen, bijdragen aan deze no den. Ik weet ook niet, wat de CDA- leden persoonlijk daaraan bijdra gen. Maar ik weet wel. dat de kerken altijd wel aandacht hebben gehad voor de nood in deze wereld, zij het ook met tekortkomingen. Alle ker ken hebben altijd een diakonie. de leden dragen bij aan evangelisatie, missie en zending, waarbij ook altijd sociale hulp geboden wordt Zij on derhouden de kerken en er is het Leger des Heils. Zij zorgen dus niet alleen in gevallen van sociale nood. maar helpen ook bij geestelijke nood en dat is nóg belangrijker dan de materiële nood. Voorts zijn er ontelbare christelijke instellingen voor plaatselijke, landelijke en in ternationale nood. op allerlei ge bied, met een onnoemelijk aantal vrijwillige medewerkers in binnen- en buitenland. Er is ook nog de zorg voor de Wereldraad van kerken en het Werelddiakonaat. Al deze Chris telijke organisaties worden ten dele wel door de staat gesteund, maar ook met ontelbare miljoenen, met vele contributies, uit eigen midde len. betaald. Anderen niet te na ge sproken. En dat is niet iets om zich op te beroemen, maar het mag hier toch wel even worden gezegd. Om misverstand te voorkomen. Amersfoort J. A. Hendriks Gedoogbloemen De kleine rechtse partijen gaan nu een ongekend belangrijke rol spelen in ons parlementaire leven. „Trouw" noemt ze treffend „gedoogbloemen" voor CDA en WD. r Legalisatie van abortus overeen komstig het program van het CDA zal door SGP en GPV terecht niet worden gedoogd, waarmee de kans op zo'n legalisatie aanmerkelijk wordt verkleind. Een andere abor tus-legalisatie zit er voor de CDA- VVD-régering, gezien de huidige parlementaire constellatie, niet in. Er Is dus een goede kans. dat tijdens dit bewind geen enkele abortuslega lisatie tot stand komt, wat op zich zelf natuurlijk een goede zaak is. Maar dan wordt 't onderhand wel tijd. dat de terzake thans bestaande wetgeving weer wordt gehandhaafd. De ongeborenen hebben daar niet alleen moreel, maar ook formeel recht op. Leidschendam J. H. Maas, „Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen. De dood zal er niet meer zijn; noch rouiv, geklaag en pijn zullen er meer zijn: Die op de troon zat zeiIk maak alles nieuw." Naar Openb. 21:4 en 5 In gelovig vertrouwen op deze belofte is na een moeilijk maar toch moedig gedragen lijden, inge gaan tot de vreugde van haar Heer, mijn lieve vrouw en trouwe levenskameraad van bijna 50 jaren, onze lieve moeder, oma en zuster Wilhelmina Alberta Teunissen van Manen-Kap Zij mocht 73 jaar worden. G. Teunissen van Manen T. S. J. Teunissen van Manen Canada. de kleindochters Cynthia Irene Yvonne Utrecht F. J. Scheeve Canada Familie Sherwood Utrecht, 2 december 1977 Looplantsoen 104 De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van de P.C.B. Schoolstraat 12 te Utrecht, alwaar geen bezoek. Ook lieveY geen bezoek aan huis. De crematie zal plaatshebben dinsdag 6 december om 13.00 uur in aula 1 van crematorium Daelwijck. Floridadreef (Overvecht). Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. „Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al i* hij gestorven". Johannes 11:25 Heden overleed nog zeer onverwacht mijn zeer beminde vrouw, onze geliefde moeder, schoon moeder en grootmoeder, onze zuster, schoonzus ter en nicht Adrians Maria Steketce-Korporaal op de leeftijd van ruim 79 jaar. Rotterdam: J. W. Steketee Allendale NJ. U.S.A.: J. W Steketee W. Steketee-Bras Rotterdam: M. A. van Gendt-Steketee E. M. H. van Gendt Castricum: A. C. van Rij-Steketee I. R. van Rij Rotterdam C. van Trigt-Steketee M. van Trigt Kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 2 december 1977. „Helga", Hendnck Staetsweg 571. Geen bloemen Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 6.45 uur tot 7 15 uur in de rouwkamer van „Hel ga", Hendrick Staetsweg. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 6 december om 2.45 uur in „Helga", waarna de crematie zal plaatsvinden omstreeks 3.45 uur in het crematorium te Rotterdam-Zuid aan de Mae- terlinckweg 101 Enige kennisgeving Dankbaar voor de liefde en de wijsheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij diep bedroefd kennis van het heengaan van onze lieve tante, oudtante en vriendin Justina K. Bakker op de leeftijd van bijna 82 jaar. Van 1930 tot 1961 directrice van de C.I.C.S.A. te Amsterdam. Officier in de Orde van Oranje Nassau. Groningen. 1 december 1977 Corr. adres: van Ketwich Verschuurlaan 16. Gro ningen. Uit aller naam J. J. van de Wall M. Kamphuis De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het R.K. Ziekenhuis te Groningen, ingang Emma- straat. Bezoek zondag 4 dec. a.s. 's avonds van 6-7 uur. De rouwdienst zal plaatsvinden op dinsdag 6 dec. a.s. om 10.45 uur in de „Martinikapel" te Gronin gen (ingang tegenover het Provinciehuis). Daarna zal de crematie plaatsvinden in het cre matorium te Groningen om 12.00 uur (aula 1). Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de koffiekamer van het crematorium. Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den van onze oud-directrice, mevrouw J. K. Bakker Gedurende 31 jaren heeft zij met grote creativiteit en inzet haar beste krachten gewijd aan de ont wikkeling van ons Instituut en het maatschappe lijk werk. Bestuur, directie en personeel van de Cicsa, Amsterdam. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19, lel 023-320481 Haarlem (bi) de Bidderstraat) ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 reep. 783 en 750. Heden overleed na een langdurige ziekte onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Neeltje Zuiderent-Mol echtgenote van B. J. Zuiderent, in de leeftijd van 60 jaar. 's-Gravendeel: A. Mol M. A. F. Mol-Danen Vlaardingen: M. B. van den Berg-Zuiderent T. van den Berg 's-Gravendeel: J. B. Zuiderent J. Zuiderent-Monster M. M. Alblas-Zuiderent H. Alblas neven en nichten 2 december 1977 Dank U hartelijk voor het warme meeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Anthonie Kempenaar N. C. Kempenaar - Verhagen kinderen en kleinkinderen Rijnsaterwoude. December 1977 Zonnedauwlaan 28 Voor jong en oud Wmterplezier aan de Reschenpass in KatwOaan. stoefiiesMi. sfcMian ««Hod. langlauf, rodelen overdekte zwembaden, wandelroutes. ve»maa« Voordelige periodes: ektieve ski- en jenueriweken: Zonnen en eeuwige lenglaufweken 7/1 - 4/2 1978 sneeuw in de 3/12 - 17/12 1977 toerwefcen: 1/4 - 15/4 1978 Inijchtingen: Verkeersbureau. A-6543 Naudert/Tlroi. Tel. 0943/5473/220 Sociaal-Agogisch Centrum zoekt voor zijn afdeling GEZINSHUIZEN Deze echtparen zullen de beschikking krijgen over een ruime woning in Amsterdam of omgeving, waarin zij vier kinderen uit ons behandelingshuis „OVER-SCHINCKEL" in de leeftijd van 10 tot 16 jaar zullen opnemen De Gezinshuizen worden, als onderdeel van het Sociaal-agogisch Centrum, intensief begeleid. Van de echtparen wordt verwacht, dat zij voor hun eigen gezinsinkomen blijven zorgen Een goede financiële regeling wordt getroffen Het is prettig, wanneer het gezin ervaring heeft in de omgang met grote kinderen. Na ontvangst van schriftelijke reacties, binnen twee weken, op onder staand adres, worden alle belangstellenden uitgenodigd voor een informa tieve bijeenkomst. Telefonisch kunnen inlichtingen worden ingewonnen bij de afdeling gezinshuizen, telefoon (020) 735025. Sollicitaties te zenden aan de directeur van het SOCIAAL-AGOGISCH CENTRUM. IJsbaanpad 3 Amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8