r Trouw f^S coördinerend hoofd opleidingszaken aojuiaijyJ/ tüjsmellinghe eerste verpleegkundigen hoofd voor de CCU en IC verpleegkundige met opleiding CCU en IC psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" de Egmontshof groot°schuylenburg HOOFD V/D HUISHOUDING verpleeghuis 'HOGEWEY' weesp afdelingshoofd waarnemend afdelingshoofd gediplomeerde ziekenverzorgenden GCDDDO verpleegkundige part-time nachtverpleegkundlge mmdim. unit-koördinator part- time nachthoofd part-time avondhoofd te bennebroek (n.h.) 3 verpleegkundig docent(e) hoofdverpleegkundige academisch zielenhuis rotterdam: ope dingsinstituut Uw advertentie in vordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen. ZATERDAG 3 DECEMBER 1977 TBOUW/KWARTET PS 24 - RH 26 bejaardencentrum STADSKANAAL «raagt een .parkheem" die de directrice bij afwezigheid ook volle dig moet kunnen vervangen. Gedacht wordt aan een huishoudkundige met ervaring in inrichtingen. Enige kennis van verpleging is gewenst. De capaciteit van het tehuis bedraagt 81 Een mooi flatje „intern" is beschikbaar. Salaris binnen de richtlijnen nader over een te komen. De premie A.O.W. is voor rekening van de stichting. De gemeente- li|ke rechtspositieregeling is van toepas sing. Sollicitaties graag z.s.m. aan de directrice. Wilhel- mtnaJaan 3 te Stadskanaal, tel. 05990-2244. Hogewey te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Erwordt gestreefd naar een optimale aktivering. reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen met o.a. BussumHilversum. Amersfoort en Amsterdam. Voor de funktie van zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging B, liefst A en B en over goede kontaktuele en leidinggevende kapaciteiten beschikt, met interesse voor de teamverpleging. Zij/hij krijgt de leiding over een afdeling met 30 bedden en een team van gediplomeerdeen leerling-ziekenverzorgenden. Voor de funktie van zoeken wij een verpleegkundige die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging A of A en B, over voldoende ervaring beschikt om de leiding van een afdeling waar te nemen erf bereid is in teamverband te werken. Aanstelling in de rang van 1 e verpleegkundige is mogelijk Ter versterking van ons team zoeken wij enthousiaste collega's met een adequate opleiding en ervaring. Hun wacht een prettige werkkring, een aantrekkelijke studiekostenregeling m.b.t. voortgezette opleiding Z.V., ruime promotiemogelijkheden en een salariëring overeenkomstig de landelijke richtlijnen. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de medisch directeur, de heer B. P. Verhoog, Verpleeghuis Hogewey. Heemraadweg 1Weesp, tel. 02940-11451bij wie tevens nadere informaties kunnen worden ^ingewonnen. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland verpleegkundigen A en/of B Huize De Beuk. Beeislaan 1. Haarlem. is ten verzorgingstehuis voor 38 bejaarden, die intensieve verzorging behoeven. Wij zoeken, liefst op korte termijn, een met het diploma Ziekenverpleging A en/of B. die in staat is een aantal taken van het hoofd van het huis en het waarnemend hoofd voor haar/zijn rekening te nemen. De nachtdienst bestaat uit 7 nachten dienst van 21.30 tot 07.30 uur en 7 nachten vnj. Het salaris is volgens de CAO-bejaardentehui- zen. Voorts kennen wij goede secundaire voor waarden. waaronder 0% vakantietoeslag en opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Belangstellenden kunnen zich voor sollicitaties en/of inlichtingen wenden tot de heer G. Tetro, hoofd van het huis. Tel. overdag: (023) 28 22 26. s avonds na 18 00 uur: (023) 33 65 45 Stichting De Zonnehof Amsterdam Voor het GERIATRISCH BLOK zoeken wij voor de paviljoenen: opname, screening en kortdurende behandeling: verpleegkundigen B of A en B, verpleegkundigen M- of HBOV. (Nieuwbouw van dit paviljoen is reeds gestart). voortgezette behandeling: Zverpleegkundigen, ziekenverzorgenden. dubbel-gehandicapten: verpleegkundigen A en/of B, Z-verpleegkundigen, ziekenverzorgenden. Voor de open en gesloten opname afdeling zoeken wij verpleegkun digen B of A en B voor de funktie van Aanstelling zal afhankelijk van ver dere opleiding en ervaring geschie den in de rang van verpleegkundi ge A of 1e verpleegkundige. Tevens kunnen wij plaatsen voor 10-13 nachten per maand een met het diploma A en B. en een voor 10 avonden per maand. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, Benne- broek, tel. (02502) 77 41. tst 2034. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Verpleeghuis "De Egmontshor. Ftens Halsstraat t. Postbus 1119 te Oud-Beijerland 'De Egmontshof' is een verpleeghuis, uitgaande van de Interkerkelijke Prot Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o met een capaciteit van 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten In dit verpleeghuis. 15 km ten zuiden van Rotterdam gelegen, start per 1 maart 1978 weer een nieuwe cursus voor opleiding tol het diploma ziekenverzorging Jongens en meisjes, bij voorkeur met een prot. christelijke levensovertuiging, die voor 1 maart 1978 17 jaar zijn geworden en in het bezit zijn van een diploma Lager Beroeps onderwijs met een examenprogramma van minimaal 2 vakken C-niveau en 4 vakken B-niveau, MAVO-3 of MAVO-4 diploma kunnen voor deze opleiding in aanmerking komen. Op deze opleiding, welke 2 jaar duurt en gedurende welke men in principe intern is. is do per 1 januari 1977 in werking getreden CAO voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Belangstelling"» Verzoeken om inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de Opleiding, zr. G. A. v d. Sluijs, tel 01860-5100. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice zr M Makkenze. Verpleeghuis "De Egmontshof" Wegens vertrek van het hoofd opleiding komt per 1-1-1978 de functie vacant van Groot-Schuylenburg participeert met nog 5 instituten voor zwakzinnigenzorg in een regionale opleidingsschool, het RIVA te Arnhem, t.b.v. de opleiding tot Z-verpleegkundige. De desbetreffende functionaris zal worden belast met o.a.: - organisatie van lesgroepen binnen het instituut, - samenwerken met het RIVA, - afstemming praktijk-theorie, - organisatie van stages van diverse opleidingen, beroepsvoorlichting en ontvangen van excursiegroepen. Het werk zal in nauwe samenwerking met het hoofd verpleegdienst worden verricht. In overleg met directie en verpleegdienst zal worden bezien in hoeverre taken kunnen worden verricht t.b.v. de verpleegdienst. De functionaris zal worden aangesteld in de rang van hoofdverpleegkundige. De eisen die wij aan de desbetreffende functionaris stellen, zijn: - diploma 2-verpleegkunde, - ervaring in een leidinggevende functie, - kader- en/of docentenopleiding. - prot. chr. levensovertuiging. Inlichtingen kunt U verkrijgen tel. (055) 260906 bij: de heer G.P. Bijlsma, hoofd verpleegdienst, toestel 132 en de heer L.E. Veis, hoofd opleiding, toestel 158. Schriftelijke sollicitatie kunt U zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106, Apeldoorn. Voor ons verpleeghuis met 150 plaatsen, deels voor somatisch zieken en deels voor psychogeriatrische patiënten, vragen wij JJ zo spoedig mogelijk een voor de opleiding tot ziekenverzorgende Aan u zal de verantwoordelijkheid worden toevertrouwd voor de organisatie en koördinatie van deze opleiding. Ook het doceren van het vak "verpleegkunde" zal tot uw taak behoren. Naast h§t diploma Ziekenverpleging A en B, of A, is het noodzakelijk dat u een voltooide docenten-opleiding bezit. Ervaring in het opleidings-gebeuren strekt tot aanbeveling. Een positief christelijke levensopvatting wordt op prijs gesteld. Voor nadere telefonische inlichtingen kunt u terecht bij mevrouw J. van de Beit, verpleegkundig direktrice [tel. 05200-40333 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 i ZWOLLE tel. 05200 - 40333 Uitgaande van de Christelijke Vtremging "Het Zonnehuismet verpleeg huizen te Amstèlveen. Beekberien. Doorn. Vlaardingen Zuidhom en Zwolle PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN - heeft de mogelijkheid om ruim 300 patiënten te behandelen en te verplegen. Omdat de funktie vakant is zoeken wij een voor een afdeling CHIRURGIE mef 45 bedden Wij verwachten van de hoofdverpleegkundige dat zij een goede relatie tussen patiënten en medewerkers in het ziekenhuis bevordert, over een dosis vakkennis beschikt en ervaring heeft in het geven van leiding. Salariëring conform de CAO voor het ziekenhuiswezen van 2.817,62 tot 3.323.69 bruto per maand. Voor meer informatie en sollicitatie kunt u zich richten tot Mevrouw P. Elgersma, Adjunkt Direktrice, Compagnonsplein 1, Drachten. Wilt u in de linker bovenhoek van de enveloppe de letter H. C. vermelden.? Het Oude en Nieuwe Gasthuis te Delft heeft bij de verplegingsdienst plaatsingsmogelijkheden voor voor 1 kraam/gynaecologie afdeling (27 bedden) Interne afdeling (S3 bedden) 9 kinder afdeling (37 bedden) Voor deze funktles zoeken wij verpleegkundigen die in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A en de stafopleldlng gevolgd hebben of bereid zijn deze te volgen. Ervaring In het leiding geven is gewenst doch niet vereist. Ook is er plaatsingsmogelijkheid voor een (in de rang van 1ste verpleegkundige A) (ook zij die hiervoor opgeleid willen worden kunnen reflekteren) Huisvestingsproblemen? Een eigen personeelsflat Is aanwezig. In dit komplex is o.a. een tennisbaan opgenomen. Informaties over deze funkties worden gaarne verstrekt door mevr. A. Jol, hoofd verplegingsdienst (tel. 015- 56.93.11., tst. 1401). Schriftelijke sollicitaties aan het hoofd personeelszaken, Westlandseweg 2 te Delft. F Het ziekenluis Dijkzigt vormt samen met het I Sophia Kin<erziekenhuis en Zuigelingenkliniek lillh I het Acadenisch Ziekenhuis Rotterdam. Gevraagi op korte termijn een: Hootldocente A-opleiding Taakinhiud: - leidirg geven aan docenten - eventueel nieuve inwerken - lesppgramma's opzetten volgens voDGChriften van de inspektie - hef )ijwonen van hoofdenvergaderingen, dcentenvergaderingen en staf- vegaderingen - afe overgangs- en eindexamens cotroleren of bijwonen - kntakt onderhouden met het pBktijkveld. Eiso: - IAVO/HAVO diploma, A-zieken- erpleging - oltooide docentenopleiding - ïidinggevende kwaliteiten - efst enige ervaring als Hoofd A-opleiding -leeftijd ca. 35 jaar. Ndere inlichtingen bij mevr. VC.W.Buschgens. direkteur Opleidings- intituut. telefoon 010-63.42.80. Vcaturenummer: 7-V93/ Slariëring en overige arbeidsvoorwaarden vlgens rijksregeling Schriftelijke sollicitaties richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, academisch ziekenhuis f rotterdam/dijkzigt. Dr. Molewater- plein 40, Rotterdam onder ver melding van het betreffende vakaturenummer.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 26