hoofd E r Wij zoeken jonge mensen die van werken houden. n hoofd verzorging verpleegkundigen (A-diploma) zeeweg ziekenhuis velsen si opleiding voor ziekenverzorgende Z-verpleegkundige ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen staf-verpleegkundige 'sHeeren Loo-Lozenoord het Academisch Ziekenhuis Utrecht vraagt Hoofd verpleegkundige m/vr. Academisch Ziekenhuis Utrecht verpleegkundigen diakonessenhuis utrecht i i Het Westerhonk STAFVERPLEEGKUNDIGE a. een gediplomeerd bejaardenhelpster Intern b. huishoudelijke hulp Stichting Christelijke Verpleeghuizen 5 WAARNEMEND HOOFDVERPLEEGKUNDIGE A STICHTING -BEILEROORD- leerling- verpleegkundigen TROUW/KWARTET PS 22 - RH 24 De CURSUS VOOR OPERATIEVERPLEEGKUNDIGEM biedt nog plaats aan die zich als zodanig willen specialiseren. Het praktische gedeelte van deze voor inlichtingen contact opnemen cursus wordt Intern gegeven met het hoofd van de verplegings- terwi|l extern de theorie wordt dienst, telefoon 02550-19100, gevolgd toestel 2383. Belangstellenden - ook zij die binnenkort het diploma verpleeg kundige hopen te behalen - kunnen Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling personeel en organisatie. Zeeweg t68 te Velsen. ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) Oe verpleegkundige dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt ten behoeve van de P.A.A.Z. een Voor deze funktie is het diploma ziekenverple ging A en B vereist. Aanstelling zal geschieden in de rang van verpleegkundige A. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van genoemde afdeling (toestel 412). Ziekenhuis BETHESDA WEIDESTEYN beharti gen. op chrlsleli/ke grondslag, de intramu rale gezondheidszorg in de regio Zuid-Drenthe. Ruim 600 medewerkers zijn in beide nieuwe in stellingen werkzaam. Een medische stal. waarin alia basisspecia- lismen zijn vertegen- woorjigd. biedl moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gomaak Hoogt* woon- en werkklimaat. Do verbindingen mei hel Weslen en Noordon van hel land zi/n snel en komtoriabel. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Dr. G.H. Amshoffweg 1 -4 Hoogeveen 05280-65987 (Prot.Chr.Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 - 3850 AN Ermelo Huize Groot Loo biedt een thuis aan 20 manneli|ke bewoners. Doelstelling: hel bevorderen van het sociaal zelfredzaam functioneren van de bewoners. Huize Kakelbont biedt een thuis aan 8 vrouwelijke bewoners. Doelstelling: een woonsituatie bieden met een optimale en individueel gerichte begeleiding, welke tevens Is gericht op een maatschappelijke integratie. In verband met de koppeling van beide huizen vragen wij voor zo spoedig mogelijke indienst treding een 9 sHEEREN LOO Taak: - coördineren van beide huizen in samenwerking met beide subhoofden meewerken en meedenken bij de verwezenlijking van de doelstellingen - in ieder huis 1 daq per week op de groep werken - in principe werkdagen van maandag t/m vrijdag. Gevraagd: - Z-opieidmg plus Kader of de bereidheid deze alsnog te volgen - ervaring en interesse in het werken met hoog- niveau bewoners christelijke levensovertuiging. Salariëring vindt plaats m de rang van eerste verplegende (maximaal I 2749,20). Eventuele Inlichtingen bij; Mw M.J.C. Vellenga- Bulthuis, telefoon (03417) 6868. toestel 317. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd Personeelszaken vóór 16 december 1977. Bij de Verplegingsdienst van ons ziekenhuis bestaat een vacature voor een ten behoeve van de Polikliniek voor HEELKUNDE. Deze afdeling omvat: een polikliniek Algemene Heelkunde en Traumatologie; poliklinieken voor de deelspecialismen: Urologie Orthopaedie Plastische Chirurgie Vaatchirurgie twee operatiekamers voor poliklinische ingrepen en een beddenzaal voor tien observatiepatiënten. Werkzaamheden: organiseren van de werkzaamheden van het verpleegkundig team: coördineren van taken tussen verpleegkun digen en andere disciplines. Onze verlangens: diploma A-ziekenverpleging; voltooide kaderopleiding of andere relevante opleiding; certificaat Intensive-Care opleiding. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar. Wij bieden: salaris volgens Rijksregeling tot maximaal f 3.072,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; op het ziekenhuispersoneel zijn de bepa lingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing; vakantietoelage 8%. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 6040/729 op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijne- singel 101 te Utrecht. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij mevr. J. M. Boots, Coördinerend Hoofd verpleegkundige telefoon 030 - 37 31 49, waarbij een uitnodiging voor een oriënterend gesprek mogelijk is. Diakonessenhuis Utrecht zoekt voor de af- deling Hartbewaking met 29 bedden, waar van er 8 bedden bewaakt kunnen worden die opgeleid willen worden voor het Certifi caat Hartbewaking. De opleiding begint 1 maart 1978 en duurt 13 maanden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J de Vries, Hoofdverpleegkun dige in Algemene Dienst, telefoon (030) 528111, toestel 1117. Schnftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken. Bosboomstraat 1 te Utrecht. Jongens en mes/es van 17 jaar en ouder kunnen in Het Wesichonk te Monster een 3-jarige opleiding beginnen voor het Z-dploma (zwakzinnigenzorg) In verband met bouwactiviteiten zal voor sommigen tijdelijke plaatsing in de Dr Mr Willem van den Bergh-Sbchting te Noordusjk ndbdzakehjk zijn Als echter in 1978 de uitbreiding van Het Westerhonk gereed k. komen de door ons In Noorduijk geplaatste leerlingen, tezamen met een aantal pupdien uit de van den Bergh-Stkhting naar Monster De hoofdtaak besloot uit het verplegen, verzorgen en opvoeden van zwakzinnigen, dus geestelijk gehandicapten De vakopleiding geschiedt tijdens de werkuren Vbor deze opleiding is een behoorlijke algemene ontwikkeling noég, Werkbon Opleiding Ik wil Iets meer weten over Het Westerhonk Leeftijd m/v Hl zoals een Atheneum-, HAVO-, MAVO- of [NAS-diploma Ook met KVJV ben je welkom. Onze inrichting is gebaseerd op positief christelijke beginselen We verwachten dan ook van ons verpleegkundig personeel eenzelfde levensopvatting. Heb je interesse? Schnjf dan een solhatabebnef oan ome geneesheer-directeur DrJ P Boomsma of neem telefonisch contact op met het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer P J. non Ierse! Natuurlijk mag je Het Westerhonk eerst zien. Er ligt ook een brochure met veel foto's en informatie voor je klaar. Bel of stuur de bon in Een postzegel plakken is niet nodig Je behoeft slechts te adresseren: Het WesterhonkAntwoordnummer 19, 2680 WB Monster. Christelijke Inrichting voor geesteszwakken Modeweg 52. Poabus 1035.2680 WB Monster Telefoon (0174915738'. Ziekenhuis Oudenrijn Van Heuven Goedhartlaan I Utrecht Voor de afdeling interne dames van ons 270 bedden tellende zie kenhuis zoeken wij een Algemene informatie: De atdeling telt 34 bedden en er worden patiënten opgenomen voor de 4 in het ziekenhuis werkzame internisten. Funktie informatie: Van deze stafverpleegkundige wordt verwacht dat zij mede leiding geeft aan de afdeling, de hoofdver pleegkundige vervangt bij afwezig heid en aktief meewerkt aan de opleiding van leerlingverpleegkun digen. Funktie eisen: diploma A Ziekenverpleging vottooide stafopleiding of de bereidheid deze te volgen goede kontaktuele en organisa torische eigenschappen. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige. Informatie omtrent de funktie kunt u krijgen bij het hoofd verplegings dienst, telefoon 030-938741,toe stel 605. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd perso neelszaken. Bejaardentehuis „llpenhof" Lepelaarstraat 2, llpendam. tel. 02902-1478 Wij zoeken per 1 januari 1978 voor ons klein en gezellig huis: Er is een ruime kamer beschikbaar In- ot extern. llpendam heeft een '/j-uurs busverbinding met Amster dam en Purmerend. Salariëring volgens de richtlijnen van de landelijke C.A.O. Nadere inlichtingen verstrekt gaarne de Directrice van „llpenhol" De „Stichting Bejaardencentrum Beuckelaer" te St. Annaparochie vraagt voor haar verzorgingstehuis voor (110) bejaarden een minimum leeftijd 30 jaar in bezit van diploma('s) Ziekenverple ging A en/of B Salaris-regeling conform C.A.O. Bejaardentehuizen. Uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden •Opname in Alg. Burgerlijk Pensioen fonds Voor goede woongelegenheid kan worden gezorgd. Schriftelijke sollicitaties (met uitvoerige infor maties) worden gaarne ingewacht bij de voor zitter van het bestuur, de heer J. L. Terpstra, Grietmansstraat 33, St. Annaparochie (tel. 05180-1566) binnen 14 dagen na het verschij nen van dit blad. In onze verpleeghuizen, waar 280 bejaarde bewoners worden verpleegd en verzorgd, wordt 1 februari 1978 gestart met de officiële Dit is een boeiende opleiding voor jonge mensen, die geïnteresseerd zijn in een verzorgend beroep. Na de zgn. préklinische periode (2 maanden) wordt er meteen al een flink salaris betaald en reiskostenvergoeding naar de ouderlijke woning, konform de bepalingen van de C.A.O. Wij werken vanuit een christelijke grondslag. Toelatingseisen: min. leeftijd 17 jaar en 6 maanden (bij aanvang opleiding) het bezit van het diploma M.A.V.O., I.N.A.S. of gelijkwaardig diploma goede geestelijke en lichamelijke gezondheid bereidheid een toelatingsexamen af te leggen. Huisvesting mogelijk zowel voor jongens als meisjes in een gezellig personeelswoonhuis met kleuren-t.v., biljart, enz. Interesse? Stuur dan snel een briefkaart of onder staande bon op. Na ontvangst krijg je van ons nader bericht. Naam:m/vr Sturen aan: Adres- Hoofd Opleiding Zr. E. Luyando. Plaats: Hugo de Groot- Geboortedatum: AMSTERDAM Genoten vooropleiding:(e| 020-22 4312 Diploma: ja/nee Hugo de Grootkade 20, Amsterdam. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, schoot- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in ome centra "Meer en Bosch te Heem stede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht Ter aanvulling van ons team vragen wij voor onze observatie afdeling K.E.K. Middenvleugel voor tieners in de leeftijd van 12 tot 17 jaar een die in samenwerking met de andere teamleden zal worden belast met de medische en sociale begeleiding van tieners met epilepsie. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door mevr. C.J. Joziasse, hoofd K.E.K. Middenvleugel, tel. (023) 33 90 60, toestel 2317. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vakature- nummer 067/L/TR te richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede. Instituut voor Epilepsiebeslrijding Meer en Bosch De CnrjuiushoevB BONIFATIUS HOSPITAAL LEEUWARDEN Het Bonifatius Hospitaal is een goed toegerust algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 364 bedden. Het complex omvat o.m. 12 verpleegafdelingen en een centrum voor Nierdia- tyse. De medische staf bestaat uit plm. 30 specialisten. Het ziekenhuis heeft bijna 500 medewerkers in dienst. Voor een CHIRURGISCHE Verpleegafdeling, met 30 bedden, waarin deelnemen de specialismen Algemene Chirurgie, Trau matologie, Urologie en K.N.O.. vragen wij een die samen met, en bij afwezigheid van het Afdelingshoofd de leiding over deze afdeling op zich zal nemen. Wij verwachten van het Waarnemend Hoofd dat zij het verpleeg kundig team inspireert en stimuleert in die zin, dat dit een goede relatie tussen patiënten en medewerkers bevordert. Op deze wijze kan zij meehelpen om op een kundige manier gestalte te geven aan het funktioneren van de verpleegafdeling. Aanstelling in de rang van 1e Verpleegkundige is mogelijk. Verpleegkundigen, die in het bezit zijn van een diploma Zieken verpleging A en over ervaring in een leidinggevende funktie beschikken, nodigen wij graag uit voor een nadere kennisma king Sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken, Mr. P. J. Troelstra- weg 76, Leeuwarden. [3 PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET QEZINSVERPLEGING BEILEN, TELEFOON (C5930) 2541 Bij de Stichting „Beileroord" te Bellen kunnen voor de kursus per 1 maart 1978 worden ge plaatst Vereisten: Minimum leeftijd 17 jaar en 7 maanden H a.v.o./M.a.v.o.-4 diploma of opleiding Inas. Eer. duidelijke gemotiveerdheid voor het beroep van verpleegkundige Volledige opleiding voor het Staatsdiploma B.-Zieken- verpleging. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, diploma's en cijferlijsten kunt U richten aan hel Hoofd Personeelszaken van de Stichting „Beileroord". Altingerweg 1, 9411 PA Beilen. L.P c

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24