jltjêl J APPèL FAMILIEBERICHTEN 3 COMENIUS COLLEGE HILVERSUM^ afscheid van de rector ZATERDAG 26 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Lieve oma welgefeliciteerd met uw verjaardag Linda en Edgar. Dankbaar melden wij u. op 3 december de dag te herdenken van ons 25-jarig huwelijk Wij hopen dit op vrijdag 2 dec. a.s. met familie en vrienden te vieren in het Zuiderparkhotel. Dordtsestraatweg 483 te Rotter dam. U bent van harte welkom vanaf 's avonds 8.00 uur. I. J. Koole H. Koole-Dekker Rotterdam, november 1977 Rekerdijk 22 1927 1 Onze ouders en grootouders S. A. Hordijk E. Hordijk-van Meggelen wonende P. J. Oudstraat 68 te Papendrecht hopen D.V. op 30 november a.s. te gedenken het vele goede dat zij in deze 50 jaar mochten krijgen en beleven. Zij willen U graag gelegenheid geven hen op die dag met dit blijde feest te feliciteren. Tussen 16.00 en 18.30 uur willen zij U daarom ontvangen in het Dienstencentrum aan de Gerbrandystraat te Papendrecht Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Heden nam God tot Zich, mijn zuster-, onze schoonzuster en tante Anna van Osnabrugge op de leeftijd van 80 jaar. Harderwijk: J. van Egmond-van Osnabrugge J. van Egmond. Canada: C. W. van der Haak Leiden: G. Limburg-van Beveren J. Limburg. namens neven en nichten Woubrugge. 24 november 1977. Huize ..Woudsoord". Weteringpad 3 Correspondentieadres J. van Egmond-van Osnabrugge. Guido Gezellclaan 101, Harderwijk. De begrafenis is bepaald op maandag 28 novem ber om plm. 14.00 uur na een korte rouwdienst in de zaal van ..Woudsoord" welke aanvang om 13.30 Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Heden heeft de Here tot Zich genomen, na een kortstondige ziekte, mijn innig geliefde man. onze lieve vader, groot- en overgrootvader Egbert Kruissink echtgenoot van T. Brummelman op de gezegende leeftijd van bijna 80 jaar. „De Heer is mijn Herder". Almen: T. Kruissink-Brummelman Oosterbeek: D. J. Kruissink G P. Kruissink-te Winkel Zutphen: G. J. Kruissink J. Kruissink-Loman Vriezenveen A. Kruissink F. H. Kruissink-Harmsen Varsseveld: E. Kruissink N. Kruissink-Horstink Almen: E. H. Kruissink Hollen: G. H. van Zeijts-Kruissink G. van Zeijts klein- en achterkleinkinderen. Almen (G.). 25 november 1977. Voorde 9 Een dankdienst zal worden gehouden op woens dag 30 november 1977 om 1 uur in Ned. Herv. Kerk te Almen. De dienst zal worden geleid door ds. F D Rooze. Geref. pred. te Eefde en ds. R. v.d. Woude. Herv. pred. te Almen. waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de Begraafplaats Almen- Harfsen. Vader zal worden opgebaard in de aula van het verpleegtehuis „De Ehze" te Almen. Gelegenheid tot condoleren op maandagavond 28 november van 7-8 uur in de aula „De Ehze" en na de begrafenis in „Ons Huis" te Almen. Na een moedig gedragen lijden heeft de Here opgenomen in Zijn heerlijkheid onze lieve schoon dochter, schoonzuster en tante Jannetje Valkenburg echtgenote van Ir. H. T. Wiersema op de leeftijd van 54 jaar. Groningen: W Wiersema-Schuringa. Spijk: (Gr): J. P. Wiersema F. A. Wiersema-Dijksterhuiv Groningen: C. J. Wiersema. Amersfoort: R. G. Dijken-Wiersema B. G. Dijkjn Krimpen a d. Lek: G A. Been-Wiersema C. Been. Noordwijk: U. M Wiersema J. G. Wiersema-Tanis Groningen: W M. Wiersema neven en nichten Wageningen. 23 november 1977 .Jezus, Uw verzoenend sterven is het rustpunt van mijn hart". In dit Geloofsvertrouwen ging van ons heen mijn lieve man en onze geliefde vader en opa Nanne Vriend op de leeftijd van 78 jaar Vorden: T. Vriend-Boelema Warnsveld: W. J. Boddendijk-Vriend H. Boddendijk Titiana René Nanne Vorden. 24 november 1977 P. van Vollenhovenlaan 18 Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in het mortuarium van Het Nieuwe Spittaal te Warnsveld. Bezoekuren dagelijks van 15.30 tot 17.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 28 november om 13.00 uur in de Geref. kerk te Vorden waarna om 14.00 uur de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Alg. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren in het jeugd- gebouw achter de Geref. kerk na afloop van de teraardebestelling. Door de Here werd uit onze familiekring tot Zich genomen onze geliefde zwager en oom Nanne Vriend op de leeftijd van 78 jaar, echtgenoot van T. Boelema. Vorden. 24 november 1977. Welzalig hij, die op de Here ver trouwt. Spreuken 16:20 b Emmen: W. van Bruggen-Boelema Zwolle: W. K. Medendorp J. Medendorp-Kats Zwolle: K. W. Medendorp J. Medendorp-Aardema Roodeschool: E. J. van den Berg-Medendorp K. van den Berg Hardenberg: J. N. Salomons-Medendorp Murillo (Can.): T. J. Medendorp G. Medendorp-Buitenhuis Andijk: G. A. Vriend-Medendorp C. Vriend neven en nichten. Hoe groot is het goed, dat Gij hebt weggelegd voor wie U vrezen. Psalm 31 vers 20 a. God vrezende en getuigende van Zijn grote Heer lijkheid is opgenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en grootvader. Johannes van der Bij geboren 10 januari 1895 echtgenoot van Aagtje Ekhart weduwnaar van Maria Theresia Vermeulen. Uit aller naam: A. van der Bij-Ekhart Amsterdam. 24 november 1977 Leimuidenstraat 48" Gelegenheid tot afscheidnemen maandagavond van 8.30-9.30 uur in een der rouwkamers van „Aula West". Willem Roelofsstraat 7 eind Postjes weg, bereikbaar met bus 18. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden dins dag 29 november te 14.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van huis te 13.45 uur. Liever geen bloemen, Thuis geen bezoek. „Welzalig hij, die den God van Jakob tot zijn hulpe heeft." Heden nam de Heer tot Zich onze geliefde Zwager, en Oom Johannes van der Bij echtgenoot van A. Ekhart Amersfoort: M. Ekhart Amsterdam: J. Ekhart Zwijndrecht: A. Kraaijenveld-Ekhart Amsterdam: H. Ekhart A. Ekhart-Blok Soest: W. P. Ekhart J. Ekhart-Nagel Dubbeldam: A. Rippen-Ekhart C. Rippen Amsterdam. S. Ekhart-de Vries Doorn: W. Ekhart Amstelveen: A. C. Spoelstra-Ekhart Neven en nichten AMSTERDAM. 24 november 1977. In Gods heerlijkheid opgenomen onze geliefde zwager Johannes van der Bij echtgenoot van A. Ekhart in de leeftijd van 82 jaar. Welzalig de man die de Here tot zijn vertrouwen heeft gesteld. Ps. 40 vers 5 Spakenburg T. Vermeulen-Pieksma Scheveningen W. H. A. Vermeulen 24 november 1977. Op 22 november 1977 overleed in haar Heer en Heiland onze zeer geliefde moeder, groot- en over grootmoeder Maria Cornelia Guldemond-van Doorn sedert 11 augustus 1943 weduwe van Adriaan Guldemond op de leeftijd van 90 jaar. Zij werd de laatste jaren liefdevol verzorgd in verpleeghuis „Tabitha" te Amsterdam. In onze herinnering blijft zij voortleven als een lieve, zorgzame en wijze moeder. Amsterdam: W. A. Guldemond Boskoop: A. Guldemond J. C. Guldemond-de Jong Amsterdam: A. Guldemond Grimsby (Ontario Can): M. Guldemond S. C. Guldemond- van der Spek Taby (Zweden): Chr. Guldemond E. Guldemond-Nordström Boskoop: M. C. Kooy-Guldemond M. Kooy Krimpen aan den IJssel: J. Guldemond P. A. Guldemond-van der Giessen klein- en achterkleinkinderen. Correspondentieadres: Zomerdijkstraat 17 Am sterdam. Geen bezoek. Geen telefonische condoléance. De begrafenis heeft inmiddels, in de familiekring, plaats gehad op de oude algemene begraafplaats te Boskoop. .„Van oudsher weet ik uit Uw getui genissen, dat Gij ze voor eeuwig hebt vastgesteld." Psalm 119 152. Heden heeft God vanuit ons midden weggenomen onze vader, grootvader en overgrootvader Johannes de Bruin weduwnaar vein Barbara Rotmans in de gezegendé'ouderdom van ruim 94 jaar. Kinderen, klein en achterkleinkinderen. Rotterdam. 24 november 1977 „De Mathenesser Bogert", Franselaan 110 Corr.adres: J. de Bruin, Meidoornsingel 129, Rotterdam. Geen bloemen. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7.30 tot 8 uur in de rouwkamer aan de Mathenes- serlaan 470 en na de rouwdienst in,De Mathenes ser Bogert". De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 29 november om 1 uur in „De Mathenesser Bo gert". waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Hofwijk", aan de Delftweg 230 (Overschie), na aankomst aldaar om ca. 2 uur. „Komt allen tot Mij, die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven." Mattheus 11 28 Na een leven van blijde en droeve dagen ging. nadat haar lieve onverge telijke Kempco haar reeds jaren gele den was voorgegaan, van ons heen. in de Hope des Eeuwigen Levens, onze innig geliefde vrouw en moeder Frouwina Dijk-Boomsma op de leeftijd van 64 jaar. In haar werkzaam leven heeft zij vele zieken geholpen en getracht in hun lijden te troosten. Van haar eigen, moedig gedragen lij den is zij nu verlost. Haar diep bedroefde W. Dijk Feike Jan en Mieke Amsterdam, 25 november 1977 Weerdestein 138 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek thuis zondag en maandag vanaf 14 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 29 novem ber om 15 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Na een langdurig lijden werd uit de familiekring weggenomen onze lieve zuster Frouwina Boomsma echtgenote van Dr. W. Dijk Wij gedenken haar in dankbaarheid Tok en Koos Boomsma Kortenhoef, 25 november 1977 Na een moedig gedragen lijden nam de Here uit onze familiekring tot Zich onze lieve schoonzuster en tante Frouwina Boomsma echtgenote van Dr. W. Dijk Soestdijk: W. J. Dijk J. J. Dijk-Hartman Diemen: E. Dijk-Oosterheerdt Den Haag: G. Dijk-Ibelings Den Haag: W. A. v.d. Bosch-Dijk Den Haag: P. J. Dijk J. H. Dijk-Bruinink neven en nichten Amsterdam. 25 november 1977. De Here heeft op 68-jari- ge leeftijd uit onze fami liekring weggenomen onze zwager en oom Bouwinus Jonkers geliefde echtgenoot van H. Jager Gez. 300 Borger G. Jager Sr J. R. Jager-v. Dijk Putten A. Oosterveld-Jager Gasselternijveen J. Smit-Jager R. J. Smit Borger Js. Jager G. Jager- Slendebroek Beilen A. M. Jager- Bonkestoter neven en nichten Hoogeveen, Draco 62 opgegeven voor 16.00 uur kan de volgende morgen geplaatst tordon. Voor de krant van zater dag opgeven vrijdags vóór 13.30 uur en de krant van maandag op geven vrijdags vóór 16.00 uur. Bel 020-913456 of 070-469445 of 010-115588 Schriftelijke opgave aan Postbus 859 Amsterdam, in linkerbovenhoek ver melden P/V. „Pijltjes" verschijnen óók als „Victories" in het och tendblad de Volkskrant voor de combinatieprijs van 1,93 per millimeter hoogte per kolom van 4 cm breed. Exclusief 4% BTW. Brieven onder nummer 2 toeslag. Trouw en de Volkskrant hebben samen een be taalde oplage van 365.000 en worden da gelijks door ca. één mil joen mensen gelezen. aan de leden van de Gereformeerde Kerken in Nederland De Vereniging tot bevordering van het gereformeerd kerkelijk leven i.o. v in biddend opzien tot God, binnen de Gereformeerde Kerken oproepen reformatie en reveil. Zij doet gezien de ernstige situatie in onze kerken e dringend beroep op alle leden: mee te werken aan het voortbestaan van de Gereformeerde Kerken belijdende kerk: - door verdieping van het geloofsleven en - door versterking van de eenheid van het geloof. De Vereniging heeft reeds uitgegeven: 1Een appèlbrief aan alle predikanten van de Gereformeerde kerken. 2. Een geloofsappèl aan de Gereformeerde Kerken in Nederland. 3. Het eerste nummer van een blad "Woord en Geest". jj| Deze uitgaven zijn onbeperkt gratis verkrijgbaar bij de secretarivm, de heer J.Visscher, Driehoek 29 te Ede (tel. 08380-11747). sn Eventuele giften kunnen worden overgemaakt op:gironr. 683422 t.n.v. cf^g J.M.G.Sijtsma te Dieren. de appèlbrief aan alle predikante Instemming met de strekking van hebben o.a. betuigd: H.AIgra, Leeuwarden DsW.A.Boer, Meerkerk DrP.H.Esser, Haarlem Ds J.P.Hörchner, Rotterdam Ds B.Krol, Vijfhuizen G.Kruithof, Strijen Ds J.Lems, Rotterdam H.Meijer, Ede Jac. Minnaar, Rotterdam Ds W.Praamsma, Nieuweroord Reeds veel predikanten èn gemeenteleden hebben positief gereageerd dit initiatief. Mogen wij ook op uw gebed en medewerking rekenen? tin H.Prins, Diere Ds A.C.Scherpenisse, Zwijndrecf Ds J.C.Schouten,Baambrugci#i Ds T.Spilker, Leusdeï P.Speksnijder, Bennekor1 Ds P.van Til, Middelbur "C.Voogt, Evangelist,Holl. Radin Ds P.Wulffraat, Middelburg T.van derZandschulp, Bennekor Het voorlopig bestuur: F.AIgra, Scherpenzeel Ds O.Bouwman, Nijverdal Mr P.Coumou, Nunspeet J.Drieënhuizen, Nieuw-Loosdrecht D.Knol, Groningen Ds K.Kramer, Urk Dr E.Masselink, Rotterdam Drs A.W.Meeder, Den Bommel Ds G.Meijering Hzn., Scherpenzeel ds J.M.G.Sijtsma, Dieren Ds H.Veenstra, Urk J.Visscher, Ede. jrl GI id ïee iti ïrii ;he to lu ec AA rde mx -bik )St< |et (voorheen Chr. Lyceum in 't Gooi) aan de Lage Naarderweg) .e ije P a Op 31 december 1977 zal drs. H.Sinnema zijn functie als rector van hP® Comenius College beeindigen. Hij is dan ruim 15 jaar aan de schon 1 verbonden geweest. i ia Ik Het bestuur der school stelt u, ouders, oud-leraren, oud-leerlingen, allfini die via bestuurlijke weg of anderszins de heer Sinnema hebbfen meegemaakt, in de gelegenheid afscheid van de rector te nemen vrijdag 23 december a.s. tijdens een receptie van 15.30-18.00 uur aan h adres der school, Bisonlaan 1Hilversum. SR kei Het is de bedoeling de rector op die dag een cadeau aan te biedefkl Bijdragen hiervoor kunnen worden gestort op postrekening no. 7958Vi t.n.v. de Ver. voor prot. chr.voortgezet onderwijs in het Gooi te Hilversur^ onder vermelding van "cadeau rector". Namens bestuur en schoolleidir— A.J.Cozijnsen, secretaris ENIGE KENNISGEVING Heden nam God van ons onze oom, Johannes Cornèlis Pronk in de ouderom van 86 jaar. Mede namens verdere familie. W. Pronk 's-Gravenhage. 23 november 1977 Vrederust-West, Melis Stokelaan 2490 Correspondentie-adres: Hillenraadweg 24, 's-Gravenhage De overledene is opgebaard in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78, be zoek zaterdagmorgen van 10-11 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 26 november te 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 11 uur Heden heeft het de Here behaagd van ons weg te nemen onze geliefde schoonzuster en tante Cornelia Hendrika Vogelaar weduwe van J. in 't Veld in de ouderdom van 91 jaar „Want door genade zijt gij behouden" Efeze 2:8 Zeist: H. J. Vogelaar-Walson P. Vogelaar Vuren: M. L. Vogelaar-Hei Zeist, 24 november 1977. „De Looborch", Woudenbergseweg 42. De begrafenis zal plaats hebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats, dinsdag 29 november a.s. om 14.00 uur. Hieraan voorafgaande zal om 13.00 uur een rouw dienst gehouden worden in „De Looborch." Ver trek vandaar om 13.45 uur. Na een liefdevolle verpleging in „Huize Horizon' mocht na een leven van offerbereidheid en die nen, waarin zij het koninkrijk Gods op aarde gestalte gaf, heengaan tot haar Heer onze lieve tante, oudtante en schoonzuster Cornelia de Graaf op de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: H. de Graaf. Broek op Langedijk, 25 november 1977. „Huize Horizon", Prins Hendrikkade 34. 'E in ft e i( Correspondentieadres: H. de Graaf. D.ubbelebuurj 2, Broek op Langedijk. s De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. wordep gehouden woensdag 30 november in gebouw „Ire-f j ne". Dorpsstraat 74. Aanvang van de dienst om# 14.00 uur waarna de teraardebestelling zal plaat'J vinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel-^' ling in gebouw „Irene". Voor de vele blijken van medeleven die wij ondertv den tijdens de ziekte en na het heengaan van mijn e man, onze vader en grootvader j Gerrit van Delft betuigen wij aan allen onze hartelijke dank. Het heeft ons veel steun gegeven. Uit aller naam: A. M. van Delft-Glasbergen kinderen en kleinkinderen Rijnsburg, november 1977.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8