Nieuw Verpleeghuis inVeenendaal. v, Interkerkelijke Stichting Verpleeghuizen te Véenendaal. ij ai daarjj Coördinerend hoofden Unithoofden Nachthoofd Arbeids voorwaarden Informatie en Afdelingshoofden sollicitaties zuJdijorjj opleiding tot ziekenverzorgende vacatures in ile ges VERPLEEGKUNDIG DIREKTEUR (vrl. of mnl.) verpleeghuis 'HOGEWEY' weesp Opleiding tot ziekenverzorgende arbeidstherapeut(e) diaconessenhuis arnhem operatie-verpleegkundige anaesthesie-verpleegkundige operatie-assistent(e) verpleegkundigen*^ WAARNEMEND HOOFD het Academisch Ziekenhuis Utrecht vra; Praktijkdocenten ZATERDAG 26 NOVEMBER 1977 TROUW/KWAR Het bestuur van de Christelijke Vereniging "Het Zonnehuis" roept voor het Zonnehuis Doorn sollicitanten op voor de funktie van ter opvolging van de huidige direktrice, die ons wegens haar voorgenomen huwelijk in april 1978 zal verlaten. Het Zonnehuis Doorn biedt plaats aan 103 lichamelijk gehandicapten van verschillende leeftijden en 60 psychisch gestoorde beiaarden in een afzonderlijke afdeling. Vanuit een christelijke inspiratie wil dit huis een goed woon- en leefmilieu zijn voor bovengenoemde groeperingen met inbegrip van reaktivering en begeleiding. Deze funktionaris vormt met de geneesheer-direkteur en de ekonoom het direktie-team. Hierbinnen zal zij/hij de speciale verantwoordelijkheid dragen voor de verpleegkundige dienst alsmede de in-service opleiding tot ziekenverzorgende. Voor deze funktie geven wij de voorkeur aan een persoon. die in het bezit is van diploma A en B ziekenverpleging en tevens een hogere kaderopleiding gevolgd heeft, goede kontaktuele eigenschappen en organisatorisch inzicht heeft, alsmede ruime ervaring in een leidinggevende positie. Gezien de grondslag van de Vereniging en de doelstelling van ons werk achten wij voor deze funktie een protestants-christelijke levensovertuiging noodzakelijk. Nadere informatie kan verkregen worden bij de huidige direktrice. mevrouw J. Th. de Beus (tel. 03430-4541of bij de algemeen direkteur van de Vereniging, drs M. J. Valk (tel. 030-714927). Sollicitaties te richten aan: HOOFDBESTUUR VAN DE VERENIGING "HET ZONNEHUIS", POSTBUS 13011, UTRECHT. Uitgaande van de Christeli/ke Vereniging 'Het Zonnehuis mei verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaar- dingen. Zuidhorn en Zwolle. Hogewey te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Erwordt gestreefd naar een optimale aktivering. reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen met o.a. Bussum. Hilversum, Amersfoort en Amsterdam. Op 21 januari 1978 begint weer een nieuwe kursus. Voor de opleiding tot ziekenverzorgende is het nodig dat je minstens 17 jaar bent op het moment dat de kursus begint en één van de volgende diploma's hebt: een diploma van 3 of 4-jarig voortgezet onderwijs, zoals bijv. MAVO-3 of MAVO-4 een diploma van het Lager Beroepsonder wijs waarvan 2 vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau zoals bijv. LHNO een INAS-diploma of diploma verzorgings assistente. een diploma dat gelijkwaardig is aan één van de bovengenoemde diploma's De kursus is een kombinatie van theorie en praktijk en wordt na 2 jaar bekroond met het wettelijk erkende diploma Ziekenverzorging. Na de vooropleiding die 2 maanden duurt, verdien je als 1e jaars leerling-ziekenverzor gende meteen al een salaris van M .291,79 bruto per maand. Toeslag voor onregelmatige diensten en verdere arbeidsvoorwaarden worden gere geld volgens de CAO Ziekenhuiswezen. De uniformkleding wordt door ons verstrekt. Belangstelling? Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan Zr. M.M. Gilhuis, hoofd Opleiding Verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1, Weesp, telefoon (02940) 11451, bij wie u tevens nadere informatie kunt inwinnen. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland V^gpoDD De Interkerkelijke Stichting Verpleeghuizen te Veenen- dool is een Stichting, waorin protestants Christelijke kerken samenwerken ten behoeve van door ouderdom hulpbehoevende mensen. De basis van het funktio- neren van de Stichting is een Christelijke levensvisie. De Stichting heeft een Verpleeghuis in aanbouw voor 120 geesteli|k gestoorde bejaarden In maart 1978 worden de eerste bewoners verwacht. Wonen en verzorgd worden zijn de uitgangspunten van het meuw te openen verpleeghuis. Het streven is er don ook op gericht dat de bewoners .centraal" komen te staan. En dat hen zoveel mogelijk kansen geboden worden inhoud aan hun leven te geven. Wie we zoeken en wat de opleidingseisen zijn. Voor de opbouw en begeleiding van de verplegings dienst zoeken wij op korte termijn kontakt met: Het gaat hier om 2 hoofden die direkt onder de direktie, verantwoordelijk zullen zi|0 voor 60 ver zorgingsplaatsen. Voor deze funktie denken wij aan ervaren verpleegkundigen, die in het bezit zijn van de diplomo's B en A. Een voltooide stofopleiding en le dinggevende kapociteiten vinden wij een vereiste. Er zullen 8 units zijn van 15 verzorgingsplaatsen, zodat er 8 unithoofden nodig zijn. Voor deze funktie denken wij aan gediplomeerde zieken verzorgenden met enige ervaring in het leiding geven. Wij denken voor deze funktie aan een verpleegkundige B en/of A met ervoring. De C.A.O. voor het ziekenhuiswezen zal worden ge hanteerd voor de arbeidsvoorwaarden. Onderdeel van deze arbeidsvoorwaarden is o.a. een pensioen regeling voor de Gezondheid, Geestelijke en Maat schappelijke belangen, het P.G.G.M. d 4 afdelingshoofden zullen elk voor zich de zorg hebben voor 30 verzorging sploafsen. Van deze hoofden verwachten wij dat zij in het bezit z |n van het diploma Verpleegkundige B en/of A, met b>j voorkeur een stofopleiding en ervaring in het leiding geven. Voorlopig behartigt de afdeling Personeelszaken va de twee verpleegtehuizen behorende tot het Streek- ziekenhuiskomplex te Bennekom alles wat met inlichtingen en sollicitaties te maken heeft. Voor telefonische informatie kunt u bellen met numme 08389-9101, toestel 2217. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het adres: Prof. Chr Streekziekenhuis, Edeseweg 118 te Bennekom (Gem. Edel. Verpleeghuis met plaats voor 136 lichamelijk zieken en 64 geesteli/k gestoorde bejaarden In de opleiding, die 13 maart 1978 begint, kunnenn nog een aantal meisjes worden geplaatst. Minimum leeftijd 17 jaar bij aanvang van de kursus. De minimum toelatingseisen zijn L H N O -diploma tenminste 2C en 40 niveau of gelijkwaardige opleiding. Bij voorkeur van protestants-christelijke huize Na een leerperiode van 3 maanden ontvang je een salaris conform de richtlijnen van de C.A.O. voor werkers in de gezondheidszorg. Voor meer informatie kun je bellen 05940-2631 en vragen naar de kursus-leidster. Zr A. J Ramaker. Spoedige opgave gewenst. Schriftelijke aanmelding te richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS ZUIDHORN Hoofdstraat 2a, ZUIDHORN Telefoon 05940-2631 Uitgaande van de Chrisieh/ke vereniging "Het Zonnehuis" met verpleeg te Amstelveen, Beekbergen. Doorn. Vlaardmgen. Zuidhorn en Zwolle „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij ons centrum komt op korte termijn binnen de groepsmatige arbeidstherapie de functie vacant van een Van betrokkene wordt verwacht dat hij/zij - in staat is in de diverse groepen het groepsproces te bewaken en te begeleiden; - het vermogen bezit telkens andere wijzen van aanpak te hanteren ten aanzien van de op verschillende niveaux functionerende groepen; - in staat is op geïntegreerde wijze te werken in meerdere behande lingsteams; - kennis heeft van handvaardigheidstechnieken en de kunde deze over te dragen. Vereist wordt minimaal het diploma MBO-AT, dan wel de acte NXX of het diploma arbeids-ergo-therapie, of een hiermee vergelijkbare opleiding, terwijl ervaring in of interesse voor groepsmatige arbeidstherapie eveneens van belang zijn. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de arbeidstherapie, de heer B. J. Kok (tel. 05920-21777 toestel 2436). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Dennenweg 9 te Assen. i Het Diaconessenhuis in Arnhem is een ziekenhuis waarin ongeveer 400 patiënten kunnen worden opgenomen. Aangrenzend aan het hoofdgebouw, vindt thans in de tuin van ons ziekenhuis de bouw plaats van een nieuwe operatie-afdeling met 6 operatie-kamers. Mede m verband met de reeds vergevorderde bouw hiervan bestaat thans mogelijkheid tot plaatsing van een een en een ook partl-tlme, zij het onder bepaalde voorwaarden, mogelijk. Nadere informatie over bovengenoemde funkiies wordt gaarne verstrekt door het Hoofd van de Afdeling, br. J. Cuiipers. telefoon 085-430800, toestel 297. Satans naar gelang opleiding en ervaring volgens de N.Z.R.-normen. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. G A van Nispenstraat 37 - Arnhem RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Ons verpleeg- en reaktiveringscenti „Tamarinde" is een modern geoutilf huis met 122 bedden voor somatiscl zieken. Er zijn 4 afdelingen met 30 bedden, gewerkt wordt met teamverpleging. Reaktivering, revalidatie en ADL-training krijgen er veel aandacl „Tamarinde" zoekt kontakt met die belangstelling hebben voor de En bevordering van een prettig leef- en*3*" werkklimaat. Per 1 jan. a.s. komt de funktie vrij var waarnemend hoofd r' opeen verpleegafdeling ekei Mogelijkheid tot het volgen van de revalidatiecursus is aanwezig. ifc Schriftelijke sollicitaties aan de verpleegkundig directeur de heer R. jO van Essen, Neckardreef 6 te Utrecht l informaties: 030-611211. —Bak 'hel de go de tjongerschans algemeen ziekenhuis heerenveen Sale Jijn ten. Voor de in gebruik te nemen afdeling INTENSIVE TREATMENT zoeken wij een die aangesteld zal worden in de ran|ep van eerste verpleegkundige. Het Vereisten voor deze funtie zijn: ruime verpleegkundige ervaring, diploma intensive treatment, stafopleiding. 5 Ook zij die nog niet aan de gesteld* opleidingsvereisten voldoen, zijn in d» gelegenheid te solliciteren. Nadere inlichtingen worden verstrek door de heer W. H. Oosterhoff, hooft verplegingsdienst, tel. 05130 - 44444 toestel 240. Sollicitaties kunnen worden gericht aai de dienst personeelszaken van de tjon gerschans, Thialfweg 44. Heerenveen tel. 05130 - 44444, toestel 216. Bij het Opleidingsinstituut van ons ziekenh bestaan wegens uitbreiding van het team van praktijkdocenten vakatures voor ten behoeve van de afdelingen: Psychiatrie-full-time Heelkunde - full-time Otologie - part-time Werkzaamheden: instrueren en opleiden van leerlingen; begeleiden van leerlingen in de praktijk; het geven van praktijklessen op het Opleidingsinstituut. Onze verlangens: diploma A-ziekenverpleging; cursus bijscholing stageleiding of kader docentenopleiding of bereidheid tot het volgen hiervan; minimaal 1 jaar ervaring als verpleegkun op een verpleegafdeling. Wij bieden: salaris volgens Rijksregeling tot maxima f 2.418,- bruto per maand, afhankelijk var leeftijd, opleiding en ervaring; op het ziekenhuispersoneel zijn de bepa- lingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing, vakantietoelage 8%. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding 1 van vacaturenummer 1690/671 op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijnesingel 101 te Utrecht. Telefonische informatie kunt u verkrijgen I bij mevr G G. van Breukelen-van HeusdenJ Coördinator Praktijkopleiding, telefoon 030-37 2718 Academisch Ziekenhuis Utrecht

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 34