logo-akoupedist(e) MAATSCHAPPELIJK WERKENDE Uormingsiuerk ujerksnde jengsrsn GEESTELIJK VERZORGER een predikant een STAFLID „DE SIONSBERG" een groepsmedewerker of -werkster PEPIJNKLINIEKEN ECHT De Zeeuwse Christelijke Plattelands Jongeren VORMINGSLEIDER (STER) (3/5 of 4/5 funktie) groepsleider "SPARRENHEUVEL" groepsleidster "NIEUW-PLANTWIJCK" Stichting PROTESTANTS CENTRUM voor MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING (werkzaam binnen de driehoek Amhem-Nijmegen-Tiel) De Gereformeerde Kerk te Nijmegen "PHILADELPHIA" een leider of leidster een zieken- verzorgster (intern) Konsulent (mnl/vrl.) EENRUM een HOOFDLEIDSTER. Het Chr. Vormingsinstituut „De Proeftuin" te Middelharnis VORMINGSLEID(ST)ER ZATERDAG 26 NOVEMBER 1977 PROT. CHR. ZIEKENHUIS EN VERPLEEGHUIS DOKKUM TELEFOON: 05190-4215 Het Bestuur van het Prot. Chr. Ziekenhuis en Verpleeghuis ..De Sions- berg" te Dokkum vraagt in verband met de reeds overschreden pen sioengerechtigde leeftijd van de huidige functionaris voor haar beide huizen een. De gedachten gaan uit naar een rechtzinnig predikant (G G of N.H die naast de geestelijke verzorging van de patiënten van beide huizen tevens aandacht zal schenken aan de lessen voor de geestelijke vorming van de leerling-verpleegkundigen Deze functie komt vrij per 1 april 1978 en wordt in part-time dienst (75%) verricht. Beide huizen tellen ruim 200 bedden Nadere inlichtingen worden U gaarne verstrekt door de aan onze huizen verbonden predikant Ds. D Boschma. telefoon: 05190-4215 of (thuis) 05190-3793 en door de geneesheer B. van Kalsbeek. telefoon: 05190- 4215 of 4209 privé, aan wie tevens de sollicitaties dienen te worden gericht. Het postadres luidt Postbus 39 te Dokkum. Het Orthopaedagogisch Behandelings-lnstituut Schreuder vraagt voor één van zijn huizen aan de afdeling Bakenbergseweg mJ.v. 1-1-1978 Leeftijd 23 jr Hij/zij zal in teamverband mede de verantwoording dragen voor de begeleiding en verzorging van een groep, bestaande uit 8 personen (jongens en meisjes) De leeftijd varieert van 13-25 jr. Van degenen die m aanmerking willen komen voor deze funktie wordt verwacht dat zij vanuit een christelijke levensbeschouwing leven en werken, goede mogelijkheden hebben voor het leggen van relaties en in teamverband kunnen werken. Enige jaren ervaring in het begeleiden van geestelijk gehandicapte mensen is gewenst. Sollicitaties schriltehik te richten aan de directie Instituut Schreuder. Bakenbergseweg 258 te Arnhem, onder nr. B-191177. E VOOAZ1EMNG6N VOO» GEZONDHEIDSZORG De Stichting Pepllnkllnleken Echt. instituut voor verzorging, opvoeding en begeleiding van geestelijk gehandicapten, heeft per 1-1-1978 binnen de therapeutische dienst, een vakature voor een Tot zijn (haar) taak zullen behoren het geven van logo-akoupedie aan pupillen het instrueren en begeleiden van het verpleegkundig personeel bij voortzetting van logopedische behande ling van pupillen in de woon- en leefsituatie. het aanschaffen en controleren op juiste gebruik van gehoorapparaten het geven van les aan de Z-opleiding. Een en andere geschiedt in nauwe samenwerking met de wetenschappelijke staf. alsmede met het Audiologisch Centrum te Hoensbroek. Schrifteliike sollicitaties te richten aan de Algemeen-Direkteur, Drs. W. H. van der Stuiis. Postbus 40. Echt. zoeken per 1-1-1978 een part-time De Zeeuwse CPJ is een orqamsatie van jongeren van 15-30 jaar. afkomstig van het platteland en haar dorpen. Het evangelie gebruiken we uit overtuiging als toetssteen voor ons denken en handelen. Het vormingselement is tweedelig: a algemene vorming b agrarische vorming Voor bovenstaande funktie is hoofdzakelijk de algemene vorming van belang (3/5 funktie). waarbij interesse voor en ervaring met agrarische aangelegenheden gewenst is. Daarnaast staat 1/5 funktie open voor iemand die zich specifiek belast de Zeeuwse CJP bekend te maken met ontwikkelingssamenwerking. Voor beide funkties zoeken we iemand die met ons uit overtuiging wil en kan mee denken m de bijbelse boodschap. Daarnaast zijn vereisten: - goede kontaktuele eigenschappen - interesse in en bekendheid met het platteland en haar bevolking - belangstelling voor en ervaring in het jeugd-en jongeren werk enthousiasme om met vrijwilligers te werken - redaktionele co leidinggevende kapaciteiten - rijbewijs BE (liefst met een auto). Taak - begeleiden van kommissies en afdelingen geven van kursussen het scheppen van mogelijkheden tot vorming en het begeleiden daarvan voorbereiden bestuursvergaderingen en uitvoeren van besluiten - het verrichten van voorkomend sekretanaatswerk het onderhouden van uit het werk voortvloeiende kontakten Leeftijd 2225 jaar Opleiding Middelbare of hogere beroepsopleiding (mogelijk iemand bezig met de urgentie opleiding S A I naast de nodige ervanng. Satans en rechtspositieregeling overeenkomstig de rijkssubsidieregeling voor het jeugd- en jongerenwerk Sollicitaties voor één of beide funkties uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van dit Wad aan het bestuur van de Zeeuwse CPJ, Postbus 45 te Goes. Nad#"» inlichtingen zijn te verkrijgen bij de huidige funktionans: Wim van der Spek, tel. 01100 15448 (C.B.T B kantoor! De Protestants Christelijke "Dokter Willem de Jongstichting", beheert een vijftal gezins vervangende tehuizen voor de huisvesting, verzorging en begeleiding van zwakzinnigen, die overdag een sociale werkplaats, school, dagverblijf of vrij bedrijf bezoeken. Voor een van deze tehuizen, nl. "Sparrenheuvel" zoeken wij een man van tenminste 22 jaar met een protestants-christelijke levensovertuiging die leiding en begeleiding kan geven aan een aantal geestelijk gehandicapte volwassenen. Belangstelling? De heer G. van Ingen. hoofd van "Sparrenheuvel", verstrekt U graag de door U gewenste inlichtingen (tel. 030-783104). Uw schriftelijke sollicitatie kunt U ook aan hem richten: Baarnseweg 18, Bosch en Duin, gemeente Zeist. een tehuis van de Dokter Willem de Jongstichting De Protestants Christelijke "Dokter Willem de Jongstichting", beheert een vijftal gezins vervangende tehuizen voor de huisvesting, verzorging en begeleiding van zwakzinnigen, die overdag een sociale werkplaats, school, dagverblijf of vrij bedrijf bezoeken. Een van deze tehuizen, Nieuw-Plantwijck te Driebergen, zoekt per 1 februari 1978 een die in goede samenwerking een optimale leefsituatie wil helpen realiseren en die de bewoners een goede begeleiding kan geven. Daarom worden aan haar de volgende eisen gesteld: opleiding: minimaal O.P.M.; leeftijd: ouder dan 23 jaar; ervaring: minstens 2 jaar; protestantschristelijke levensovertuiging. Informaties worden graag verstrekt door het hoofd van "Nieuw-Plantwijck", de heer W.M. Langbroek (telefoon: 03438-6519) aan wie U ook uw schriftelijke sollicitatie dient te richten. Ons adres is: Hoofdstraat 47, Driebergen. een tehuis van de Dokter Willem de Jongstichting zoekt een ervaren, full-time mei een voltooide M.W.-(H.B.O.- of S.A.-) opleiding en een protestantse levensovertuiging. Inlichtingen: telefoon (08819) 2522 of na 18.00 uur (08880) 1976. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen aan het Dagelijks Bestuur P.C.M.D., Dorpsstraat 20, Postbus 66, ELST (Gld.) zoekt tussen 30 en 40 jaar Nadere informaties bij C. Mulderij (voorz. beroepscomm), Weezenhof 62-25. tel. 080-444162. De Regionale Stichting tot exploitatie van gezinsvervangende tehuizen afd. Amersfoort e.o. vraagt voor haar tehuis "t Hoge Huis" Valkseweg 12 te Lunteren met godsdienstige levensovertuiging, bij voorkeur on gehuwd, minimum leeftijd 25 jaar, met Z-opleiding, O.P.M. of daaraan gelijkwaardig; extern, ongeregelde (slaapl-diensten, salaris volgens landelijke regeling. In het tehuis verblijven momenteel 15 geestelijk gehandi capte meisjes, die overdag buitenshuis werken. Nieuwbouw voor 24 bewoners in naaste toekomst ge pland. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het Hoofd: Mej. C. van der Ven, Valkseweg 12, Lunteren. Voor event, nadere inl. tel. 08388-2593. Het bestuur van de Protestantse Stichting voor Bejaardenwerk in Andel,Giessen en Rijswijk, zoekt voor haar klein, modern bejaardenhuis "De Notenhoff" te Andel Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht dat zij: - bereid is om in wisselende diensten te werken, waaronder 1x per 14 dagen een weekend. - leiding kan geven aan de overige mede werksters. - de direktrice kan vervangen tijdens haar afwezigheid. Mooie zit-slaapkamer met keukentje en toilet is aanwezig. Salaris nader overeen te komen. Arbeidsvoor waarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Andel is mooi gelegen aan de Maas in het Land van Heusden en Altena. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktrice mevr. G.M.Dam, Lijsterplein,9, Andel (N.Br.). De Landelijke Organisatie Vormingswerk Werkende Jongeren (LOVWJ) te 'Utrecht houdt zich bezig met belangenbehartiging, vertegenwoordiging en begeleiding van plaatselijke vormingsinstituten voor werkende jongeren. Bij de organisatie werken ongeveer 80 mensen. De LOVWJ zoekt een voor programma-ontwikkeling. Deze medewerk(st)er voor konsultatie heeft tot taak het ondersteunen van (groepen van vormingsinstituten bij het ontwikkelen van hun programmabeleid en de inhoud van hun programma. Hij/zij doet dit door middel van voorlichtings-, studie-en werk-bijeenkomsten Tevens heeft hij/zij tot taak het opzetten en (doen) uitvoeren van scholings- en trainingsprogramma's ter bevordering van de programmeringsdeskundigheid van plaatselijke werkers en het mee-ontwikkelen van programmakaders en hulpmiddelen voor programmeren. Vereist zijn:opleiding in de sociale wetenschappen (universiteit, HBO, MO); ervaring in onderwijs- en/of vormingswerk en vaardigheden voor het opzetten/uitvoeren van scholings- en trainingsprogramma's. Het werkgebied van deze medewerk(st)er omvat het noorden en oosten van het land; zijn/haar standplaats zal dan ook centraal in dat werkgebied gelegen zijn. Arbeidsvoorwaarden: salarisgrenzen: f2.873,- minimaal, M.879.- maksimaal. Afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt inpassing boven het minimum plaats. Premie AOW/AWW is voor rekening van de werkgever. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Sollicitaties en inlichtingen: Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning worden gericht aan: LOVWJ, afdeling personeelszaken, St. Laurensdreef 49, Utrecht. De sollicitatiebrief dient informatie over opleiding en ervaring te bevatten die voor de funktie relevant is. Belangstellenden kunnen op schriftelijk of telefonies verzoek een informatiemap krijgen met nadere gegevens over de betreffende funktie, de LOVWJ en het vormingswerk werkende jongeren. Tel. (030) 61 18 07. mooi dorp in N.W. Groningen. (1800 inwoners). Ligt 18 km. van stad-Groningen; 22 km. vanaf het recreatiegebie Lauwersmeer (verbinding met Schiermonnikoog.) Uitstekende bus-verbinl dingen. Het clubhuis "de Jeugdhaven" aldaar heeft plm. 280 ingeschrever jeugdigen als lid, die meer dan eenmaal per week de Jeugdhaven bezoeken. Wegens reorganisatie van het werk wordt door de Deputaten voor de Evangelisatie in de Classis Warffum der Gereformeerde Kerken voo de "Jeugdhaven te Eenrum gevraagd: Tot haar taak zal behoren: de hoofdleiding van de Jeugdhaven; leiding geven aan clubs; leiding geven aan de vele vrijwilligers; het doen van huisbezoeken bij club-kinderen, kortom al dat werk, dat dienstig kan zijn om de Jeugdhaven een echt fijr clubshuis te doen zijn. vereisten: diploma kleuterleidster met hoofdakte; paedagogische academie, sociale academie etc. etc. Bovenal: bereidheid om het evangelie in moderne vormen aan jongerer bekend te maken in samenwerking met pastorale medewerkster er vrijwilligers. Ervaring in het jeugd-en jongerenwerk is gewenst. Salaris volgens "Salarisregeling medewerkers in kerkelijke dienst". Soil, graag indienen voor 10 december 1977 bij de sekr. van gen. Deputaten, dhr.E.J.v.d.Molen, Asingastraat 30 Ulrum. tel. 05956-1264. Informatie bij: Mej. J. Miske, Hoofdstraat 23, Eenrum. Tel. 05959-357. Het EVANGELISATIECENTRUM VAN DE GEREFORMEERDE KERKEN IN NEDERLANDTE LEUSDEN zoekt die haar (zijn) werkgebied zal vinden op het terrein van de adviesdienst. De taak van deze dienst is het verzorgen van advies en voorlichting op het terrein van de evangelisatie ten behoeve van de kerken. De advisering betreft niet alleen georganiseerde aktiviteiten en projekten, maar ook het funktioneren van plaatselijke gemeenten als missionaire gemeenten in het leven van elke dag. Tot de taken van het adviesteam van ons centrum, dat momenteel vier leden telt, behoren o.a. advisering en begeleiding van evangelisatiekommissies, werkgroepen, beroepskrachten in de evangelisatie, e.d. advisering en begeleiding van evangelisatiewerk onder jeugd en jongeren (m.n. weekklub- en zondagschoolwerk) verlenen van medewerking aan allerlei toerustingsaktiviteiten verlenen van medewerking aan de vorming van plaatselijk evangelisatiekader onderhouden van kontakten met klassikale en provinciale deputaatschappen voor de evangelisatie vervaardiging van schriftelijk advies-en instruktiemateriaal. Het is de bedoeling, in overleg met het adviesteam te komen tot een groepering van taken voor het nieuw aan te stellen staflid. Bij de advisering en voorlichting wordt nauw samengewerkt met de afdeling evangelisatorisch werk van de hervormde stichting Kerk en Wereld te Driebergen. Vereisten voor de funktie zijn: opleiding tenminste sociale akademie, liefst met V.O. zicht op de missionaire opdracht van de kerk enige jaren praktische ervaring in het werken met groepen bereidheid om in teamverband te werken. Ook predikanten die beschikken over aantoonbare agogische vaardigheden, kunnen solliciteren. Bij gelijkwaardige kwalifikaties genieten vrouwelijke sollicitanten] de voorkeur. Een psycnologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. 1 V r Nadere informatie wordt verstrekt door de sekretaris van het Evangelisatiecentrum, drs H. Wesseling, Postbus 203, Burg. de Beaufortweg r 10 te Leusden (tel. 033-43244). Sollicitaties met vermelding van persoonlijke gegevens kunnen gericht worden 'v aan Deputaten voor de Evangelisatie, postbus 203, Leusden. i vraagt met spoed een voor een hele weektaak Het bestuur zoekt iemand die vanuit positief christelijl levensovertuiging de werkende jongeren, naast de maat-J schappelijke vorming, wil begeleiden in de keuzevakken. Uw reakties worden voor 1 december a.s. verwacht bij d sekretaris, dhr. J. P. van Rossum, Kraayerdijk 31, Melis] sant. Voor inlichtingen kunt u terecht bij de direkteur, dhr. C M. i telefoon 01870-4455 of 4546 (privé).

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 26