Trouw FAMILIEBERICHTEN gesloten zijn DINSDAG IS NOVEMBER 1977 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. Lieve Berthe van harte gefeliciteerd met je 9de verjaardag Kusjes van pappa Hoevelaken. 15 november 1977 Lieve opa. van harte gefeliciteerd met uw 70ste verjaardag Arjen, Jan. Gijsbert, Guido, Jonk, Albert en Suzan Goede morgen, opa Van Veen van harte gefelici teerd met uw 40-jarig ju bileum. Suzanne. De Gereformeerde Kerk te Amsterdam Zuid heeft met grote droefheid kennis genomen van het overlijden van Dr A. A. M. Brinkman Hij mocht met grote inzet van zijn talenten bezig zijn in de kerk. Namens de Gereformeerde Kerk te Amsterdam Zuid de Algemene Kerkeraad W.G. Doorn-Pleiter, voorzitter Jac. Koetsier, secretaris de Functiegroep Financiën en Beheer K. van Nes, voorzitter U. A. Th. Brinkman, secretaris. 12 november 1977. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze compagnon en vriend, de heer J. J. Mooten op de leeftijd van 58 jaar. God trooste zijn vrouw en kinderen met dit zware verlies. Fam. J. Leeuwenburg-Zwaan Rijnsburg. 12 november 1977. Abdijlaan 12. Met droefheid geven wij kennis dat nog vrij plotseling is overleden de heer J. J. Mooten mede-oprichter en ouddirecteur van Leeuwenburg-Mooten B.V. op de leeftijd van 58 jaar. Directie Leeuwenburg-Mooten B.V. Rijnsburg. 12 november 1977. Collegiantenstraat 127. Na een kortstondige ziekte is voor ons nog onver wacht overleden onze oud-directeur de heer J. J. Mooten Zijn warme vriendschap en belangstelling voor ons allen zullen wij erg missen. God trooste zijn vrouw en kinderen Personeel Leeuwenburg-Mooten B.V. Rijnsburg, 12 november 1977 Collegiantenstraat 127. In plaats van kaarten Nog geheel onverwacht heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve zorgzame 6roer en zwager Wessel Pieter Brand op de leeftijd van 76 jaar. 's-Gravenhage, 11 november 1977 Hillegersberg: T. J. W. Brand P. van der Hammen-Brand Vlaardmgen: C. Brand-van den Brink Contactadres: Verhulstlaan 72. Rotterdam-Hillegersberg. Heil hem tuien God een plaats bereidt in zijn verheven woning: Hij overnacht in veiligheid Bij een almachtige Koning Ik zeg tot God: „Gij zijt mijn schild, mijn toevlucht en mijn veste, op U vertrouw ik. Heer, Gij wilt voor mij altijd het beste. Op de dag des Heren is opgenomen in heerlijkheid onze lieve vrouw, moeder en oma Lena Pols-Ros Op de leeftijd van 74 jaar. Onze grote troost is psalm 91:1 Heer hugo waard: Joh. Pols Andijk: A.J. Korver-Pols F. Korver Leny Renza Andijk: G. L. v.d Leek-Pols Harm Esther Heerhugowaard: Joh. Pols A. C. Pols-Kossen Johan Erwin Marilene Steven Heerhugowaard: J. H. Pols C Pols-Rak Ella Carolyne Jan Cees Heerhugowaard, 13 november 1977 Stationsweg 50 De overledene is opgebaard in de Geref. Kerk, a/d Stationsweg te Heerhugowaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar op woensdag 16 november 1977 van 19.30-20.30 uur. De rouw dienst wordt gehouden op donderdag 17 novem ber 1977 om 14.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de Geref. Met grote droefheid geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze geliefde jongste broer, zwager en oom ds Samuel van Bekkum in de leeftijd van 57 jaar. 2 Corinthe 4 vers 5: ..Wij prediken niet onszelf maar Jezus Christus als Heer. die mi) eertijds geschapen heeft en veilig in het leven bracht, zal mij. heb ik mijn dag doorleefd, ook wel geleiden door de nacht. In dit vertrouwen is hij van ons heengegaan. Hoogeveen: L. van Bekkum Rotterdam: H. C. van Rijn-van Bekkum Hendrik Ido Ambacht: H. van Bekkum M. van Bekkum-Velders Rotterdam: J. van Bekkum A. van Bekkum-den Drijver G. H. van Bekkum M. van Bekkum-van Heugten Neven en nichten Rotterdam, 12 november 1977 plMtM Kerk De Gereformeerde kerk van Giessenburg heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van haar oud-predikant Ds. S. van Bekkum Dominee van Bekkum diende onze gemeente van 1946-1953. Met dankbaarheid denken wij terug aan het vele werk dat hij in deze periode in dienst van zijn Heer voor onze gemeente verricht heeft God trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de kerkeraad Ds. H. de Goede, praeses C. W. IJzerman, scriba Giessenburg. 13 november 1977. Met grote ontroering heeft de classis 's-Gravenha ge der Gereformeerde Kerken vernomen, dat haar voorzitter ds S. van Bekkum na een ernstige ziekte in de ouderdom van 57 jaar op 12 november j.l. is heengegaan. In hem verliezen wij een voortreffelijk en hard medewerker, die in tal van deputaatschappen de kerken der classis heeft gediend. De God en Vader van onze Here Jezus Christus moge mevrouw van Bekkum en de kinderen troosten in dit gevoelig verlies. Namens de classis: dr B. Rietveld, praeses ds J. Couvée, scriba Diep bedroefd maar dankbaar, voor wat zij tij dens haar leven voor ons betekende, geven wij u kennis dat de Here heden voor ons geheel onver wacht tot Zich heeft genomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Geesje Vruggink-Aalbers op de leeftijd van 73 jaar. Haar leven was Christus, haar sterven gewin: Zwolle: J. Vruggink Bennekom: Hein en Willy Gea, Herman, Jaco, Anneke Hoogeveen: Henk en Sjoukje Elsa, Jaap Hein, Victor Zwolle: Evi en Joop Jos Zwolle, 14 november 1977 Campherbeeklaan 71 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 18 november a s. in de Geref Kerk „De Hoofdhofte Berkum om 11.00 uur. Vooraf is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde kerk van 10.15-10.45 uur. De begrafenis zal plaatshebben om plm. 12.00 uur op de begraafplaats BergkTooster. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na een langdurig ziekbed heeft heden de Here tot Zich genomen onze zuster, schoonzuster en tante Willemina Vruggink op de leeftijd van 78 jaar. Zwolle: E. Aalberts-Vruggink Zwolle: J. Vruggink Apeldoorn: H. Vruggink C. A. Vruggink-Wassink Zwolle: M. Bruggink-Ottink Neven en nichten Zwolle. 14 november 1977 Bejaardencentrum „De Wissel", Zernikelaan 61. Thuis geen bezoek. Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 19 november a s. in de Geref. kerk „De Hoofdhof" te Berkum om 11.00 uur. Vooraf is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde kerk van 10.15-10.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om plm. 12.00 uur op de begraaf plaats Bergklooster. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. RECTIFICATIE In het overlijdensbericht van Cornelia Johanna van Nes stond abusievelijk vermeld dat het condoleance- bezoek a s. woensdag van 10.00-10.15 uur zou zijn, dit is echter van 11.00-11.15 uur. „Ik weet dat mijn Verlosser leeft" In vol vertrouwen op zijn Heiland ging van ons heen mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Leendert Kolpa op de leeftijd van 87 jaar. Rotterdam; S. Kolpa-Bijl Berkel Z.H.: J. J. Kolpa A. M. M. Kolpa-van der Horst Rotterdam: A. Kolpa A. Kolpa-Nijenhuis Rotterdam: C. P. Boekhout-Kolpa J. Boekhout Maasland: W. J. Kolpa M. C. Kolpa-Zwolsman Rhoon: L. Kolpa Jr. A. J. W. Kolpa-Huijsen Capelle aan den IJssel: H. Kolpa P. Kolpa-Kwakkelstein Rotterdam: J. J. Kolpa M. A. Kolpa-Gazenbeek Rotterdam: B. Kolpa M. A. Kolpa-Wetselaar en kleinkinderen Rotterdam, 14 november 1977 Hillegondastraat 3a. Geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 17 november 1977 om 11.00 uur in de Hillegondakerk, Kerkdreef 2, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op het kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Met leedwezen gever, wij kennis van het overlij den van onze direkteur en oprichter van Make laarskantoor Kolpa, de heer L. Kolpa sr. op de leeftijd van 87 jaar. Het Personeel van Makelaarskantoor Kolpa B.V. Rotterdam, 14 november 1977. In verband met het overlijden van de heer L. Kolpa Sr. zal ons kantoor op donderdag 17 november Makelaarskantoor Kolpa B.V. Straatweg 94 Rotterdam. Tot onze diepe droefheid is heden, na een moedig gedragen lijden, voorzien van het sakrament der zieken, op de leeftijd van 75 jaar overleden, onze lieve, zorgzame moeder en grootmoeder, Vrouwe Maria W. B. A. Mutsaers, echtgenote van wijlen Mr. Josephus P. M. van Mierlo, Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, begiftigd met het gouden ere-kruis „Pro Ecclesia et Pontifice". 's-Hertogenbosch: J. H. H. L. M. van Mierlo Hilversum: B. H. M. van Mierlo M. Ch. A. van Mierlo-Krepel en kinderen Glimmen: A. M. J. E. van Berckel-va'n Mierlo P. J. van Berckel en kinderen Rosmalen: H. B. L. M. van Mierlo C. M. van Mierlo-Weitjens en kinderen Pouzauges (Fr.): M. M. A. L. F. Savary de Beauregard- van Mierlo M. Y. M. J. Savary de Beauregard en kinderen Breda. 12 november 1977 Willemstraat 22 De dierbare overledene is opgebaard in de rouw kapel van het Laurens-ziekenhuis, Ulvenhoutse- laan, Breda. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdag van 16.00 tot 17.00 uur. De plechtige H.Mis van Requiem zal worden opge dragen donderdag 17 november a.s. om 11.00 uur in de kerk van het H.Hart van Jezus, Baronielaan 24, Breda, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de r.k. Begraafplaats, Haagweg 332, Breda. Avondmis woensdag om 19.00 uur in de kapel van de Zusters Franciscanessen, Menno van Coehom- straat, Breda. Gelegenheid tot condoleren, uitsluitend na afloop van de begrafenisplechtigheid, in Hotel „Mast bos", Burgemeester Kerstenslaan, Breda. Liever geen bezoek aan huis. Heden nam God plotseling tot Zich onze lieve zeer zorgzame vrouw, moeder, oma, zuster, schoonzus ter en tante Jannetje de Vlaming-Baan op de leeftijd van 69 jaar Heerjansdam: C. de Vlaming Heerjansdam: L. de Vlaming Maarssen: J. C. de Vlaming J. de Vlaming-van der Born Kon en Jeannetje Heerjansdam: D. J. de Vlaming en verdere familie Heerjansdam. 11 november 1977 Heer Janstraat 29 Aan huis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Scheldestraat. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 16 november om 14.30 uur in voornoemde aula. waarna de begrafe nis zal plaatsvinden z 15.15 uur eveneens te Barendrecht. Zij is verlost. God heeft haar welge daan Psalm 116 4 ber. Na een kort geduldig lijden is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma, zuster, schoonzuster en tante Roelof jen Goedvolk geboren Heres op de leeftijd van 76 jaar. M. C. Goedvolk I. Goedvolk E. Goedvolk-Tinke J. H. Jansen-Goedvolk S. A. Jansen kleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 14 november 1977 Bejaardencentrum „Zonnelicht" Aristotelesstraat 364 Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van „de Elf Ranken". Aesopusplaats 2. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden wor den woensdag 16 november a.s. in de kapel op de Zuider begraafplaats, Slinge 50 Rotterdam, waar na de begrafenis zal plaats hebben. Vertrek vanaf „De Elf Ranken" om 12.00 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om plm. 12.15 uur. „God is ons een toevlucht en sterkte, ten zeerste bevonden een hulp in benauwdheden". Heden is rustig ingeslapen onze dierbare man, vader en grootvader, Cornells van der Heijde op de leeftijd van 79 jaar. Den Haag: J. H. van der Heijde-Scheffer Den Haag: Jan en Ali Australië: Rien en Hilda Zwijndrecht: Kees en Jane Eelde: Fred en Corin Leusden: Mart en Tiny Australië: Greet Drachten: Jaap en Elly Renkum: Ina en Hilbert Den Haag: Hans en Coby en kleinkinderen. Den Haag, 12 november 1977 Halleystraat 55. De overledene is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7-9 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 16 november om 2 uur in de Val- kenboskerk, Zuiderparklaan 2; hierin gaat voor de weleerwaarde heer Ds. K. H. Wigboldus. Hier na zal de begrafenis plaatshebben omstreeks 3.20 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de consistorie van de Valkenboskerk, zo ook na afloop der begrafenis in de ontvangkamer der begraafplaats. Op Zijn tijd nam de Here tot Zich mijn innig ge liefde man, onze lieve va der en opa Arie Metselaar op de leeftijd van 75 jaar. Dankbaar dat de Here hem voor veel lijden ge spaard heeft. Kom. 5:1 G. Metselaar-Bulten Hollandscheveld: H. A. Pol-Luimes Hoogeveen: E. J. Luimes A. Luimes-Westera Nagele: F. Woltinge- Metselaar J. Woltinge Glim: R. Metselaar Deventer: G. W. Metselaar J. Metselaar van Schepen Hasselt: A Nijboer- Metselaar W. Nijboer Ruinerwold: M. G. Keizer- Metselaar J. T. Keizer Doetinchem: K. Metselaar O. A. Metselaar- Struzan en kleinkinderen Glim, 12 november 1977 Jeulenwijk 18 Post Hollandscheveld De begrafenis is bepaald op woensdag 16 novem ber a.s. vanuit de Gere formeerde Kerk te Glim. Indien u de overledene de laatste eer wilt bewij zen wordt U aldaar om 13.00 uur verwacht. Ver trek om 14.00 uur. Sla spijkers met koppen, word lid van hel CNV' Samen %ta jc Merk' Bel 030-441041 Ons bereikte het bericht dat op 12 nov. '77 is over leden de heer C. v.d. Heyde Sinds 1963 was hij een trouw en enthousiast lid van ons koor, doch moest enkele weken te rug om gezondheidsre denen bedanken. God trooste zijn vrouw en kinderen in dit verlies. Chr. Gem. Koor Asaf, Den Haag J. Blaauw, voorz. J. Vermeer, secr. Met grote ontroering geven wij u kennis va£j overlijden van de heer R. IJmker Hij was 27 jaar lang penningmeester van 1 vereniging. Zijn inzet en toewijding voor onze kleuters was een voorbeeld voor allen. Zijn naam z dankbare herinnering blijven. Moge zijn vrouw en kinderen, de kracht vindi verlies te dragen. Het bestuur en personeel van De Woelwater en de Woelige Roef. Voorburg. 12 november 1977. Voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd nam tot Zich onze geliefde broer, zwager, oom en Willem van Sevenhoven op de leeftijd van 63 jaar Lekkerkerk: B. Mudde-van Sevenhoven J. Mudde Woerden: E. van Sevenhoven Muiderberg: M. H. de Haan-van Sevenhoven T. de Haan Bodegraven: A. van Sevenhoven Amsterdam: C. P. van Sevenhoven Bodegraven: N. Vos-van Sevenhoven K. Vos en verdere familie Bodegraven, 14 november 1977 Prinsenstraat 16 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdag lfT vember van 19.30-21.00 uur ten huizen van fa(tr Vos, Grutto 4 te Bodegraven alwaar de overle t< is opgebaard en na de begrafenis in de aula v jj begraafplaats. ge De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderd 'Q november a.s. op de Algemene Begraafpe] „Vredehof" Noordzijde te Bodegraven. Aankf aula plm. 13.00 uur. Heden overleed onze geliefde broeder, zwag^s oom David Jan Ietswaart op de leeftijd van 57 jaar. Den Haag, J. D. Ietswaart Haarlem, Chr. Ietswaart J. E. Ietswaart-Smits Wolfheze, M. F. Ietswaart E. J- Ietswaart-Van Wijk Zwolle. G. Kuipers-Ietswaart S. S. Kuipers Purmerend, B. Ietswaart J. Ietswaart-van Doorne Groningen: W. L. Ietswaart R. Ietswaart-Siedenburg Neven en nichten i Amsterdam, 13 november 1977 Correspondentie-adres: B. Ietswaart, Sternstraat 44, Purmerend De overledene is opgebaard in het gebouw va| J Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101, aldaar geen beat De begrafenis zal plaatsvinden op donderdq november om 15 uur op de begaafplaats .1» oord" aan de Weesperstraat 84 te Diemen. Verf1 vanuit de Vondelstraat 101 ongeveer 14.15 i Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren F ontvangkamer van de begraafplaats. n >1 ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) m ons bezit Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8