rondprijzen stabiliseren Gallagher toch aan Ierland uitgeleverd Teleurstelling over ontwikkelingshulp Aardgas Precies! Philips Precisieklokken. )uitsland vraagt nog niet m uitlevering RAF-lid Formatie Rij 25 km méér per volle tank. II MobilD de olie die benzine bespaart. [inisterie: 'sterke stijging afgebogen' J rrestatiebevel ligt wel al klaar Provincie Gelderland ongerust over bouw van kolencentrale Gedetineerde wurgde man tijdens verlof Herbebossing in gemeente Arnhem Buurman dacht aan ontvoering Willem Duys Ondanks vele protesten Buit van 166.000 gulden bij overval PHILIPS Amnesty bezorgd over Haitiaanse gevangenen NCO-mandaat wacht op nieuwe minister FLEUR OP eerst m'n tfoudf&dhfe opeten 'Den Haag moet zes miljoen uittrekken voor wijkagenten' INSOAG 15 NOVEMBER 1977 in onze Haagse redactie EN HAAG Er lijkt een ein- te komen aan de zeer sterke ijsstijging van landbouw- onden. Deskundigen op het inisterie van landbouw, bij it Landbouwschap en in de reede Kamer constateren op t moment een „stabilisatie" in de prijzen, die de afgelopen ren tot „barbaarse hoogten" idus een functionaris van het indbouwschap) opgelopen in. sommige delen van ons land lijkt zelfs een daling van de prijzen in t verschiet te liggen, zo wordt door Landbouwschap gezegd. Met BINNENLAND Trouw/Kwartet name in Noord-Holland en de noor delijke provincies ontwikkelt de prijs zich gunstiger dan voorheen. „Harde" cijfers over de nieuwe prijs ontwikkelingen ontbreken nog. Evenmin bestaat al een duidelijk inzicht in de oorzaken. Als mogelijk heden worden genoemd: de tegen vallende bedrijfsresultaten in be paalde delen van de landbouw, een voorzichtiger optreden van de hy potheekbanken en een groter aan bod van grond. Door het ministerie van landbouw wordt erop gewezen, dat vooral de prijsontwikkeling van pachtvrije gronden een keer ten goede neemt. Uit cijfers, die het Centraal Bureau voor de Statistiek vorige week be kend maakte, blijkt een enorm ver schil tussen de prijzen voor pacht vrije en verpachte grond. In de periode juli 1976-juni 1977 wer den bijvoorbeeld de verkochte pachtvrije boerderijen meer dan tweemaal zo duur als de verpachte. Pachtvrij bouw- en grasland werd zeventig procent duurder dan ver pachte grond. De prijzen voor pacht vrije grond bewegen zich tussen de 35.000 en 50.000 gulden per hectare. Volgens een woordvoerder van het ministerie wordt „de sterk stijgende lijn van de afgelopen jaren nu duide lijk afgebogen". Het is juist in deze sector dat de afgelopen tijd forse uitschieters genoteerd konden wor den, tot ongeveer een ton voor een hectare goede bollengrond of tuin- bouwgrond voor kassen. an een onzer verslaggevers ONN/DEN HAAG De Nederlandse justitie heeft nog geen tieveringsverzoek uit Bonn gehad voor de Westduitser Michael ackernagel, die verblijft in het penitentiair ziekenhuis in :heveningen. :rder had gisteren de Westduitse ocureur-generaal Kurt Rebmann ten weten de Nederlandse justitie hebben verzocht om Wackema- i, die vastzit wegens poging tot icdslag op Amsterdamse politie- [enten, voorlopig in hechtenis te ouden met het oog op uitlevering. Bonn ligt een arrestatiebevel voor im klaar. Hij wordt verdacht van ttrokkenheid bij de ontvoering van chleyer en bij de moorden op de festduitsers Buback en Ponto. Een oordvoerder van het ministerie van istitie in Bonn liet weten, dat het iizoek tot voorlopige hechtenis van 'ackernagel door procureur-gene- lal Rebmann de eerste stap is in en uitleveringsprocedure, die langs iplomatieke kanalen zal worden oortgezet. mi woordvoerder van het Neder- Bdse ministerie van justitie ver- fc/arde echter van een dergelijk ver- oek nog niets te weten. Mocht dat innenkomen, dat kan het nog wel ren duren voor een beslissing geno- r.nen wordt, s- 'f' ^ackernagel werd vorige week in dé .msterdamse wijk Osdorp gearres- ïerd na een schietpartij met de poli- le, samen met Gert Schneider. Bei- e mannen zouden lid zijn van de iote Armee Fraktion, maar voor chneider ligt in Bonn nog geen ar- estatiebevel klaar. Bij de schietpar- ij raakte het tweetal gewond, even- Is drie Amsterdamse agenten. Verdediging )e Haagse advocaat mr. G. Spong leeft zich in beginsel bereid ver jaard de verdediging van Wacker- lagel op zich te nemen. Mr. P. H. lakker Schut, om wie Wackernagel ls raadsman had gevraagd, heeft isteren een bezoek aan de Westduit- er gebracht. )e man heeft verschillende schot ronden in zijn rechterarm, onderrug n in zijn voeten. Ook heeft hij een champschot aan het hoofd, aldus iRNHEM (ANP) Gedeputeerde Staten van Gelderland zijn ongerust over de plannen om een kolencen trale te bouwen in de Duitse plaats Emmerik. Deze plaats ligt vlak over de grens. G. S. vrezen dat het gehal te zwaveldioxyde in de lucht, dat in Oost-Gelderland al hoog is door de uit het Duitse Ruhrgebied afkomsti ge vervuiling, verder zal toenemen «n zelfs de richtlijnen van de ge- londheidsraad zal overschrijden. Aan minister Vorrink van volksge zondheid en milieuhygiëne is ge vraagd de gevreesde gevolgen van de bouw van de centrale zoveel mo gelijk te voorkomen. Bakker Schut. Over de laatste ver wonding vertelde hij de advocaat, dat hij die heeft opgelopen door een schot uit een geweer, afgevuurd door een man, die toen het schieten al was afgelopen, met zijn benen op Wac- kernagels gespreide armen was gaan staan. Toen de man de trekker overhaalde, hoorde de Duitser een knal en voelde een hevige pijn aan het hoofd. Na enige tijd, toen hij zijn ogen weer kon openen, merkte hij, dat zijn ge zicht vol bloed zat, dat uit zijn neus en mond kwam. Wackernagel gaat ervan uit, zo vertelde Bakker Schut, dat de schutter een speciaal soort luchtdruk-munitie heeft gebruikt. De Westduitser is zowel vrijdag als zaterdag verscheidene keren ver hoord, onder meer door een Duitse functionaris. Hij kan zich echter wei nig daarvan herinneren, want hij zweeft voortdurend op de rand van bewusteloosheid. Mr. Bakker Schut vindt de poging tot verhoor van Wac kernagel in flagrante strijd met arti kel 29 van het wetboek van strafvor dering, dat als fundamenteel begin sel van strafprocesrecht vereist, dat verklaringen in vrijheid worden af gelegd. Van een onzer verslaggevers GRONINGEN De heer J. Huizin- ga (58) die zondagmorgen dood in een vijver te Groningen werd gevon den, blijkt te zijn gewurgd door een gedetineerde uit de Mesdag-kliniek in Groningen. De dader, de 25-jarige H. H. H.. was met weekeinde op verlof. Hij werd in 1970 ter beschik king van de regering gesteld wegens verkrachting, de dood ten gevolge hebbende in Budel. H. was al eerder met proefverlof geweest. Hij maakte zich toen schuldig aan diefstal met geweldpleging in Groningen. In de nacht van zaterdag op zondag wachtte hij zijn slachtoffer op na een bezoek aan een buurtcafé. Het mo tief voor zijn daad was beroving Om hoeveel geld het ging is overigens nog niet bekend. Na zijn dood heeft de dader het slachtoffer waarschijn lijk weggesleept en in een vijver aan de Noorderbuitensingel gegooid. Vervolgens heeft H. zich gewoon weer in de Mesdagkliniek terugge meld van zijn weekeindeverlof. Van een onzer verslaggevers ARNHEM Nog in de resterende weken van 1977 wil de gemeente Arnhem met de herbebossing begin nen. De gemeente Arnhem is één van de drie boseigenaren, die bij de brand waren betrokken (115 hecta re). Ook Staatsbosbeheer denkt op korte termijn met de aanplant te beginnen (100 hectare). De Nieuwe Erven dan wel Philips Pensioenfonds 155 hectare) kan pas over twee jaar starten met de werk zaamheden. Van een onzer verslaggevers BLARICUM De buurman van Willem Duys, de heer B. Hartog, heeft gisteravond voor enige op schudding in Blaricum gezorgd, omdat hij dacht dat zijn buurman was ontvoerd. De heer Hartog hoor de vanuit zijn bungalow buiten op de heide noodkreten en zag vervol gens een witte auto wegrijden. La ter bleek dat Willem Duys thuis in gezelschap van vrienden verkeerde en van dit alles niets gemerkt had. De rijkspolitie, bijgestaan door de Blaricumse gemeentepolitie stelt een onderzoek in, maar is nog niet op aanwijzingen gestuit die een mogelijk misdrijf bevestigen. Willem Duys die verrast was door de gebeurtenissen gaf ons gisteren als commentaar: „Alles berust op een vervelend misverstand Ik heb in mijn woning de avond doorge bracht met platenvrienden Ik heb niets gehoord. Wel heb ik de heer Hartog inmiddels gesproken Hij was in de veronderstelling dat het om mij ging. Hij is met een jachtge weer naar buiten gesneld en zag een witte auto wegrijden. Daarop belde hij onmiddellijk de politie. Ik kan het me wel voorstellen. In deze tijd hoor je veel van ontvoeringen." De heer Hartog zelf bevestigde gis teravond dat hij de zaak verkeerd had beoordeeld en dat alle op schudding voor niets bleek: „Ach teraf blijkt dat het een storm in een glas water is geweest. Ik heb echter wel duidelijk „help, help." horen roepen en „Komt niemand me hel pen?" Het klonk werkelijk of er iemand in doodsnood verkeerde. Ik heb alleen mijn plicht als burger vervuld." DELFT (ANP) Drie gewapende mannen met nylonkousen over hun hoofden hebben gisterochtend een kantoor van de RABO-bank aan de Delftse Koornmarkt overvallen en van 166.000 gulden beroofd. Ze zijn te voet in de stad verdwenen. De overvallers zijn voor de bank zou openen binnengedrongen na aan de achterzijde van het gebouw een ruit uit de sponning te lichten. Ze zetten de ruit daarna weer op zijn plaats en wachtten de komst van het perso neel af. De indringers van wie er één een pistool had en twee jachtgeweren met afgezaagde lopen en kolven, dwongen de kantoorhouder de kluis te openen. Daarna sloten ze hem, met twee later gearriveerde mede werksters, in de toiletruimte op. De buit bestaat grotendeels uit bankbiljetten, zo vertelde een woordvoerder van de Delfse politie gisteren. ADVERTENTIE fes-Ss* Precies! Zo'n Philips hoogfrequent kwarts-klok loopt per jaar hooguit 60 seconden voor of achter. Dat maakt 'm 99.9998 l°'o nauwkeurig! Hij is er in bruin, zwart of wit. Ook verkrijgbaar met datum. Doet 't een jaar op cén 1,5 V batterijtje HR 5574/75/76. Bruto adviesprijs f 109,—/ f 119,—. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG/SCHIPHOL Ondanks protesten van een elf tal organisaties, waaronder de PSP. de PPR. Pax Christi en Sjaloom is de 38-jarige Ier Pa trick Gallagher gisteravond door de Nederlandse regering aan Ierland uitgeleverd Ook een verzoek van de Nederlandse afdeling van Amnesty International aan de regering om niet tot uitleve ring over te gaan. als dat ernstige schade voor zijn gezondheidstoe stand tot gevolg heeft, mocht niet baten. Gehuld in een deken liep het voor malige IRA-lid omstreeks half acht op Schiphol zelf het vliegtuig in. dat hem naar de Ierse hoofdstad Dublin zou brengen. Gallagher was per am bulance van het gevangeniszieken huis in Scheveningen naar de lucht haven vervoerd. De Ier was gisteren aan zijn 28-ste dag honger- en dorst staking begonnen om uitlevering te voorkomen. In Ierland zal hij terecht moeten staan voor een drie jaar gele den gepleegde gewapende overval op het postkantoor in Dublin. Kort geding Gallagher verloor gisteren een kort geding, dat hij voor de Haagse recht bank tegen de Nederlandse staat had aangespannen om in Nederland op vrije voeten te worden gesteld teneinde zijn -zaak in ons land tot in hoogste instantie te kunnen beplei ten. De Ier, die als gevolg van zijn honger- en dorststaking nog slechts 53 kilo weegt, had in voorgaande weken en maanden ook al geen ge hoor gevonden bij respectievelijk de Amsterdamse rechtbank, de Hoge Raad in Den Haag en tenslotte de minister van justitie ad interim. De Gaay Fortman. Zij allen vonden Gal laghers uitlevering toelaatbaar en de Ier deed bij hen een vergeefs beroep op politiek asiel. Stadsreiniging Gallagher kwam vorig jaar met een vals paspoort ons land binnen. Voor dat hij in juni van dit jaar wegens verboden wapenbezit in Amsterdam werd aangehouden, werkte hij gerui me tijd bij de hoofdstedelijke stads reiniging. Volgens zijn zeggen pleeg de Gallagher de overval op het post kantoor in Dublin om aan geld te komen voor het kopen van wapens en moet deze actie worden be schouwd als een politiek delict. Pre sident mr. J. H. Blaauw van de Haag se rechtbank wees die visie echter af. Hij overwoog in zijn vonnis verder, dat de minister van justitie voldeed Vervolg van pagina 1 Hij was vrijdagavond akkoord ge gaan met het laatste voorstel van de informateur: D'66 en de PvdA niet, dus zou het logisch zijn dat zij met tegenvoorstellen kwamen, zo luidde het formele deel van zijn redenering. Politiek verklaarde Van Agt gister avond op een persconferentie dat uit het feit dat de PvdA al niet vrijdag met het CRM-ruil-voorstel was gekomen, aanduidde dat die gedachte in de PvdA-fractie politiek onhaalbaar was gebleken. „Waarom zou ik er dan alsnog mee komen?" aldus Van Agt. Het tot stand komen van principiële bereidheid tussen WD en CDA om met elkaar over samenwerking te gaan praten had gisteren overigens ook nogal wat voeten in de aarde. Niet zozeer bij het CDA. waar het voltallige fractiebestuur de „princi piële bereidheid tot een serieus ge sprek" uitsprak, maar wel bij de WD. Wiegel namelijk wilde gisteren eerst, zeker weten of de lijmpoging tussen het CDA en PvdA geheel van de baan zou zijn, alvorens hij positief op het verzoek tot program-bespre kingen van de informateur zou rea geren. Dat deed hij dan ook pas gisteren in de loop van de avond, toen bleek dat geen der fractievoor zitters het initiatief tot een lijmpo ging had willen nemen. Zowel WD als CDA' vonden giste ren dat D'66 bij de besprekingen van een mogelijke coalitie zou moeten worden betrokken. Terlouw liet ech ter weten dat zijn partij al voor de verkiezingen had laten weten niet aan zo n kabinet te zullen deelne men, en hij weigerde daarom ook aan het gesprek mee te werken. PvdA-fractieleider Van Thijn maak te zich gisterochtend overigens met terugwerkende kracht nog boos over de handelwijze van CDA-frac- tievoorzitter Van Agt van afgelopen vrijdag, toen deze na afloop van het breuk-gesprek liet weten nog wel een gaatje te hebben gezien in de CRM-ruil, als Van Thijn daarmee op de Droppen zou zijn gekomen. „On- AOVERTENTIE. gehoord, mijn oren hebben getuit. Van Agt heeft misschien mijn intel ligentie overschat, net zoals ik zijn fatsoen heb overschat aldus Van Thijn. Van Agt daarentegen zei bij voortduring te hebben gewacht op de ruilsuggestie CRM-volkshuisves- ting van de kant van de PvdA. „Het enige waarmee hij kwam Was de ruil verkeer en waterstaat-volkshuisves ting. Als 53 socialistische kamerle den urenlang bij elkaar zitten kun nen zij toch ook wel een andere ruil bedenken? Als ze dat niet doen, ont breekt daartoe kennelijk de wil", zo zei Van Agt. LONDEN (DPA) Amnesty Inter national, de organisatie die zich beijvert voor het lot van politieke gevangenen, heeft de president van Haiti, Jean-Claude Duvalier, ge vraagd om inlichtingen over een paar honderd gevangenen. Deze zouden sedert 1971 in de gevangenis „Fort Dimanche" in Port-Au-Prince om het leven gekomen zijn. Amnesty deelde mee dat zij pas kort geleden had vernomen dat in 1971- 1972 ca 200 mensen geëxecuteerd waren. Sedert 1972 zouden meer dan 150 andere gevangenen in „Fort Di manche" gestorven zijn aan ver schillende ziekten die het gevolg we ren van de omstandigheden in de gevangenis. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM De Nationale commissie ontwikkelingssamenwerking (NCO) is teleurgesteld over de plaats die de hulp aan de derde wereld tot nu toe bij het vormen van een nieuwe regering heeft ingenomen. ten bloemengroet bij tegenspoed Fieurop Intedlufi stut er voor in. Koninginnegracht US, Oen Haag. WP7 Uw f leuropbtoemist accepteert W n VW geschenkbon als bloemen cheque. In een brief aan de partijbe sturen van PvdA, D'66 en CDA. die nog voor het afbre ken van de gesprekken werd geschreven, zegt de NCO dat er te weinig zekerheid is dat het huidige ontwikkelingssa- menwerkingsbeleid wordt voortgezet Minister Pronk heeft volgens de NCO de aanzetten gege ven voor een geheel nieuw ontwikkelingsbeleid Dat er niet voor gewaakt is dat deze politiek kan worden voortge zet geeft, aldus de commissie, „te denken over de prioriteit die op dit moment gegeven wordt aan de belangen van de derde wereld". Vrouwen De commissie, die zich bezig houdt met voorlichting over ontwikkelingssamenwer king. heeft inmiddels haar nieuwe jaarplan vastgesteld, daarin is een groter plaats ingeruimd voor acUviteiten die gericht zijn op bewust wording van vrouwen hier wat betreft de derde wereld, en de vaak achtergestelde plaats van de vrouw daar. Het totaal plan voorziet in de financiering van zo'n hon derd voorlichtingsprojecten tot een bedrag van 8,8 mil joen gulden, één miljoen meer dan vorig jaar. Het jaar plan moet nu worden voorge legd aan de (nieuwe) minister voor ontwikkelingssamen werking Omstreden is in middels al de beslissing van de commissie steun te geven aan het Palestina-comité, een beslissing overigens die ook nog door de bewindsman moet worden goedgekeurd De grootste hap uit de activi teiten van de commissie gaat naar vorming, met onderwijs op de tweede plaats en daar na kerken en media. Volgend jaar wil de NCO voor een half miljoen voorlichting over zui delijk Afrika steunen, en voor 1.5 miljoen werk onder vakbondsleden. Nieuw mandaat Inmiddels wacht de NCO op een nieuw mandaat om haar werk ook de komende vijf jaar te kunnen voorzetten Minister Pronk had kritiek op de commissie in die zin dat zij te eng van opzet zou zijn (de „bekeerden bekeer de') en te weinig zou doen aan voorlichting onder diegenen die nog amper iets van ont wikkelingssamenwerking weten. Ook is een onderzoek afgeslo ten waardoor naar wordt aangenomen de NCO een wat ander mandaat zal krijgen dan de afgelopen vijf jaar het geval is geweest. Hierover kan echter pas worden beslo ten als een nieuwe regering is aangetreden; de huidige de missionaire minister voor ontwikkelingssamenwerking kan hierover geen beslissing meer nemen. Minister Pronk aan zijn volkenrechtelijke verplich ting, toen hij vorige week uitlevering van de Ier gelastte Gallaghers advocaat mr W van Bennekom noemde de uitlevering van de Ier een zwarte dag voor het asielbeleid in ons land. Afspraken op dit gebied worden niet alleen niet nagekomen, maar zelfs ontkend, al dus de Amsterdamse advocaat, die gisteren nog tevergeefs een beroep deed op de Europese commissie in Straatsburg om uitlevering tegen te gaan. ADVERTENTIE Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De VVP-fractie in de Haagse gemeenteraad wil dat de ge meente Den Haag het volgend jaar zes miljoen gulden uittrekt voor de aanstelling van honderd nieuwe wijkagenten. Dat hebben de libera len laten blijken bij de financiële beschouwingen op de Haagse ge meentebegroting voor 1978. Bovendien wil de WD-fractie acht miljoen steken in de economische ontwikkeling van de Scheveningse haven. De veertien miljoen extra voor „de verbetering van het econo misch klimaat en het verhogen van de veiligheid" wil de WD weghalen bij allerlei sociaal-culturele en wel- zijnsposten die op de begroting van burgemeester en wethouders staan. Zo wil de VVD beknibbelen op de sportieve recreatie, voorlopig geen vrouwenhuis in Den Haag oprich ten, wachten met de oprichting van een filmhuis en veel minder geld steken in het wijkopbouwwerk Bo vendien wil de fractie een groot aan tal gemeentewoningen verkopen om aan de veertien miljoen te komen. Inmiddels zegt de PvdA-fractie be rekend te hebben dat het beknibbe len op welzijnsvoorzieningen veel minder op zal brengen omdat het hier voornamelijk om Rijkstoelagen zou gaan. het vers gebraden K) minuten haantje van Herman Kramer. Joure t ligt bij de vleeswaren Vervolg van pagina 1 dat de huurverhoging van ze ven procent wordt uitgesteld van 1 apnl tot 1 juli. Het CNV tekent bij het uitstel van de huurverhoging evenwel aan dat deze verhoging niet meer terecht komt in de pnjscompensatie van 1 juli. maar van 1 januari 1979. Dit probleem kan volgens het CNV wor den ondervangen door de huurver hoging niet met drie maar met zes maanden uit te stellen. Het CNV heeft de indruk dat de regering bij de berekening van de koopkracht hier niet voldoende rekening mee heeft gehouden. Hierdoor dreigt de doelstelling van 1978 handhaving van de koop kracht bij een Inkomen van 28.000 gulden niet te worden gehaald, aldus het CNV. dat hierover zeker heid wil hebben voordat aanstaande vrijdag werkgevers en werknemers in de Stichting van de Arbeid het arbeidsvoorwaardenoverleg 1978 zullen vervolgen. Gezien de nu aangebrachte verbete ringen in de regeringsplannen ver wacht het CNV van de werkgevers dat zij een serieuze poging zullen doen om met de vakbeweging over eenstemming te bereiken over een centraal akkoord 1878. Zoals bekend hebben de werkgevers teleurgesteld gereageerd op de be sluiten die het kabinet heeft geno men over het arbeidsvoorwaarden beleid. Nu het kabinet niet ingaat op de eis van de werkgevers om 500 miljoen extra ter beschikking te stellen voor een beperking van de loonsom met één procent zien de werkgevers het overleg over een centraal akkoord somber in. Kok zei gisteravond dat hij op die somberheid niet wilde Ingaan. „We horen de werkgevers nu ol weken lang roepen, dat zij poen willen zien. voordat er over een centraal ak koord kan worden gepraat. Het zij zo Vrijdag legt de vakbeweging haar voorstellen op tafel. Komt er geen centraal akkoord, dan zullen wij onze voorstellen in de bedrijfs takken en bij de afzonderlijke on dernemingen aan de orde stellen aldus Kok. Verder terugdrukken De FNV heeft gisteren nog eens dui delijk uitgesproken dat de inko mensverschillen tussen hoog en laag ook in het komende jaar verder te ruggedrukt moeten worden De fe deratie stelt daarom een maximum prijscompensatie van 500 gulden per procent prijsstijging voor. Dat betekent dat de ..aftopping" van de prijscompensatie bij een inkomen van vijftig mille per Jaar moet begin nen. Tot vijftig mille moet de prijs compensatie in procenten worden uitgekeerd, daarboven gaat het maximum gelden. De FNV vindt ook dat in het wets ontwerp. dat ook de niet cao-inko mens tot matiging wil dwingen, een bepaling moet worden opgenomen dat deze categorie bijvoorbeeld de vrije beroepen aan een maxi mum in de prijscompensatie moet worden gebonden Kok onderstreep te nog eens „heel nadrukkelijk" dat er met de werkgevers niet alleen over materiële zaken zal worden ge sproken „Onze leden geven een hoge prioriteit aan de instandhou ding van de collectieve voorzienin gen en aan de bestrijding van de werkloosheid Dat betekent dat ze niet met de werkgevers willen mee- klagen over hoe slecht het econo misch in ons land gaat. maar dat ze willen meepraten over het behoud van de werkgelegenheid. Er zal in het kader van de cao-onderhande lingen systematisch worden gepraat over het behoud van de werkgele genheid in de afzonderlijke onderne mingen", aldus Kok.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 3