wolfheze /I de Buitenhof B-verpleegkundige Logopediste) IDerujebolcler deBuitenhoj hoofd huishouding h$l Logo- akoepediste verpleegkundige Aen/of B Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 241 waarnemend hoofd verpleegkundige Diaconëssenhuis Heemstede opleiding voor het diploma Ziekenverzorging Stichting De Rustenburg Rotterdam DIAKONESSENHufs GRONINGEN a) afdelingshoofd b) nachthoofd c) waarnemend afdelingshoofd rotterdamsch y^jeehospitium té waarnemend hoofd voor de polikliniek Hoofddocente paviljoenshoofd Fbstbus121,Sliedrecht tel. 01840-5166 hoofd verpleeghuis ZATERDAG 5 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTET f NwuwHerl*r2 Amsterdam Boitenvelderi telefoon 020 442044 De Buitenhof b een modem verpleeg- en verzorging*- hub. waarin 500 bewoner* en 300 medewerkers, gezamenlijk aan hun eigen woon- en werkgemeenschap bouwen. Bent u de persoon die takt bezit tolerant is elan heeft goed met mensen om kan gaan zich als schakelfiguur in ons team uil plaatsen en ook nog is. Bel ons dan op voor het maken van een afspraak (020 44 20.44. toestel 240). Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken Wij vragen veel dat u/eten wijt Maar wij vinden dat de bewoners in ons verzorgingshuis en het personeel recht hebben op zo'n man of vrouw, want de dagelijkse leiding over 4 etages is geen sinecure Het verzorgingstehuis 'TER SCHELDE' te Breskens biedt woonruimte aan 91 bejaarden. Om de verzorging van hen te garanderen zijn arbeidsovereenkomsten afgesloten met ongeveer dertig - merendeels vrouwelijke personen. Het bestuur van het verzorgingstehuis wenst in verband met huwelijk van het huidige Hoofd Huishouding in kontakt te komen met kandidaten voor de funktie van: Deze funktie is dermate belangrijk dat het bezit van het diploma ziekenverzorging vereist is, terwijl ervaring in de omgang met bejaarden tot aanbeveling strekt. De te benoemen persoon wordt geboden: salaris volgens de CAO-bejaardentehuizen. pensioenvoorziening bij het PGGM. moderne huisvesting. Belangstellenden voor deze vakature dienen hun sollicitatie binnen veertien dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan het: Bestuur van de 'Vereniging Protestants Tehuis'. Hoogstraat 58 te Sluis (tel.:01178-1610). In enkele ven onze verpleegkundige teams Is een vrije plaats met promotie-perspektief voor een Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijk kontakt op te nemen met de dl rek tie, t.e.v. de heer H. Huberts, waarna in een persoonlijk ge sprek van gedachten gewisseld kan worden over de funktto-inhoud, per soonlijk perspektief sn andere bij sollicitatie belangrijke zaken. Wij helpen mee een het vinden van huisvesting. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. f1T| Z"9"! Psych. Ziekenhuis sak van Op onze Coronary Care afdeling komt de funktie vakant van Met aantekening C.C.U. De afdeling telt 6 bedden. Salariëring geschiedt volgens de schaal van Ie verpleegkundige. Informaties worden u gaarne verstrekt door zr.M. Elsenburg. Hoofd Verplegings dienst Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie M*ndetU*n2 Tetetoon 023-3'93 >0 Waarom "deRustenburg' - belangrijk voor je kan worden. DE RUSTENBURG is een stichting die al vele jaren actief is in Rotterdam en een aantal verpleeghuizen voor zowel somatische als psychiatrische patiënten beheert. Op 9 januari a.s. begint weer een waaraan kunnen deelnemen jongens en meisjes vanaf 17 jaar, die tenminste drie jaar voortgezet onderwijs (b.v. MAVO-3, LHNO-4 of INAS) hebben gehad. Arbeidsvoorwaarden volgens de (nieuwe) CAO voor het Zieken huiswezen; mogelijkheid van interne huisvesting aanwezig. Wij zoeken jonge mensen met een positieve instelling, die onderne mend en sociaal voelend zijn en zich willen inzetten voor de zieke medemens. t\ Alle nadere inlichtingen telefonisch on der no. (010) 77 03 77, toestel 30. 's morgens tussen 10.00 en 12.00 uur of mondeling na telefonische afspraak. Sol licitatiebrieven te richten aan de direk- trice, zr. G.C.A. v.d. Veen, Mathenesser- laan 500, Rotterdam. Tussen het Diakonessenhuis, het R.K.-ziekenhuis en de verpleeghuizen Coendershof, Neerwolde en Maartenshof te Groningen is een samenwerking op het gebied van de logopedie. Er zijn 2 logopedistes werkzaam. Per 1 december ontstaat een vakature voor een (part-time; 28 uren per week) funktie-informatie: het betreft hier met name werkzaamheden ten behoeve van afasie- en dysarthriepatiënten in het Diakonessenhuis, Coendershof en Neerwolde. funktie-eisen: - diploma logopedie-akoepedie - tenminste enige jaren ervaring - bekendheid met de methode van Svend-Smit informaties: kunt u inwinnen bij Mevr. A. Kramer, logo-akoepediste, Diakonessenhuis, tel. 050-258654, tst. 394. sollicitaties: richten aan de afdeling personeelzaken van het Diakonessenhuis, Van Ketwich Verschuurlaan 82 te Groningen. DR.JJJ.VOORHOEVE HUIS UTRECHT Begin 1978 komen in ons verpleeghuis, annex reactivenngsafdeling voor 100 somatisch zieken onderstaande functies beschikbaar voor een verpleegafdeling van 35 bedden. Voor een ver pleegkundige met A opleiding, liefst met verpleeghuis ervaring, kan aanstelling plaats vinden in de rang van 1ste verpleegkundige. voor deze functie komen in aanmerking verpleegkun digen die deze functie op full-time basis wensen t.w. 10 nachten dienst en 4 nachten vrij dan wel op part time basis in een z.g.n. drieling dienst 7 nachten dienst en 14 nachten vrij. Aanstelling geschiedt in de rang van 1ste verpleeg kundige. voor een A verpleegkundige is hiervoor aanstelling in de rang van verpleegkundige A mogelijk. Belangstellenden worden verzocht hun telefonische verzoeken om nadere inlichtingen en hun schriftelijke sollicitaties te richten tot de adjunct directrice, telefoon 030-938246 toestel 257, adres v. Heuven Goedhartlaan 3. Utrecht. De Stichting Rottecdaasch Zeehospitium te Katwijk aan Zee beheert een revalidatiecentrum voor kinderen volwassenen, voorzieningencentra voor blijvend lichamelijk gehandicapten, een afdeling voor polikli nische hartrevalidatie en een Mytylschool voor 110 kinderen. Ons centrum vraagt voor spoedige in diensttreding Ervaring is wel gewenst maar niet strikt nood zakelijk. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de logopediste Mevrouw E.H.Leeuwenburg-Grijseels telefoon 01718-16941 Sollicitaties te richten aan de direktie van het Rotterdamsch Zeehospitium Drieplassenweg 17 Katwijk aan Zee protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom In ons ziekenhuis ontstaat binnenkort een vakature voor Van deze funktionaris wordt verwacht dat zij/hij naast de gewone werkzaamheden op een polikliniek: - waarneemt voor de hoofdverpleegkundige tijdens vakantie en ziekte; - dat zij/hij in samenwerking met de hoofdver pleegkundige komt tot een optimaal werk klimaat voor de 18 medewerkers op de polikliniek. Vereisten: - diploma A ziekenverpleging; - polikliniek ervaring is gewenst. Arbeidsvoorwaarden volgens CA.O.* ziekenhuiswezen. Geen weekend-diensten. Nadere informatie wordt U gaarne verstrekt door Zr. K. Pronk, algemeen hoofdverpleegkundige, tel. 08389 - 9101. toestel 2255. Schriftelijke reakties aan de afdeling personeels zaken van het Prot. Chr. Streekziekenhuis, Edeseweg 118 te Bennekom. Management opleiding voor non-profit organisaties De cursus Management voor non-profit organisa ties is bedoeld voor het hoger- en middenkader en maakt duidelijk, waarom het geven van leiding aan dienstverlenende en non-profit organisaties zoals ziekenhuizen, scholengemeenschappen, ver enigingen. charitatieve instellingen, vcrpleegtc- hui/en. kruisorganisaties, religieuze instellingen, sckretariaten van instellingen en organisaties in de overheidssfeer een professionele aangelegenheid is geworden. Aan de hand van cases worden de diverse pro bleemstellingen en technieken, die liggen op het gebied van communicatie, management en orga nisatie aan de praktijk getoetst. Duur van de cursus: I jaar. Uitvoerige documentatie ligt bij ons klaar. Bel v«Mtr inlichtingen (07(1) 26 40X1 «»f /end dc/c bon naar hel ISW. Antwoordnummer 40. IK-n llaag. Posi/c- gcl hocfl met. Adres f Opleidingen Bcdrijfstrainingen l—J Instituut voor S«h;mIc Wetenschappen, Wassenaarscweg 39-41. Den Haag. Tel. (070) 26 40 81. In ons verpleeghuis met plaats voor 170 somatisch zieken en 30 psychisch gestoorde bejaarden, zoeken wij een 9 Aan u zal de verantwoordelijkheid worden toevertrouwd voor het leiden en de organisatie van de opleiding tot ziekenverzorgende, waarvoor jaarlijks ongeveer 35 40 leerlingen worden ingeschreven. Naast het diploma Ziekenverpleging A is het noodzakelijk dat u een voltooide docentenopleiding bezit. Een protestants-christelijke levensovertuiging wordt op prijs I gesteld. Uw aanstelling zal plaatsvinden in de rang van Hoofdverpleegkun dige. De verpleegkundig direktrice, mevrouw T. Spanjer, is gaarne bereid eventuele nadere inlichtingen telefonisch te verstrekken (telefoon 010-3419 22). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS VLAARDINGEN Dillenburgsingel 5 VLAARDINGEN tel. 010-341922 MERWEBOLDER, behorend tot de A.S.V.Z.. is eer medisch - pedagogisch instituut voor 478 geestelijl gehandikapten te Sliedrecht Voor ons paviljoen met 54 meerendeels jonge op laag niveau funktionerende bewoners, vragen wij eer Hij/zij zal worden belast met de direktie leiding var bovengenoemd paviljoen. Tot zijn/haar taak behoort o.a. het mede zorgdragen voor een goede organisati - het begeleiden van (leerling) verpleegkundigen het leggen en onderhouden van kontakten me andere disciplines en diensten Eisen: - het diploma Z- en/of A-verpleegkundige mei stafopleiding of studerend hiervoor of een eventueel andere geëigende opleiding - ervaring in een leidinggevende funktie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C. P. M. J. Pennings, cöordinerend hoofdverpleegkundige. Sollicitaties, welke wij met belangstelling tegemoet zien, kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Verpleeg en Verzorgingshuis Nieuw Herlaer 2 Amsterdam Builen velden telefoon 020 442044. De Buitenhof Is een modem verpleeg- en verzorgings huls, waarin 500 bewoners en 300 medewerkers, gezamenlijk aan hun eigen woon- en werkgemeenschap bouwen. In verband met de benoeming van ons tot direkteur van een instelling elders, willen wij graag, op korte termijn, kennis maken met zijn opvolg(st)er. In het kader van onze doelstelling, verwachten wij van betrokkene, dat hij/zij bereid en in staat is. - te funktioneren in nauw samenspel met personeel en bewoners van het verpleeghuis (en hun familieleden), - een aandeel te leveren in het team van direktie en dienst hoofden t.a.v. het overkoepelend beleid van het verpleeg- en verzorgingshuis. - zelfstandig de verpleegkundige en organisatorische eind verantwoording te dragen voor het verpleeghuis. Wij vragen een A/B of A verpleegkundige met staf of hogere beroepsopleiding. De verpleegkundige discipline is niet in de direktie vertegenwoordigd. Honorering volgens CA.O.-NZB. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer J. G. F. van Poecke. Hoofd personeelszaken, aan wie u tevens uw schriftelijke sollicitatie kunt richten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 36