z co J wolfheze N 7s C yu DIRECTRICE docent(e) Fysiotherapeut^) arts-assistenten ü$l rJ zonnehuis öoofti o0: iiai hoofd verpleging/ verzorging orthopedagoog wblfhëzë hernesseroord VAN ARKEL INSTITUUT afdelingshoofd WIJKVERPLEEGKUNDIGE fysiotherapeut(e) Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 241 sub-hoofd HET ZONNEHUIS DOORN „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Assen HOOFDVERPLEEGKUNDIGE ZATERDAG 5 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTET De Gereformeerde Stichting Bejaardenzorg Zwolle vraagt voor haar Bejaardencentrum DE WISSEL een De funktie omvat: Leiding geven aan een assistente en 5 bejaarden en ziekenverzorgsters en enkele leerling bejaar denverzorgsters. alsmede 3 nachtzusters, voor de verzorging en verpleging van bijna 100 bewoners van het hoofdgebouw. Voor deze funktie zoeken wij een verpleeg kundige met diploma A en/of B óf een ge diplomeerd bejaarden- of ziekenverzorgster met ervaring en voortgezette opleiding, in de leeftijd van ongeveer 25-40 jaar. Van haar/hem verwachten wij: belangstelling en begrip voor de bejaardenzorg; organisatorische kwaliteiten; goede kontaktuele eigenschappen; positief Christelijke levensovertuiging. Wij bieden: een prettige werksfeer; salarieëring volgens de CAO voor bejaarden tehuizen, afhankelijk van leeftijd en ervaring (grenzen voor verpleegkundigen van f 2.269,- tot f 2.749,- hmto Per maand en voor bejaarden- of ziekenverzorgsters van f 1.874,- tot f 2.407,- bruto per maand); opname in het pensioenfonds van de PGGM; goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het bejaardencentrum, Erasmuslaan 50, Berkum-Zwolle. De KRUISVERENIGING „EPE" te Epe Gld. vraagt per 1 januari 1978 een die deel zal gaan uitmaken van een team van 5 wijkverpleegkundigen Salaris. pensioen en autkostenvergoedmg volgens de rechtspositie regeling van de kruisverenigingen Voor het verkrijgen van woonruimte zal de nodige medewerking worden verleend. Gunsti ge weekendregeling Sollicitaties te richten aan de secretaris dhr B Fei/en. Officiers weg 52. Epe Het Havenziekenhuis is modern, middelgroot en dus klein genoeg om een prettige persoonlijke werksfeer mogelijk te maken. Gesitueerd langs de Maasboulevard, op loopafstand van het centrum en met een prachtig uitzicht op de Maas. Onze patiënten komen uit de gehele wereld en wij zijn gespecialiseerd in de behandeling van tropische ziekten. Voor ons ziekenhuis, waar het werk een variant biedt op het gewone ztekenhuisgebeuren, zoeken wij voor onze afdeling fysiotherapie (o a hydrotherapie) ter aanvulling van ons team een De werkzaamheden zullen bestaan uit behandeling van zowel klinische als poliklinische patiënten Inlichtingen bij de heer A Graafland, tel 010-112800. toestel 342 Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personeelszaken van het Havenziekenhuis. Haringvliet 2 Rotterdam u Prot. Chr. Tehuisvkinderenmetgecsteli|keontwikkelingsstoomisscn HeHingweg 1. Postbus 186, 3760 A0 Soest. Tel. (02155) 17444 v Voor ons instituut, waar 126 kinderen verblijven in de leeftijd van ongeveer 6 tot 21 jaar, vragen wij in full-time dienst een Gezien de huidige samenstelling van ons team gaat onze voorkeur uit naar een vrouwelijke medewerker. Oe functie omvat o.a. het in samenwerking met groepsopvoeders en schoolpersoneel opstellen van een behandelingsplan begeleiden van groepsopvoeders bij de uitvoering van het behandelingsplan verrichten van diagnostisch onderzoek meewerken aan realisering van een bestaand herstructureringsplan en meedenken in de beleidsplanning. Wij verwachten van de aan te stellen functionaris: een voltooide universitaire opleiding in de (ortho)pedagogiek. ofwel een MO-B. akte pedagogiek ervaring in het omgaan met kinderen, zowel individueel als in groepsverband goede contactuele eigenschappen positief christelijke levensovertuiging. Salariëring vindt plaats conform de adviezen van de Naltonale Ziekenhuis Raad. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs W G. A. M. Si|brant Schreuder. orthopedagoog. Sollicitatie binnen 14 dagen na verschijnen te richten aan Mr J H Mulder, directeur. Het bestuur van de Stichting Hervormd Bejaardencentrum „De Engelenburgh" te Veenendaal roept wegens pensionering van de huidige functionaris sollicitanten op voor de betrekking van De Engelenburgh heeft 170 kamerbewoners en 27 flatjes. Voor het vervullen van deze functie denken wij aan iemand, die belijdend lid is van de Ned. Herv. Kerk van Geref. beginselen; in het bezit is van het diploma verpleeg- kundige-A (liefst met aantekening B); in staat is de dagelijkse leiding van het tehuis op zich te nemen; bereid is zich in te zetten voor het scheppen van een optimaal leefkli maat. waarin zowel de bewoners als het personeel zich wel be vinden; De salariëring en de overige arbeidsvoorwaar den zijn overeenkomstig de CAO. voor de Bejaardentehuizen. De pensioenregeling van de PGGM zijn uiter aard van toepassing. Eigenhandig geschreven sollicitaties met inlichtingen over vervul de betrekkingen en opgave van referenties kunnen worden gericht aan de secretaris van bovengenoemd bejaardencentrum, de heer Ph. Verheij, De Brinken 32 te Veenendaal. Voor de afdeling opleiding zoeken wij een: Hij/zij zal deel uitmaken van het opleidingsteam. Tot zijn/haar taken zullen o.a. behoren: het geven van lessen psychiatrische verpleegkunde (eventueel soma tische verpleegkunde) het op zich nemen van het groepsdocentschap van enige kursusgroe- De funktie-eisen zijn: - B-opleiding of A/B-opleiding diploma docentenopleiding of studerend hiervoor (eventueel bereid zijn de docentenopleiding te volgen). Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Het salaris zai -afhankelijk van leeftijd en ervaring- variëren van f 2.134,52 tot f 2.749,20 bruto per maand. Informatie over deze funktie kunt U verkrijgen bij Drhr. J. Jongstra tst. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts. Wofftieze (bij Arnhem) Tel 08308 241 middelharriis ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Hernesseroord, een inrichting voor de begeleiding en behandeling van zwakzinnigen, treedt graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van Wij bieden een aantrekkelijke funktie in een moderne inrichting, waar het kleine team fysiotherapeuten de beschikking heeft over een goed geoutilleerde oefenzaal; aparte ruimte voor massage, thermo/en elektrotherapie en hydrotherapie. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden geschiedt volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor het verkrijgen van woonruimte wordt medewerking verleend. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur, p/a Hernesseroord, Postbus 16, Middelharnis (tel. 01870-3888). m Wij vragen op korts termijn enkele Ter informatie: - one ziekenhuis is aangewezen voor de stege-inrichtingepychietrie in het kader van de opleiding tot psychiater. - bruto salaris volgens N.Z.R.-regeling. - vakantietoeslag van 8%. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Belangstellenden worden uitgenodigd voor informatie en sollicitatie schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met dr. M. Oosterlee, Medisch Direkteur. 1— /">i| Psych. Ziekenhuis .Vereniging tot Christelijke Verzorging van Qeestes- en Zenuwzieken" V "ie In ons verpleeghuis met plaats voor 100 somatisch zieken en 6 psychisch gestoorde beiaarden, zoeken wi/ voor één van de aldelingen somatisch zieken een Wij vragen van u naast het bezit van het diploma verpleegkundige A enige leidinggevende capaciteiten. Salariëhng en andere arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de in de gezondheidszorg geldende C.A.O. Voor nadere inlichtingen kunt u de verpleegkundige direktrice, Zr. J. Th. de Beus. bellen (03430-4541). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van Bergweg 2- DOORN - telefoon 03430 - 4541 Uitgaande van de Christelijke Vereniging Het Zonnehuis met verple te Amstelveen. Beekbergen. Doom. Vlaardingen. Zuidhom en Zwolle. Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum Op het paviljoen „Hoge Wal Heren" is de functie vacant van De ..Hoge Wal Heren bestaat uit een vijftal subafdelingen, waaronder onder meer een opname-afdeling. Het totaal aantal behandelplaatsen bedraagt ongeveer 60. De hoofdverpleegkundige heeft mede de taak in de planning en coördinatie van de verschillende subafdelingen en de begeleiding van de verpleegkundi ge medewerkers. Betrokkene dient in het bezit te zijn van het Staatsdiploma Ziekenverpleging B of A en B en de kaderopleiding. dan wel de bereidheid laatstgenoemde opleiding te gaan volgen Voorts zijn vereist een ruime ervaring in de psychiatrie en in de praktijk gebrachte leidinggevende capaciteiten. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig adjunctdireclri- ce. mevrouw R. Bijkerk (toestel 2202). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het waarnemend hoofd van de afdeling Personeelszaken, de heer A. Bovée Dit verpleeghuis met plaats voor ongeveer 200 zieken vraagt voor de afdeling somatische zieken (35 bedden) U dient in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A, eventueel A en B. Aanstelling zal geschieden in de rang van 1e verpleegkundige. Honorering van deze funktie zal plaatsvinden volgens de N.Z.R.-schaten. We geven de voorkeur aan een protestants-christelijke levensovertuiging. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door het Hoofd van de verpleging, de heer F.J. Aardema (tel. 05940 26 31). Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS ZUIDHORN Hoofdstraat 2a. ZUIDHORN Telefoon 05940-2631 Uitgaande van de Chnstehke vereniging Het Zonnet u-s" met verpleeghuizen re Amstelveen. Beekbergen. Doom. Vlaardingen. Zuidhom en Zwohe

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 34