Trouw Trouw Formatie weer mislukt FAMILIEBERICHTEN KOST-(PLEEG) GEZIN ZATERDAG 5 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTET 10 kunnen van maandag tot en me! vrijdag telefonisch van 9.00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Gehuwd: E. J. Kempees en Adriana van der Kemp Bennekom, 4 november 1977 Irenelaan 16 F. Broersma en S. Broersma-Pera danken, mede namens hun kinderen, allen die door hun aanwezigheid en/of reacties ons zilveren huwe lijksfeest tot een heerlijke blijde dag gemaakt heb ben. waarop wij altijd in grote dankbaarheid jegens de Here zullen terugzien. Stroobos Okt '77 Op 4 november 1977 was het 40 jaar geleden dat on2e ouders en grootouders Jan Rozema en Grietje de Vries zijn getrouwd Dankbaar voor het vele goede hebben wij dit feit samen in de familiekring gevierd. Niezijl Enny, Freerk. Jan. Marlette. Piet, Tineke, Stiena, Sina, Henk, Roelf Jan. Bettie, Hiekje, Gerbrand, Netty, Winfried en kleinkinderen Rectificatie De dienst van woord en gebed voor de heer Johan Gerrit van Bentum zal D.V. gehouden worden maandag 7 november om 10 uur in de Immanuelkerk, Fresiastraat te Capelle a'd IJssel. waarna de begrafenis zal plaatshebben om circa 13.30 uur op de Nieuwe begraafplaats aan de Eperweg te Nunspeet. ..De Heer t« mijn Herder" Na een langdurige ziekte overleed, voor ons nog vrij onverwacht, mijn lieve man en onze zorgzame papa Hendrik Griffioen op de leeftijd van 49 jaar Zeist. Dita Griffioen-Tan Els Wim Piet er Yvonne Zeist. 4 november 1977 Pan weg 57 De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Prins Hondriklaan 23 te Zeist. Er /.al een Eucharistieviering gehouden worden in de St. Jozefkerk aan de Rozenstraat 20 te Zeist op woensdag 9 november a s. om 11.30 uur. Hierna zal om 13.00 uur de begrafenis plaatshebben op het R K gedeelte van de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg» te Zeist Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van dc plechtigheid. God. die aan ons Zich openbaarde, regeert en oordeelt heel de aarde Zijn woord wordt altoos trouw volbracht tot ui het duizendste geslacht. 't Verbond met Abraham Zijn vrind bevestigt Hij van kind tot kind. Ps. 105 3 Heden overleed mijn geliefde man. onze lieve vader, groot- en overgrootvader Pieter Melle Smidt in de ouderdom van 86 jaar. Groningen. 3 november 1977. „Neboflat". kamer 414. Paterswoldseweg 288. G. Smidt-Kuipers Delft J. Smidt S. G Smidt-Kremer Pieter en Alie. Marieke Ebel en Dineke Zaandam. B. R. Smidt J. J. Smidt-Wouters Inge, Gera en Peter Dalfsen: W J Smidt J Smidt-Wind Ellonnes. Anneke. Agnes en Wietske Groningen: R. J. Dijksterhuis-Smidt H. Dijksterhuis Marike, Anneke en Eva Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 8 november a s om 11.45 uur in de ..Neboflat", waarna de begrafenis om 13 00 uur zal plaatsvin den op de begraafplaats „Selwerderhof" te Gro ningen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ..Neboflat" God nam uit onze familiekring weg onze geliefde zwager en oom Pieter Melle Schmidt geliefde echtgenoot van G Smidt-Kuipers in de ouderdom van 86 jaar Wij wensen tante en de kinderen de vertroostende nabijheid van de Heer Voorschoten F G Smidt Oosterhuis en kinderen Rotterdam. A Pool G Pool Terpstra Bussum. A v.d Brink J v.d. Brink-Pool Groningen 3 november 1977. en Gij legt uw hand op mij" Psalm 139:5 b. Heden is van ons heengegaan mijn lieve man. onze lieve vader en opa Nicolaas van Leeuwen op de leeftijd van 60 jaar. Schipluiden: A. van Leeuwen-Westerman Canada: Jan en Ina Nico, Lisa, Lenette Schipluiden: Jacqueline en Kees Schipluiden: Marianne Schipluiden, 4 november 1977. Vlaardingsekade 34. Geen bezoek aan huis De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. op dinsdag 8 november 1977 om 1,30 uur in de Ned. Herv. kerk Dorpsstraat te Schiplui den, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Schipluiden. Gelegenheid tot condoleren maandag 7 november van 19.30-21.00 uur in „het Anker" achter de Ned. Herv. kerk en na de begrafenis eveneens in „het Anker". Hij ia verlost. God heeft hem welgedaan Heden is van ons heengegaan onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Nicolaas van Leeuwen echtgenoot van A. Westerman in de leeftijd van 60 jaar Delft, J. van Leeuwen-van Vliet Schipluiden, *E. Snijders-van Leeuwen J. P. Snijders Maasland, T. J. Poot-van Leeuwen Fr. Poot Waddinxveen, P. van Leeuwen M. van Leeuwen-van Vliet Enschede, C. van Leeuwen H. M. van Leeuwen-van Hilten Maasland, T. van Leeuwen J. E. van Leeuwen-Quak Mayerthorpe, (Canada) C. W. Moerman-van Leeuwen J. Moerman Den Hoorn ZH, J. C. van Leeuwen M. van Leeuwen-van der Eijk Schipluiden, A. van Leeuwen J. M. van Leeuwen-van der Eijk Delft, N. C. van Leeuwen J. C. van Leeuwen-Voogt Schipluiden. G. van Leeuwen C. H. van Leeuwen-Zonneveld Galt (Canada). C. Brussé-van Leeuwen A. L. Brussé en neven en nichten Delft. 4 november 1977 Chopinlaan 35. „En de meeste van deze is de Liefde Na een jarenlange strijd tegen kanker nam God. toch nog onverwacht, in Zijn Koninkrijk op, onze lieve Jo zij werd 47 jaar. Maarn: J. Visser Rotterdam: S. J. Keijzer-van Est Maassluis: N. Keijzer J. Keijzer-Smit Annemarie, Nicole Doorn: C. Keijzer Ridderkerk: J. A. Keijzer Capelle a.d. IJssel: J. Keijzer F. Keijzer-Kruithof Nieuwerbrug a.d. Rijn: M. Visser M. Visser-Ooms Suzie, Jan-Maurits Maarn: A. de Hoop Maarn, 4 november 1977 Tuindorpweg 64 Geen toespraken. De begrafenis vindt plaats dinsdag 8 november 1977 op de Algemene Begraafplaats te Maarn om 14.00 uur. Om 13.15 uur wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Krönerweg geleid door ds. H. Riezebos. Gelegenheid om uw deelneming te betuigen is er op maandag 7 november van 19.30 tot 21.00 uur aan het woonhuis en na de begrafenis in de ontvangstkamer op de begraafplaats. Hedenmorgen ontvingen wij bericht uit Australië dat. na een kortstondige ziekte, het God behaagd heeft gisteren tot Zich te nemen mijn lieve man. onze beste vader, broer, zwager en oom Nicolaas Bakker echtgenoot van Dirkje Bakker-Rodijk ..Het zij wij dan leven, het zij wij sterven, wij zijn des Heren." Rom. 14.8 Uit aller naam J. B. Bakker Fairy Meadow. 4 november 1977. Corr. adres. J. B. Bakker. Bauerstraat 31 Arnhem Hiermede geven wij kennis van het overlijden van onze geachte oud-medewerker, de heer P. S. Vogelaar op de leeftijd van 68 jaar. Wij zullen ons de heer Vogelaar blijven herinne ren als een medewerker die zich met veel toewij ding voor onze onderneming heeft ingezet in de commerciële sector. Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A. Breda. 4 november 1977 De Here njtfn plotseling uit ons midden weg tengevolge van een ongeval onze lieve neef Pieter Willem van der Sterre op de leeftijd van 20 jaar. Namens: Familie Van der Sterre. Bodegraven Familie Van der Sterre, Putten Familie Kleinlugtenbelt-van der Sterre. Zoeterwoude Ruinen. 1 november 1977 Hees 28 „Ik zie een poort wijd open staan" Heden behaagde het de Heere na een langdurig geduldig gedragen lijden in de Hope des Eeuwi gen Levens van onze zijde weg te nemen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, behuwdmoeder en oma, zuster, behuwdzuster en tante Adrltna Neeltje Breugem geboren van Dorp op de leeftijd van 64 jaar. Uit aller naam: Jac. Breugem Bergschenhoek. 4 november 1977. Oosteindseweg 48. Gelegenheid tot condoleance aan het woonhuis zaterdag van 3.30-4.30 uur en van 7-8.30 uur. Maandagavond van 7-9 uur. De rouwdienst, geleid door de Weleerw. heer Ds. J. G. van Ieperen, zal gehouden worden dinsdag 8 november in de kerk om 2 uur, waarna de begra fenis in het familiegraf vanuit de kerk zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Berg schenhoek om circa 3 uur. Geen bloemen Mijn verwachting is op U o Here. Psalm 130:5 (onber.) Na een langdurige ziekte nam God tot Zich onze geliefde zuster Ermpje van Zwieten op de leeftijd van 56 jaar. J. van Zwieten Joh. van Zwieten C. van Zwieten Leiderdorp, 3 november 1977 Achthovenerweg 51 Thuis liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. De rouwdienst in de aula van de algemene be graafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leider dorp is bepaald op maandag 7 november a.s. om 2 uur n.m., waarna de teraardebestelling zal plaats vinden. Geen bloemen De Here God is een zon en schild. Heden overleed op de leeftijd van 87 jaar onze geliefde Diakones Grada Vermaak Zij was 57 jaar aan ons Huis verbonden. Bestuur, directie en zusterkring van het Diakonessenhuis Utrecht 3 november 1977. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 7 november om 11.00 uur op de Algemene begraaf plaats „Tolsteeg" aan de Opaalweg te Utrecht Vooraf zal in de Fliednerzaal van Huize Henriëtte Swellengrebel, Burg. Fockema Andreaelaan 10, Utrecht, een dienst van Woord en Gebed worden gehouden om 10.00 uur. Voor de vele bewijzen van medeleven bij het overlijden en de teraardebestelling van onze zeer zorgzame zuster, schoonzuster en tante Jaapje van Geest betuigen wij onze hartelijke dank. Mevr. J. W. Führmann-van Geest G. van Geest Den Haag, november 1977 Dankbetuiging Onze dank aan allen, die ons na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Hendrik Calkhoven met hun gebed en medeleven hebben gesteund. M. Calkhoven - van der Pols. kinderen en kleinkinderen. Nijverdal, november 1977 De Ruyterweg 13. Voor de vele en hartelijke bewijzen van sympathie en mee-leven, na het onver wacht overlijden van onze geliefde man, vader en opa Pieter Koole zeggen wij u allen heel har telijk dank. Uit aller naam A. Koole-v.d. Kooy De Lier Nov. 1977 Kijckerweg 35 Heel hartelijk dank voor het medeleven ons betoond bij het overlijden van onze geliefde man, vader, schoonva der en opa Maarten Fraanje, oud-hoofd Chr. Nat School te Lewedorp. 'Het heeft ons goed gedaan. Namens de Fam. M. Fraanje-Walhout Lewedorp, nov. 1977. INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt. TEL. 020-913456 toestel 796 iedereen leest de krant altijd en overal. met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM CD A-fractieleider Van Agt (links) en de vice-voorzitter van de fractie Aantjes na het nachtelijk beraad tp weg naar enige uurtjes rust. Vervolg van pagina 1 komen", aldus Van Agt. „Het diep ste dieptepunt van deze formatie", aldus Van Thijn, die er met nadruk aan toevoegde dat de sociaal-econo mische problemen van het land tot aan de lippen zijn gestegen. Van Thijn gisteren vol in dat bewus te tweegesprek tussen hem en Van Agt al zeethard duidelijk te hebben gemaakt dit de PvdA in geen stadi um ooit zowel Andriessen als Krui- singa in he^kabinet zou accepteren. Van Agt herinnerde zich daar giste ren niets van. De kabinetsformatie knapte giste ren af op de tegenstellingen tussen PvdA en CDA over de personele invulling van het kabinet Den Uyl- twee, vporal op de bezwaren die de PvdA had tegen CDA-kandidaten. Na intensief beraad deze week stok te het vooral op de kandidatuur- Andriessen voor economische za ken: het CDA hield eraan vast, Den Uyl weigerde Andriessen in combi- natie metKruisinga in zijn kabinet. Toetsing Volgens Van> Agt begonnen in deze laatste fase van de onderhandelin gen de problemen al met de poging van de PvdA om de taken van de CDA-ministersuit te kleden, te ont mantelen, door zeer zware porte feuilles aan de PvdA-staatssecreta- rissen op die departementen te ge ven. Volgens Van Agt is die tegen stelling nooit uitgepraat: Het geschil lag er nog steeds. Na een dag lang durend fractiebe- raad deed het CDA donderdag vroeg in de nac&t tegenvoorstellen aan Den Uyl, daarvan er één in uren durende nachtelijke gesprekken tussen Den Uyl en Van Agt in vele varianten wtrden uitgewogen. Vol gens dat voorstel zou Andriessen niet in het kabinet komen maar fractievoorzitter worden. De beoog de fractievooftitter Aantjes zou mi nister van binnenlandse zaken wor den en Van Agt alsnog minister van justitie. Bedenkingen AR In die vorm was, het voor de PvdA onaanvaardbaar, en na de vele vari aties bleek gisterochtend om zeven uur dat de onderhandelingen defini tief stokten. Dat werd gisteren in de CDA-vergadering bevestigd: de fractie hield vast aan het „nee" te gen Den Uyls definitieve kabinets samenstelling: een ministerlijst waarin Andriessens naam ontbrak en die van Lubbers veer op econo mische zaken stond ingevuld. Een minderheid van rond tien man, allen afkomstig uit het anti-revolutionai re deel van de fractie, had bedenkin gen tegen de afwijzing, maar omdat er in de fractievergadering geen for mele conclusies werden getrokken, werd er ook niet formeel gestemd. Van Agt en Van Thijn, die elkaar de afgelopen weken als ondehande- laars voor hun fracties weer veelvul dig troffen, kwamen gisteren ander maal met een verschillend relaas over de inhoud van de onderhande lingen. Met name over de voor Van Thijn zo fatale avond, die van maan dag 24 oktober, toen het verdelings akkoord over de 7-7-2 verdeling werd gesloten, liepen de lezingen uiteen. Volgens Van Thijn waren op die avond inderdaad geen harde af spraken gemaakt over de invulling met personen van de overeengeko men zetelverdeling, maar had Van Agt bij hem wel verwachtingen ge wekt over het aanblijven van zowel Boersma als Lubbers in de sociaal- economische driehoek. Van Agt ontkent die verwachtingen te hebbed gewekt. Anderzijds hield Het kernpunt van de gerezen proble men vormde Van Agt echter de voortdurend door de PvdA volge houden wens tot toetsing van de CDA-kandidaten: „Eerst mocht ik niet op justitie, daarna Andriessen niet op economische zaken en ten slotte bleek vannacht dat een combi natie van Kruisingalen Andriessen in het kabinet, op welke post dan ook, niet aanvaardbaar was. Dat is te veel, dat kan niet. In een parlemen tair kabinet wordt op die manier niet omgesprongen met de mensen die tot de eerste vier van de lijst van de coalitiepartner behoren," zei Van Agt gistermiddag. Over Andriessen zei Van Agt dat deze in geen enkel stadium van de formatie heeft aangeboden om zich ten behoeve van de goede afloop terug te trekken. Wat wel was ge- - daan door Van Agt zelf, Aantjes en ook door Kruisinga. „Andriessen was na de verkiezingen voorbe stemd voor of het kabinet, of het fractievoorzitterschap. Het perspec tief voor dat laatste verbleekte en pas in het allerlaatste stadium bleek deze week dat Andriessen kandi daat werd voor economische zaken. Andriessen heeft vervolgens daar ook aanspraak op gemaakt," aldus Van Agt. Van Thijn maakte er gisteren gewag van dat het kandidatenlijstje dat het CDA deze week voor de minis tersposten bij de formateur indien de, voor zijn partij „provocerend" was,„voorstellen die de geloofwaar digheid van het progressieve karak ter van het kabinet nog verder aan tastten." Van Thijn had verwacht dat het feit, dat de PvdA tweeweken geleden akkoord ging met het voor die partij ongunstige compromis van de 7-7-2 verdeling zou werken als een „bevrijdend gebaar," dat nu- ook door het CDA zou worden be antwoord. „In die verwachting ben ik beschaamd." zei Van Thijn. WD-leider Wiegel noemde gisteren een kabinet van VVD en CDA niet uitgesloten, maar bleef erbij dat een nationaal kabinet met PvdA, CDA, WD en mogelijk D'66 de voorkeur heeft. Wij zoeken voor een meisje van bijna 21 jaar, een goed Het meisje is met plezier werkzaam in een wasserij in Hilversum en zou deze baan graag houden. Naast een stukje opvang in het gezin zal men ook voor een stuk zelfstandigheid van het meisje zorg moeten dragen, hetgeen zeker eisen aan het gezin zal stellen. Reakties aan: Kinderhuis De Oranjehof, postbus 96. Huizen NH. Telefoon 02152-58044. Sla je slag, word lid van het CNV! Samen sta je sterk! Bel 030-941041. JUWELEN, GOUD en ZILVER Al- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruielraal 19. tel 093-320491 Haarlam (bi, de Ridderstraat) Het bestuur van de vereniging tot stichting en instandhouding van DE SCHOOL MET DE BIJBEL TE SPIJK (ZH) geeft hierbij te kennen dat DV op 26 november a.s. het fat herdacht zal worden dat 50 jaar geleden de school haar poorten opende. Tijdens een receptie, die zal worden gehouden in het nieuwe Dorpshuis, is er gelegenheid het bestuur te feliciteren. Aanvang 13.30 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10