Prisma. Prima koffie voor een prima prijs. Van Me V I II I I 1 Trouw Als u 't Citroen LN rijders compacte auto ideaa vraagt, vinden ze hun om zin praktische eigenschappen. r T liet onderwijs vniiiijt wclzijns- en voriuiiHjswcrk vïiciifnres in de <jezoiidlieidszor«| I I I II I hoger personeel (fried niéuws voor mensen met aambeien: pijn kalmeert, jeuk stopt Sperti zalf en zetpillen VERPLEEGKUNDIG DOCENT(E) Bedrijfsvereniging voor bank- en verzekeringswezen, groothandel en vrije beroepen f |w|H Voor het opgeven van een kleine gerubriceerde^ l/Ull advertentie in twee grote ochtendbladen. advertentie in twee grote ochtendbladen. 1 f «^Schrijf hier uw tekst. £1- 1 DONDERDAG 3 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTET PH 12 - RS 1C Er h ren middel dal de eigenschap heeft de hinderliike last van aambeien ie verlichten. De pijn verdwijnt cn de jeuk stopt. Dat middel heet Sperti preparation H.* Speni preparation H is een snel. direkt cn afdoend middel bij de behandeling van aambeien. Het bevat bovendien wecfsdvcrnicuwrnde bestanddelen. Last van aambeien? Gcbnuk Speni cn vergeet /e. Uitsluitend bii dropst r4 apotheek Ziekenhuis Oudenrijn Van Heuven Goedhartlaan I Utrecht Door de afdeling OptekJing van ons ziekenhuis worden phn. 95 leerling-verpleegkundigen voor het diploma A ziekenverpleging opgetetd Binnen het opteidingsteam, be staande uit drie docenten, ont staat binnenkort een vakature voor De taak zal bestaan uit: het geven van lessen aan leerling-verpleegkundigen het bevorderen van de inte gratie tussen theorie en praktijk in samenwerking met het praktijkveld het meewerken aan de praktijkbegeleiding. Verlangd wordt: een voltooide docentenop leiding en bij voorkeur erva ring. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige; overige ar beidsvoorwaarden conform C A O. Ziekenhuiswezen. Nadere Informatie wordt u graag verstrekt door zr. M. E. L. Maesen. hoofd van de Oplei ding, tel. 030-938741. toestel 356. Schriftelijke sollicitaties te rich ten aan het Hoofd Personeels zaken. Uw advertentie in t wordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen. A Dc Citroen LN rijdt nu al meer dan een jaar op de Nederlandse wegen. Uit een enquête onder de rijders blijkt overduidelijk dat ze tevreden zijn. Ze hebben gekozen voor een fijne en com pacte auto die er goed verzorgd uitziet, verkrijg baar is in veel aantrekkelijke kleuren en voorzien van tal van extra's. Wat echter het meest doorslaggevende argument voor hun keuze is geweest: de uiterst praktische eigenschappen van de Citroen LN. Compact en probleemloos. Parkeren in de stad en behendig sturen door smalle straten is met de compacte en wendbare Citroen LN nooit moeHijk. Hij is maar 3,38 m lang en heeft een uiterst kleine draaicirkel. Maar ook op de buitenweg heeft u veel plezier van deze compacte wagen. Hij ligt met z'n voor wielaandrijving rotsvast op de weg. Zelfs als u urenlang met gas op de plank wilt rijden laat hij u niet in de steek. Zuinig in alle opzichten. Bij zuinigheid denkt u natuurlijk meteen aan het benzineverbruik. Welnu, de luchtgekoelde 602 cm3 motor gebruikt bij een constante snelheid van 90 km/h slechts 1 op 16,9 en in het stadsverkeer gemiddeld 1 op 13,9. Maar ook op andere punten is de Citroen LN op merkelijk voordelig. Het lage gewicht (675 kg) scheelt u toch al gauw in de motorrijtuigenbelasting. De rede lijke aanschafprijs vindt u direct terug in de verzeke ringspremie. Koelwater of anti-vries hoeft u nooit bij te laten vullen. En de solide carrosserie is beschermd door een anti- corrosie behandeling, zodat uw auto langer meegaat en de inruilwaarde hoog blijft. Gastvrij en variabel. Zoals u dat van Citroen mag verwachten is ook het interieur van de LN comfortabel. Van de 4 zitplaatsen zijn de twee voorste heel ruim bemeten. Brede por tieren zorgen voor een makkelijke instap. En de grote derde deur onthult de variabele bagageruimte van de Citroen LN. De twee achterstoelen zijn onafhankelijk neerklap baar. U kunt dus zelf bepalen hoeveel ruimte u wilt benutten. Voor de boodschappen uit de supermarkt, een reiswieg plus koffers of uw complete kampeeruitrusting. De Citroen LN biedt gebruiksmogelijkheden volop. Voor iedereen. Royale Citroën Kroongarantie. DeCitroën Kroongarantie is meer dan een afspraak op papier. Het is een mentaliteit die maakt dat u zich als klant bij Citroën koning voelt. En daarnaast krijgt u natuurlijk alle zekerheden waarop u als consument recht heeft: oz. 1 jaar totale garantie en als u de voorgeschreven controle- en her halingsbeurten laat uitvoeren, maar liefst 5 jaar garantie op de volgens ML methode getectyleerde delen. Een reden te meer om een uitgebreide proefrit te maken. Compact, zuinig en variabel: de LN is een Citroën met optimale gebruiksmogelijkheden. Rijklaar, dus inclusief alle a/leveringskosten f10.655,-. CITROEN LN HOOGHEEMRAADSCHAP VAN SCHIELAND Dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland brengen in herinnering: dat de besturen van het Rottedistrict, het Ringvaartdistrict en het Stadsdistrict, overeenkomstig het bepaalde in artikel 138 lid 6 van Schielands reglement, een vergade ring met de Ingelanden hebben belegd, ter bespreking van de ontwerp-begrotmg voor 1978. Het bestuur van het Rottedistrict vergadert in Bergschen- hoek op maandag 7 november 1977 des voormiddags om 9.30 uur In de Sportzaal „Berghonk", Burgemeester van Oostenweg 4.# Het bestuur van het Ringvaartdistrict vergadert in Nieu- werkerk aan den IJssel op dinsdag 8 november 1977 des voormiddags om 9.30 uur in het Kerkelijk Centrum van de Hervormde Gemeente, J.A. Beijerinkstraat 53. Het bestuur van het Stadsdistrict vergadert in Rotterdam op donderdag 10 november 1977 des namiddags om 17.00 uur in het gemeenlandshuis, Willem Ruyslaan 63. Rotterdam.'1 november 1977. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd, De loco-dijkgraaf. A. P. Valkenburg De secretaris-rentmeester, E.4 M.* Migó. Elke zaterdag In Trouw de rubrieken: Inlichtingen: lel. 020-913456 toestel 794 tnlichllngen: tel. 020-913456 toestel 783 Inlichtingen: lel. 020-913456 toestel 750 Inlichtingen: tel. 020-913456 toestel 783 Advertentie materiaal voor deze rubrieken gaarne donderdags met de eerste poet In ons bezit! Gemeente Stedum De Burgemeester der gemeente Stedum maakt bekend, dat. ter voldoening aan artikci 15 der onteigeningswet, een afdruk van het in de Nederlandse Staats-courant van 8 septem ber 1977 nr. 175; gepubliceerde Koninklijk besluit van 19 au gustus 1977, nr. 31 houdende aanwijzing van percelen tot onteigening ten algemenen nut te ten behoeve van de aanleg van het gedeelte van de weg Groningen-Eemshaven tussen een punt op 450 m. ten noor den van de weg Middelstum- Westeremden en de grens van de gemeente Stedum met de gemeente 't Zand, met bijko mende werken, in de gemeen ten Middelstum, Kantens en Stedum, van 4 november 1977 tot en met 25 november 1977 ter inzage van een ieder is neerge legd ter secretarie van de ge meente Stedum, 3 november 1977. de Burgemeester voornoemd, S. R. Mellema. Adres: Gemeenschappelijk Administratiekantoor, Bos en Lommerplantsoen 1 te Amsterdam-W. De voorzitter brengt ter algemene kennis van de leden, dat op Vrijdag 18 november 1977 om 11.00 uur ten kantore van het Gemeenschappelijk Administratiekantoor. Bos en Lom merplantsoen 1 te Amsterdam-West een algemene vergadering 2al worden gehouden. De agenda bevat o.m. behandeling en vaststelling van het verslag, de balans en de rekening en verantwoording over het boekjaar 1976, een voorstel tot wijziging van de statuten, alsmede een inleiding door de heer mr. K. J. S. Spaas, medewerker van het Gemeenschappelijk Administra tiekantoor over het onderwerp: „Hoe werkt de beroepsprocedure sociale verzekering in de praktijk?" De agenda met de bijlagen en het ontwerp-verslag liggen op bovenstaand adres en op de districtskantoren van het Gemeenschappelijk Administratie kantoor ter inzage. Als "Pijltje" in Trouw en als "Victorie" in de Volkskrant. Samen 365.000 betalende abonnees. Dagelijks aantal lezers: ca.één miljoen. (NOP '75) Opsturen aan Trouw, Postbus 859, A'dam. In linkerbovenhoek vermelden V/P 0 1 letter per hokje. Cijfers, leestekens en woordtussenruimten tellen voor 1 letter. Minstens 2 reeels beschrijven. 60 c Q.^ .22.0 2 9,65 3 15,44 4 19,30 5 25.09 6 28,95 7 34,74 8 38,60 9 44,39 10 48.25 Voor brieven onder no. f 2.- extra. Plaatsingsdatum(s)- Naam Adres Plaats Telefoon Handtekening

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12