'Haagse kabelnet beter benutten' Vitaminen voor Haagse bomen Breestraat krijgt nieuw wegdek Ij Statenkwartier stapt naar raad GELDZAKEN GELDZAKEN Klacht over aanbesteding Haags kabelnet Corporaties krijgen steeds meer taken Naaldwijk pakt infrastructuur buitengebied aan Tien maanden eis voor vernielingen Haagse Spoorwijk KORT NIEUWS Consternatie na vermeende ramp Comecon leent Oud CIA-man bekent schuld Oxirane wil uitbreiden WOENSDAG 2 NOVEMBER 1977 REGIO DEN HAAG Trouw/Kwartet Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Het Statenkwartier vindt dat de gemeente Den Haag te weinig televisie- en radiozenders aanbiedt via het kabelnet dat in de stad wordt aangelegd. Het Statenkwartiei krijgt in januari als eerste Haagse wijk kabeltelevisie. De stichüng wijkoverleg Staten kwartier heeft een brief aan de ge meenteraad geschreven waann ge vraagd wordt om uitbreiding van het voorgestelde zenderpakket Het wijkoverleg wijst op het ruime aan bod van zenders bij de kabeltelevisie in Rijswijk ..We zijn wat de ont vangst betreft gekoppeld aan Rijs wijk waarom krijgen we dan niet dezelfde faciliteiten." vragen de adressanten zich af Voorlopig voorziet het Haagse kabel nel in zeven tv-zenders Nederland I en II. dne Duitse netten en België Vlaams en Frans. Het Statenkwartier wil op twaalf netten komen, het Haagse kabelnet is daarvoor geschikt met het door geven van de signalen van dne En gelse zenders en twee extra Belgi sche netten. Wanneer het gaat om de vraag waarom de gemeente het ka belnet niet direct ten volle benut, steekt het wijkoverleg de beschuldi gende vinger uit naar het onafhanke lijk adviesbureau dat wethouder Van Hagen ter zijde staat bij de aanleg van het Haagse net Volgens de overleggroep, die al jaren streeft naar Kabeltelevisie in het Staten- ADVEPTENTIE A.s zaterdag verschijnt in deze krant weer de advertentierubriek Geldzaken komt een maal per twee weken op zaterdag. Geld nodig? Ki|k zaterdag in deze krant! Adverteerders die belangstelling hebben voor deze rubriek kunnen informatie krijgen onder telef^n- nummer 070-46.94.45. Vragen naar Peter van der Velden kwartier, is het adviesbureau niet alle kansen voor het Haagse net na gegaan. Ook oVer het aanbod van FM-radio- zenders zijn de briefschrijvers niet tevreden Ze stellen dat de gemeente minder zenders aanbiedt dan met een goede antenne te ontvangen is. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De Hagenaar dr H. Bouman wil de aanleg van de Haag se kabeltelevisie tegengaan door een klacht in te dienen bij de Euro pese Gemeenschap over de manier waarop de aanbesteding voor de aanleg en exploitatie van het Haag se kabinet heeft plaatsgevonden. Dr Bouman. een gepensioneerd we tenschappelijk hoofdambtenaar van de academische raad. heeft zijn advocaat opdracht gegeven om bij de Europese Gemeenschap een pro cedure aan te spannen tegen de Staat der Nederlanden omdat de bepalingen van het gemeenschaps recht geschonden zouden zijn bij de overeenkomst tussen de NV Casema en de gemeente Den Haag. In juni van dit jaar besloot de Haagse ge meenteraad de aanleg en exploitatie van de centrale antenne inrichting in handen te geven van de Casema. Volgens dr Bouman is bij het plaat sen van die overheidsopdracht het EG-recht geschonden omdat de or der niet bekend is gemaakt in het publicatiegebied van de EG. Dit be zwaar van Bouman is overigens al eerder door de rechter van de hand gewezen. Dr Bouman is zo sterk gekant tegen het Haagse kabelnet omdat hij vindt dat er voor een verouderd technisch systeem gekozen is waar bij de belangen van het onderwijs, de cultuur en de wetenschap niet genoeg uit de verf komen. De grond op het Lange Voorhout (korte gedeelte) wordt omgespit en voorzien van vitaminen voor bomenbestand Daarna wordt een klinkerbestrating aangebracht in plaats van het astalt. Asfalt Lange Voorhout wijkt voor klinkers Van een onzer verslaggevers DEN HAAG ..Bomen hebben als alle levende wezens hun tijd van groei, stilstand', achteruitgang en dood" schreef Hildebrand al in 1849 in zijn 'Camera Obscura'. In het algemeen kunnen bomen een hoge leeftijd bereiken. Hoe slechter de levensvoorwaarden echter zijn, hoe korter de levensduur wordt. Ook de Haagse bomenpracht ondervindt dat, zeker aan het Lange Voorhout. Tal van andere levende wezens ne men het niet zo nauw met het bo- menbestand. ook niet aan het Lan ge Voorhout. De verkeersintensi teit is sterk toegenomen evenals de maatregelen die genomen zijn om daaraan het hoofd te bieden: ver ruiming van wegen, verzwaring van de fundering, aanleg van meer par keerruimte. vervanging van be staande bestratingen door asfalt Bovendien is er een gasleidingnet aangelegd dat nogal vaak de nare gewoonte heeft te gaan lekken door de omschakeling van stadsgas op aardgas. Dat allemaal heeft heel wat bomen het leven gekost en de gezondheid van andere aangetast. Een uitgebreid onderzoek van het bomenbestand in de omgeving van het Lange Voorhout heeft aange toond dat een gunstige ontwikke ling van de bomen belemmerd wordt door de slechte opbouw van het bodemprofiel, de geringe water voorzieningen in droge tijden, de lekkage van het gasleidingnet, de onvoldoende voeding van de bo dem, de belemmering van de wor- telgroei onder de deklaag van rijba nen en parkeerplaatsen en het ge brek aan zuurstof in de bodem. Nog niet te laat De zaak is nog niet te laat. schreef de Dienst der Gemeenteplantsoe nen van Den Haag in een nota ..Het groene hart van 's-Gravenhage". Het bomenbestand kan geleidelijk aan verjongd worden. Langdurig uitstel kan echter funeste gevolgen hebben. En bovendien moet het verjongingsproces van het bomen bestand gepaard gaan met maatre gelen om de groei-omstandigheden te verbeteren, opdat de bomen een zo hoog mogelijke leeftijd kunnen bereiken. Maatregelen moeten er ook genomen worden tegen het as falt. waarvoor in het gebied rond om het Lange Voorhout geen plaats meer is. Op dit moment wordt hard gewerkt aan het verversen van de grond op het korte gedeelte van het Lange Voorhout en het aanbrengen van een klinkerbestrating in plaats van het asfalt. Verwijdering van bomen is nauwelijks nodig. Volgend jaai moet het veel grotere stuk van het Lange Voorhout aangepakt wor den. Maar wil dat op zinnige wijze gebeuren, dan moet ook het ver keerstechnische aspect bestudeerd worden en moeten plannen ontwor pen worden, die eventueel rekening houden met de aanleg van fietspa den (als onderdeel in de demonstra tieve fietsroute Waldeck-Mariahoe- ve. die over het Lange Voorhout wordt geleid. Van een onzer verslaggevers LEIDEN De Breestraat. een van de belangrijkste verkeersaders van Lei den. is vermoedelijk voor de sinter- klaasdrukte weer berijdbaar. De her bestrating is in volle gang en met de weersomstandigheden als die van gis teren is het werk aan de Breestraat haast een pretje. Nadat in oktober de stoepen in de Breestraat aangepakt zijn is in de nacht van 30 op 31 oktober een begin gemaakt met het opbreken van het wegdek. De Breestraat is inmiddels in het smalste deel (na het stadhuis) uiteraard voor het doorgaande verkeer afgesloten. Alleen de bussen mogen via de Botermarkt doorrijden naar de Korevaarstraat. Naar verwacht wordt kan de Breestraat op IS november weer opengesteld worden: de straat krijgt dan tweerichtingsverkeer, om dat de marktenroute voor vernieu wing van de walmuren aangepakt moet worden. De Breestraat krijgt er wanneer bet werk geklaard is drie nieuwe ze bra's bij, een nieuwe bushalte bij het stadhuis en een aangepast kruispunt bij de Hogewoerdsbrug: Steenschuur- Korevaarstraat-Hoge Woerd-Gange tje. Vanaf de Hogewoerd komend kan het verkeer rechtdoor cn linksom. De rijrichtingen op het Steenschuur zul len omgedraaid worden cn op de Ho gewoerd mogen de fietsers in beide richtingen rijden. CUYK. NB (ANP) - Inbrekers heb- ben bij een kledingbedrijf aan de Korte Molenstraat in Cuyk voor meer dan honderdduizend gulden aan kleding ontvreemd. Zij verdwe nen met 250 kostuums en 50 lederen jasjes. De inbrekers kwamen binnen door aan de achterkant van het ge bouw een deur te forceren. Haags VZOS 70 jaar Van een onzer verslaggevers DEN HAAG „Het volwassen le ven van de woningbouwverenigin gen breekt pas aan. „Ik zie een toe komst in het verschiet waarin het overgrote deel van de Nederlandse woningen in beheer is bij woning bouwverenigingen. met daarnaast een flinke sector eigen woningen waarvan de bezitters op veel manie ren geholpen worden door deze cor poraties. Dat schrijft de heer W. Nuij, oud wethouder van stadsontwikkeling in Den Haag in „Het Venster", een contactblad van de woningbouw vereniging „Verbetering zij ons stre ven". Nuij is één van de Haagse prominenten op woninggebied die hun bijdrage hebben geleverd aan het jubileumnummer van „Het Ven ster". De woningbouwvereniging VZOS bestaat zeventig jaar. Zowel burgemeester F O. L. L. Schols als wethouder A. J. van Ha gen (volkshuisvesting) memoreren in het blad de belangrijke taak die de woningbouwverenigingen in Den Haag is toebedacht in het stadsver nieuwingsproces. Momenteel heeft VZOS 245 woningen in aanbouw in Bezuidenhout-west. en 195 In Nieuw Waldeck (daarvan worden de eerste woningen deze maand opgeleverd). VZOS is voortgekomen uit de ka tholieke arbeidersbeweging. Het eerste woningbouwproject van de vereniging kwam in 1916 gereed. Het ging daarbij om 54 woningen in de Kritzingerstraat. Nu heeft corpora tie het beheer over bijna 6000 wonin gen. verspreid over tal van Haagse wijken. Twijfels PvdA-staten over zoetwaterkanaal DEN HAAG De statenfractie van de PvdA heeft nog steeds proble men met het zoetwaterkanaal tus sen Waddinxveen en Voorburg. In de commissievergadering water schapszaken van de provincie heeft het statenlid drs H. Koenen de twij fel bij zijn fractie herhaald over de zin van een zoetwaterkanaal, wan neer het kanaal tussen Bodegraven en Maarssen er niet zou komen. Al meent gedeputeerde Noorland dat er geen nieuwe discussie over het kanaal moet komen en dat er snel met de aanleg moet worden begon nen. toch heeft de PvdA zich nog geen definitief oordeel gevormd. NAALDWIJK Verbetering en aanpassingen van wegen in het bui tengebied en rioleringswerkzaamhe den vormen de belangrijkste nieuwe 'posten op de begroting van de ge meente Naaldwijk voor volgend jaar. Deze uitgaven zijn mogelijk omdat Naaldwijk een bedrag van een kwart miljoen gulden heeft voor onvoorziene uitgaven. De belasting tarieven zullen in 1978 behoudens enkele uitzonderingen als leges niet verhoogd worden. Twee ton wil het gemeentebestuur van Naaldwijk reserveren om in het komende jaar een aanzet te geven tot de verbetering van de infrastruc tuur van het buitengebied. Na de lange periode van voorbereiding en vaststelling van het bestemmings plan landelijk gebied' bestaat er alle aanleiding voor om maatregelen tot verbetering van het buitenge bied te treffen, vinden b. en w. in hun aanbiedingsbrief. Gedacht wordt met name aan de ontwikke ling voor de Oranjepolder en het leggen van riolering in de Middel- broekweg. Door deze aanleg kan een groot aantal woningen op de riole ring worden aangesloten en kan ook de geconcentreerde lozing van de woningen en bedrijven langs de Zwenklaan worden opgevangen. Een nadere keuze zal in 1978 worden gedaan. Het investeringsschema van de ge meente geeft aan dat b. en w. in 1978 ruim 1.4 miljoen gulden willen uit trekken voor de reconstructie van de Hoge Geest/Baakwoning. Verder worden werkzaamheden aangekon digd aan de verbindingsweg Grote Woerdlaan-Zwartendijk. Grote Ach terweg, Geestweg en Verdilaan. DEN HAAG (ANP) De officier van justitie bij de rechtbank in Den Haag. mr J. Brouwer, heeft tien maanden met aftrek geëist tegen de 22-jarige T. M. uit Den Haag. T. M. zou In augustus van dit jaar met zes vrienden een woning in de Haagse Spoorwijk vrijwel volledig met de grond gelijk gemaakt hebben. Met bierflesjes en trottoirtegels wer den in de nacht van 5 augustus deuren en ramen van het pand Nan- nostraat 49. waar de familie B. woonde, ingetrapt en ingegooid. Met bijlen en messen werden de matras sen opengesneden, kasten en laden werden leeggehaald, meubilair en televisie kapot geslagen en de in houd van pannen met eten door keuken en woonkamer gesmeten. „Een afschuwelijke beestenbende, een ordinaire burenruzie en zinloos, primitief geweld", noemde de presi dent van de rechtbank, mr S. F. Kootte, het gebeuren. Directe aanleiding voor de „tornado van geweld", waarbij mobiele een heid moest ingrijpen, was de 14- jarige dochter van de familie B.. die tegen de zin van haar ouders amou reuze betrekkingen met T. M. onder hield. Toen een zus van het meisje bij de familie M. een steentje door het raam gooide, was volgens T. M. de maat vol. Met buren en vrienden trok hij die nacht naar de Nanno: straat en gooide hij ramen in, zodat de politie hem en de zes anderen arresteerde. De volgende dag werd het stel weer vrijgelaten, 's Avonds trokken ze na een feestje ter gele genheid van de vrijlating weer naar de woning van B. om voor de tweede keer en nog grondiger vernie lingen aan te richten. Uitspraak op 15 november. Tl INKEl-RINGEN - Donderdag 3 november worden in de aula van de Hogere Economische school aan de Hou trust weg in Den Haag de prijzen uitgereikt van de tuinkeunn- gen van de Koninklijke Maatschap pij Tuinbouw en Plantkunde, afde ling Den Haag Op deze avond <20 uur- spreekt de heer Quint over heesters en de kleine stadstuin P 41'ZE CONCERT - ChrisUul Postma i viool) en Robert Theissen iorgel) spelen donderdag 3 novem ber om 5 voor 1 in de pauzebijeen komst in de Haagse Kloosterkerk. Lange Voorhout De toegang is vrij. ZCIDAFRIKAANSE MCZIEK De Zuidafrikaanse muziekgroep in ballingschap Jabula treedt donder dag 3 november om 20 uur in het Paard van Troje iPrtnsegracht) te Den Haag op De leden van de mu ziekgroep hebben hun vaderland moeten verlaten vanwege het apart heidsysteem zij werden in hun werk belemmerd Jabula woont en werkt nu in Engeland Op de avond in het Paard van Troje «21 uur», die georga niseerd wordt door de Zuid-Afrlka werkgroep in Den Haag. wordt ook de film „Zuid-Afrika ongecensu reerd" gedraaid. ELISABETH COOYMANS De mezzo-sopraan Elisabeth Cooyman treedt donderdag 3 november in Di- hgentla in Den Haag op voor de Union Bel Canto De avond begint om 20.15 uur STRUCTUURPLAN WESTLAND Donderdag 3 november wordt in het sociaal-cultureel centrum De Lenningjes. Julianastraat 49 te Poeldijk een discussieavond gehou den over het ontwerp-structuurplan Westland Op deze avond wordt in formatie gegeven over het plan en kan de bevolking haar mening ge ven over de toekomst van Westland. Op 8 november is een dergelijke avond in Maasland (Het Trefpunt) en op 13 november in 's-Oravenzan- de (Spaanse Vloot). ONDERSCHEIDING De heer J. van Bommel, die veertig jaar als administrateur werkzaam is bij de hervormde diakonie in Den Haag. is onderscheiden met de gouden me daille. behorend bij de Orde van Oranje-Nassau. De heer Van Bom mel (63) kreeg de onderscheiding uitgereikt door wethouder Happel (maatschappelijk welzijn en volks gezondheid). ROTTERDAM „Verkeersvlieg tuig neergestort op Rhoon": met deze melding zijn gisteravond in to taal dertien gemeenten in Zuid-Hol land opgeschrikt. Bestuurders wer den naar het provinciehuis in Den Haag gedirigeerd, politie- en brand- LONDEN De COMECON, de te genhanger van de EG in Oost-Euro pa, zal op de Europese kapitaal markt een lening opnemen van 600 miljoen dollar met een looptijd van zeven jaar en een rente die een pro cent boven de Londense interban- caire tarief ligt. Dat heeft Chase Manhattan Bank in Londen bekend gemaakt. In juni leende de Comecon 500 mil joen dollar met een looptijd van zeven jaar en een rente die 1,125 procent boven het Londense inter- bancaire tarief lag. WASHINGTON (Reuter) Richard Helms, oud-directeur van de Ameri kaanse inlichtingendienst CIA, heeft toegegeven dat hij in 1973 eén Senaatscommissie heeft voorgelo gen. Helms zei voor een rechtbank dat hij zich niet zal verdedigen te gen de aanklacht dat hij een valse verklaring heeft afgelegd. Dat houdt een schuldbekentenis in. Helms, die directeur van de CIA was van 1966 tot 1973, zei in 1973 voor een Se naatscommissie dat de CLA niet had geprobeerd de verkiezing van de linkse Allende tot president van Chili te voorkomen. Later bleek dat de CIA dat wel had gedaan. Helms stond toen bloot aan strafrechtelij ke vervolging. Hij zal nu waarschijn lijk een boete krijgen. De Justitie had hem zwaarder kunnen aanpak ken. maar waarschijnlijk is er een akkoord gesloten om te voorkomen dat Helms in het openbaar zou wor den ondervraagd over zijn (geheime) werk voor de CIA. weerkorpsen. Rode Kruismensen, artsen en leden van OG en GD wer den opgeroepen om te assisteren bij de „ramp" in de gemeente Rhoon bij Rotterdam, die achteraf slechts een oefening bleek. De oefening was In scène gezet door de provincie en de „hulpverlenings activiteiten" werden gecoördineerd vanuit het provinciehuis. Volgens een woordvoerder van de provincie is de oefening in ieder geval in zover re geslaagd, dat niemand van de betrokkenen vooraf lucht had ge kregen van het feit. dat er slechts sprake was van een oefening. Be langrijkste doel van de actie was de gemeentelijke rampenplannen te beproeven, de verbindingswegen te testen en de reacties te peilen vanuit de dertien gemeenten op de talrijke verzoeken om hulpverlening. Bij de oefening, die ruim vier uur duurde, waren de volgende gemeen ten betrokken: Barendrecht. Brielle, Goudzwaard. Hendrik Ido Am bacht, Nieuw Beijerland, Oud Beij- erland, Tiershil. Poortugaal, Put- tershoek, Rhoon, Ridderkerk, Spij- kenisse en Zwartewaal. ROTTERDAM Oxirane Chemie Nederland in Rotterdam heeft bij gedeputeerde staten van Zuid-Hol land vergunningen aangevraagd op grond van de wet inzake de luchtverontreiniging en de hinder wet. Het gaat om vergunningen voor het uitbreiden en wijzigen van de bestaande inrichting met een instal latie voor de produktie van 70-per- centige tertiaire butyl hydro peroxi de in water Dit produkt is in de chemische industrie in gebruik als reactieversneller. Op 24 november wordt in het ge meentehuis van Rotterdam een hoorzitting gehouden waar men mondeling bezwaren naar voren kan brengen. Deze bijeenkomst begint om 16 uur. Onderwijsnota ZOETERMEER De onderwijsno ta „Uitzicht op morgen" van de ge meente Zoetermeer die het ge meentelij k onderwijsbeleid in de ko mende jaren aangeeft heeft in d( Zoetermeerse raad alleen van d« PvdA tegengas gekregen. De social listen wilden een wijziging aanbrei gen in de hoofddoelstelling van nota (en daarmee van het beleid d: b. en w. voor ogen staat) is: „H« scheppen van mogelijkheden het tot stand brengen van een volledig mogelijk pakket van ondei wijsvoorzieningen, waardoor bijdrage geleverd kan worden a; de harmonische groei van de per soonlijkheid van de leerlingen, zo dat deze goed kunnen functionerei in een maatschappij, waar zij zei straks mee vorm aan zullen geven.' Volgens de PvdA hield de nota te weinig rekening met de sociale, geestelijke en politieke bewustwor ding van de leerling. De mening van de PvdA werd niet door de andere) fracties gedeeld. De socialisten dis4 tantieerden zich uiteindelijk van de nota, die zij niet als beleidsuitgangs punt wilden nemen. Raadhuis Nootdorp NOOTDORP Hoewel de officiële opening pas op 12 decembev plaats vindt, is het nieuwe raadhuis van Nootdorp inmiddels door de ambte naren in gebruik genomen. Zowel de secretaris als de „huwelijksambte naar" hebben hun werk verplaatst naar Dorpsstraat 40, waar op de eerste verdieping een trouwzaal in gericht is. Op 17 december is er open huis voor de Nootdorpers. Gezondheidscentrum LEIDERDORP De bouw van hel gezondheidscentrum in de Leider- dorpse wijk Winkelhof ls officieel begonnen. Daartoe sloeg mevrow E. van der Schatte Olivier, secretaj resse van de bouwcommissie de eer ste paal. Het nieuwe gebouw gaal het huidige praktijkgebouw aan de Merelstraat vervangen en zal ver huurd worden aan de deelnemers in het samenwerkingsverband van maatschappelijk werk. kruisvereni ging en huisartsen. Gebruikers wor den drie artsen, en een arts-assis tent, twee of drie maatschappelijk werkers en drie wijkverpleegkundi gen. Het gezondheidscentrum, dat ruim 1,2 miljoen gaat kosten, zal vermoedelijk na de zomervakantie, van 1978 in gebruik genomen kun nen worden. Autodealers KWINTSHEUL Autodealers in het Westland overwegen nauwer te gaan samenwerken, nu het West- landse publiek op de occasionshow in het veilinggebouw van 's-Graven- zande van de Westlandse Garage club zoveel publiek trekt. Alle 23 dealers hebben hun inruilwagens bijeengebracht en verkopen vanuit een „pool": de dealer hoeft niet meer steeds aanwezig te zijn, maar werkt bij toerbeurt en verkoopt dan elke aanwezige auto. De Garageclub be-j studeert nu de mogelijkheden om na de show (die tot 31 december! duurt) tot een blijvende gezamenlij-f ke verkoop van inruilwagens te[ komen. Trefcentrum DEN HAAG Het Trefcentrum Fe niks (Stationsweg 112-114, Den Haag) wil meer bekendheid krijgen in de Haagse regio en organiseert daarom van 5 tot 20 november een veertiendaagse actie onder het mot to „ZOKANOOK". Het centrum is opgericht door de HIG (Haagse Inte ractie Groep homofiele jongeren) en het COC (Nederlandse Vereniging tot Integratie van Homoseksuali teit). Feniks is geen homofielenbar. maar een ontmoetingsplaats voor iedereen uit Den Haag en omgeving. Doelstelling van het Trefcentrum ia namelijk het bevorderen van inte gratie van homo- en biseksuele men sen in de samenleving. Door de week lijkt het Trefcentrum veel op een actiecentrum (werkgroepen, voor lichting en informatie), in het weekend ligt de nadruk meer op de ontspanning. De actie „ZOKA NOOK" bevat onder meer discussie avonden. een vrouwencafé, een in- formatiemiödag en een slotfeest. Laakkwartier DEN HAAG De actiegroep Laak kwartier-noord wil de garantie dat nieuw te bouwen woningen in de Haagse Molenwijk bestemd worden voor de huidige Molenwijkers. In een „actieprogram" stelt de groep dat de huren zo laag mogelijk moe ten zijn. dat de herhuisvesting zo veel mogelijk via een opschuifsys- teem dient te verlopen en dat voor zieningen getroffen moeten worden in huizen, waarvan bekend wordt dat ze minstens drie jaar blijven staan. In een brief aan de gemeente raad schrijft de actiegroep dat het overleg over de bouwactiviteiten zo spoedig mogelijk hervat wordt. CDA-jongeren DEN HAAG Het voorlopig be stuur van het CDJA-Den Haag wil Heijmen Westerveld als vooreitter van de CDA-jongerenafdeling. Wes terveld is afkomstig uit de jonge renafdeling van de CHU. Het voltal lige bestuur van het CDJA-Den Haag. zal bestaan uit twee Jongeren uit KVP. ARP en CHU en twee- rechtstreekse CDA-leden onder de 35. Woensdag 9 november houdt het CDJA in hotel Bel Air bij het Con gresgebouw in Den Haag een con gres om het bestuur te kiezen en de statuten vast te stellen (19 uur). Om 20 uur wordt een praatavond geor- Westvliet LEIDSCHENDAM Het recreatie- schap Leidschendam-Voorburg stemt in met de bouw van een ten- nishal in het recreatiegebied aan de Westvlietweg in Leidschendam. De bouw van de hal twaarin ook squash gespeeld kan worden) begint In ja nuari. In het najaar van 1978 moet het gebouw op de plaats van de voormalige ijsbaan gereed zijn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 6