U verpleegkundige 2 r Waarnemend hoofd voor deaktiverendetherapieën fij c hoofd verpleging en verzorging verpleegkundig direkteur(trice) hernesseroord diakonessenhuis naarden verpleegkundige verpleeghuis'HOGEWEY' weesp verpleegkundige voor de kraamafdeling C/I SOCIAAL PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE Frankenslag verpleegkundig docent(e) VERPLEEGKUNDIGE MET ERVARING VAN DEN BERGH-STICHTING A-verpleegkundige "PROBEZO" Ass.Hoofd Huishouding verpleeghuis ÜVERWHERE' purmerend fysiotherapeut(e) een therapeut(e) V^aDDDD V^GDcro Diakonesseninrichting BR0N0V0 Burgerziekenhuis Amsterdam hoofdverpleegkundigen ZATERDAG 22 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET; De STICHTING VOOR GEESTELIJKE VOLKSGEZONDHEID IN N.H. zoekt voor haar buro Heemstede een full-time met psychiatrische ervaring, bereidheid tot 24 uurs bereikbaar heid noodzakelijk. Salarisregeling volgens de nonnen van het rijk. Benoeming geschiedt als ambtenaar in de zin van de Algemene burgerlijke pensioenwet. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het teamlid: mw. R.Tap, telefoon 023-249151. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij de direktie van bovengenoemde stichting. Rijksweg 103 te Limmen, onder letter 2 SPV/HMS. opleidingsschool voor verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. In verband met verhuizing ontstaat binnenkort een vacature voor De voorkeur gaat uit naar een ervaren verpleegkundige met docentenopleiding. Inlichtingen en sollicitaties bij de direktie van de Frankenslag, Prins Mauritslaan 55. Den Haag, telef. 070 - 55.63.00. In het Diakonessenhuis te Naarden is een plaats vrij op de operatie-afdeling voor een Hij/zij moet in staat zijn bij afwezigheid het hoofd te vervangen De wachtdiensten worden geregeld in samenwerking met het team van een ander ziekenhuis. Het Diakonessenhuis behoort met zijn 200 bedden tot de kleinere ziekenhuizen met een eigen modern-zakelijke, maar ook duidelijke persoonlijke sfeer. Het werkt met andere ziekenhuizen samen in de stichting 'Streekziekenhuis Gooi-Noord'. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de verpleging of door het hoofd van de operatiekamer. Telefoon 02159 - 41514 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktrice van het ziekenhuis, mevr. J.Brink, Prnlnlfiita hhvlrlnkr Inricht in* «oor tmtrfiik er handmolen sHEEREN LOO Protnlmh Chrittrlijkr Inricht int (mtrlijk grhandiraplrn ZWARTEWEG 20 NOORDWIJK-BINNEN Als hoofd van een van onze afdelingen voor bedlegerige bewoners, tevens ziekenafdeling, zoeken wij een die bij voorkeur tevens in het bezit is van het Z- en/of B-diploma. Aanstelling vindt plaats in de rang van Ie verpleegkundige. Gezien de levensbeschouwelijke uitgangspunten van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging een voorwaarde. Inlichtingen bij het Hoofd van de Verpleegdienst, telefoon (01719) 19320. SoÜKitatx te richten aan de geneesheer-directeur. Mevr. T. Pouwets. Gereformeerd Bejaardentehuis HUIZE'DE SCHUTSE' Amsterdam-Slotervaart, Hemsterhuisstraat 123. Telefoon: 020-150666. In ons tehuis waar ca. 150 bewoners worden verzorgd en zo nodig verpleegd, is een vacature voor Onze gedachten gaan uit naar iemand met pos. chr. levensovertuiging, aan wie wij de optimale zorg voor onze zieke en gezonde bewoners kunnen toevertrouwen. Vereist is het diploma ziekenverpleging A/B of A, alsmede ervaring in het leiding geven aan medewerkers. Verder dient men te beschikken over een goed organisatorisch inzicht en goede kontaktuele eigenschappen. Salariëring in de rang van Hoofdverpleegkundige A, volgens de CAO voor Bejaardentehuizen. Bij het zoeken naar huisvesting zal het Bestuur alle medewerking verlenen. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt U richten aan de direktrice, zr. A. A. Nagel. Prot.Chr.Bejaarden Stichting Arent Krijtsstraat 48, Diemen, tel.020-902716 vraagt voor haar 100 bewoners een Haar werkzaamheden zullen bestaan uit samenwerken met -en vervangen van het hoofd van de huishouding. Inas-diploma strekt tot aanbeveling. Salaris en vakantieregeling volgens landelijke C.A.O. kamer intern beschikbaar. Sollicitaties aan de directrice op bovengenoemd adres. Bejaardencentrum „Uitzicht" (Geref. Stichting voor huievesting, verzorging en verpleging van bejaarden) Oaal en Bergselaan 52. 's-Gravenhage. tel 070-63 59.65 Voor de geriatrische verpleegaldelmg (erkende inrichting met 57 bedden), deel uitmakende van hel bejaardencentrum, vragen wij een Voor deze funktie vragen wi| een man of vrouw die bekend is met het verlegen van geriatrische patiënten die over leidinggevende kwaliteiten beschikt organisatorisch inzicht heelt in staat is als prakti|kbegeleider te fungeren Aanstelling zal geschieden m de rang van verpleegkun dige. De C.A.O voor het ziekenhuiswezen is van toepas sing Sollicitaties te nchten aan de direkteur Overwhere te Purmerend is een modem geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Er wordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Purmerend is een jonge leefgemeente, waar goede voorzieningen zijn op zowel onderwijsgebied als op maatschappelijk en kultureel terrein. Er zijn uitstekende bus- en trein verbindingen met Amsterdam. Voor het behandelen van onze patiënten zoeken wij een die wil meewerken aan een optimale aktivering reaktivering en de mogelijkheden tot terugkeer in de maatschappij. De werkzaamheden geschieden in prettig teamver band onder de dagelijkse leiding van een arts, terwijl verdere begeleiding van een revalidatie-arts aanwe zig is. Mensendieck of Cesar. Zijn/haar taak zal bestaan uit het oefenen in groeps verband van meest bejaarden en voor een deel geestelijk gestoorde patiënten. Begeleiding vsn fysiotherapie en revalidatiearts is aanwezig. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig directeur, mevrouw C.M. van Orden, Verpleeghuis Overwhere, Prof. Mr. P.J. Oudlaan 1, Purmerend, tel. 102990) 27451, bij wie tevens nadere informaties kunnen worden ingewonnen. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland Hogewey te Weesp is een modem geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Er wordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen met o.a. Bussum, Hilversum, Amersfoort en Amsterdam. Wegens vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn kontakt met gegadigden voor de funktie van In samenwerking met de medisch direkteur gaat hij/zij de zorg op zich nemen van de verpleging en verzorging van 100 somatisch zie ken en 60 geestelijk gestoorde be jaarden. Waar mogelijk richt de verpleging zich op terugplaatsing van de pa tiënten in de maatschappij. Het verpleeghuis beschikt dan ook over afdelingen fysiotherapie, ar- beids-ergotherapie en bezigheids therapie De funktionaris zal verantwoor del ijk zijn voor een beleid, gericht op het per soonlijk welzijn van de patient. het doelmatig funktioneren van de verpleegafdelmgen. de huis houdelijke-, keuken- en techni sche dienst afzonderlijk als ook in hun onderlinge samenhang binnen het verpleeghuis. Met betrekking tot de verple gingsdienst zal hij/zij daarin wor den biigestaan door een hoofd verpleging. de leiding en begeleiding van onze werknemers (150) zodat de goede sfeer in het verpleeghuis bevor derd wordt, de opleiding van ziekenverzorgen den. Om deze funktie goed te kunnen vervullen worden hoge eisen ge steld aan: organisatorische kwaliteiten en leidinggevende eigenschappen, taktvol optreden. kontaktuele vaardigheden en ver mogen tot samenwerking. Van hem/ haar wordt tevens het bezit verlangd van de diploma's Zie kenverpleging A-B en stafopleiding. Ervaring in een verpleeghuis strekt tot aanbeveling. Verzoeken om inlichtingen en/of sollicitaties te richten aan de voor zitter van het bestuur van de Stich ting Verpleeghuizen in Noord- Holland, Mr. C. Kooiman, Utrecht- seweg 52, Weesp, tel. (02940) 1 13 21. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland middelharnis ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Hernesseroord, een inrichting voor de begeleiding en behande ling van zwakzinnigen treedt graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van Bovengenoemde funktionaris dient bij voorkeur in het bezit te zijn van het diploma MBO - AT of gelijkwaardige opleiding. Ervaring in een soortgelijke funktie wordt op prijs gesteld. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen. Voor het verkrijgen van woonruimte wordt medewerking verleend. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur p/a Hernesseroord, Postbus 16, Middelharnis, tel. 01870-3888. Voor de afdeling HARTBEWAKING van ons ziekenhuis vragen wij op korte termijn een Hiervoor gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met diploma A- Ziekenverpleging en de CCU-aantekening. Rang en salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verpleegdienst, Zr. H. C. Sandberg, telef. 070 - 26.41.41. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, 2509 JH 's-Gravenhage onder vermelding van de letters V.I.C Het Havenziekenhuis is modern, middelgroot en dus klein genoeg om een prettige persoonlijke werksfeer mogelijk te maken Gesitueerd langs de Maasboulevard, op loopafstand van het centrum en met een prachtig uitzicht op de Maas. Onze patiënten komen uit de gehele wereld en wij zijn gespecialiseerd in de behandeling van tropische ziekten. Voor ons ziekenhuis, waar het werk een variant biedt op het gewone ziekenhuisgebeuren. zoeken wij een die bereid is in de diensten mee te delen Wanneer u meer informatie wilt hebben, kunt u telefonisch kontakt opnemen met onze verpleegkundig direktrice Zr M Bongers, tel 010-112800, toestel 175 Het Havenziekenhuis, Haringvliet 2, Rotterdam. d In ons middelgroot algemeen ziekenhuis met een kapaciteit van 255 bedden, kunnen worden geplaatst: voor de afdeling chirurgie (40 bedden) en voor de revalidatieafdeling (37 bedden) Kandidaten moeten beschikken over organisatorische kwaliteiten en ruime ervaring in het leidinggeven. Een stafopleiding strekt tot aanbeveling Nadere informaties worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de Verpleegkundige Dienst zr. D. C. de Rooy-Spaan (telefoonlk 020 - 92.69.69). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Perso-£ neelsdienst Linnaeusstraat 89, Amsterdam-O. Af\' A A'/'g^rr.A 77-15

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 22