De echt rundlederen zitgroep van Cristal dieVroom Dreesmann u in januari van dit jaar aanbood voor de fantastische prijs van 2750.-, komt nog éénmaal terug. \hor een even fantastische prijs: 2750.- CRISTAL Wé zullen dat even toelichten. 475Ü- VROOMS DREESMANN ook volgbaar bij WSKDOMUS Slechts zolang ,de voorraad strekt!, ELKE ZATERDAG IN Trouw VRIJDAG 7 Ota OBER 1977 TROUW/KWARTET H 26 ^ni^TA I zitmeubelen: Aan het ingeweven Cristalmerk onder de kussens herkent u de échte Cristal creatie, garantie voor eersteklas materialen, perfekte afwerking en sublieme vormgeving Begin dit jaar deden Cristal en Vroom Dreesmann heel Nederland versteld staan met een werkelijk fantastisch aanbod: een echt rundlederen zitgroep, gesigneerd door Cristal, voor de absoluut eenmalige prijs van 2750.- in plaats van 4750.-. Deze fantastische prijs gold dan een werkelijk eersteklas zitgroep, gemaakt met groot vakmanschap, in een sublieme vormgeving, uit het tophuis Cristal. Er waren zó ongelooflijk veel mensen die van deze buitenkans wilden profiteren, dat wij velen hebben moeten teleurstellen; hoeveel zitgroepen wij ook gekocht hadden bij Cristal, wij konden aan de vraag niet voldoen. Daarom heeft Vroom Dreesmann opnieuw een afspraak gemaakt met Cristal. En nü een nog grotere hoeveelheid van deze zitgroepen ingekocht. Waardoor de prijs - en dat is een unicum in deze tijden - even ongeloof lijk laag kon blijven als begin dit jaar. U zult begrijpen dat u niet lang moet aarzelen als u thans van dit geweldige aanbod wilt profiteren; de voor- raad is natuurlijk niet oneindig en op is op. Hoe spijtig dat ook mag zijn. Waarbij nog opgemerkt dient te worden dat degenen die er het eerst bij zijn ook mogen rekenen op de kortste levertijden! De verkoop start vandaag. Dit aanbod geldt slechts zolang de voorraad strekt. U weet nu wat u te doen staat! Cristal is een klinkende naam in meubelen die borg staat voor werkelijk eersteklas materialen, perfekt meubelvak manschap en sublieme vormgeving- een kwaliteitsbegrip in Nederland. Deze zitgroep is daar een typerend voorbeeld van: Cristal zitgroep, bestaande uit 2-zits 3-zits bank, bekleed met echt rundleder in bruin A^lï of donkerbruin. Bij wijze van uitzondering /j nog éénmaal in plaats van voor 275Q- (Losse 2-zits bank 1250.-, 3-zits bank 1650.-) Voor betalingen vanaf f 700.- kunt u ook gebruik maken van de Betaal-Later-Lening van Vendopolis, met spreiding van 6 tot zelfs 48 maanden. Vraag de uitgebreide folder. So speciale advertentiepagina's inlichtingen: tel. 020-913456, toestel 783.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 26