HERCULES BV iC<iP. eerste verpleegkundigen medeweiker op MBA-niveau Trouw datis duidelijkde andere manier vaneenochtendblac maken. flS FAMILIEBERICHTEN VRUDAG 7 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET P 8 - RH 10 - S 1 hunnen van maandag lot en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Cod verrijkte ons gezin door de geboorte van chananja t de HERE ontfermt ach) noem haar maar nanja trude en henk schouten ineke. charja en kimja delf/ijl 6 oktober 1977 menno van coehoornsingel 23 VERLOOFD J. C KRAMER en M BARENDS Hoeksewaard 65. Amstel veen Breestraat 133. Koog a.d Zaan. In plaats van kaarten Op D V. 14 oktober 1977 hopen onze ouders J. Lijbers en M. Lijbers-Jochemsen hun 25-jarig huwelijksjubileum te vieren Janneke Bart Kootwijkerbroek Grote Muntweg 15 Gelegenheid tot feliciteren 14 oktober in het dorpshuis. Kosteryweg te Kootwijkerbroek van 20.00 tot 23.00 uur 1952 Barmhartig en genadig is de Heere 1977 Lankmoedig en groot ran goedertierenheid Op 23 oktober is het 25 jaar geleden dat onze ouders J. J. B. Zeggelaar en H. E. Zeggelaar-Veldhuizen in het huwelijk traden Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen Ineke en Aart Albert Henk en Jeannette Henny Slikkerveer. Oranjestraat 217 Gelegenheid tot feliciteren D V. woensdag 12 oktober 1977 in de bovenzaal van Restaurant Heyman. Raad huisplein. Ridderkerk 's avonds van 7-9 uur. Dankbaar en blij geven Gerardus Catsburg en Gerritdine Jantine Catsburg-Pruim mede namens kinderen, kleinkinderen, achterkleinkin deren en familie kennis dat 50 jaar geleden 20 oktober 1927 hun huwelijk te Krommenie werd voltrokken Gelegenheid tot feliciteren D V donderdag 20 oktober 1977 van 16 30-18 uur in het Rechthuis te Mijdrecht Raadhuislaan hoek Dorpsstraat. Mijdrecht 7 oktober 1977 Hofland 120 Tel 02979-3304 In Jezus ontslapen onze lieve zuster en tante Sara Johanna Bosch-Bramer weduwe van Machiel Bosch op de leeftijd van 77 jaar. Zwolle. 6 oktober 1977 „De Esdoorn" Veenendaal: W. Bosch-Klein-Obbink Zwolle G. L. Bosch Amsterdam: A Eisses-Bosch Apeldoorn: A. Bosch. Amsterdam: A. J. Bosch G Bosch-Hoekstra nichten en neven Correspondentieadres: Jekerstraat 42 hs, A'dam. De Here nam tot Zich in Zijn heerlijkheid onze lieve zuster, schoonzuster en tante Sara Johanna Bramer weduwe van .Machiel Bosch op de leeftijd van 77 jaar We zijn de Here dankbaar voor alles wat Hij ons in onze oudste zuster geschonken heeft ..Zalig de doden die in de Here sterven, van nu aan Ja. zegt de Geest, dat :e rusten van hun moette. want hun werken volgen hen na." Openb. 14 13b Zwolle. 6 oktober 1977 Steenwijk J G Asma-Bramer Den Ham (Ov): G Bramer J. B Bramer-Westera Leusden (C) H A. G Nolles-Bramer K Nollcs Enschede J. J Pisuisse-Bramer C. W Pisuisse Neven en nichten. Op uw zaligheid wacht ik. O. Here. Op dinsdagavond j I nam de Here voor ons zeer onverwachts in Zijn heerlijkheid op. onze zeer geliefde zuster en schoonzuster Mevr. J. Muller-Norg weduwe van P G Muller Hoogeveen Op de hoge leeftijd van 90 jaar Naaldwijk D Cuiper Norg A peldoorn M Norg H Norg Mijnheer Javis (Ont Can i A Norg N J Norg Kuyvenhoven Craven/ande A R Heus Norg (*orr udre Naaldwijk «Rozenhof Anicrluan 49 Psalm 146 5 Welzalig hij die den God van Jacob tot zijn Hulpe heeft. wiens verwachting ts op den Here zijn God Heden nam de Here tot Zich mijn lieve man. onze zorgzame vader en grootvader Gerrit van Delft echtgenoot van A. M. van Delft-Glasbergen in de leeftijd van 75 jaar. Ridder in de Orde van Oranje Nassau De woorden die hij sprak, kort voor het einde van zijn leven, waren ..Door een nacht hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij naar het eeuwig licht". Gezang 445 3 Rijnsburg: A M. van Delft-Glasbergen Siegburg (Did G. van Delft A. van Delft-van Starkenburg Rijnsburg: J van Delft J van Delft J. van Delft-Zwitser A. van Delft M. van Delft M van Delft-van der Mey D P van Delft T. van Delft-de Weijer G J de Mooy-van Delft K de Mooy J. M. van Delft C. P. van Delft-Verhey A. M. Ouwehand-van Delft T Ouwehand J. H van Delft en kleinkinderen. Rijnsburg. 5 oktober 1977 Korte Voorhouterweg 6 De Rouwdienst zal D.V. gehouden worden op a.s. zaterdag 8 oktober 's-morgens om 11.00 uur in de Immanuelkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Begraafplaats aan de SandÜaan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren 's-avonds van 7-9 uur. Korte Voorhouterweg 6 en na de begrafenis in de zaal van de Immanuelkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. „Niets zal ons kunnen scheiden van de liefde Gods. welke is in Christus Jezus onze Here". Heden is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Gerrit van Delft echtgenoot van A. M. Glasbergen in de leeftijd van 75 jaar. Oegstgeest: G. van Delft E. van Delft-Star Rijnsburg: E. van Delft-Glasbergen M. van Delft-Heemskerk M. van Delft S. M. van Delft-Glasbergen Canada: J. Kloos-van Delft G. Kloos Rijnsburg: Alb. van Delft C. van Delft-van Iterson Canada: G. den Haan-van Delft A. H. den Haan Oegstgeest: N. van Delft-van Egmond Rijnsburg: J. van Delft J. van Delft-Tuinenburg C. G. van Delft A. van Delft-de Mooij neven en nichten Rijnsburg. 5 oktober 1977 In Canada, waar hij genoot van Gods mooie natuur en de gezelligheid bij zijn kinderen, is plotseling opgenomen in de eeuwige heerlijkheid onze emeritus predikant Jan Lafeber Hij mocht 68 jaar worden. Bijna een kwart eeuw heeft hij onze gemeente gediend met de gaven, die de Heer van de kerk hem had gegeven. Zijn vriendelijke optreden heeft velen gewonnen voor Gods koninkrijk. Hij was een goed pastor. Moge God zijn vrouw en kinderen opvangen in zijn genade. Bunschoten. 4 oktober 1977 De kerkeraad voor algemene zaken van de Gereformeerde Kerk te Bun schoten Spakenburg C. Brilman praeses W. Vedder scriba De kerkeraad van de gereformeerde kérk te Rot- terdam-IJsselmonde ontving het droevige bericht van het plotselinge overlijden van zijn vroegere predikant Ds. Jan Lafeber Wij zien met dankbaarheid terug op zijn werk in onze gemeente (West-IJsselmonde) gedurende de jaren 1946-1950. De Heer trooste mevrouw Lafeber en haar kin deren Namens de kerkeraad Ds D. Bouwknegt, praeses T. de Frel. scriba Rotterdam. 4 oktober 1977. Met diep leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze hoofdopzichter de heer Jac. Notenboom Wij verliezen in hem een eminent medewerker, die gedurende meer dan 35 jaar de belangen van Cromstrijen op voorbeeldige wijze heeft gediend. Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Ing J. A E. Vlielander. Rentmeester van de Ambachtsheerlijkheid Cromstrijen. Numansdorp. 4 oktober 1977. Met grote droefheid geven wij kennis van het onverwacht overlijden van de heer Jac. Notenboom hoofdopzichter van de Ambachtsheerlijkheid Cromstrijen. Wij behouden aan hem de meest goede herinne ringen Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen Het gezamenlijk personeel. Numansdorp. 4 oktober 1977. Psalm 116 Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen nog geheel onverwacht mijn geliefde man. onze lieve zorgzame vader en grootvader, broer, zwa ger en oom Wijbe Boersma op de leeftijd van 75 jaar. Rotterdam: A. Boersma^Dentro Rotterdam: P Lubbers-Boersma G. H. Lubbers Zwijndrecht: G. J. J. Boersma L. Boersma-van Sprang Hendrik Ido Ambacht: L. A. Drost-Boersma B. Drost Kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 5 oktober 1977 Wevershoekstraat 79 a. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in zijn woonhuis, gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek, vrij dag van 16.00-19.00 uur De rouwdienst zal geleid worden door de Weleer waarde Heer Ds. C. van den Bergh, op zaterdag 8 oktober a.$. om 10.00 uur in de kapel van de Ned. Herv. begraafplaats „Oud-Charlois". Charloisse Lagedijk 680 te Rotterdam, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden Vertrek vanaf het woonhuis om 9.30 uur. Tot onze grote droefheid is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn innig geliefde man. onze lieve zorgzame vader en opa Adam Johannes van der Lelij op de leeftijd van 72 jaar. „Zijn leven heeft mijn leven gevuld en verrijkt." Maasland: M. J. van der Lelij-Boogerd Zevenhoven: Agnes en Paul Marlies Hanneke Texel: Paulien en Klaas Maasland: Marian Maasland, 6 oktober 1977. Kon. Julianaweg la. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag middag 8 oktober a.s. om 14.15 uur op de Algeme ne Begraafplaats te Maasland. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de Ned. Hervormde Kerk te Maasland om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19.00-21.00 uur aan het woonhuis en na de begra fenis in het „Trefpunt", Kerkplein te Maasland. Want wij weten dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God heb ben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5 1 Na een liefdevolle verpleging in huize Maria-oord te Vinkeveen. is nog vrij onverwacht van ons heengegaan onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan de Rooij weduwnaar van Neeltje Bakker, op de leeftijd van bijna 90 jaar. Uit aller naam: H. J. de Rooij Driehovenlaan 80, Loenen aan de Vecht Vinkeveen, 5 oktober 1977 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 7 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in de consistorie van de Geref. Kerk. Dorpsstraat 11 te Loenen aan de Vecht De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdag 8 oktober a.s. om 11.00 uur in de Geref. Kerk te Loenen aan de Vecht, waarna de teraardebestel ling omstreeks 11.50 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Loenen aan de Vecht. Tevens gelegenheid tot condoleren na de ter aardebestelling in de aula op de begraafplaats. Geen toespraken. Na een langdurige ernstige ziekte nam de Here op Zijn tijd tot Zich, Zijn kind. mijn innig geliefde man Reinard Sikma op de leeftijd van 77 jaar. geliefde echtgenoot van Jacomina Hoogland Psalm 23 onberijmd Zuidlaren. 5 oktober 1977. Beukenlaan 44. J. Sikma-Hoogland. De overledene is opgebaard in het mortuarium van ..Dennenoord" te Zuidlaren. Gelegenheid tot bezoek en condoleance aldaar vrijdag 7 oktober a.s. van 19.30 tot 20.30 uur De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 8 oktober te Oldehove Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk. Wilhelminastraat te Olde hove om 13.30 uur. Zij. die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden aldaar om 13.00 uur verwacht. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de „Stiep" achter de Gereformeerde Kerk te Oldehove. Geen bloemen. Graag geen bezoek aan huis. Het Oude- en Nieuwe Gasthuis te Delft - een modern ziekenhuis met 270 bed den - zoekt voor de afdeling kraam/gynaecologie 27 bedden, chirurgie 33 bedden, intern 53 bedden, kinder 37 bedden. Voor bovengenoemde functies, zoeken wij verpleegkundigen, die in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A en de stafopleiding gevolgd hebben of bereid zijn deze te volgen. Ervaring in het leiding geven wordt op prijs gesteld. Het ziekenhuis is aangesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds (A.B.P.). Telefonische informatie kunt u inwinnen bij mevrouw A. Jol, hoofd verple gingsdienst, tel. (015) 56 93 11, toestel 1401. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan het hoofd personeelszaken, Westlandseweg 2 te Delft. Wegens overstelpend doch hartverwarmend medeleven bij het overlijden van onze zoon. broer en vriend Ton zien wij.ons genoodzaakt via deze weg een ieder die van dit medeleven blijk gaf heel hartelijk te bedanken C. H Kroese E. Th. Kroesc-van der Meer Kees Peter Vincent Francisv Voor ons produktiebedrijf in Middelburg zoeken wij een De man die wij op het oog hebben is 23 tot 28 jaar en in het bezit van het MBA-diploma of met de studie hiervoor vergevorderd. Voor de man die wil werken in een kleine groep en kennis wil nemen van alle facetten van een fabrieksadministratie, is deze baan een uitdaging. Daar ons bedrijf sterk internationaal is gericht, is een praktische kennis van 't Engels wel noodzakelijk. Aangezien een gedeelte van de administratie geautomatiseerd is, wordt belangstelling voor moderne informatieverwerkingssystemen op prijs gesteld. Wij bieden een goed salaris, 20 dagen vakantie, 8% vakantietoeslag, terwijl een 13e maand bij Hercules gebruikelijk is. Bovendien heeft Hercules een studiesubsidie-, spaar- en reiskostenregeling. Sollicitaties gaarne naar ons adres: Hercules BV, Postbus 81, Middelburg, tel. 01180-27551. Incorporated, U.S.A. is in Den Haag gevestigd. Produktiebedrxjven bevinden HERCULES zich in Zwijndrecht en Middelburg. Hercules BV is een chemische industrie. Het hoofdkantoor van Hercules BV, i|jj de Nederlandse vestiging van Hercules Sla spijkers met koppe word lid van het CNV Samen sta je sterk' Bel 030-941 CU l „M^ant wij weten, dat na 't lijden. Komen zal des hemels vreugd" lied 269 Uit Jakarta ontvingen wij met ontroering het bericht, dat 4 okt. op 88-jarige leeftijd, na een lang, waardig gedragen lijden, door God is thuisge haald onze lieve zwager en oom Raden Soedono Nimpoeno weduwnaar van Joh. Maria Lensink Oud leraar Ind. talen te Amsterdam, sinds 1960 woonachtig te Jakarta. Hij had een rijk gezegend leven en heeft veel voor anderen betekend; wij zullen hem erg missen. „In Christus is noch west noch oost" Rotterdam: H. Dullaart-Lensink P. Dullaart Hengelo (Ov.): W. Lensink-Koopmans Den Haag: Noordpolderkade 71 H. J. Lensink G. J. Lensink neven en nichten condoleantieadres in Indonesië: R. H. Nimpoeno Jalan Wijaya I no 44. Kebajoran Baru (Jakarta). O God. mijn ziel dorst naar U. In grote dankbaarheid voor wat hij voor ons was, is na een moedig gedragen ziekbed van ons heen gegaan. mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Biense van der Zwaag echtgenoot van Saakje Mulder op de leeftijd van 76 jaar. Geleen S van der Zwaag-Mulder kinderen, klem- en achterkleinkinderen. Geleen. 6 oktober 1977 Bunderhof. kamer 112, Europalaan 2. De rouwdienst wordt gehouden op maandag a.s. om 14.00 uur in de Geref. kerk. Groenstraat te Geleen. geleid door de weleerwaarde heer ds H. Kuiper. Gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk vanaf 13.45 uur. Na de rouwdienst zal de ter aarde bestelling plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Geleen-Zuid. De overledene is opgebaard in de rouwkapel van het St. Barbara-ziekenhuis te Geleen. Bezoek da gelijks van 18.00 tot 19.00 uur. Daar het mij niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man. vader en grootvader Cornelis Redeker wil ik u op deze wijze hartelijk dank zeggen. J C Redeker-Voskamp en familie. ..De Kimme", kamer 906. Beemsterstraat 546. Amsterdam-Noord. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven het plotseling overlijden van mijn lieve man. onze zc zame papa. mijn lieve zoon. onze broer, zwager en Geugjen Luik betuigen wij u onze oprechte dank Mede namens de kinderen en verdere familie J. Luik-Groenenboom. Nieuwegein, oktober 1977. Een legertje lelie |Ournalislen maakt dagelijks een opmerkeiijt^e ochtendblad: Trouw pa Ze doen dat mei veel vaart en durf Grondig, bekwaam en |jr betrouwbaar Moet ook wel. want de lezers willen nu eenmaal^ verhelderend en informatief nieuws En een kritische instelling; is de redaktie niet vreemd TVouw is ook een krant voor het gezin: met een culinaire rubriek, met artikelen over opvoeding en school, met een autorubriek, met konsumentennieuws, strips voor de jeugd en nog véél meer. .V VUI de bon in of bel ons even op (020-913456). Veertien dage lang kunt u TROUW gratis beoordelen. En als u dan besluit dat u TROUW niet meer wilt missen, krijgt u op het abonnementsgeld voor het eerste kwartaal een wetkomstDi reduktie van (6,55. Lit: /Zend deze bon in een ongefrankeerde envelop a. TROUW/KWARTET BV. Antwoordnummer2792. Amsterdam Naam adres lel. Ik wH wel eens kennismaken met TROUW o Stuur mij die krant veertien dagen gratis o Noteer mij pa deze proefperiode als abonnee O ti :icl io; EI1 r.m ifv;

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10