Maatregelen gevraagd tegen martelen konijnen - J Carter Surinamers boos na tv-uitzending Officieren Dierenbescherming stuurt telegrammen IJ Verbod gevraagd Twee mensen bij botsing omgekomen „Vertekend beeld" „Reëel Grote partij hasj zat in vloer van boot FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 5 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET P 10 - RHS 12 Van oen onzer verslaggevers DEN -HAAG De Nederlandse vereniging tot bescherming van dieren wil dat er onmiddellijk maatregelen worden genomen tegen het doodknuppelen van konijnen in de maïsvelden van Noord-Brabant. In telegrammen aan de ministers van justitie en van landbouw vraagt de dierenbescherming maatregelen te nemen om de politiekorpsen tijdelijk te versterken en een elfectief optreden van het openbaar ministerie te stimuleren ADVERTENTIE; ij EEN MISHANDELD DIER OP UW BORD luppOT at m l«Qbatt«nt«r> krankzinnig •oröen. varkans at m ia kiaine hokkan tlaan on van «kaar atn|ton «n meatkAinaran dia in smaiia kitten zich niet kunnen bewegen, Deze vorm van veeteelt .die men de tMO-mdustne noemtwordt In het boek LEED ETEN van Alben Stol pittig beschreven Het is het eerste Nederlandse boek dat van de kwalijke praktijken en LEED ETEN De konijnen worden tijdens het maaien naar het midden van het veld gedreven. waar zij worden dood geknuppeld Dierenbescherming vraagt de minister van landbouw het cirkelmaaien vanuit het centrum van het veld te laten plaatsvinden, zodat de konijnen nog tijdig een veilig heenkomen kunnen zoeken. Ook het Tweede Kamerlid ir Öorne- lissen iCDA) heeft onlangs beide mi nisters om maatregelen gevraagd. Volgens hem vindt die marteling tij dens het maaien van mals door geor ganiseerde benden en op grote schaal plaats. Ook een aantal andere organisaties die opkomen voor het dier hebben gisteren op dierendag aandacht ge vraagd voor dierenproblemen. In Groningen werden in de vroege och tend tientallen slagerijen beklad met het opschrift Moord door de actiegroep Bio-Bah, die hiermee wil de protesteren tegen 'de deerniswek kende ellende in de bio-industne De groep zegt de actie niet bedoeld te hebben tegen de slagers als per soon. maar tegen de manier waarop het vlees tot stand komt. ..Het leven van de dieren is verworden tot bitte re ellende in de kist. kooi of stal. Vleesmachines die een keer naar bui ten mogen: het tochtje naar het slachthuis waar ze verlost worden uit het lijden", aldus Bio-Bah De actiegroep Lekker Dier heeft, sa men met soortgelijke groepen uit Oostenrijk. Engeland. Zwitserland en West-Duitsland. bij de landbouw commissaris van de Europese Ge meenschap. de Deen Gundelach. aangedrongen op maatregelen tegen de blo-industrie De actiegroepen vragen onder meer een verbod op legbatterijen, op het solitair vetmes ten van kalveren, op de huidige sys temen in de varkensmesterijen en op het overdag in het donker aangebon den houden van dieren. Volgens de actiegroepen kan geen enkele ge meenschap toestaan dat vele miljar den dieren Jaarlijks ten behoeve van de consumptie op systematische wij ze worden gemarteld. Zij menen ver der dat de kosten geen argument mogen zijn om van maatregelen ten behoeve van het welzijn van de die ren af te zien. De belangengroep ..Rechten voor al wat leeft" protesteerde bij Kamer voorzitter Vondeling tegen ..de on barmhartige mishandeling van paar den bij draf- en rensport". Hoewel wij tegen elke vorm van mishande ling van welk dier dan ook zijn. rich ten wij ons vooral op de paarden sport omdat daar de situatie erg nijpend is. aldus de belangengroep. Dr. Vondeling adviseerde de actie voerders zich te wenden tot de Ka mercommissies voor landbouw en CRM Vervolg van pagina 1 Het onder zoek tot dusver heeft persberichten over het antisemitische voorval be vestigd. De officierenzouden volgen „de ankfurtr Rundschau" in be schonken toestand stukken papier met daarop het woord „Jood" heb ben verbrand onder het zingen van het nazi-lied „De Fahne Hoch". Algelopen donderdag had de „Frankfurter Rundschau" het inci dent van 16 februari onthuld en ge zegd dat het bestuur van de acade mie de officieren niet had bestraft en verzuimd had het voorval te mel den bij het ministerie van defensie. Minister van defensie Georg Leber, die door de krant op de hoogte werd gebracht gaf luitenant-generaal Rü- diger von Reichert, plaatsvervan- Vervolg van pagina 1 tussen Noord en Zuid en de kwestie Zuid-Afnka slechts terloops had aangeroerd Wapens In zijn rede bepleitte president Car ter besnoeiing van de uitgaven voor de defensie, zo mogeijk tot vijftig procent. Hij voegde daar echter aan toe dat de verenigde 8taten dat alleen kunnen doen als andere lan den meedoen. HIJ zei verder. „Ter vermindering van de afhankelijk heid van de landen van kernwapens, verklaar lk hierbij plechtig namens de Verenigde Staten, dat wij alleen kernwapens zullen gebruiken voor onze eigen verdediging. Dat wil zeg gen onder omstandigheden van een daadwerkelijke nucleaire aanval of conventionele aanval op de Verenig de Staten, onze gebieden of onze krijgsmacht of zulk een aanval op onze bondgenoten". De Amerikaan se president sprak de hoop uit dat de stappen die de westelijke landen doen om te komen tot een weder zijds en evenwichtige vermindering van de strijdkrachten in Europa, vanuit de landen van het Warschau Pact met soortgelijke stappen zul len worden beantwoord. De woordvoerder van Het Witte Huis. Jody Powell, wees gisteren op het belang van deze verklaring die weliswaar geen grote verandering in het Amerikaanse buitenlandse be leid betekende, maar die toch op merkelijk genoemd moet worden aangezien deze politiek nu voor het eerst als zodanig werd geformuleerd .voor het forum van de hele wereld. Carter, die vorige week in Washing ton heeft gesproken met de Russi sche minister van buitenlandse za ken Gromiko, zei dat zijn land en de Sowjet-Unle op het punt staan een verdrag van grote betekenis te slui- ten over de beperking van hun be- Protest wapening. Bovendien sprak hij over een algemeen verbod op kern- ontploffingen waaraan de Sowjet- Unie, de Verenigde Staten en Groot- Brittannië zich zouden willen ver binden. nodig zijn om vrede in dit gebied diepte te geven. Zulk overleg moet in goed vertrouwen worden bezield door de erkenning dat alle naties in dit gebied Israël en de Arabische landen het recht van een vreed zaam bestaan hebben, met vestiging van normale diplomatieke betrek kingen en economische en culturele banden in een vroeg stadium. Israël moet kunnen beschikken over veili ge en erkende grenzen. De Verenig de Staten staan zonder enige twijfel in voor het bestaan van Israël, aldus de president die daaraan toevoegde dat ook de rechten van de Palestij- nen moeten worden erkend Carter pleitte voor een beperking van de wapenleveranties en zei dat de eerste stappen op dit gebied door de Verenigde Staten al genomen wa ren. Hij zei echter dat de Verenigde Staten echter niet alleen op deze weg kunnen verder gaan. Met betrekking tot het Midden-Oos ten zei president Carter dat er on derhandelingen tussen alle partijen Inmiddels heeft de Joodse gemeen schap geprotesteerd tegen de Ame rikaanse houding tegenover Israël. Edward Koch, de democratische kandidaat voorhet burgemeester schap van de stad New York over handigde president Carter gisteren een Joodse protestboodschap waar in de verdere verslechtering van de Amerikaans-Israëlische betrekkin gen wordt gelaakt. Met het oog op de Joodse kiezers en de heftige kri tiek van Israel op het Amerikaans- Russische verklaring over het Mid den-Oosten van afgelopen zaterdag, heeft Carter in zijn rede nadrukke lijk verklaard dat de Verenigde Sta ten geen gedicteerde oplossing voor het Midden-Oosten nastreven. De Israëlische ambassadeur bij de Verenigde Naties Chaim Herzog zei dat Israël zich ook na de rede van Carter zorgen blijft maken over het feit dat door die verklaring de Sow- jet-Unie als mogendheid in het con flict in het Midden-Oosten geïntro duceerd wordt. Herzog zei dat het hoog tijd wordt dat eens duidelijk wordt gemaakt wat er toch steeds bedoeld wordt met de wettige rech ten van de Palestijnen. Als daarmee bedoeld wordt dat er een Palestijnse staat onder leiding van de PLO moet komen dan is dat onaanvaard baar. aldus Herzog. SPIJKENISSE ue gemeente Spijkenisse kan in 1979 beginnen met werkzaamheden voor de door trekking van de metro. Het ministe rie heeft gisteren meegedeeld een voorschot van 3 miljoen te zullen geven op de voorbereidingskosten. Het metrotrajekt loopt vanaf de Zalmplaat via het centrum van Spij kenisse en de wijken Waterland. Groenewoud en Sterrekwartier naar de toekomstige woonwijk De Ak kers. Met de aanleg van de metrolijn is een periode van circa vier jaar gemoeid. gend inspecteur van de Bundes- wehr, opdracht tot het onderzoek. Hij schorstte elf militairen. Over en kele dagen zal von Reichert zijn bevindingen in het onderzoek naar mogelijke nalatigheid van het be stuur van de academie aan Leber rapporteren. ROTTERDAM Een botsing in de omgeving van Hoogvliet heeft gister avond het leven gekost van twee inzittenden van een personenauto. Door nog onopgehelderde oorzaak kwamen een bestelauto en een per sonenauto die op een tweebaansweg elkaar tegemoet reden, met elkaar in botsing. Eén van de auto's moet zich op de verkeerde rijweg hebben be vonden. De bestuurder van de personenauto, de 42-jarige J. H. Peters uit Rotter dam, is op weg naar het ziekenhuis overleden. De naam van het tweede slachtoffer was gisteravond laat nog niet bekend. Een dochter van de bestuurder van de bestelauto, de negenjarige Suzan- na van Mechelen uit Zuidland werd zeer ernstig gewond in het Dijkzigt- ziekenhuis in Rotterdam opgeno men; haar vader werd met lichte verwondingen in het zelfde zieken huis opgenomen. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM De gTOte hoeveel heid hasj. die de politie en douane zondagmorgen aantroffen op de vis sersboot „Helena" was ingemetseld in de vloer van het ruim. Volgens de eerste schattingrn zou de voormalige Scheveningse trawler 5000 kilo aan boord gehad hebben. Deze cijfers zijn iets te optimistisch geweest. Naar later bleek had de boot een lading van 3620 kilo Libanese hasj aan boord, die volgens de politie van uitstekende kwaliteit was. Men kreeg argwaan toen de „Helena" zon dagmorgen op verdachte wijze de haven van IJmuiden binnenliep. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM De televisieuitzending van de actualitei tenrubriek Brandpunt over de werkzaamheden van het Amsterdamse politiebureau Warmoesstraat heeft bij Suri naamse organisaties veel verontwaardiging gewekt. In een brief aan de KRO heeft de organisatie van Surinamers in Ne derland. Loson, geprotesteerd te gen de „suggestieve" wijze waar op de Surinamers in de film wor den geïndentificeerd met „he- roïneverkopen. messentrekken en dergelijke criminele daden". In de brief spreekt de voorzitter van Loson. Barry Bernstein, de hoop uit dat er slechts sprake is ge weest van „volkomen gebrek aan kennis van de werkelijkheid". Ook onder Surinamers zijn er cri minelen en die moeten worden gestraft, aldus Bernstein, maar wij wensen niet te accepteren dat de hele Surinaamse gemeenschap over één kam wordt geschoren. Namens de stichting BEST. een sociaal- culturele Surinaamse or ganisatie. onderschrijft Paul Ro gers de reactie van Loson op de uitzending. Volgens Rogers staat de film buiten de werkelijkheid en komt de gewonen Surinamer niet aan het woord. „De uitzen ding gaf een vertekend beeld van de werkelijke situatie." Rogers is het niet eens met het openlijk vertonen van gezichten van Surinaamse verdachten, ter wijl gezichten van „blanken" in de film onherkenbaar gemaakt worden. „Ik dacht dat een ver dachte in de Nederlandse samen leving er recht op had beschermd te worden." aldus Rogers. Zeer verontwaardigd toont Rogers zich over de uitspraken van de politie in de film. Hij bestempelt deze als „erg denigrerend" voor Surinamers. Het Amsterdamse raadslid voor de PPR Peter Lankhorst. heeft in schriftelijke vragen aan burge meester Polak van Amsterdam eveneens zijn twijfels over de tele visieuitzending getoond. Hij vraagt de burgemeester of hij eveneens van mening is dat het herkenbaar tonen van verdach ten onder andere op grond van privacy en de mogelijke gevolgen van dit tonen verwerpelijk is. Het PPR-raadslid wil weten of en op grond waarvan de burgemeester toestemming heeft gegeven om verdachten duidelijk herkenbaar in beeld te brengen. Ook vraagt Lankhorst of de burgemeester niet van mening is, dat het her kenbaar tonen van leden van de „burgerpot" de politie in bur- gerkledij het nut van het niet geüniformeerd zijn van deze poli tiemannen verminderd Hoofdinspecteur Nicaise van het bureau Warmoesstraat meent dat de KRO-film een reëel beeld geeft en dat de problematiek waarmee de politiemensen van zijn bureau te maken hebben, goed gesigna leerd is. Positief in de film vond hij dat vergissingen, „die de poli tie ook wel eens maakt." in de film niet verdubbeld worden. Uitdrukkelijk verklaart hoofdin specteur Nicaise dat een ieder die in de film getoond wordt toestem ming voor uitzending gevraagd is. „Bovendien", zegt de hoofdin specteur. .was het voor de KRO een voorwaarde dat de privacy gewaarborgd werd.' Bij de KRO waren gistermiddag nog weinig reacties binnengekomen. Men kon zien dat de boot niet door „echte zeelui" bemand werd, aldus de woordvoerder van politie. Op het moment dat de politie en douane aan boord van de „Helena" kwamen, was de hasj losgewrikt uit de betonnen vloer. Volgens de politie zou het plan geweest zijn om de lading voor de kust van Nederland, buiten de territoriale wateren in een andere boot over te laden. Door de harde wind (windkracht negen) was de „Helena" echter gedwongen de IJmuidense haven binnen te lopen De partij hasj was ingeladen in df haven Tripoli in Libanon. De zever bemanningsleden, drie Duitsers, drit Zwitsers (één vrouw) en een Spaans vrouw, worden morgen voorgele! voor de Haarlemse officier van just tie mr. H. P. Wolfrik. De politie ziet door deze grote hasj vangst aanleiding om te pleiten vooi een betere en scherpere kustbewa king. hunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. De heer en mevr. Sollman- Mennes geven hierbij ken nis. dat het huwelijk van hun dochter Ineke met Mr. Malcolm J. Carmi- chael Brook House Holybourne, Alton. Hampshire Enge land zal worden ingeze gend door ds. G. Toornvliet in de Ned. Herv. Kerk te Bloemendaal op zaterdag 15 okt 1977 om 14.30 uur. Gelegenheid te feliciteren van 17-18 uur in het Koets huis „Beeckestijn", Velsen- Z Heiloo De Achtkant L Heden overleed zacht en kulm mijn geliefde man. onze vader, grootvader, broer, zwager en oom Jan Kok Uit aller naam J Kok-Gerritsen fngcrsoll 4 oktober 1977 Thamesstreet 270 Ont Canada. Onze ouders, schoonouders en grootouders P. D. Schippers M. Schippers- Verhoeven Nw. Uilenburgerstraat 50"', Amsterdam Hebben de eer hierbij te vermelden, dat zij op zater dag 15 oktober 1977. met hun kinderen Amsterdam P. Schippers J. Schippers-Jong Hoogvliet G. Schippers H. Schippers-Haffner Purmerend: J. Schippers R. Schippers-Burger Zaandam H. Schippers T. Schippers-Kruyt Amsterdam: C. Schippers C. Schippers-de Kreek Enschede J. Schippers R. Schippers-Visser en kleinkinderen, hun 50-jarig huwelijksjubi leum hopen te vieren Enige en algemene kennisgeving Op vrijdag 30 september 1977 werd op de leeftijd van 27 jaar van ons weggenomen onze innig geliefde zoon en broer Rik De Heere God in Zijn onuitsprekelijke goedheid ontferme Zich over deliel van Zijn moegestreden kind. Nu zien wij nog door een spiegel. als in raadselen, doch straks van aange zicht tot aangezicht. I Cor 13 12 H de Mol van Olterloo H J de Mol van Otterloo-Hülsmann Goes. W Kcizer-de Mol van Otterloo D P W Keizer Cornéliekc Willemijn Raarn. 4 oktober 1977 Uvtenbosch II De begrafenis heeft heden in atUte plaatsgehad DANKBETUIGING Alle familieleden, vrienden, buren en vele. vele onderen die de 21ste september 1977 vooral door hun werkelijk talloze schriftelijke, telefonische en mondelinge geluk wensen. hun stroom van bloemen en geschenken van andere aard voor ons tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt, zeggen wij uitsluitend langs deze weg daarvoor heel. heel hartelijk dank. Boven het verhaal van ons gouden huwelijksfeest schre ven wij echter allereerst de gouden woorden: SOLI DEO GLORIA' P. C. Monster J. Monster-Dekker Voorburg. 5 oktober 1977 Laan van Nieuw Oosteinde 394 'k Zal eeuwig zingen ran Gods Goedertierenheid. Psalm 89:8 In Jezus ontslapen mijn innig geliefde, zorgzame vrouw, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Henderika Gezina Jansen op de leeftijd van 65 jaar geliefde echtgenote van J. van Heuvelen Wij zijn gesterkt door haar. in diep geloof ge dragen ziekbed, waarin zij getuigde van haar Ie vende Heer in blijde ge- loofsverwachting. Leek. 3 oktober 1977 George Wilhelmlaan 65. J. van Heuvelen. De rouwdienst wordt ge houden op vrijdag 7 ok tober a.s 's middags om 13.30 uur in de Geref Kerk. Lindenstoinlaan te Leek. waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Midwolde Gem Leek). Gelegen heid tot condoleren na afloop van de begra fenis. Geen bloemen. God nam van ons weg onze innig geliefde vrouw en moeder Grietje van der Borg op de leeftijd van 63 jaar Joh. 1028 „Niemand zal ze uit mijn hand rukken",' Groningen. 4 oktober 1977 van Slingelandtstraat 1 G. J. Hartman Gert Jan en Nita Geen bloemen. De overledene is opge baard in een der rouw kamers van het „Ge bouw Esdoornlaan 187". Bezoek 's avonds van 7-8 uur. De rouwdienst zal ge houden worden a.s. vrij dag om 11 uur in de aula van de begraafplaats „Selwerderhof". waarna de begrafenis zal plaats hebben Na de plechtigheid gele genheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Wij werden opgeschrikt door het plotselinge over lijden van onze voorzitter, de heer Harm Schreurs God heeft voor hem. die tijdens zijn leven een groot deel van zijn tijd gaf 3an het huisvesten van zijn medemensen, een woning bereid. Hij droeg zijn verantwoordelijkheid als bestuur der in hét besef, dat hij daarbij diep afhankelijk was van onze Heer. Dankbaar zijn wij. dat hij bijna 27 jaar. waarvan 17 jaar als voorzitter, leiding gaf aan onze vereni ging Het bestuur van de Woningbouwver eniging Patrimonium Heden is zacht en kalm van ons heengegaan onze innig geliefde vader, behuwd-, groot- en over grootvader Jan Samsom weduwnaar van A. M. de Jong sinds 1 augustus 1967 in de ouderdom van 80 jaar Looft den Here mijne ziel en vergeet gene van zijne weldaden J. Samsom N. Samsom-Winkel Kamerik: A. H. Pak-Samsom Jac. Pak De Meern: W. Samsom A. Samsom-Verhoef Wilnis: Jac. Samsom J. Samsom-Kool Mijdrecht: H. Winkel-Samsom N. Winkel Vinkeveen: M. v.d. Vliet-Samsom A v.d. Vliet Genemuiden. W. Bakker-Samsom B. Bakker klein- en achterklein kinderen Vinkeveen. 3 oktober 1977 Huize „Zuiderhor', Futenlaan 50 De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 7 okto ber om 12.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Vinke veen. waarna de begrafenis zal plaatsvinden te 13.30 uur op de Ned. Herv. begraafplaats aldaar. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van huize Zuiderhof". Hier gelegenheid tot con doleren donderdag 6 oktober van 19.30-21.00 uur. Corr.adres: Amstelkade 61. Wilnis. Zaterdag 1 oktober overleed plotseling onze goede vriend en leermeester dokter F. C. van der Horst zendingsarts in de leeftijd van 73 jaar Hij diende Christus' kerk als zendingsarts, van 1930 af in Indonesië en daarna als secretaris van de Raad voor de Zending Namens het secretariaat van de Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk en alle medische zendingsarbeiders. H Bootsma H. J. Middelkoop Oegstgeest. oktober 1977. Met ontroering geven wij u kennis van het overlij den van onze oud-voorzitter, oud-penningmeester, mede-oprichter van onze Vereniging, de heer H. Langeveld te Hilversum. De Heere sterke zijn vrouw en verdere familie. Amersfoort. 1 oktober 1977 Het dag. bestuur van de Vereniging tot opbouw en bewaring van het Gereformeerde leven „Schrift en Getuigenis" Heden heeft de Heer plotseling van ons weggeno men. onze geliefde schoonzuster, tante en behuwd tante. Aagje Verboom weduwe van Pieter Blom in de ouderdom van 77 jaar. Namens de familie. G. K. Verboom Hazerswoude. 1 oktober 1977 Dorpsstraat 27 Correspondentie-adres: Stationsstraat 208, Zoetermeer Onze tante is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum „Driehof". Dorpsstraat 27. Hazerswoude. Woensdag 5 oktober wordt D.V. om 13.00 uur een rouwdienst gehouden in het Bejaardencentrum .Driehof", waarna om 14.15 uur de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats „Vrederust" te Benthuizen Geen bloemen. Op 4 oktober 1977 nam de Heere plotseling uit ons midden weg onze lieve, zorgzame broer, zwager en oom Dirk van Bergen in leven echtgenoot van mevrouw A. Roubos Badhoevedorp. Akerdijk 116 Amsterdam: E. van Bergen-Westmaas Leiden: A. Hebly-van Bergen Amsterdam: A. van Bergen-Wesselius Oude Wetering C. van Dam-van Bergen H. van Dam Aalsmeer: A. van Bergen-Kempenaar Rotterdam M. M. Smallenbroek-van Bergen J. Smallenbroek Nieuw Vennep' J. A. van Bcrgen-Oudshoorn neven en nichten. Onverwacht nam de Here tot Zich onze zwager Dirk van Bergen echtgenoot van A. Roubos Lisse: G. Kroon-Roubos Uithoorn: J. den Ouden L. den Ouden-Roubos Sassenheim: D. Snaterse J. Snaterse-Roubos Zuid-Afrika: P. van der Zwaard A. van der Zwaard-Roubos Hoofddorp: C. Verbeek W. Verbeek-Roubos Nieuw Vennep: L. Roubos S. Roubos-Meenderinck Hoofddorp: A. Roubos Aalsmeer: J. Jongkind F. Jongkind-Roubos Nieuw Vennep: C. A. van den Heuvel C. J. van den Heuvel-Roubos Badhoevedorp. 4 oktober 1977. Voor de zeer grote oeiangstelling die wij zowei' mono ling als schriftelijk mochten ontvangen na het over den van onze lieve man, vader, zoon. broer, zwager oom Gerrit F. Ch. Goslinga zeggen wij allen heel hartelijk dank. Het oprechte meel ven van zovelen heeft ons bijzonder goed gedaan. F. A. Goslinga-de Jong en kinderen fam. Goslinga fam. De Jong Amsterdam-Osdorp Don Boscostraat 61" Mede namens de kinderen wil ik u danken voor u r warme belangstelling tijdens het verblijf in het zieke huis en voor uw medeleven na het overlijden van mij 3 man D. Blankespoor Het heeft ons allen goed gedaan te mogen ervaren d v we niet alleen waren in die verdrietige weken. Het weten dat niet alleen wij hem missen sterkt ons in< 'overtuiging dat zijn leven zinvol was. G. C. Blankespoor-van Hardeveld Rhenen, oktober 1977 Rozenlaan 69

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12