Zou u voor zo'n lekkere wijd bloezende pullover bij C&Agaan kijken? Trouw datis duidelijkde andere manier van een ochtendblad maken. FAMILIEBERICHTEN Nou... die hébben we allemaal bij CM. DINSOAG 4 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET P 12 - RHS T4 kunnen van maandag to! en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is d>t alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. Psalm 33 12a onbenjmd In volle verzekerdheid des geloofs ging van ons heen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, be huwd-. groot- en overgrootmoeder Aaltje Vlaanderen echtgenote van Ds J. van Amstel, em-predikant in de ouderdom van 91 jaar Huizen: J. van Amstel Kamerik: J. de Jong-van Amstel J. M. de Jong Amsterdam W. Reijn-van Amstel Th. Reijn Delft: P. J. van Amstel B. van Amstel-van der Wees Amsterdam: B. van Dantzig- van Amstel A. van Dantzig klein- en achterkleinkinderen. Huizen. 1 oktober 1977 bejaardencentrum „Voor Anker" Lage Laarderweg 4 Verzoeke geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben woensdag 5 okto ber a s te 2 00 uur op de algemene begraafplaats aan de Naarderstraat te Huizen. Aanvang van de rouwsamenkomst in de aula te 1.30 uur. Onze vrouw en moeder is opgebaard in het hoofd gebouw van ..Voor Anker"; bezoek aldaar dins dag 4 oktober, 's avonds van 7.30-8.30 uur. „Looft den Here, mijn ziel" Psalm 103 Op vakantie te Tenerife ging op 24 september plotseling naar zijn Heer en Heiland na een leven van dienende liefde voor zijn medemens mijn geliefde man en der kinderen zeer zorgzame va der. behuwdvader, broer, zwager, oom en neef Johan Schut echtgenoot van Adriana van den Bos, op de leeftijd van 37 jaar. A. Schut-Van den Bos Jaap en Elly Franny en Dick Jil en Margaret Carla en verdere familie Naaldwijk. 3 oktober 1977 's-Cravenzandseweg 117 Geen bloemen. Onze pa is opgebaard in de rouwkamer van de „Ontmoetingskerk". Anjerlaan 47 te Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleren aldaar op woensdag 5 oktober van 7.30-8.30 uur en na de begrafenis in de kerkzaal van de kerk. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 6 oktober om 1 30 uur in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Geestweg te Naaldwijk omstreeks 2.30 uur. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven dat tijdens onze vakantie op Tenerife plotseling van ons is heengegaan onze beste en trouwe vriend Johan Schut op de leeftijd van 37 jaar. Zijn vriendschap en warme genegenheid zullen wij node missen. Moge zijn vrouw en kinderen de kracht vinden om dit grote verlies te dragen. R. Karman M. Karman-van den Bos en kinderen Naaldwijk. 3 oktober 1977 's-Gravenzandseweg 119. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden in Tenerife van onze zeer gewaardeerde dirckteur en vriend Johan Schut op de leeftijd van 57 jaar. Zijn collegialiteit, persoonlijkheid en inzet voor het bedrijf zullen bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Het gezamenlijk personeel Gcbr. Schut Naaldwijk. 3 oktober 1977 Herenstraat 29 Met de bede. ..Mijn genade is u genoeg", is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man. onze vader en opa Albert Steen echtgenoot van L. Steen-Schreuder in de ouder dom van 69 jaar. L Steen-Schreuder Roel en Gé Lucienne en Marjolijn Menno en Vera Erwin Johan en Jeanne Jan Eelco Anneke en William Wolfheie. 1 oktober 1977. Heclsumseweg 7. Liever geen bloemen Vader is opgebaard in de aula van het Psychia trisch Ziekenhuis te Wolfheze. Gelegenheid tot afscheidnemen aldaar dinsdagavond van ^JO JO 15 uur De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 5 oktober om 14 00 uur in de Gerefor meerde Kerk. Lawijckerhof. waarna de begrafe nis volgt om 15 00 uur op de algemene begraaf plaats (Noord) te Oosterbeek Samenkomst voor de rouwdienst om 13 50 uur in de kerk Na afloop van de plechtigheid bestaat gelegen heid tot condoleren w de J>t Burcht", achter de kerk trant ik ben er zeker ran. dat het lijden ran de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geopenbaard zal worden." Rom. 8:18 Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde Man. onze Vader. Grootvader en Oom Petrus Koen oud-referendaris van de gemeente Haarlem. Hij bereikte de leeftijd van 84 jaar. E W. Koen-Kok Hoevelaken: J. S. van Rij-Koen C. van Rij Hoogland: T Koen-Ketelaar en kleinkinderen Haarlem. 2 oktober 1977 Schoterhof 2-40, Plesmanlaan 1 Wegens omstandigheden is het niet mogelijk be zoek aan huis te ontvangen, maar we geven u gaarne gelegenheid tot betuiging van meeleven op woensdag 5 oktober van 19 30 uur - 20.00 uur in het Uitvaartcentrum. Zijlweg 63 te Haarlem. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donder dag 6 oktober om 12.00 uur op de Noorderbe graafplaats te Haarlem. Geen bloemen. Algemene kennisgeving 1 Petrus 5 10 In Jezus ontslapen, mijn lieve en zorgzame man, onze broer, zwager en oom Douwe Miedema op de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam: Tr. Miedema-Wijnja Leeuwarden. 2 oktober 1977 Maria Louisastraat 1 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Prot. Chr. Uitvaartvereniging. Jelsumerstraat 43. te Leeuwarden. Gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde aula op woensdag 5 oktober a.s. van 13.00-13.30 uur, waarna in aansluiting hierop de rouwdienst zal volgen. De teraardebestelling zal overeenkomstig de wens van de overledene, in kleine kring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Workum, om pl. 14.45 uur. Hierna is er nog gelegenheid de familie te condoleren in hotel De Wijnberg te Workum. Mocht u door onwetendheid onzerzijds geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze mededeling als zodanig beschouwen. De Interkerkelijke Coördinatie Commissie voor ontwikkelingsprojekten (l.C.C.O.) en Dienst Over Grenzen geven met droefheid kennis van het overlijden van hun bestuurslid en medisch adviseur Frederik Carel van der Bont In liefde voor de Heer en zijn Kerk heeft hij met zijn wijsheid en grote kennis aan ons werk mede richUng gegeven. Wij danken God voor wat wij in de persoon van dokter Van der Horst ontvingen. I.C.C.O.: A. H. van den Heuvel C. van der Poort D.O.G.: J. de Koning J. C. Rot Stadhouderslaan 43 Utrecht Heden nam God tot Zich onze lieve oom Free van der Horst geliefd echtgenoot van tante Door Zalig zijn de doden die in de Here sterven, van nu aan. Ja. zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. (Openb. 1413) Sneek: kinderen Dethmers Heden is van ons heengegaan onze lieve onverge telijke man. vader en schoonvader Dirk de Ruijter op de leeftijd van 71 jaar. Chr. A. de Ruijter-De Zeeuw Nelly Joke en Geus Rotterdam. 1 oktober 1977. Ribeslaan 35. Liever geen bezoek Geen toespraken De crematie zal plaats hebben donderdag 6 okto ber om 11.15 uur in het crematorium te Rotter dam-Zuid. Maeterlinckweg 101. Vertrek vanaf het woonhuis om 10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren in het crematorium, na afloop van de plechtigheid. In haar Heer en Heiland is ontslapen, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder Bet je v. d. Poppe sinds juli 1967 weduwe van Christiaan Mulder, in de ouderdom van 81 jaar. „De wereld gaat voorbij en haar begeren, maar wie de wil van God doet. blijft tot in eeuwigheid. 1 Joh. 2 17 Amsterdam: C. J. D Mulder J. E. Mulder-Huizinga Harderwijk. D. H. Mulder L. C. Mulder-Nijck Nunspeet J. H. Mulder E. J. Mulder-Brouwer Deventer: G. H. Boss-Mulder F. Boss en kleinkinderen Deventer. 2 oktober 1977 Corr. adres: Brinkpoortstraat 1L Deventer. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 7 oktober van 11.30-12 00 uur in het gebouw van de Chr. Geref. Kerk aan de Gruppendelerweg te Nunspeet. In bovengenoemd gebouw zal een rouwdienst gehouden worden, aanvang 12.15 uur. De dienst wordt geleid door de weleerw. heer ds Th Rutters De teraardebestelling vindt daarna plaats op de algemene begraafplaats aan de Eper- weg te Nunspeet om 13.30 uur. Geen bloemen Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortston dige ziekte de Here tot Zich heeft genomen onze lieve vader en opa Arie Weeda weduwnaar van J. J. Trouw op de leeftijd van 80 jaar. „Zelfs vindt de mus een huis o Heer" L. Weeda M. M. Weeda-v. Oostende Jacob en Marian Jorien en Ab Arie en Mary Jan Zuidland, 2 oktober 1977. Oranjeplein 10. Rouwbezoek op dinsdagavond van 19.00-21.00 uur. Op woensdag 5 oktober om 10.30 zal in het sterf huis een korte rouwdienst worden gehouden, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats heb ben op de Algemene Begraafplaats te Zuidland. Vertrek vanaf het sterfhuis om 11.00 uur. Plotseling nam God tot Zich onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Rlnske Kooiker-Algra op de leeftijd van 82 jaar. Sedert 26 april 1958 weduwe van Hendrik Kooi ker. Haar geloven werd aanschouwen. Suawoude. 2 oktober 1977 Kerkbuurt 7 Drachten: J. Kooiker-Huizinga Appelscha: r A. Kooiker IJ. Kooiker-Huizinga Suawoude J Kooiker klem- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal plaatsvinden donderdag 6 okto ber 1977 om 1.30 uur in de GereL Kerk te Suawou de. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren van 1-1.30 uur voor de dienst in de Geref. Kerk. De Here heeft in Heerlijkheid tot Zich genomen, onze lieve vader, grootvader en huisgenoot Cornells Hissink weduwnaar van Grada van der Burg en Gijsberta Johanna Cornelia van den Ham, in de leeftijd van bijna 81 jaar. ,Jk kan gaan slapen zonder zorgen, uiant slapend kom ik bij U Thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis." Ps. 4:3 Apeldoorn: A. J. Veeneman-Hissink U. Veeneman Gerda Hanneke Eindhoven: H. J. C. van Mazijk-Hissink Th. van Mazijk Kees Joke Hendrik Jan Apeldoorn: B. E. Hissink J. M. Hissink-van Straten Epe: Mevr. E. J. Liefers-Sanders en kinderen Epe, 3 oktober 1977 Pandersakker 30 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag 5 oktober van 19.00-20.00 uur in het uitvaartcentrum. Stati onsstraat 29 te Epe. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 6 okto ber om 14.00 uur op de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen. Apeldoorn. Voor de vele blijken van medeleven ons betoond tijdens de ziekte en r.i het overlijden van mijn geliefde man. onze lieve zorgzame vader en opa Paulus Leendert Verhaar betuigen wij aan allen onze welgemeende dank. In het bijzonder danken wii Ds. M. G. Meyering voor de geeste lijke bijstand en de doktoren en verplegend personeel en de afd. Fysiotherapie van het St Elisabethziekenhuis voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam: A. Ver haar-van der Vijver Voorschoten, oktober 1977 Leidseweg 137 Daar het mij niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Harmanna Veeneman-Pinkster wil ik u op deze wijze hartelijk dank zeggen. G. Veeneman. kinderen en kleinkinderen Apeldoorn, oktober 1977 le Wormenseweg 234 Voor de bewijzen van deelneming, ontvangen na het ovei'Ujdcn van mijn lieve man en onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Daniël Hogewoning Hzn. betuigen wij onze hartelijke dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uitdrukking gebracht, was ons een grote troost en zal ons steeds een dankbare herinnering blijven. Uit aller naam: J. H. Hogewoning-Hoos Wassenaar, oktober 1977 van Bronckhorstlaan 14 Het hartelijk medeleven en de warme belangstelling, die wij mochten ondervinden na het overlijden van onze lieve Marga hebben ons diep getroffen. Wij betuigen onze innige dank voor de steun en troost, die ohs in deze moeilijke tijd geschonken is. Jan Familie Oroh Familie Oosterheert Oma van Akkeren 's-Gravenhage. oktober 1977. Tomatenstraat 47. VERVOLG FAMILIEBERICHTEN 0? PAGINA P9/RHS11 Bloeson-vest van geruwd acryL Acryl/mohair sweater met V-hals. Acryl-boudette sweater met grote col. Foto boven: Acryl boudette sweater 38 42 39 38-42. 8 4 35 met ruime V-hals. 38-46.^^ C&A is tbcix \ftvïddi<j£A.! C_5^idie nieuwe boudé-breisels. Met die laag vallende schouders. En die leuke poffende mouwen. In zoveel maten en kleuren!

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14