Bang&Olufsen Zwart-wit is het beste testbeeld voor kleur. Bon: FAMILIEBERICHTEN De Deense vormgevers van beeld en geluid. MAANDAG 3 OKTOBER 1977 Trouw/Kwartet 6 hunnen van maandag lot en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Enige kennisgeving Getrouwd 30-9-77 Jan Bosch en Heieen Dobben Telstar 17. Hoogezand Met diepe droefheid geef kennis dat voor mij geheel onverwacht is overleden, mijn lieve broer frits Bushoff Hij was mij altijd tot grote steun Zijn zus M. C Besselaar- Amsterdam. 30 september 1977 Stadionw^g 192 Heden ging van ons heen onze lieve zwager F. C. van der Horst oud-zendingsarts. Echtgenoot van Th. Pruijs, in de ouderdom van 73 jaar. Amersfoort, 1 oktober 1977. Den Dolden S. C. Pruijs Drachten: W. M. Pruijs Dethmers G. M. Pruijs- Dalfsen: H. Schelfhorst- Pruijs H. E. S. Schelfhorst Lun teren: F. H. Pruijs J. A. E. Pruijs- Meppelink Sneek J. J. Dethmers- J. Dethmers en kinderen. In Jezus ontslapen mijn lieve man, onze beste broer, zwager en oom Frederik Carel van der Horst, zendingsarts, weduwnaar van Joh. M. van der Meulen, op de leeftijd van 73 jaar. Uit aller naam: Th. van der Horst-Pruys Amersfoort. 1 oktober 1977 Bomeoplein 19 liever geen bezoek geen bloemen Woensdag 5 oktober a s. is ora 10.30 uur de uit vaartdienst in de Bergkerk, Dr. Abr. Kuyperlaan 2 te Amersfoort. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst. De begrafenis zal in stilte plaatshebben. Heden nam God tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Hendrik Langeveld echtgenoot van N. van Wieringen Hilversum. 1 oktober 1977. Goes: C. Langeveld S. W. Langeveld-de Groot Hilversum: M. Langeveld J Langeveld A. G J. Langeveld-Drok J. C. Langeveld Neven en nichten Heden ontsliep in vrede onze lieve tante, oudtante en vriendin Barendina Wilhelraina Topman op de leeftijd van bijna 90 jaar. Uit aller naam: M. C. van Gaaien, exec. test. Amsterdam-Nieuwendam. 30 september 1977. Huize „De Kimme". Beemsterstraat 546. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 5 okto ber om 11.00 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Algemene kennisgeving In plaats van kaarten Heden behaagde het de Heere, zacht en kalm, uit ons midden weg te nemen, onze geliefde tante en oud-tante Antje van Duyvenbode in de ouderdom van 94 jaar. Uit aller naam: Familie Souverijn Katwijk aan Zee. 30 september 1977 Roest van Limburgstraat 6 Rouwbezoek: des middags van 7.30-9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 4 okto ber a.s. des namiddags 1.45 uur in het Jeugdhuis, Voorstraat 72, waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 2.30 uur op de begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve man en onze zorgzame vader en grootvader Hendrik Langeveld in de ouderdom vaiv 80 jaar Hilversum: N. Langeveld-van Wieringen Hengelo (Gld): J. C. Langeveld R. Langeveld- Bekker Beverwijk: C. N. Langeveld R. Langeveld-Heddema Leiden: H. J. Langeveld H. Langeveld-Milius Huizen (N. H.): A. T. Langeveld-Smédes Auckland (Nw. Zeeland): K. C. Ruijne-Langeveld A. Ruijne en kleinkinderen Hilversum. 1 oktober 1977 Jac. Catsstraat 50 Verzoeke geen bloemen en geen toespraken De overledene is opgebaard in de rouwkamer „van Vuure" aan het Melkpad 21 a te Hilversum. Gelegenheid tot condoleancebezoek aldaar dins dag 4 oktober a.s. van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 5 oktober a.s. om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats „Zuiderhof' aan de Kolhornseweg te Hilversum, waarna aansluitend de teraardebe stelling aldaar zal plaatshebben. Vertrek vanaf Jac. Catsstraat 50 om 12.30 uur. Psalm 33 12a onberijmd In volle verzekerdheid des geloofs ging van ons heen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, be huwd-, groot- en overgrootmoeder Aaltje Flaanderen echtgenote van Ds J. van Amstel, em-predikant in de ouderdom van 91 jaar Huizen: J. van Amstel Kamerik: J. de Jong-van Amstel J. M. de Jong Amsterdam W. Reijn-van Amstel Th. Reijn Delft: P. J. van Amstel B. van Amstel-van der Wel Amsterdam: B. van Dantzig-Amstel A. van Dantzig kléin- en achterkleinkinderen Huizen, 1 oktober 1977 bejaardencentrum „Voor Anker" Lage Laarderweg 4 Verzoeke geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben woensdag 5 okto ber a.s. te 2.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Naarderstraat te Huizen. Aanvang van de rouwsamenkomst in de aula te 1.30 uur. Onze vrouw en moeder is opgebaard in het hoofd gebouw van „Voor Anker"; bezoek aldaar dins dag 4 oktober, 's avonds van 7.30-8.30 uur. Neem thuis de proef op de som. Zet uw kleuren TV op zwart-wit. Als het beeld een zweem van kleur vertoont - rood, groen of blauw - dan is er iets niet goed. Dan moest u maar 'n monteur laten komen. Bezitters van een Beovision kennen dit verschijnsel niet. Bang Olufsen heeft het patent op de auto matische kleurbijstelling. Het geringste verloop wordt op het zelfde ogenblik gecorrigeerd. Daar door wordt het hinderlijke overheersen van een bepaalde kleur voorkomen. Een Beovision heeft altijd exact dezelfde uitgewogen kleurverhouding als op het moment dat het toestel, zorgvuldig afgesteld, de laatste controlezaal van de fabriek verliet. Dat is uw zekerheid, jaar in jaar uit. Beter en mooier kan het niet. Het oor wil ook wat. Het is triest maar waar. dat tot op de dag van vandaag bij de meeste kleuren TV-merken de klank er bekaaid afkomt Voor Bang Olufsen (van huis uit immers geluidspecialist!) is het een erezaak om 'n perfecte klankkwali teit te leveren Elke Beovision is dan ook uitgerust met een drukkamerluidspreker, gescheiden hoge en lage toon regeling en een selectie-mogelijk heid om vooraf een vast geluids niveau te bepalen Eenvoudige bediening. In de praktijk is het zo dat wanneer u een Beovision aanzet (hetzij per afstandsbediening, hetzij op het bedieningspaneel van het toestel zelf), al uw wensen tegelijk worden vervuld: het kanaal van uw keuze, de kleur die u het prettigst vindt - meer of minder intensief - de graad van helderheid die u verkiest en de klank van uw voorkeur harder of zachter, hoger of lager Het is allemaal eenvoudig vooraf in te stellen. Stuur mi| s v p gratis folder-informatie over de verschillende types Beovision kleuren TV. alsmede adressen van B&O-dealers m mi|n omgeving Naam Adres Woonplaats (in open envelop ongefrankeerd opsturen naar B&O antwoord- nummer 124. 1200 WK s-Graveiand) V

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 6