RVVH: moeite met Nieuw Lekkerland EERSTE PUNT ZWERVERS Excelsior M nog niet overtuigend Ontevredenheid bij Zwart Wit Eigen doelpunt Leo Dekker beslissend W-. I L£ - Kozakken Boys pechvol bij de 'Vogels' Weer problemen Keijzer Opgaande lijn in prestaties en spel verstoord Verrassende zege Martin Rietveld MAANDAG 3 OKTOBER 1977 REGIOSPORT Trouw/Kwartet RH 15 door Andries Trouwborst RIDDERKERK Er viel alleen geen sneeuw, maar hagel, regen, onweer en storm waren ruimschoots voorhanden. Niet verwonderlijk, nu Den Bilt alles uit de kassa trok, dat vijl spelers van RVVH tegen Nieuw Lekkerland (3-1). geplaagd door een lichte keelontsteking, probeerden te acteren. Op een door constante bladerenval glad geworden grasmat. Hercules had het uitermate moeilijk tegen een temperamentvol, technisch begaafd Nieuw Lekkerland dat erin leek te slagen uit Ridderkerk een punt weg te slepen. Nu is die debutant in de topklasse uit het molenland bezig een merk waardig stempel op zichzelf te druk ken. Zodanig dat er dit seizoen vrij wel elke wedstrijd een verdediger een kwalijk doelpunt achter zijn naam schrijft door de bal ongewild achter zijn eigen goalie te depone ren. Dit overkwam nu op trieste wij ze Leo Dekker bij een totaal onge vaarlijk moment. Cor Barendregt had zijn jagende poging om het leer te bemachtigen al gestaakt. Leo wil de de bal aan de van beroep stoffeer der zijnde keeper Cees den Besten terugspelen. Hij deed dat echter zo hard dat er voor de goalie niets gun stigs meer viel te grabbelen. Zo werd het 2-1 tegen een verre van overtuigend RVVH. De spelers moe ten er kennelijk nog aan wennen dat zij zo hoog staan geklasseerd. Zij geloven er kennelijk zelf nog niet aan en vandaar het onzekere spel. Toch hadden de Ridderkerkers al in de vijfde minuut een 1-0 voorsprong. Jan de Bruin speelde ten onrechte terug jawel in de richting van zijn eigen doelman en de 32-jarige am bitieuze Herman Sok trachtte nog corrigerend op te treden. Maar Mar- tijn van Faassen was eerder bij de bal en scoorde koel (1-0). RWH leek het karwei met gezwinde spoed te willen afmaken. Cor Baren dregt zag een schitterend genomen vrije trap gekeerd. Kees van 't Zelfde zag een daverende inzet tot hoek schop verwerkt en Ronald van Maas dam deed de lat de nodige pijn. Derhalve geen verdere uitloop en Nieuw Lekkerland kon zich hergroe peren. Daarbij viel het op dat Goos Nugteren de gevaarlijke goalgetter Sjors den Boef als een silhouet bleef volgen. Maarten Koorneef toonde bij de aanvallen een tempovolle knaap te zijn die menige slag bij de midden cirkel won. Via hem kon Sjors den Boef de bal aannemen. Profiterend van een misverstand tussen Goos Nugteren en Wim de Sterke. Gon van der Burgh kreeg het ronde ding en gaf Cees van Vliet geen kans (1-1). Hoewel er wederzijds veel fouten werden gemaakt, vooral door slechte passes en massa's balverlies, bleef de botsing aantrekkelijk De tweede akte gaf in de eerste fase weer een grimmig aanvallend RVVH te zien Kees van 't Zelfde dacht: „Ik wil gelukkig zijn" maar die denkwijze .ÜS!' t'. -v>7 Z- Het moment waarop Martijn van Faassen RVVH naar 3-1 schiet. ging aan flarden toen Den Besten de zaak bij een daverende inzet op nieuw schadevrij wist te houden. En vervolgens was het voor RVVH ont hutsend om te zien hoe Ronald van Maasdam een droomkans als wrak hout behandelde de bal van links komend ineens op de slof nam en daar had Den Besten niet van terug (3-1). Dat gebeurde vijf minuten voor het einde en toen kon RVVH niets meer gebeuren Toch tuimelde Nieuw Lekkerland van het voetstuk door de reeds ge memoreerde pech van Leo Dekker. Van Dongen zei ons later. „Ik was toch blij dat die fraaie goal van Mar tijn van Faassen nog kwam". Dat was inderdaad een glanzend doel punt. Opgepoetst door Martijn die IWH-Nituw Lekkerland 3-1 (1-1). 5 Martijn van Faassen 1-0. 30. Oon van der Burgh 11. 78 Leo Dekker 2-1 (eigen doel). 85. Martijn van Faassen 3-1 Scheidsrechter Coert. Toeschouwers 1200 RWH: Van Vliet, Kooiman. Van der Spoel, Nugteren, De Sterke Van der Padt. Van Maas dam. Steketee. Van 't Zelfde, Barendregt. Van Faassen Nieuw Lekkerland: Den Besten; Dekker. 8lob. De Bruin. Sok; Van Wijk. Smit. Van der Burgh. K oom eel, Den Boef. Van der Ham (Boeh SPAKENBURG - De wedstrijd te gen IJsselmeervogels zal Kozakken Boys. de ploeg uit Werkendam, waarschijnlijk nog lang heugen. En dan niet zo zeer omdat men in Spa kenburg tegen een harde les van de landskampioenen aanliep. Nee. het was een dosis pech, in de vorm van een reeks blessures, die er voor zorgt dat Ton de Hoop en volgelingen er van overtuigd zullen zijn dat de wedstrijd van zaterdag niet verloren had hoeven worden. Al na een kwartier vielen bij Kozak ken Boys Arie Koman en Dik Da- men uit door blessures, wat bete kende dat De Hoop Wout Damen en Krijn Vonk in het veld moest bren gen Was het bij deze blessures ge bleven, dan had de wedstrijd nog een leuke wending kunnen nemen. Want, al was het dan in de eerste helft Jaan de Graaf die voor de „Vogels" 1-0 liet noteren, al kort na rust sloeg Kozakken Boys door mid del van Oerrie Klop terug (1-1) De Werkendammers waren na de hervatting dan ook zeker niet de mindere van IJsselmeervogels Toen sloeg de pech opnieuw toe: blessures van doelman Arie Ottevanger en spits Jan van Vuuren begonnen de ploeg op te breken. Eerst scoorde Henk de Graaf tegen en drie minu ten voor tijd Jaan de Oraaf. wat de einduitslag op 3-1 bepaalde UITSLAGEN MAASSLUIS Voor de tweede keer binnen drie weken heeft scheidsrechter Keijzer uit Alphen aan den Rijn problemen gehad tij dens een voetbalwedstrijd. Na af loop van de wedstrijd Excelsior M- Oranje Wit in de tweede klasse A van het zaterdagvoetbal werd hij bedreigd door opdringende toe schouwers, waarbij hij enkele klappen opliep. De arbiter, wiens leiding toch al discutabel was geweest, keurde een kwartier voor tijd een doelpunt van Henny Duchenne voor Excel sior M in eerste instantie toe. De vlaggende grensrechter van Oranje Wit zei echter dat de bal eerst de achterlijn had gepasseerd en Keij zer keurde de treffer af. Het bleef tijdens de resterende tijd bij schelden van de toeschouwers, maar bij zijn gang naar de kleedka mer liep Keijer enkele klappen op. Toegesnelde bestuursleden en Ex celsior M-trainer Leen Admiraal konden verdere onregelmatighe den voorkomen. Drie weken geleden was dezelfde scheidsrechter betrokken bij onre gelmatigheden tussen spelers van Rijsoord en ASWH, die met elkaar op de vuist gingen. door Lies Mast DELFT Eindelijk is het De Zwervers gelukt om het eerste punt van deze competitie in de wacht te slepen en wel in de toch altijd moeilijke uitwedstrijd tegen Vitesse. En wanneer we hier meteen aan toevoegen dat de 1-1 score volkomen verdiend mag heten voor de ploeg uit IJsselmonde, dan moet dat voorzitter Teun Hagendijk toch de nodige rust en het nodige vertrouwen geven voor de komende wedstrijden. door Hans Timmermans. MAASSLUIS De ban leek dan toch gebroken. -Tien minuten voor tijd had Henny Duchenne de Oranje Wit veste doorboord en dacht daarmee Excelsior M een 1-0 voorsprong te bezorgen. Arbiter Keijzer was echter een andere mening toegedaan. Twin tig meter van de goal van de verslagen Henny Romijn afstaand, annuleerde hij, na overleg met de Oranje Wit grensrechter, de goal. De bal zou achter geweest zijn, waardoor de stand 0-0 bleef. Henny Duchenne formuleerde het anders: „Als die bal achter geweest was, had ik dat ding er nooit in gekregen Ik hield die bal duidelijk voor de lijn binnen en kon zodoende scoren.' Oefenmeester Leen Admi raal relativeerde de emoties van zijn pupillen, maar zei wel: „De één zegt dat de bal al tegen het net ligt. terwijl de ander zegt dat het leder net over de lijn is. maar Mart van der Pol heeft mij wel verteld, dat de bal de doellijn was gepasseerd Die scheidsrechter was duidelijk tegen ons." Weliswaar klopte zijn stelling niet helemaal, toen hij eerst beweerde dat zijn jongens deze middag „hun beste wedstrijd van dit seizoen" speelden, om even later met veel kritiek de soms schamele aanvallen en het slechte verdedigen en vooral de zwakke mandekking te veroorde len. Maar goed, hoe gaat dat wan neer je „vol vuur" met de ploeg mee leeft, en zulke mensen mogen toch best wel eens een opbouwende op merking plaatsen. En Vitesse, hoe zat het daar dan mee? Het toch altijd zo verrassend voor de dag ko mende Vitesse kwam dit keer niet verder dan één treffer en die werd nog door De Zwervers in eigen doel gescoord ook. Dat gebeurde in de 25ste minuut toen bij een snelle uitval van de rood-witten de jeugdige Ton Hom goed meeliep, maar hij zag geen kans om de bal te bereiken. HIJ werd door Cees Heiden zwaar gehinderd en het was diezelfde Heiden die de bal tot hoekschop wilde verwerken, maar keihard in de uiterste bovenhoek van zijn eigen doel knalde (1-0). Dat was voor De Zwervers de zoveelste tegenvaller van dit seizoen, maar het pleit voor de pupillen van Plet de Haas, dat ze niet bij de pakken gin gen neerzitten. Na een half uur kreeg Wlm van der Graaff een unieke kans op de gelijk maker, maar zijn schot belandde op de lat, waarna Theo de Weerdt wel scoorde, maar de uitstekend leiden de arbiter Van Dodewaard had in tussen al voor een overtreding geflo ten. Twaalf minuten voor de rust passte Joop van den Heuvel op maat naar Wlm van der Graaff, die net op tijd zag dat doelman Hans Schot enkele meters voor zijn doel stond en zeer beheerst lobte hij de bal over Hans Schot heen in het net. Welis waar stond Aad Zoutendijk nog op de doellijn, maar deze was te verbou wereerd om de bal weg te schieten en eigenlijk gaf Zoutendijk de bal het laatste tikje, al was die mogelijk de doellijn al gepasseerd. Twee vreem de doelpunten dus en daarbij zou het blijven. Na rust zorgden de felle wind, veel regen en zelfs onweer ervoor, dat de strijd er niet beter op werd. al willen we alle spelers een pluim op de hoed steken voor hun IJver, hun Inzet en vooral om hun sportiviteit. De cor nerverhouding zou tot 12-6 voor Vi tesse oplopen, maar goed keeper- werk aan beide kanten zorgde er voor, dat er geen doelpunten meer vielen. Peter van der Meer en Ton Zoutendijk kregen geen kansen om gevaarlijk te worden, de vorige zo goed debuterende Ton Hom toonde te weinig routine en al met al zagen de 500 toeschouwers wel een span nende. maar toch weinig goede wed strijd. In de 33ste minuut juichte heel Vi tesse, toen Peter van der Meer laag en hard Inschoot, maar via de staan der bleef de bal in het veld en ging hij net niet over de doellijn. Drie minuten voor het einde kreeg Leo Vos de kans van zijn leven, toen Wim van der Graaff de bal voorzette en Vos duikend wilde inkoppen. De bal scheerde zijn haar en ging daardoor naast het doel. Gezien het spelbeeld had Vitesse meer uit dit duel moeten halen dan dat ene punt, want aanvallend wa ren de Delftenaren de betere ploeg. Aan de andere kant kwamen de Rot terdammers met een gewijzigde en vooral Jeugdige ploeg voor de dag. die na wat meer ervaring opgedaan te hebben (vooral John den Bakker en André Tolhoek toonden te weinig routine) zeker meer punten uit het vuur zal kunnen slepen. Trainer Plet de Haas zal zijn jongens ook moeten aansporen tot het vrijlopen wanneer zijn ploeg in de aanval is, want er zaten te grote „gaten" op het mid denveld VITESSE-DE ZWERVERS 1-1 (M). 25 Cees Helden 10 (eigen doel), 33. Wlm van der Oraaff 1-1 Scheidsrechter; Van Dodewaard Toeschou wers 500 VITESSE: Schot; Chung, OoaUrom. A. Zouten dijk, Rob van der Lee (Dijkstra); Van der Wilt, Hoebeke. Blok. Ton Zoutendijk. Hom, Van der Meer DE ZWERVERS Van Dijk; Helden, Van Prooy- en. De Weerdt. Rlkaart. Den Bakker. Van den Heuvel (Haarteeru, Van der Oraaff; Voa, Van Neck. Tolhoek (WUstrai door Leo Hoogerwerf Al met al hadden de Maassluisers de zesde remise op rij binnen. Leen Ad miraal: „Als degradant uit de eerste klas. merken we toch wel. dat de tegenstander bang voor ons is. maar de overtuiging ontbreekt bij ons." Erik Scheffers vult zijn trainer aan: ..We missen op dit moment het ge loof in eigen kunnen. We schrikken gewoon als we beter zijn." Toch was ook Scheffers niet ontevre den met het ene punt tegen Oranje Wit „Van clubs als NEO en WHS hadden we natuurlijk moeten win nen. maar dat punt. dat we tegen clubs als PPSC, SSS en Oranje Wit nu. uit het vuur gesleept hebben, vind ik zeker niet slecht Ik meen overigens dat we terecht uit de eer ste klas gedegradeerd zijn. hoewel er natuurlijk anderen waren, die min stens zo zwak waren. Ik had gedacht dat we ook in de tweede klasse een ondergeschikte rol zouden ver vullen." Admiraal ziet het dan ook best zitten in deze afdeling: „Het verschil tus sen de eerste en de tweede klasse is, dat we nu meer tijd hebben om op het middenveld iets op te bouwen, maar nu hebben we gewoon te wei nig agressiviteit in de voorhoede: Een frontlinie waar Ton Vonk duide lijk gemist wordt." Een gebrek aan agressie was dan ook kenmerk voor het duel tegen Oranje Wit. Wat dit arenagevecht aan agressie tekort kwam. werd echter ruimschoots ver goed door de Irritatie. Op dat afgekeurde doelpunt na. had Excelsior nog één doelrijpe kans. Doelwachter Henny Romijn tlmde verkeerd, waardoor JUles van Dam. die Douwe Palit voortreffelijk aan band legde, met een kopbal de lat raakte Leen Admiraal had na afloop dan ook maar één conclusie: „Ik ben ontevreden, niet over het elftal, maar over het resultaat: Door stom me pech. de scheidsrechter en de lat. hebben we weer een punt verspeeld." ROTTERDAM De opgaande lijn, die enkele weken geleden als een rode draad door het spel van Zwart Wit '28 heen liep, is verdwenen. Zaterdag werd na het doelpuntloos gelijk spel tegen SHO duidelijk dat de nederlaag, vorige week bij Quick Boys, geen tijdelijke verstoring is. Het na-praatje van trainer Piet van Miert liep dan ook niet over van optimisme: „Ik heb altijd gezegd dat je van ons geen topprestaties mag verwachten. Maar na zes wedstrijden had ik toch wel op minstens twee punten meer gerekend. We hebben een paar wedstrijden die opgaande lijn gehad, maar dan blijken toch enkele plaatsen in het elftal nog niet te voldoen. Zo lang je geen punten verliest, is het niet zo noodzakelijk om te gaan vervangen. Na een neder laag ben je daar sneller toe geneigd." Van Miert wijzigde het elftal voor de confrontatie met SHO dan ook op enkele plaatsen Leen Rademaker en Ton ViergeverO) werden gepasseerd ten faveure van Martin Roest en Aad van der Leer. Bovendien trad Wim Roest op als vervanger van Chris Braun die wegens een meniscusope ratie minstens voor twee maanden uitgeschakeld is. De omzettingen hadden niet de posi tieve Invloed, die mocht worden ver wacht. Aad van der Leer deed nog de aardigste dingen door goede combi naties op te zetten en te strooien met enkele passes, waarmee de voorhoe de evenwel niet altijd goed mee uit de voeten kon. Na rust viel Van der Leer sterk terug vanwege een groot gebrek aan conditie (hij is ln militai re dienst) De opzet van Van Miert om met Van der Leer op het middenveld de thuis wedstrijd („Dan moet je op twee punten mikken") in winst om te zet ten slaagde dus niet. Vooral omdat de voorhoede een machteloze indruk maakte. Martin Roest kwam in het hele stuk niet door. zodat Leen Ra demaker het laatste kwartier alsnog kwam opdraven, omdat zoals Van Miert het uitdrukte: „Hij toch wat meer impulsen zou kunnen geven". Die kwamen niet, ook al omdat Har ry Camijn en Arnold Lobman te veel persoonlijke succesjes nastreefden. Het onderlinge contact en overleg ontbreken, waardoor het aanvals- werk te doorzichtig en te individua listisch van opzet was. Typerend was het daarom dat de gevaarlijkste kansen (voor zover daar in deze matige partij sprake van kon zijn) op het conto kwamen van Jack van der Berg en Hans van Deelen, die op het middenveld goed uit de voeten kwamen. In die linie ontbrak, zoals gezegd, Ton Vierge ver. Gepasseerd door Van Miert, om dat hij te weinig op de training komt waardoor het hem aan kracht ont breekt. Nogal verbitterd deed vierge ver zijn relaas: „Ik moet alles nog eens rustig overdenken. Wanneer dit zo blijft, heb ik weinig zin om verder te gaan. Ik ben hier niet gekomen om in het tweede elftal te gaan spelen. Ik durf rustig te stellen dat op het middenveld geen betere speler rond loopt dan ik." En dan verduidelijkend: „Door mijn drukke werkzaamheden ben ik in de afgelopen drie weken maar twee keer in plaats van zes keer komen trainen. Dat is gewoon uit de hand gelopen, iets wat ik aan het begin van het seizoen niet had vooralen. Nu krijg lk een rustiger periode, maar in Dit schot van Cees Wander strandt op Jaap Schipper en Pim van der Sijde (10) van SHO. november wordt het met mijn werk weer drukker. Nogmaals ik moet er nog eens rustig over nadenken Zoals ook Piet van Miert nog wel een paar dagen nodig zal hebben om vast te stellen of hij met dit elftal door gaat. In dit verband laat hij herhaal delijk woorden als opbouw, verken ning en experimenteren vallen: „Het is voor mij ook nog een vreemde situatie. Je kan na een paar weken nog niet zeggen: nu ben lk op de hoogte van de kwaliteiten van elke speler." Tegenover de onvrede bij Zwart Wit '28 over de matige prestaties tot nu toe. staat de tevredenheid bij SHO In de beginfase zijn boven verwach ting veel punten vergaard, wat de rust in het spel ten goede is geko men. Vooral in de tweede helft werd dat zaterdag duidelijk, toen SHO het Jlchte overwicht van Zwart Wit '28 overnam. Ook toen bleek dat Hans Bres, getuige veel afstandsschoten, nog steeds op zoek is naar goede combinaties met de andere voor- waartsen. Hans Sliedrecht bleek op nieuw een grote snelheid te kunnen ontwikkelen, waarvan hij toch niet doeltreffend kon profiteren Al had bewaker Wlm Roest geluk dat de te veel fluitende Van der Engel niet naar de stip wees. toen hij 81iedrecht wegduwde. In deel twee moest nog een Zwartwitter, Martin van Keulen, aan de noodrem trekken, toen Pim van der Sijde was doorgebroken Te recht kreeg hij daarvoor een officiële waarschuwing Desondanks vond 8HO-trainer Jan de Gier de O-O terecht: „Onze opzet was. een punt. Het elftal speelde fanatiek, veel beter dan vorige week." ZWABT WIT Schouten; W Roeit. C Win der. A Winder. Vin Keulen Vin Deelen. Vin der Bert. Vin der Leer. Lobmin. Camijn M Roeit iRademaken •HO: Birendreft. Vin der Hoeven, Schipper Hi tiert. Vin Dim. Koolmin (Bol). Brussaard Vlsaer. Brei. Vin der Bljde, Sliedrecht Reserve WEST II i* Urne Kocakken Boys 2-Capellc 2 0-0 Kat wijk 2-Rijsoord 2 11 ü-Oravcnzandae SV 2 Borendrecht 2 2-3 Lyn 2 Spijkenlssr 2 3 0 RWH 2-Qulck Boys 2 1-1 Zwaluwen 2-RCL 2 1-1 3A: Quirk Boys 3 Zwaluwen 3 3 1 Vitesse 2- Exceltior P2 4-0 Zwirt Wit 28 2 Noordwtjk 2 0-0 DOTO 2-RlJiburg>e Boys 2 2 3 2B: Unicum 2- Zwart Wit 28 3 2 0 D8VP 2-DUNO 2 0-2 Maas dijk 2-'t Oraveruande 2 1-1 Excelsior M 2 Ter Leede 2 2-0 !C: Zuldland 2-Ntvo Sp.irta 2 2-1 SHO 2 Heerjinadam 2 0-3 ass 2-aswh 2 i 0 NSW 2 De Zwerver 2 2-0 SC Voorne 2 Maas dam 2 1-0 3A: Hirerswoudse Boy* 2-Dle Haghe 2 0-1 Loosduinen 2-DSO 2 0-1 Be Fair 2 Monster 2 3-3TSB 2 ARC 2 I I Vlaardlngen 2 PPSC 2 0-0 3H Bolnes 2-WOZ 2 2-2 Nieuw Lekkerland 2 HVO 2 5-0 Spirit 2 Heinenoord 2 2 1 Clroote Luid: 2-HBSS 2 2 2 Rozenburg 2 Stellendam 2 11 3C Quick Boyi 4 Lyra 3 0-4 ARC 3-Sport lust 46 2 3 1 s-Oravenzandse 8V 3-Randstad Sport 2 0-3 Scheveningcn 2 Oegstgeest 2 2 0 SEV 2 Katwijk 3 I I gemakt wegens been breuk speler 3D: MVV'27 3 Zwart Wit 28 4 0 1 Katwijk 4 Roaenburg 3 2 0 S8« 3 RVVH 3 I 2 Capelle 3-Vitesse 3 1 2 TOOR 3 HVO 3 l I 3C: Vlaardlngen 3-Vlteise 4 1-2 Phoenix 2-Heerjans- dam 3 1-1 PP8C 3 NSW 3 2-1 WFB 2 Spint 3 <M> 3F: Haatten 2-Oroote Lindt 3 0 2 SHO 4 RWH 4 2-2 Birendrecht 3-LRC 2 1-3 Bolnes 3 OJ6 2 2- ZUID Derde klasse: Roda Boya 3-Wilhelmlna 20 2 10 Zwaluwe 2-Tholense Boys 2 1-1 NEO 25 2- Oood Luck 2 2-0 JP8 2 SSC 55 2 2 1 Veen 2- Smerdiek 2 1-1 WN 2-Altena 2 1-1 Afdeling Rotterdam IA: Den Bommcl-SNS 1-0, rc Maluku NBSW 2-2. Zlnkwegse Boys-SC Botlek 1-2, OFB-OSB 1-0. IB: DVO '32-SmIUhoek 1-1, Satelliet-Melis- sint 1-0, N8U~J0-WFB 0-8. SV Rijnmond NTW 2-1 IA: Egelantier BoyaOon 2-1, Oroen Wit R- Alexandrli '66 3-1. HellevoeUlult-Flakkee 1-2, Nelson-OTB 1-0, Puttershoek-FC Veronica 2-1 28; DE8'67-D08'32 0-1, MASC BVCB 0-1. 8DV- RSM 0-0. SC Zuiderpark-VDL 0-2 IA: Energie Boyi-SV Toekan 5-1. OSV Sero-DBOC «4. MFB WK 2 1. VNPV 8RA 3-0 NROOm moord-80V Bemiase 0-3. JB SOV Hollemare L8V61 1-7. Feyenoord-Oidl 13-0. 8VDBR-CCO 5-1. WHR-88V 3-0. ONIT-FC Torarici 11-0 Afdeling Den Haag Hoofdklasse: Om as-De Jagers 1-1. DORR-VC6 4-1 KMD-Duinoord 0-4. Holland Sport 32-RA8 0-1. DVC-Wassenaar 3-2. SVOEB Honselersdijk 2-0 IA: ESC-PV8 1-2 HT8V-Oona 0-0. Blauw Zwart-VSD 21. ECSO-NaUonale Nederlanden 1-0. Velo-Verburch 0-4. SVOEW-Nooldorp 0-2 2A: Avo-Blzon 6-1. ANWB-DHL 1-1. ArenU- burg-SML'46 0-1. ODA-Taurua 2-0. Waalsdorp Escher Boys 5-1 2B: MVO'72-Martne l-I. POS Quick Stepa 2-2 BSC 68-CWP 10. N8EM Oraaf Willem 5-0, Hoek van HoUand-Prov Z H A-n Afdeling Dordrecht Hoofdklasse: Streefkerk-Wieldrecht 1-1, Ever- atein-IFC 4-0. MVV'50-Aaperen 10. 8tnjen-Ar kei 1-0. MeerkerkOieasen 2-1. Scheiluinen Zvu llchem o-i Eerste klasse: Herovina-Peursuin 1-0. Hardinx veld-Trtcht 2-1. 8tedoco-Vuren 11. Kerkwijk 8V8'65 0-0, 81ledrecht-Ventura Sport 0-0 Tweede klasse: WAC- s-Oravendeel 3-1. Papen drecht-Alblaaaerdam 0-0. Noavrl-Bakesleln 1-0. Lek vogels-Drechtstreek 4-0. HSSC'61-SC Oor kum 5-1. Well-OWM 1-0. Afdeling Leiden Eerste klasse: TAW-Kagla I I, Valken '68-Wou- brugge 1-1. KRV-OW8 2-0. Abbenes-MVKV I I. Oegstgeest-Lelden 4-1 Tweede klasse: UnJUs Lelden-Meerburg 0-1. Alphla-WSB 1-1, Bernardua-SJZ 0-1. SVLV L8WT70 5-3. Kicken '68-VNK 3-1 Afdeling Gouda Eerste klasse: 8portlef-8port!ust '46 2-1, Slveo- WD8 0-1, Rljnstteek-Aarlanderveen 1-3. Oude- water-Bergambscht 0-0, Llnschoten-Reeuwljk 1-0. Zwammerdain-Floreant afg Topscorers EERSTE KLASSEN Ruud BrOflngiNoordwiJki Jaan de Oraal i IJsselmeervogels) Benny Heemskerk iRCLi Jan MennegaiACVi Hans van der Kraatsi Bennek om Oerrtt Hoekstra (Harkemaae Boys> Arie Jonker (OWlOSi Cor Barendregt iRVVH) TWEEDE KLASSEN Joost de Ridder Araemuidem Joop Elfertnk i Vroomshoopae Boysi Bert Graafland iJodan Boy si Oerrll Schaplnk iSVZWi Henk van der Zwan i Rijnsburg.se Boy si Cor Vreugdenhil i Rijns burgse Boy.n Henk Helmgarten (SDVBi Adje Bouman iSKVi Wim van Tol iDe Zwerver' DERDE KLASSEN Jaap de Boer (Oroot Ammerst Kees vanSplunder iZuldland) Oerrlt van der Heul (Spirit) Jan de Vrij (Spirit) Paul Molenaar (Herklngen) Bert Medema (HP8V) Eef Krabbendam i Hermandad) Eddle Vermaal (Unicum i Martin Berghout (Unicum) Programma KNVB beker TWEEDE RON DL Be Fair-Spakenburg. Ter Leede-Noordwijk ARC-Die Hag he Maasdijk-HUlegenberg. Hoekae Boys-'i-Ortvenzandse 8V. DUNÓ- Naaldwljk. Heerjansdam-Qulck Boy* 'a-Ora ven>ande-8EV. Monster-Bolnes. HVO Rand atad Sport. Hazeriwoudse Boys-Roeenburg Scboonhoven-TSB. SpIJkenuse Vlaardlngen Omote Lindt-JAC RobdnS-Zwart WltTS. De Zwerver-RCL. Unicum-Rijns burgse Boy» HB8S-Vitesse Delft. Jodan Boys Nieuw Lek kerland. Bunllght-Excelslor P. Phoenlx-Lyra 868-Zwaluwen. Maaadam-Barendrecht. Excel slor M-8HO, Oroot Ammera-Hermandad Btel lendam RWH. Plerahll BVC'54. OJS-De Zwtr vera. ZBVH-RlJsoord. LRC-PP8C. SpirtLOude Maai. N8W-Pelikaan. Zaamaiag Altena. Smer diek-Kooakken Boys Vriendschappelijk DINSDAG DRL De Zwerven Ut 30i DONDERDAG TOOR-Smitahoek (30 is» ZATERDAG OOZ De Alblas U4 30. WOR HVPTT '14 00' DOTO Oranje Wit ROTTERDAM In sportpaleis Ahoy ln Rotterdam la het wlnter- baanseizoen ingezet met een aantal baanwedatrijden onder de naam „Ahoy op zondag". De wedstrijd achter dernlea voor amateurs werd een verrassende overwinning voor Martin Rietveld die wereldkampi oen Oaby Mlnneboo versloeg

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 15