NAC WACHT OP TREFFERS Kohn blij met rust Sparta met stille trom naar plaats in sub-top Rinus Israel zoekt naar oude ritme Signalement van een Beterkleder Bredase ploeg thuis geen schim meer van succes-formatie FC Twente zet opmars verder voort Van der Meeren redt punt voor Telstar Vitesse op goed gemiddelde voor debutant Amsterdam minst slechte tegen Haarlem AZ'67 tegen Barcelona op eigen veld OVERWINNING TEGEN FC DEN HAAG: 2-0 PEC verslaat SC Cambuur: 3-1 MAANDAG 3 OKTOBER 1977 SPORT Trouw/Kwartet 10 door Peter Onvlee BREDA - NAC is NAC niet meer. De Bredase formatie, het vorige jaar in uiterst sfeervolle eigen omgeving praktisch on verslaanbaar. is van een ge vaarlijke tegenstander een ma tig spelend ploegje geworden. Roda JC. tot zaterdagavond buiten Kerkrade nog zonder doelpunten én overwinningen, toonde het ten overvloede wel licht opnieuw aan. De Limbur gers kwamen via hun topscorer Jens Kolding aan hun eerste treffer en uit-zege. Vier punten uit vijf thuiswedstrijden is de magere balans, die NAC aan het einde van de eerste eredlvisiescher- mutsehngen kan opmaken Slechts één overwinning (op FC Twente. 2-0) is het in aantal en enthousiasme slinkende publiek voorgezet. ..Het verschil is duidelijk." zegt NAC's constante uitblinker Ad Brouwers terugblikkend naar het afgelopen succesvolle seizoen. „Doelpunten, daar is alles mee gezegd Vijf treffers produceerde de Bredase ploeg in tien duels Veel te weinig om enige rol van betekenis te spelen, ook al is het aantal tegentreffers met nu tien zeker niet onrustbarend. „In een wedstrijd als tegen dit Roda hadden we zeker twee doelpunten moeten maken.zegt Hans Dorjee. de trainer van NAC. ook. „Doe je dat niet. het is bikkelhard, maar dan verdien je ook niet meer, dan moet je zo'n 0-1 nederlaag accepteren. NAC accepteerde het nieuwe verlies in eigen omgeving (al eerder zege vierde PSV met 0-2 in Breda dit seizoen) dan ook Trachtte ook de oorzaken ervan bloot te leggen. Dor jee: „Een gebrek aan zelfvertrouwen, daar ga Je mee te maken krijgen. Als Je op een gegeven ogenblik weinig scoort en Je zoals nu tegen Roda weer een doelpunt tegen krijgt, dan speelt in het achterhoofd ongetwij feld de gedachte, dat je weer met hetzelfde probleem te maken krijgt. Maar los van het gebrek aan zelfver trouwen is er het gemis aan overleg, is er geen killersinstinct. NAC mist daarboven inventiviteit. Met uitzondering van de creatieve en moeilijk af te stoppen Ad Brouwers (tegenstander Deegens lukte het slechts ten koste van te veel overtre dingen; Deegens viel tegen het einde trouwens met een knieblessure uit) speelt de NAC-ploeg clichématig voetbal. Het gemis van de geschorste Bertus Quaars is daar wellicht mede debet aan. maar zegt Hans Dorjee uiterst reëel: „Ook in de wedstrijden waar hij bij was ging het niet. Ik weet niet of hij de man is die die creativiteit kan brengen. Ik geloof meer in de man. die op tijd het doelpunt scoort; in de eerste helft, waardoor er meer rust in de ploeg komt en de tegenstander moet ko men." En Ad Brouwers: „Af en toe hoor je wel: we krijgen voor geen ballen Maar dat is niet zo Tegen Roda in de eerste helft zeker een tiental, die vanaf de vleugels werden voorgetrokken. Het afmaken is het grote probleem." NAC had tegen Roda de mogelijkhe den om een voorsprong te nemen. Uit de tweede hoekschop (NAC in totaal 9 tegen Roda 1) kopte Dierckx echter juist naast. Het verschil in wezen tussen winst en verlies. Ad Brouwers: „Omdat het doelpunt uit blijft. lopen sommige spelers zichzelf voorbij. Komen ze niet aan hun ni veau van het afgelopen seizoen." En Hans Dorjee: „Vorig seizoen slaagde NAC er wel in dit soort wed strijden nog juist naar zich toe te trekken. Nu zat dat er in de slotfase weer in, maar als je niet scoort ben je nergens." In die „slotfase", na de verrassende treffer van Jens Kolding in de zeven de minuut van de tweede helft, ont wikkelde NAC een waar eenrich tingsverkeer op een zich angstig ver werend Roda, dat met de eerste uit zege in het gezicht steeds nerveuzer werd. NAC profiteerde er evenwel niet van. NAC heeft twee weken de tijd voor dat de competitie wordt hervat. Een periode, waarin Breda „zal gaan pra ten" (Dorjee). Met elkaar, maar ook met derden. De eerste oriënterende besprekingen met mensen die de produktiviteit kunnen opvoeren zijn al achter de rug. Een noodzaak om NAC weer NAC te laten zijn en de in aanbouw zijnde nieuwe vergrootte hoofdtribune straks ook met publiek gevuld te krijgen. NAC: Van Kelle Krtjnen. Bakker, Budisic. Dekker; Neeskens, Damen. Dierckx; Brouwers. Storm. Mohorovic (Van der Ent) Roda JC: Jongbloed; Broeks. Ziegler. Pfeiffer, Degens (De Wit), Ehlen. Lees. Kolding; De Koster. Toons tra. Vermeulen. door Theo Reitsma ENSCHEDE Twente mag de teugels in de komende week wat laten vieren tijdens een Portugese trip. Dat was de be lofte die was gedaan in de voor bespreking op de wedstrijd te gen VW. Althans indien de goede reeks resultaten zou wor den doorgetrokken. Twente deed dat. met 2-0, en geniet nu verder van de regelmaat waar mee de top zonder lawaai wordt benaderd. Tien punten uit de laatste vijf wed strijden hebben Twente in de hoog ste regionen van de eredivisie ge bracht. „De stilte daaromheen be valt me wel", constateerde Spitz Kohn ook gisteren. „Wij pakken onze punten maar de aandacht gaat naar anderen uit. Laat dat maar zo blijven". Kohn vermoedde een terugval van zijn team na de Europese bekerstrijd tegen Glasgow Rangers Die kwam, maar kostte geen verllespunten VW was daarvoor te zwak en boven dien knikte het lot toevallig in de richting van Twente. Het doelpunt in de Uende minuut werd ontvangen als een cadeautje en het vergroten van de voorsprong in de 38ste mi nuut gebeurde uit een kans die niet zonder meer succes garandeerde. De eerste treffer kwam van de voet van Pahlplatz. Hij verving gisteren Mühren die een geblesseerde enkel heeft. Pahlplatz schoot weliswaar in de uiterste hoek. maar hij had het geluk dat Sobzcak bij zijn rentree na een jaar afwezigheid graag wat rusti ger had willen worden ingewerkt. Het tweede doelpunt werd gemaakt door Piet Wildschut die na een afge slagen aanval verwoestend hard en zuiver raakschoot. Wildschut domineerde In het team van Twente. Vorig seizoen was hij een verrassende rechtsbuiten, dit seizoen speelt hij als linksachter bij voorkeur in een aanvallende rol. Te gen WV was er niet veel voor nodig om dat aspect te laten ontstaan. VW trok zich met genoegen terug rondom de eigen 16-meterlijn en hoopte op een venijnige uitval in de richting van doelman Van Gerven. Dat standpunt werd ook gehuldigd na het eerste doelpunt, maar de aar digheid daarvan verviel natuurlijk toen het tweede doelpunt een feit was. De tweede helft bevatte een kwartier spektakel met een schot van Bos tegen de lat en een knal van Thijssen tegen de paal. Alsmede een doelpunt van Hilkes aan de andere kant. Bij die treffer liep De Jonge echter zo demonstratief Pahlplatz omver dat scheidsrechter Oetelmans vanzelf sprekend affloot voor die overtre ding waarmee de kans voor VW om de weg naar succes te betreden afge sloten was. Ook het Inbrengen van een vierde aanvaller Jovanovic voor middenvel der Pala hielp niet. Een kansje voor Kurcinac dat desondanks ontstond, greep trainer Baan na afloop mede aan om te laten blijken dat zijn team toch wel degelijk doelrijpe kansen had gekend. Dat was Juist, maar hielp de mening niet omver dat Twente zonder hoog te vliegen beter speelde. Baan erkende zelf ook grif dat de beoordeling van de situatie in Venlo om een ander standpunt vraagt dan waarmee de competitie was Ingezet. „Wij hoopten op een plaats ln de middenmoot. Nu weten we dat ons volgende duel tegen Haarlem ge woon een degradatiewedstrijd is". FC Twenie-FC WV 24 (2-0) 11 Pahlplatz 1-0. 39 Wildschut 2-0 Scheidsrechter Oetelmans. Toeschouwers 7600 FC Twenie Van Gerven. Van Ierssel. Drost. Overweg. Wildschut Thijssen. Van der Vall. Pahlplatz. Bos. Gntter. Thoresen FC WV: Sobaak. Oostrom. RetUowskl. Her mans. Van Rosmalen. Pala iJovanovtci. Advo caat Van der Welde. De Jonge. Hilkes. Kur cinac UTRECHT FC Utrecht-Paul van der Meeren: 1-1. Dat was gisteren de realiteit in de in alle opzichten arme tierige Galgenwaard. De kleine doel man van Telstar was de onbetwiste uitblinker in een wedstrijd, die het niveau eredivisie onwaardig was De vele blessures bij FC Utrecht en Telstar mochten omdat het er aan belde kanten ongeveer even veel wa ren nauwelijks een excuus heten. Telstar speelde bepaald negatief. Althans, waar het de spelopvatting betrof Bij FC Utrecht baarde Invaller Du Chatinler opzien door zijn schop- en schaafwerk. dat bij sommige trai ners de naam „karakter" draagt. Belde goals vielen ln de eerste helft. Na aangeven van de vrijgelaten Fred Bischot, strafte Jos Jonker stuntel- werk van Willem Flight af: 0-1. Drie minuten later stond het 1-1, toen Bert Gozems met een wild schot vla de heup van Henk Medlk succes had. ARNHEM Debutant Vitesse speelt nog altijd met een gemiddelde van één winstpunt per wedstrijd. En dat is een knap resultaat, aangezien de Arnhemmers al zware wedstrij den tegen P8V. FC Twente. AJax. AZ 67. Feyenoord en Roda JC achter de rug hebben. Gisteren boekte de formatie van trainer Henk Wullems tegen Oo Ahead de derde overwinning Een zege die overigens pas twee minuten voor het einde tot stand kwam. Het was de ex-AJacled Hannie Das die de sterke doelman Henny Spijkerman van grote afstand versloeg. Eerder had Go Ahead door Wtm Woudsma verrassend de leiding ge nomen. Vitesse's voorstopper Joop Heezen maakte uit een corner van Herman Gerdsen gelijk. De oostelijke derby bracht geen groots, maar wel boeiend voetbal Het offensiever ingestelde Vitesse won al met al niet onverdiend. Vite**e-C« Ahead E«kt 2-1 (M) 47 Woudsma 0-1. 70: Heezen 1-1. 86 Dm 2-1 Toeschouwer*: 0.000. Scheidsrechter Derks Vriesae: Beukhof. Zsayer MuWerlj. Heezen. Mellssrd; Bosveld. Das. Meyers. Oerdsen. BlelJ- enberg (Hendriks), Burssc Go Ahead Eagles: Spijkerman. Koopman. Oude Wesselink. Bjerre. Koerver. Van der Pu. Kist, Woudsma. SHfischberjer. Van Kooten. Christi ansen (Groenewegi HAARLEM - Dat Haarlem en FC Amsterdam tot de zwakke broeders behoren in de eredivisie, werd in een rechtstreeks duel tussen heide clubs duidelijk Beide ploegen bewezen ln Haarlem hun beperkte mogelijkhe den FC Amsterdam won verdiend, omdat het nog de minst slechte pres tatie leverde Ko Stout werd matchwinner voor de Amsterdammers Hij bracht zijn team voor rust aan de leiding en besliste de wedstrijd elf minuten na rust met een uitstekend doelpunt Haarlem kampt met een kwalitatief gebrek aan offensieve spelers Piet van den Berg. vong seizoen nog de topschutter, staat nu zelfs naast het elftal Danny Lensen. die tot dusver re drie van de vier goals heeft ge scoord. vormde de machteloze aan val met de zwakke Uruguees Pepe Fernandez Speciaal toen André Wetzel in de ploeg kwam kreeg FC Amsterdam nog diverse kansen, maar de afwer Douglas George (liggend) kan niet verhinderen dat Ko Stout FC Amsterdam naar een voorsprong tegen Haarlem schiet. king bleek toen even zwak als het haarum Bomni wenun* peu» hu>g mo- loUle niveau van de wedstrijd AmurHam Stuy Swerusen Koopman De Leeuw. Bianchi Kamphurs Van der Merkt. Otto Van Veenendaal i Wetteli Stout. Van ALKMAAR (ANP) De lei ding van AZ heeft zaterdag avond besloten de wedstrijd uit de tweede ronde van het toer nooi om de UEFA-beker in Alk maar te spelen. Er wordt dus niet uitgeweken naar het Olym pisch Stadion in Amsterdam. „We zijn dat verplicht tegen over de gemeente", vertelde Cees de helft van de Molenaars broers. „De gemeente heeft zo veel voor ons gedaan, dat we nu niet weg kunnen gaan". De raad van Alkmaar voteerde acht ton voor de verlichting van het sportpark, mede met het oog op het Europese voetbal. Wan neer AZ voor zijn eerste echte topduel zou uitwijken naar Am sterdam, zouden Provinciale Staten misschien een streep kunnen halen door die toezeg ging. Ieder weet waar het geld dan vandaan moet komen. „Het scheelt ons zeker 300.000 gulden aan recette", berekende Cees Molenaar. „Maar het verbetert onze goodwill". En dat kan acht ton min drie ton oftewel een half miljoen, betekenen. Doelman Galjé slaat de bal weg boven het hoofd van Sparta's aanvaller Ray Clarke. Jol dekt de Haagse doelman in de rug. door Richard Matthijsse ROTTERDAM Met weinig klaroengeschal handhaaft Sparta zich in de top van de eredivisie. De 2-0 overwinning op FC den Haag, dat geen schaduw was van het strijdlustige team, dat AZ '67 vorige week zo knap in de tang nam, kon de slechts 6000 toeschouwers echter nauwelijks in staat van opwinding brengen. Maar dat lag eerder aan het povere spel van FC den Haag," vond Wim Meutstege. Ook de Hagenaars beseften kenne lijk dat zij een wanprestatie hadden geleverd. Want na afloop werd in de kleedkamer een felle woordenwisse ling gevoerd, vlogen de verwijten over en weer en bromde trainer An ton Malatinsky dat zijn elftal vooral in de defensie op een verschrikkelij ke manier had gefaald. De Tsjechi sche coach had zijn hoofdmacht da gen lang gewaarschuwd voor de ver re uittrappen van doelman Does burg. die gedragen door de vrind, ver in het strafschopgebied van de Ha genaars ploften. Libero Dojo Perazic en Simon van Vliet anticipeerden echter zo verbijsterend slecht op de doeltrappen van Doesburg, dat In de tweede helft liep FC Utrecht met de teruggekeerde Jan Streuer weer ln de ploeg vergeefs storm. FC Utrecht-Telstar 1-1 (1-1). 38: Jonker 0-1. 41: Gozems 2-0 Scheidsrechter: Thomas. Toe schouwers 6.000. FC Utrecht: Istatov; Tervoort, Wlckel, De Kruyk (Schreurs). Duchatlnler (Streuer); Flight, Cote. Cabo; Hamberg. Van Veen. Gozems Telstar: Van der Meeren. Drlessen, Wellerdleck, Medlk. Bischot, Hendriks. Massa. Jonker, Cal- jouw (Kerkhof), Van Oaal (Krone). Mikkelsen. door Erik Oudshoorn ZWOLLE Langzamerhand begint duidelijk te worden welke belachelijke tonelen zich hebben afgespeeld rond de „blessure" van Rinus Israel. Vier weken stond de PEC-verdediger door een onderzoek buitenspel. In die periode moest hij uit enkele kran ten vernemen dat hij in levensgevaar verkeerde en dat voetbal voor hem tot de verleden tijd behoorde. Kortom Rinus was zeker niet meer van ijzer. Achteraf blijkt deze paniek op zijn zachtst gezegd ongegrond geweest. Rinus mankeerde niks en mankeert lichamelijk nog steeds niks. Tegen SC Cambuur (3-1) vierde de voorstopper, die met Feyenoord veel succes oogstte, zijn rentree maar ze ker nog niet zijn herstel. De grote ophef rond zijn zogenaamde hart- aandoening heeft de ras-echte Am sterdammer een flinke mentale op doffer bezorgd Tamelijk mistroostig concludeerde hij na het duel tegen Cambuur: „Ik heb in mijn leven twee meniscus operaties ondergaan, maar beide keren kon ik makkelijker mijn spelritme herkrijgen dan nu Al die onzin rond die blessure ook. Wat moeten de mensen wel niet denken. Eerst lezen ze in de krant dat ik bijna op sterven lig en vier weken later zien ze me weer op het veld wande len Dan gaat iedereen wel zeggen: die jongen belazert de boel". En dat terwijl Israel van begin af aan getracht heeft misverstanden te voorkomen Hij vervolgt: „Ik was naar het ziekenhuis gestapt omdat ik na het slapen nog wel eens duizel de. Ze ontdekten in mijn cardiogram dezelfde symptomen als na een hart infarct. Dat komt echter bij sportlie den wel meer voor. Een sporthart. noemden ze het daar. Geen reden tot ongerustheid dus, toch besloot ik voor de zekerheid nog een paar da gen te blijven. De kranten zagen dat als het begin van het einde van mijn loopbaan Ik heb ze toen meteen gebeld. Maar niemand wilde het rec tificeren". Twee weken na zijn derhalve overbo dige verblijf in het Zwolse zieken huis besloot Israel weer aan de slag te gaan Hij werkte ln die periode als een paard om zijn conditie bij te werken Bijna forceerde hij zich toen zijn liezen te zwaar werden belast. Toch was de aanvoerder van PEC voor het afgelopen weekeinde speel- klaar De rentree werd een tegenval ler. althans voor hem „Ik liep af schuwelijk te voetballen Ben nog volkomen van slag af. Ik sta ook niet Sparta al na drie minuten via Pelt- zer, met middenvelder Van Zoest overigens de zwakste schakel ln het Sparta-team, op 1-0 kwam. En niemand zou er zich in de ouver ture van de confrontatie over heb ben verwonderd als het binnen tien minuten 3-0 voor Sparta was gewor den. Maar noch Bertje Jansen noch Van Staveren legden de nodige koel bloedigheid aan de dag om het onge concentreerde optreden van de Haagse verdediging verregaand af te straffen. Van Staveren revancheerde zich overigens na rust uitstekend door Ray Clarke ln staat te stellen de Hagenaars definitief te vonnissen: 2- 0. Voor trainer Cor Brom van Sparta was dat een hele opluchting, want het gemis van de oersterke Frank Weerdenburg, die tegen NEC door het „eeuwige scheermes" Dries Vis ser voor maanden werd uitgescha keld, had Brom nogal wat hoofdbre kens bezorgd. Noodgewongen moest hij nu Van Zoest op het middenveld posteren. Een speler, die een tegen stander aardig kan passeren, maar de kwaliteiten ontbeert om in de middenlinie een opvallende rol te kunnen vervullen. Gelukkig voor Brom beschikt hij in de 18-jarige Michel Valke over een talent dat daartoe wel in staat is. Valke was zaterdagavond zonder twijfel de beste speler van het veld. Hij zag zijn tegenstander Kila nau welijks staan, durfde herhaaldelijk met knappe rusher diep in het Haag se strafschopgebied te penetreren en stond ook verdedigend zijn manne tje. Sprak trainer Malatinsky bewon derend: „Valke was beter dan onze drie middenvelders (Kila, Schoen maker en Albertsen) te zamen." En aanvoerder Pim Doesburg: „Ik geniet van die jongen. Hij is voor ons op dit moment de belangrijkste voetballer. Wat een techniek en wat een geweldig karakter heeft die jon gen. Ik ben ook niet bang dat hij door alle publiciteit buiten zijn schoenen gaat lopen. Natuurlijk, moet hij een bepaalde bescherming hebben, maar hij is nuchter genoeg om door alle glamour heen te zien." Bewonderende woorden van Does burg, die zich niet kon herinneren dat hij het tegen FC Den Haag ooit zo gemakkelijk heeft gehad. De 33- jarige Spartaanse sluitpost behoefde zelden in actie te komen. In de slot fase bofte hij dat een inzet van Schoenmaker tegen de paal ketste. Verder reikten de Haagse inspannin gen niet. Zelfs Henk van Leeuwen liet zich zelden zien. „Ik heb slecht gespeeld, maar ik was niet de enige," meende Van Leeuwen. Zó bleef Spar ta stadgenoot Feyenoord ver voor op de ranglijst Maar het echte werk komt er nu aan. Sparta-FC Dea Haag 2-0 (14)). 4: Peltzer 1-0. 54: Clarke 2-0. Scheidsrechter: Keizer. Toeschou wers: 6500. Sparta: Doesburg; Jansen, Balkesteln, Marljt.' Meutstege; De Goey. Valke. Van Zoest. Peltzer (Van de Meer). Clarke, Van Staveren. FC De» Haag: Oalje; Jol, Perazic, Van Vliet. Korevaar; Kila (Ouwehand), Schoenmaker. Al bertsen. Hoekeroa, Van Leeuwen. Goemans (Toet). ADVERTENTIE te trappelen om dinsdag die beslis singswedstrijd tegen MVV om de pe- riodetitel te spelen. Zolang ik nog alle scherpte mis. zou ik het team alleen maar duperen". PEC-SC Cambuur 3-1 (2-1) 1 Frandsen 14). 11: Bahnholfer 2-0. 43 Van der Ham 2-1.81 Jans 3- 1 Scheidsrechter Beek. Toeschouwers 5800. Gelde Kaart André Roosenburg (SC Cambuur) wegens onderuit halen. Waarschuwing: Bahn- hoffer (PEC) wegens spelbederf PEC: Tukker. Dorst. Israel. Komelis. Wamas: Hendnksen. Frandsen. Hoekstra. Steinvoort. Banhoffer (Jan Hendnksen) Ronald Jans SC Cambuur Roorda. Temming. Grootte (Ad- nré Roosenburg. Chris Roosenburg. Westerhof (Oooseni, Haan. Fewerda. Blaauw iKuzamivic). Van der Ham. De Groot FC Vlaardingcn-Veendam 34 (0-0) - 62 Molen dijk 1-0. 73 Pijl (strafschop) 24). 79: Beek 34). Scheidsrechter Geurds Toeschouwers: 2200. FC Gronlogen-MW 2-3 (0-1) 36 Smeets 0-1. 51 Wil rich 0-2, 59 Bakker (strafschop) 1-2. 68 Houtman 2-2. 90 Van Berlo 2-3. Scheidsrechter: Ram. Toeschouwers: 6900 Heerenveen-SW 3-1 (2-0) 14 Bruinsma 1-0. 45 Bosman 2-0, 59 Steenbergen 2-1. 90: W van der Helde 3-1 Scheidsrechter Van der Kllnt. Toeschouwers 4000. Gele kaart. Huigen iSWi wegens aanmerkingen op de leiding en Seegers (Heerenveeni wegens onderuit halen van een tegenstander. Willem ll-Heraclea 0-1 (0-0) 87: Poell 0-1. Scheidsrechter Gans Toeschouwers: 2000 Waarschuwing Roemgens (Willem II) wegens spelbederf FC Den Bosch-Eindhoven 1-1 (0-1) 45 Kree kels 0-1. 81 Wessel van den Bosch 1-1 Scheids rechter Dijken. Toeschouwers 3400. Fortuna SC-Dc Graaftcbap *-1 (04)) 62: Nanlo- hy 0-1 Scheidsrechter Jonker Toeschouwers: 4200 Gele kaart voor Trentelman (Graafschap) wegens ten val brengen van tegenstander Evrelsior-SC Amersfoort 04) (34) 11 Rogge veen 14. 29 Pot 2-0. 40 Swanenburg (straf schop* 3-0. 61 Tabbemee 4-0 78 en 81 Rogge veen 5-0 en 6-0 Scheidsrechter Van Swieten Toeschouwers 3100 Rode kaart Veldhuizen (SC Amersfoort) wegens natrappen. Gele kaart Nieuwhoff (8C Amersfoort i wegens ruw spel. FC DaHrerhl-Wageniagea 6-3 (0-2) 5 Van der Khft 0-1 37 en 86 Hazelhekke 0-2 en &3 Scheidsrechter Van der Laar Toeschouwers 1200 Gele kaart Arend en Klijnjan ibeide FC Dordrecht i. resp wegens ruw spel en het maken van een slaande beweging naar een tegen stander Ziet geen reden om buiten minder goed gekleed te gaan dan binnenshuis. Kiest dan ook met evenveel zorg zijn jas als zijn pakken. Niet zo moeilijk, 't is dezelfde kollektie: Oxford van Bendien/Smits! Te vinden inde betere modezaak. BendienISmits De Nederlandse - Modemakers Informatie: 05490-12345

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10