Trouw HEMA Trouw Trouw Trouw NÜ VANAFi NU ELK 2e HOESLAKEN PER SUPER ELPEE GOEDKOPER GOEDKOPER GOEDKOPER DOE MEER MET MINDER GELD j FAMILIEBERICHTEN is Collectieve Israel Actie/i5^ Uw advertentie in wordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen. VRIJDAG 30 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET 16 Strijkvrije dekbedovertrekken van pol./katoen. In veel modieuze en sfeervolle dessins. Met ruime instopstrook. Goed te kombineren met de effen (hoes)-lakens. 1-Pers. sloop 49,75 nü 44,-. 2-Pers. 2 slopen 79,50 nü 70,-. Strijkvrije hoeslakens van po\J katoen. De mooie effen kleuren kombineren goed met de dekbed overtrekken en bedrukte lakens. 1-Pers. vanaf 19,75.2-Pers. vanaf 24.75. Strijkvrije bedrukte lakens van pol./ katoen. Gezellige dessins en sfeer volle kleuren. Prachtig te kombi neren met de effen hoeslakens. Bijpassende slopen: 2 stuks 12,75. 1-Pers. 18,75.2-Pers. 23.75. Rubber plakzolen en -hakken. Lijm en gebruiksaanwijzing krijgt u erbij. Mt. 36 t/m 46. Plakzolen, 2 paar 3,50,3,75,4,-. Plakhakken, per paar 2,50,2,75,3,-. Superelpees met dubbele speel- duur: per kant gem. 40 minuten, dankzij nieuw systeem (UGS). Keuze uit 3 platen: De Dutch Swing College Band (hits van o.a. Neil Diamond); Latijns Ameri kaanse muziek en Cocktail Inter national (entertainingsmuziek). Reuze taart met dikke wolken slagroom en rijkelijk gegarneerd met vruchten. Dagelijks vers uit eigen banketbakkerij. U snijdt er zeker 14 grote punten uit. Normaal 12,- nü extra voordelig smullen voor 10,-. Aanbiedingen geldig t/m 1 oktober, zolang de voorraad strekt. kunnen van maandag tot cn met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6* Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Dankbaar en gelukkig geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter Gerdine Jantiena Leo Zegwaard Herma Zegwaard-Vos Den Haag. 26 september 1977 Druivenstraat 37 Getrouwd: Jaap van Riet en Cock van Atten. Curasao. 30 september 1977 Dominguitoweg 31. mWat zij kregen ontvingen zij van U" Dankbaar en blij hopen wij D.V. op dinsdag 11 oktober mt. onze ouders, opa en oma R. Wezeman en A. Wezeman-Boer hun 65-jarig huwelijk te gedenken. Wagenborgen. Hoofdweg 35: Siddeburen: G. Wezeman H. Wezeman-Lenting Oakville: (Austr H. E. Woldhuis-Wezeman W. Woldhuis Roden: E. Brouwer-Wezeman Haren: A. Nijdam-Wezeman K. Nijdam Wagenborgen: G. Wezeman J. Wezeman-v. d. Gaag Winschoten: A. W. Krist-Wezeman T. Krist Heerjansdam: W. Wezeman A. Wezeman-Leezer Wagenborgen: R. Wezeman J. Wezeman-de Goede Rotterdam: J. B Wezeman M. Wezeman-Leezer Wagenborgen: S. Wezeman D. Wezeman-Poort Wagenborgen C. E. Perdok-Wezeman Z. Perdok Garreslweer: C. T. Dijkema-Wezeman W. P. Dijkema Utrecht: H. Tj. Wezeman Klein- en achterkleinkinderen U kunt hen feliciteren van half acht tot half negen in D'Olde Wagenberge, Hoofdweg 38. Wagenborgen. Na een moeitevol leven heeft God geheel onver wacht tot Zich genomen in Zijn Heerlijkheid onze zuster, behuwd zuster en tante Maria Lubbers op de leeftijd van 75 jaar. Namens de familie: A. J. van der Steen-Lubbers Correspondentieadres: A. J. van der Steen-Lub- bers Borgesiusstraat 6 Rotterdam-4. Op 28 september 1977 werd door de Here, op Wie zij wachtte, afgelost van haar post onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Sjoukje Tel-van Minnen ze bereikte de leeftijd van 58 jaar. Hijken: S. Scheper-van Minnen J. Scheper Drayton (Canada) J. van Minnen Zuidwolde (Dr.): H. van Minnen B. S. van Minnen-Schotanus Droge ham: H. van Minnen-de Boer Drogeham: T van Minnen G. van Muinen-Schippers neven en nichten l«eck. 28 september 1977. „De Heef is goed en vriend'lijk en weldadig, Barmhartig, mild, lankmoedig en genadig; Hij j doet Zijn gunst aan allen klaar bemerken; Zijn Goedheid is verspreid op ol Zijn toerken" Psalm 145 3 b berijmd De Heere, Die ons zoveel in haar gaf, nam uit ons midden weg onze lieve en zorgzame moeder, oma en zuster Hendrlka Geertruida Schuurman-Hoek sedert 5 december 1961 weduwe van Jacobus Christiaan Schuurman op de gezegende leeftijd van 82 jaar. Rotterdam, C. van den Bos L. van den Bos-Kranendonk Papendrecht, C. A. Sloof-Schuurman B. Sloof Nieuwerkerk aan den IJssel, J. W. Schuurman H. Schuurman-Neleman Rotterdam, A. Schuurman A. Schuurman-Hoeve Zoete rm eer, J. C. Schuurman D. Schuurman-Baas Nieuwerkerk aan den IJssel, L. F. Schuurman M. C. Schuurman-Oudijk Nieuwerkerk aan den IJssel, D. A. Schuurman J. Schuurman-van den Berg Papendrecht, C. Schuurman A. C. Schuurman-Marck Nieuwerkerk aan den LJssel, A. P. Schuurman C. J. Schuurman-Bubberman H. G Noordegraaf -Schuurman J. Noordegraaf Papendrecht, J. C. Kaptein-Schuurman J. Kaptein klein-, achterkleinkinderen en familie Nieuwerkerk aan den LJssel, 28 september 1977. Kleine Vinkstraat 21. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 1 oktober 1977 van 14.30 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 21.00 uur aan het woonhuis en na afloop van de teraar debestelling in het Hervormd Centrum te Nieu werkerk aan den IJsseL De begrafenis zal D. V. plaats vinden op maandag 3 oktober 1977 om 15.00 uur op de OUDE BE GRAAFPLAATS teNieuwerkerk aan den IJsseL Vooraf wordt op 14.00 uur een rouwdienst gehou den in het Hervormd Kerkelijk Centrum. J. A. Beijerinckstraat 53 teNieuwerkerk aan den IJssel. Mijn genade is U genoeg" Op Gods tijd overleed, na een leven van dienst baarheid voor God en haar medemensen, op de hoge leeftijd van ruim 91 jaar onze geliefde zuster en schoonzuster Anna Magdalena Kuyvenhoven Dankbaar zijn wij de Heere voor al hetgeen zij betekende voor onze familiekring. Naaldwijk: L. J. Kuyvenhoven Naaldwijk: Jac. Kuyvenhoven 's Gravenzande: F. M. Leerdam-Kuyvenhoven Rijswijk: A. B. Ridder-van Toorenenbergen Naaldwijk 28 september 1977. Anjerlaan 43 Correspondentieadres J. L. Kuyvenhoven, Hoge Geest 17. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Ontmoetingskerk Anjerlaan 47, alwaar gele genheid is om te condoleren op vrijdag 30 septem ber van 7.30-8.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ontmoetingskerk op zaterdag 1 oktober 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Geestweg te Naaldwijk omstreeks 12.30 uur. Op Zijn tijd heeft de Heere tot zich genomen, onze Tante A. M. Kuyvenhoven Zij wist, dat een woning in de hemel voor haar bereid is. Voor ons is een leegte ontstaan, nu wij de harte lijkheid, waarmee zij met ons meeleefde zullen moeten missen. Wij gedenken haar met dankbaarheid. Namens haar neven en nichten J. v. Kuyvenhoven Naaldwijk 28 sept 1977 Heden behaagde het de Heere na een kortstondige ziekte uit ons midden weg te nemen onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Cornelis de Lange weduwnaar van Pieternella Kloosterman in de gezegende leeftijd van 104 jaar. Amsterdam: C. de Qraaff-de Lange Heiloo: K. de Lange C. de Lange C. de Lange-van Egmond klein- en achterkleinkinderen Heiloo, 28 september 1977 Hoogeweg 21 De overledene is opgebaard in de aula van de algemene begraafplaats aan de Holleweg te Hei loo. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 1 okto ber van 17.00-17.30 uur aldaar. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 3 oktober a.s. op de algemene begraafplaats aan de Holleweg na afloop van de rouwdienst welke gehouden zal worden om 13.30 uur in de gerefor meerde kerk aan de Noordergeeststraat te Heiloo. Verzoeke geen bloemen. Heden heeft de Here plotseling tot Zich genomen onze beste zwager Jan Jansen echtgenoot van S. M. Sjaardema op de leeftijd van 71 jaar. Zijn leven was Christus. Amersfoort: G. Janze-Sjaardema Joh. Janze Baarn: C. Sjaardema Bodegraven: J. A. C. Sj aarde ma-En gel Spakenburg: E. Koelewijn-Sjaardema L. Koelewijn Baarn: G. Sjaardema-Timmerman A. Sjaardema Nieuw Zeeland Rotorua: G. J. Adema-Sjaardema Spakenburg: J. Boeker Baarn 28 september 1977 Ik zeg tot de Heer: mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op Wien ik vertrouw. Psalm 91:2 Na een heel bewust aanvaard en dapper gedragen lijden en in de wetenschap dat de Heer heeft overwonnen, ontsliep onze goede zuster, schoon zuster, tante en vriendin Johanna Hieronima de Vries op de leeftijd van 67 jaar. Haar krachtige geest zal in onze herinnering voortleven. Bennekom: H. C. de Jong-de Vries J. D. de Jong L. van Diemen, uit Rotterdam Sidney: G. B. D. de Jong C. J. de Jong-van der Heide en kinderen Berg en Dal: M. D. de Jong H. M. de Jong-Boekensteijn en kinderen 's-Hertogenbosch: H. E. de Jong Bennekom, 28 september 1977 Vossenweg 65. Liever geen bezoek. Geen toespraken. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 3 oktober in de Marcuskerk, Wijnesteinlaan 2 te Utrecht, om 11.00 uur, waarna gelegenheid tot condoleren. Bijzetting in het familiegraf op Westerveld om 14.00 uur, waarna ook daar gelegenheid tot condo leren. De Here kent de zijnen Heden nam de Here van ons weg onze lieve broer, zwager en oom Harm Vonk echtgenoot van H. ten Hoeve op de leeftijd van 70 jaar. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen. Hoogeveen: A. Vonk T. Vonk-Kuiper Groningen: E. Bontkes-Vonk J. B. Bontkes Hoogezand: E. Vonk-Mulder J. Vonk-Jager neven en nichten. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19 tel. 023-320481 Haarlem (bi| de Ridderstraat) de kleine gerubriceerde advertenties in verschijnen ook als Victories in de Volkskrant .Méér dan een miljoen lezers zien uw aanbieding. met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM Abraham was zelfs bereid tot een gróót offer: zijn zoon Izak. Zijn wij bereid tot een financieel offer om het land dat hun beloofd werd te helpen? Jsraei Postgiro/////1/ God nam onverwachts tot Zich, onze lieve vrouw, moeder en grootmoeder, Fransina Makkers echtgenote van C. J. van der Meulen in haar 80ste levensjaar. Melbourne (Australië): C. J. v.d. Meulen Noordwijk: J. v.d. Meulen I. W. E. v.d. Meulen-Van der Weide Arnoud, Marjon Athene (Griekenland): G. A. v.d. Meulen P. v.d. Meulen-Gunter Andrew, Lucy, Robert Middelburg: J. J. v.d. Meulen G. M. A. v.d. Meulen-Wolff Gijsbert Middelburg 28 september 1977 H. Dunantlaan 172 Telefoon (01180) 25788 De overledene is opgebaard in de Rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 3 oktober 1977 om 12.30 uur op de algemene be graafplaats te Middelburg. Vooraf vindt een rouwdienst plaats in de aula op de begraafplaats die aanvangt om 12.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds W. M. de Bakker. Vertrek vanaf de Hoeksteen, Rozenburglaan te Middel burg om 11.45 uur. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegen heid de familie te condoleren in de condoleantie- ruimte van de Aula. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden nam God tot Zich Zijn moegestreden kind, onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Luitinck in de gezegende ouderdom van 86 jaar Uit aller naam: T. Luitinck 's-Gravenhage, 29 september 1977. Van Swietenstraat 110. Gelegenheid tot condoleren zaterdag en zondag van 19.00-20.00 uur, Van Swietenstraat 110. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den dinsdag 4 oktober om 14.15 uur in de Noorder- kerk, Schuytstraat 9, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op „Oud Eik-en-Dui- nen". Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenha- *e. Vertrek van de Noorderkerk om 14.45 uur. ALGEMENE KENNISGEVING Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Voor ons nog onverwacht heeft de Here thuis gehaald op de leeftijd van bijna 85 jaar onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jantje Hut weduwe van K. J. Schaafsma in leven geneesheer-directeur van de Stichting T.C.L. te Wagenborgen. Nijverdal, „De Hoge Es'", 29 september 1977. Winschoten: P. Hut Appingedam: J. Hut Appingedam: H. N. Smit Zwartsluis: H. Hekman neven en nichten De rouwdienst van Woord en Gebed wordt D.V. gehouden op maandag 3 oktober des namiddags om 1.30 uur in het Mortuarium, Prins Maurits- straat 14 te Nijverdal, waarna de begrafenis om 2.30 uur zal plaatsvinden te Hellendoorn. Uw advertentie in I wordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 16