Stap naar de dealer Ik drink melk Auto's met I.Q. tureauredakteur Trouw I I l I I l paviljoenshoofd a (J) Melk moet. Melk doetje goed. Interesse in de ziekenverzorging? OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen In de tang? VRIJOAG 30 SEPTEMBER V,7 TROUW/KWARTET PS 12 - RH 14 Stap in t RuimeMx>iike Wegwezen. Opvallend grote ruiten voor rondom veel zicht De veertien heeft een gecapitonneerd dashboard met heel veel controlelampjes Met Renault's beroemde vijfde deur en opklapbare achterbank Alles vooreen boel bagpge mee. Stille 1218 cc-krachtbron is goed vooreen top van 143 km/u. In toch is hij zuinig met benzine bij konstanl 100km/u één op 12! Voorwielaandrijving die staal voor wegligging Stap in de vrolijke franse veertien. Rij rond in dit buitengewone voorbeeld van het nieuwe, ruime en moderne Renault-denken. Dan merkt u a la minute: daar is vlotweg afgerekend met buitensporige buitenmaten. Echt iets voor jonge mensen met kinderen, huisdieren en veel vrienden die in weekend en vakantie ruim willen wegwezen. Met z'n allen. En nog een boel spullen achterin ook. Kom kijken naar 't Ruime Vrolijke Wegwezen bij de Renault-dealer. En stap in voor een proefrit. Kost niks. Renault 14. Al vanaf f 14.560,- incl. B.T.W. Prijswijzigingen voorbehouden. Voor de vrolijke Renault 14 show. Voor het gratis 224 pagina's dikke boek, met alles over de veertien en alle andere Renault's. Natuurlijk voor de proefrit met de Renault 14, 't Ruime, Vrolijke Wegwezen. En voor een leuk IQ-spelletje* dat u gratis tegen inlevering van deze bon krijgt. "Zolang de voorraad strekt gamaant» bunschoten PUBUKAT1E NR. 10 De burgemeester der gemeen te Bunschoten maakt bekend dat de raad dezer gemeente in zijn vergadertng van 22 sep tember 1977 heeft besloten dat een bestemmingsplan Bun schoten-Stad wordt voorbereid voor een gebied begrensd door de Stadsgracht, de Oostsingel en de Oosterstraal (met uitzon- denng van een strook aan weerszijden van de Dorps straat. alsmede een gedeelte van de Vondelstraat, de Brtdor- dijkstraat en de Da Costa- Straat) Het besluit met de daar bij behorende kaart ligt voor een ieder ter inzage op de afde ling algemene zaken der ge- meentesekretarie. Bunschoten. 28 september 1977 A)e burgemeester noemd, J W. Bol gemeente bunschoten PUBUKAT1E Na 70 De burgemeester der gemeen te Bunschoten maakt bekend dat de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 22 sep tember 1977 heeft besloten dat een herziening van het bestem mingsplan Broerswetering I (1e herziening) wordt voorbereid voor een gebied begrensd door de Spuistraat. Oude Schans. Westdijk, Flevolaan, Oude Bocht (gedeeltelijk). Groen van Prinsterersingel. De Savornin Lohmanstraat (noordeli|k ge deelte), Broerswetering (ge deeltelijk). Colijnstraat tot de Talmastraat en de Talmastraat tot de Spuistraat Het besluit met de daarbij behorende kaart ligt voor een ieder taf inzage op de afdeling algemene zaken der gemeentesekretarie. Bunschoten. 28 september 1977 De burgemeester v noemd. J W Bol. "NOORDERHAVEN" een centrum voor ver zorging en ontplooiing van ruim 600 geestelijk gehandicapten uit de provincie Noord-Holland, zoekt contact met gegadigden voor de functie van Voor deze functie komen in aanmerking 2-gediplomeerden met eventueel een A- of 8-dtploma. Ervaring in een leidinggevende lunclie is gewenst. Hel gevolgd hebben van een stafcursus strekt tot aanbeveling Een christelijke levensovertuiging is een voorwaarde. Het salaris wordt vastgesteld volgens de landelijke normen Salarisschaal 24 (minimaal 2 543.94 tot manmaaJ 3 035,90 bruto per maand) De huisvesting biedt in de gemeente Den Helder goede perspectieven. Nadere inlichtingen worden gaarne tele fonisch verstrekt door het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer A Petersen, tel (02235) 1744 Schriftelijke sollicitatie Ie richten aan de geneesheer directeur S Leenstra. zenuwarts. Postbus 1002.1780 EA Den Helder NOORDERHAVEN - julianadorp Robert Long, cabaretier. Uook? „Bij vonrus van de Arrondisse- menU-Rechtbank te Alkmaar van 25 augustus 1977 is het fail lissement van G. M. de Haas. wonende te Purmerend, Meteo renweg nr 17, opgeheven bij gebrek aan baten. De curator Mr H P Abma Julianastraat 30 Purmerend. „Bij vonnis van de Arrondisse- mcnts-Rechtbank te Alkmaar van 22 september 1977 is in staat van faillissement ver klaard de Heer M. G. M. Ken ter, wonende te Purmerend. Ds. M. L. Kingweg 128, met benoeming van Mr. G A. Jan sen op de Haar tot rechtercom missaris en van ondergeteken de tol curator Mr H P Abma Juhanaslraat 30 Purmerend. r Uw advertentie in wordt door 355 000 koopkrachtige Nederlanders gelezen. y In Driebergen staat een verpleeghuis dat plaats biedt aan 124 lichamelijk zieke bewoners en gele gen i? in een bosrijke omgeving. Er zijn vier afdelingen van elk 31 bewoners. Op deze afdelingen werken verpleegkundigen, zieken verzorgenden en ook de leerling-ziekenverzorgen den. Maast de lichamelijke verpleging en verzorging richt zich dit werken op het scheppen van een goed en prettig leefklimaat voor de bewoners. Wij zoeken nog enkele jonge mensen voor de Voor de opleiding tot ziekenverzorgende is het nodig dat u: 17 jaar en 10 maanden oud bent op het moment dat de opleiding start en dat zal zijn: 1 februari 1978. Minstens 4 jaar voortgezet onderwijs hebt ge noten. b.v. MAVO-4, Inas, LEAO-diploma of daaraan gelijkwaardige vooropleiding hebt. Interesse hebt in het werken met veelal oudere mensen. In alle opzichten goed gezohd bent. Wilt werken vanuit een positief protestants christelijke levensovertuiging. De opleiding start met twee maanden vooropleiding en gedurende de gehele opleiding, welke in totaal 26 maanden duurt, zijn de arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. ziekenhuiswezen van toepas sing. Wilt u meer informatie? Belt u dan Mw. S. Kraan, hoofd opleiding (tel. bereikbaar tussen 8.30-15.30 uur onder nr. 03438-5811) Sollicitaties kunt u richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur, Nassau-Odijcklaan 3, Driebergen. Kluwer Groep rechtswetenschappen B.V. is uitgeefster van boeken, losbladige documentaire werken, brochu res en tijdschriften op fiscaal en juridisch gebied. Voor een van de uitgeverijen binnen deze Groep zoeken wij contact met een die na een inwerkperiode het hoofd van de afdeling zal bijstaan, verantwoordelijkheid voor alle voorkomende bureauredaktionele werk zaamheden zal krijgen en mede leiding zal geven aan een klein team van medewerkers. Taak zal daarbij vooral zijn een aantal tijdschriften taalkundig voor te bereiden en zodanig te begeleiden dat deze geschikt zijn voor verdere verwerking in het fysieke produktieproces. Daarnaast zal bij lopende projecten het contact met auteurs een belangrijke rol spelen. Aan deze funktie stellen wij de volgende eisen: een afgeronde opleiding op middelbaar niveau; goede talenkennis (zowel Nederlands als moderne talen) In woord en geschrift; enkele jaren ervaring op het terrein van de kopijvoorbereiding; goede organisatorische, leidinggevende en contactuele eigen schappen; O begrip voor commerciële aspecten van het bedrijfsgebeuren; leeftijd niet beneden 30 jaar. Zij die belangstelling hebben voor deze funktie, kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van Staverenstraat 13 te Deventer tel. 05700-20511 tst. 325 KlUWER UITGEVERS-DRUKKERS Él CNV-bonden zijn belangenorgani saties van werknemers. Ook nu Nederland sleutelt aan z'n economie. Wat doen we: regering en werkgevers extra in de tang nemen en harde noten kraken ofjuist: gemotiveerd meebouwen aan werkgelegenheid en welvaart voor allen. Uw idee - allicht! Sta sterk met't CNV' Bel 030-941041. Chr. Nationaal Vakverbond, Utrecht, Ravellaan IPostbus 2475.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14