PTT-ers opnieuw met cijfers naar Kamer Vijftien jaar onderwijs aan slechthorenden in De Voorde Omgeving van Utrechtsebaan in Voorburg wordt weer 'aangekleed' Pleidooi voor Bosjes van Pex Akties tegen spreiding gaan door Skiën in Zoetermeer NABEZORGING VAN DE KRANT Coördinator voor nieuwbouw Haagse gemeentegebouwen Streekschool in Rijswijk Zeeheldenkwartier wil zekerheid over 'Alden-Eyck' Archipelbuurt verbaasd over uitblijven overleg Schelpenmuseum tijdelijk naar oude visafslag Nieuwe LOM- school in Delft Van der Louw opent Olyphant Nieuwbouw voor Sonneburgh ZATERDAG Freek Linde debuteert Sportspetters DONDERDAG 29 SEPTEMBER 1977 REGIO DEN HAAG Trouw/Kwartet H6 Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Vertegenwoordigers van PTT-werknemers in Den Haag zeggen binnen enkele dagen met nieuwe cijfers te komen over de overplaatsing van 3400 man van de afdeling Centrale Direktie naar Groningen. De cijfers zouden nog een slechter toekomstbeeld te zien geven dan de in december vorig jaar gepubliceerde gegevens uit het onderzoek van de Stichting Economisch-Technologisch Instituut voor Zuid-Holland. Uit dit onderzoek, dat werd verricht in opdracht van het provinciaal be stuur van Zuid Holland, bleek dat de industriële werkgelegenheid in Haagse regio flinke klappen kon ver wachten wanneer het regeringsbe leid voor spreiding van rijksdiensten zou worden voortgezet. Een flink aantal Haagse bedrijven komt met een uitgedunde orderportefeuille te zitten wanneer er teveel rijksdien sten uit Den Haag naar andere delen van het land worden overgeplaatst, zo waarschuwde het instituut. Het overkoepelend orgaan van alle dienstcommissies binnen de Centra le Direktie van de PTT (de afdeling die in de eerste fase van de sprei dingsplannen valt) zegt nu nog een triester toekomstbeeld te kunnen schetsen dan in december en wil de nieuwe cijfers nog deze week door spelen naar de leden van de Tweede Kamer De Kamerfracties van het CDA, de PvdA en D'66 hebben kort geleden al een geheugensteuntje van de over koepelende kerngroep gekregen. Dat geheugensteuntje bestond uit een pakket van nota's en notities die het afgelopen jaar door de provincie, het Gewest Den Haag en het gemeente bestuur van Den Haag zijn geschre ven over de nadelige (Haagse) werk- gelegenheidsgevolgen van de sprei ding Ondertussen gaat het niet goed met de verhuizing van de kleine afdelin gen van de PTT die als eerste zijn aangewezen voor overplaatsing naar Groningen. Grofweg de helft van de PTT-ers die op deze afdelingen van de Centrale Direktie werken, weigert mee te verhulzen. Het gaat echter nog maar om een kleine groep van de eerste 170 man die naar Groningen moeten Dlrekteur-generaal Ph. Leenman heeft dan ook gisteren ge zegd dat het nog te vroeg is om te stellen dat de hele verhuizing spaak gaat lopen. Op deze afdelingen, waarvan de dienstcommissies in het begin van dit jaar nog zeiden dat staatssecretaris Van Huiten ze had uitgekozen omdat hij er de minste weerstand van verwachtte bleek dat onder het geringe aantal medewer kers dat wel naar Groningen wil, vooral lager personeel is. ZOETERMEER Zoetermeer krijgt waarschijnlijk nog deze winter een skihelling met kunstmatige sneeuw binnen de gemeentegrenzen. Onder handelingen hierover vinden momenteel plaats tussen de Nederlandse Ski Vereniging en de gemeente Zoetermeer. De skivereniging wil zo'n helling in het kader van haar vijftigja rig bestaan Zoetermeer bleek gezien de ligging en de daar aanwezige mogelijkheden dé aangewezen plaats voor een skibaan Als mogelijke lig plaats voor de helling zes tien meter hoog en honder me ter breed en lang wordt ge dacht aan de noordwestelijke kant van het zanddepot voor het toekomstig Stadscentrum. Of de skibaan er ook inder daad komt, is vooral afhanke lijk van een aantal technische factoren Wanneer echter alles meezit zal de skibaan al eind november in gebruik kunnen worden genomen. De exploita tie komt in handen van de ski vereniging. terwijl een Zoeter- meers bedrijf voor de sneeuw zorgt De baan zal gedurende drie of vier maanden voor het publiek open staan. Het eerste jaar vooal als experiment, maar als het aan de Nederlandse Ski Vereniging ligt komt er een vaste baan in Zoetermeer. Of Zoetermeer inderdaad mee gaat tellen op wintersportge bied. hangt vooral af van de publieke belangstelling De skiverentging hoopt vooral op de wintersport-enthousiasten, die alvast komen oefenen in Zoetermeer voor ze naar het buitenland afreizen. De kosten van de proef zijn overigens voor de skivereniging. Uw krant onverhoopt niet ont vangen? Als u voor 12 uur belt wordt .de krant zo vlug mogelijk, maar in ieder geval dezelfde dag nog, bij u nabezorgd. In DEN HAAG. VOORBURG cn RIJSWIJK kunt u bellen nummer 070-469445. -* In DELFT nummer 015- 132519. b g g 070-469445 Voor LEIDEN nummer 070- 469J45 Bulten deze plaatsen kunt u zich in verbinding stellen met de agent. De kerngroep heeft inmiddels ook gesteld dat er weinig terecht dreigt te komen van de beloofde opvang van de thuisblijvers op andere rijks diensten. Volgens de kerngroep wil len de andere rijksdiensten niet vol doende meewerken om ambtenaren van de Centrale Direktie in hun gele deren op te nemen. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Om de nieuwbouw van gemeentelijke gebouwen in Den Haag de komende jaren, zonder al te veel strubbelingen te laten verlopen wil het gemeentebestuur van Den Haag een ambtelijk coördinator voor nieuwbouwzaken aanstellen. Er staan voor de komende paar Jaar diverse gemeentelijke bouwprojec ten op het programma, zoals het nieuwe museum voor Onderwijs (bij het Congresgebouw), brandweerka zernes en uitbreiding van het stad huis aan het Burgemeester Monchy- plein. De ambtelijke coördinator komt in dienst van de afdeling Openbare Werken, Verkeer en Ver voer die de gemeentegebouwen beheert. Ruim vier miljoen voor bestemmingsplan Van een onzer verslaggevers VOORBURG Met de vaststelling van de eerste twee delen van het bestemmingsplan „Utrechtsebaan en omgeving" door de Voorburgse gemeenteraad is het tracé van rijksweg 12 (Utrechtsebaan) in Voorburg feitelijk vastgelegd. Rondom de Utrechtsebaan, die binnenkort omhoog gebracht wordt, kunnen nu stedebouwkundige en verkeerstechnische aanpassingen gerealiseerd worden: de omgeving wordt weer aangekleed. Zo geeft het eerste deel van het be stemmingsplan de aanpassingen op stedebouwkundig, verkeerstech nisch, akoestisch en visueel gebied aan voor het gebied Van Zegwaard straat/Hoekwaterstraat aan en be oogt het tweede deel de directe ge volgen van de doortrekking van rijksweg 12 voor het Voorburgse ver keer uit te stippelen: vooral voor de oost-westrelatie via de verbinding Maanweg-Prins Bemhardlaan. Voor ruim 3,3 miljoen gulden wordt het gebied Van Zegwaardstraat/Hoe kwaterstraat voorzien van groen, een park en nieuwe porfielen van stra ten. Zo wordt gedacht aan een park bij de Hoekwaterstraat/Von Geusau- straat, groenaanleg langs de Van Zegwaardstraat en herinrichting van straten als Von Geuseu-, Hoekwater- Van Zegwaard- en Van Leijden- straat. In dit gebied, waardoor de omhoog gebracht worden. De kosten van de aanleg zijn niet in het Voor burgse bestemmingsplan opgeno men, omdat die volledig voor reke ning van het rijk komen. Het tweede deel van het bestem mingsplan, dat bij realisering een bedrag van 873.000 gulden vergt, be vat weliswaar geen stukje Utrechtse baan, maar de gevolgen van de aan- Hagenaar bezorgd over „groen" Van een onzer verslaggeefsters DEN HAAG Tegen het weghalen van een strook groen nabij de Haagse Bosjes van Pex is door de Hagenaar Van Nes een bezwaar schrift ingediend. In het bestemmingsplan Wapen halen van de strook groen de dik wijls zeer krachtige winden vrij spel krijgen in de bosjes, waardoor deze ontmanteld worden en op den duur geen stand kunnen houden tegen het natuurgeweld. „Deze bos jes hebben een grote recreatieve betekenis en dateren nog uit de dal/Bosjes van Pex staat, dat het oertijd van het ontstaan van dit Utrechtsebaan loopt, zal de rijksweg leg van de stadssnelweg op dit ge bied zijn zo duidelijk dat het in het bestemmingsplan is opgenomen. De herprofilering van het gebied ron dom de Prins Bemhardlaan zal ver moedelijk gepaard gaan met de bouw van een fietsers- en voetgan gerstunnel onder de Prins Bemhard laan ter hoogte van het Da Costa- plein. college van b. en w. de bevoegdheid heeft tot deze ontplanting over te gaan ten behoeve van een eventue le verdubbeling van de rijbaan van de nabij gelegen Sportlaan. De indiener van het bezwaarschrift zegt dat het in de lijn van de ver wachtingen ligt. dat door het weg- deel van de Hollandse kuststrook. Ook is hier een rijk gevarieerd vo gelbestand, dat zeker behouden moet blijven," aldus de heer Van Nes. In zijn bezwaarschrift voert hij tevens aan dat mocht de verdubbe ling van de Sportlaan worden uit gevoerd, dit betekent dat de snel heden op die weg opgevoerd zullen worden. „Op het tracé wordt nu reeds met formidabele snelheden gereden. De nabij gelegen Machiel Vrijenhoeklaan, onderdeel van het tracé, is een schoolvoorbeeld van een stadsrijbaan met snelheden volgens patroon van een snelweg," aldus de heer Van Nes, die zelf aan de Sportlaan woont. Een woordvoerder van de gemeen te zei het bezwaarschrift nogal voorbarig te vinden, omdat „voor een verbreding van de Sportlaan nog geen daadwerkelijke plannen op papier zijn gezet". Door het gebruik van moderne apparatuur is het voor de slechthorende kinderen van „De Voorde" mogelijk het onderwijs goed te volgen (geluidsapparatuur) en zichzelf beter verstaanbaar te maken (microfoons). Van een onzer verslaggeefsters RIJSWIJK Schreeuwende kinderen tijdens een speelkwartier. Een dagelijks voorkomend beeld op de schoolpleinen. Ook de kinderen van de Rijswijkse school „De Voorde" in de Terracotta straat doen hier niet voor onder. Toch zijn deze kinderen niet in staat het gewone onderwijs te volgen, omdat zij allen behept zijn met een spraak- of hoorgebrek. De christelijke school voor slechtho renden. streekschool voor het zuid westelijk deel van Zuid-Holland, viert 1 oktober zijn 15-jarig bestaan. Een nog vrij jonge school, die 1 okto ber 1962 begon met 17 kinderen. Er bestaan in Nederland meer scholen voor slechthorenden, die al langer bestaan, maar waarvan de oprich tingsdata toch in het nabije verleden liggen. Een eeuw geleden waren er nog geen aparte scholen voor slecht horenden Zij kregen les op scholen voor doven (doofstommen). Op „De Voorde" wordt les gegeven met moderne apparatuur, waardoor de kinderen in staat worden gesteld zich beter uit te drukken (micro foons) en beter te horen (geluidsin stallatie). De lessen, die gevolgd wor den, sluiten aan op het gewone on derwijs. hoewel binnen dit specifieke onderwijs grote mogelijkheden be staan voor het werken in kleine groe pen, waardoor een betere individuele benadering mogelijk is. De school beschikt ook over logopedische hulp. Hierdoor wordt de spraakont- wikkeling bij kleuters geactiveerd en de uitspraak van ouderen verbeterd. De kinderen krijgen tevens psycho logische begeleiding en brengen re gelmatig een bezoek aan het Audlo- logisch Centrum in Voorburg voor een gehooronderzoek. Subsidie De Voorde, dat haar eerste onderdak vond in enkele leegstaande lokalen in de Kruisvlagschool, kwam het eer ste jaar niet in aanmerking voor sub sidie. De wet eiste dat daarvoor een minimum van 27 leerlingen aanwe zig moest zijn. Het jaar na de ope ning van de school kon de 27ste leerling echter al ingeschreven wor den. Op 1 augustus 1966 verhuisde de school naar haar nieuwe onderko men aan 'de Terracottastraat, een houten schoolgebouw. Precies één Jaar later werd de kleuterafdeling opgericht. Op 1 oktober wordt ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan na drie uur 's-middags een „fancy fair" gehou den. Hierbij gaat het in de eerste plaats om een (hernieuwde) kennis making met de school. Het bedrag, dat op deze bazar door verkoop van allerlei spulletjes en door deelname (al of niet tegen betaling) aan spelle tjes, wordt opgehaald is bestemd voor de inrichting van een documen tatiecentrum voor de leerlingen van deze speciale school. Eind dit jaar of begin volgend jaar wordt begonnen met het omhoog brengen van de Utrechtsebaan, die gevolgd wordt door het op hoogte brengen van de spoorlijn langs de rijksweg in de richting Utrecht. Een van de belangrijkste werkzaamhe den daarbij, de ongelijkvloerse krui sing Prins Bernhardlaan/Maanweg en de Trekvliet dat grenst aan de oude kern van Voorburg, is nog in voorbereiding. Als de Voorburgse raad ook dat doel vaststelt en goed keuring van Gedeputeerde Staten krijgt, ligt het tracé van de Utrecht sebaan vast en kan de bouwer van de weg (Rijkswaterstaat) „geen meter- tje opschuiven", aldus een Voorburg se ambtenaar. DEN HAAG Wijkbewoners en dienstverleners van het Zeehelden kwartier maken zich „grote zorgen" over de volledige stilstand bij de verbouwing van het centrum Alden Eyck aan de Elandstraat. Dit blijkt uit een brief die vanuit het Zeehel denkwartier is toegestuurd aan le den van de Haagse raad. De briefschrijvers wijzen erop dat reeds in december 1975 de eerste plannen rond dé verbouwing aan de orde kwamen. In maart kwarti er plots weer een aantal spoedvergade ringen, omdat een architect van de gemeente zo spoedig mogelijk de tekeningen van de verbouwing van de Alden Eyck wilde opsturen naar C.R.M. In de verwachting dat er met deze snelle werkwijze medio juli met de verbouwing zou kunnen worden begonnen, werden vanuit de wijk in korte tijd de plannen rond de invul ling van het pand en de wensen omtrent de verbouwing op papier gezet. De briefschrijvers vinden het een „moeilijk te verteren zaak" dat het Zeeheldenkwartier zolang op re alisering van dit projekt moet wach ten, temeer daar ln de wijk toch al zo'n schrijnend tekort is aan een centrale voorziening. DEN HAAG De wijkcommissie opbouwwerk Archipelbuurt/Wil- lemspark heeft tot haar grote verba zing moeten vernemen dat het over leg tussen wijkbewoners en gemeen teambtenaren vertraagd zal worden omdat er in Den Haag urgentere gebieden zijn die veel tijd zullen gaan opeisen. Dit schrijft de werk groep stadsontwikkeling van de wijkcommissie in een brief aan de Haagse gemeenteraad. De werkgroep wijst er op dat bij aanvang van de overleggroep al be kend was dat de wijk geen urgentie- gebied was, maar dat er toch afspra ken en tijdschema's opgesteld zijn alsof er zonder vertraging zou wor den gewerkt. Ook wethouder Har don (stadsontwikkeling) heeft op een Inspraakavond gezegd dat begin volgend jaar met een structuur schets begonnen kon worden, zodat datzelfde jaar nog een bestem mingsplan klaar zou kunnen komen. „Wij zijn van mening." aldus de werkgroep, „dat het beter is ge maakte afspraken na te komen dan half werk af te leveren." Van een onzer verslaggeefsters DEN HAAG Het Schelpenmu seum „In de Schulp" heeft voorlopig een onderdak gevonden. Het mu seum was ondergebracht in het pand Zuid-Hollandlaan 5, dat ge sloopt moet worden. B. en w. van Den Haag hebben nu voorgesteld het museum onder te brengen in een gedeelte van het voormalige visaf- slaggebouw aan de Dr. Lelykade. Dit gedeelte is verhuurd aan Noord West BV, die de exploitatie ervan in een later stadium ter hand zal ne men. Het college heeft tevens voor gesteld aan het museum een jaar lijkse subsidie te verlenen in de ver schuldigde huurprijs. Voorts zal voor de inrichting van de ruimte een eenmalige subsidie van 150.000,— worden verstrekt. Hiermee is aan de angst van de beheerder van het mu seum, die bang was dat zijn collectie verloren zou gaan, een eind gekomen. Van een onzer verslaggeefsters DELFT Aan de Delftse Grieglaan is gistermiddag een nieuwe school voor kinderen met leer- en opvoed- problemen geopend. De totstandko ming van deze twee scholen onder één dak is mogelijk geworden door een goede samenwerking tussen de katholieke en openbare LOM- school. Het gebouw, bestaande uit 20 leslokalen, heeft 60 miljoen ge kost. De scholen staan rond een patio, waar ook een klein kinder boerderijtje is gevestigd. Bij de scholen zijn nu 240 kinderen inge schreven. ROTTERDAM Burgemeester van der Louw verricht vrijdag 21 oktober om 16 uur de officiële ope ning van het landhuis De Olyphant. Dit eeuwenoude kasteeltje, dat steen voor steen weer opgebouwd is aan de Kromme Zandweg, gaat dienst doen als representatiecen trum van de deelgemeente Charlois. Een half uur na de officiële opening zal wethouder Van der Have (wij ken) het eerste officiële huwelijk sluiten in De Olyphant. Zaterdag 22 oktober vinden allerlei festiviteiten in en rond De Olyphant plaats voor de bewoners. ROTTERDAM De deelgemeente- raad van Charlois zal zich maandag moeten uitspreken over de plannen voor vervangende nieuwbouw voor het bejaardenverzorgingstehuis Sonneburgh. De Hervormde Stich ting, die het tehuis aan de Schulp weg exploiteert, heeft geruime tijd geleden een verzoek ingediend voor de bouw van een verzorgingstehuis aan de Carnisselaan. Nieuwbouw is noodzakelijk omdat een vleugel van het tehuis is afge keurd. Deze vleugel omvat 63 ver zorgingseenheden. De Stichting overweegt na realisering van de nieuwbouw deze vleugel te verbou wen en geschikt te maken voor chro nisch zieken en mensen die extra verzorging behoeven. Het nieuwe verzorgingstehuis krijgt een capaciteit van 100 ti 110 eenhe den. Het dagelijks bestuur van Charlois is van mening dat vervan gende nieuwbouw voor de afgekeur de vleugel ook aan de Schulpweg gerealiseerd moet worden, ook al zou de ontsluiting van het Sonne- burgh-terrein dan verbeterd moeten worden. Nog geen herstel van monumenten in Voorschoten VOORSCHOTEN - De Rijksdienst voor de Monumentenzorg wil de ge meente Voorschoten nog geen ver gunning geven voor het herstellen van de monumenten Ambachtshuis en Baljuwhuis aan de Voorstraat. Dit antwoorden B. en W. van Voor schoten op vragen van de gemeente raadsleden drs. Van Wijk en Visser. De raadsleden hadden geïnformeerd of er wel een vergunning bij C.R.M. gevraagd was voor het herstel van beide monumenten. In augustus vo rig jaar, zo antwoorden B. en W., is namens het college door het Archi- tektenbureau Van Dam, Van der Sterre en Van Straten een aanvrage om subsidie ingediend. Bijna een jaar later werd Voorschoten meege deeld dat „hoewel er begrip was voor de wensen van de r&ad om tot reconstructie van de historische ge vel van 1636 te komen" er te weinig détailgegevens bekend waren om op een bevredigende wijze tot een alge hele reconstructie over te kunnen gaan. (ADVERTENTIE) Van onze sportredactie DEN HAAG Freek Linde zal za terdag in de thuiswedstrijd tegen Barendrecht zijn debuut maken voor RCL in de eerste klasse A van het zaterdagvoetbal. De van Dren- thina afkomstige aanvaller kan wel licht de Leiderdorpers uit de impas se halen, waarin zij de laatste wed strijden verkeren, al stelt trainer John Huguenin: „Je mag nog niet direct alles van hem verwachten, al is hij een versterking". Doordat Lin de debuteert, wordt Pierre van Ge- merden weer tweede keus. De twee mutaties, die Vitesse-trai- ner Gerard Weber vorige week in zijn elftal aanbracht, hebben hun uitwerking niet gemist. Vooral Ton Hom, vorig jaar nog in het achtste elftal acterend, was met twee doel punten een van de opvallendste spe lers. Voor Weber een gunstige ont wikkeling: „Ton is wel niet zo'n technisch bekwame speler, maar hij blijft doorgaan. Hij is bijzonder at tent en is voortdurend een gevaar voor elke achterhoede". Het ligt voor de hand dat Weber zijn team handhaaft, maar hij heeft nog twijfels over één positie. De defini tieve opstelling wordt vanavond na de training bekendgemaakt. Ook die van leider Quick Boys, dat in en tegen Spijkenisse opnieuw het onge: slagen record moet verdedigen. Bij Noordwijk, dat Zwaluwen ont vangt, is iedereen ongehavend uit de slijtageslag tegen Kozakken Boys tevoorschijn gekomen. Trainer John Eelman brengt dan ook geen wijzi gingen aan, maar hoopt wel dat zijn spelers zaterdag de gelegenheid krij gen om te voetballen. Arie Touw overleden Op 93-jarige leeftijd is Arie Touw overleden. De heer Touw was op richter en ere-voorzitter van de sportvereniging Duinoord, tevens lid van verdienste van de KNVB- afeling Den Haag. Voorburgse Sport-inn In het sportcentrum De Vliegermo-; len in Voorburg gaat zaterdag 1 ok tober de Sport-inn zijn zevende sei zoen in. Deze recreatieve manifesta tie, die wekelijks wordt gehouden tot en met maart 1978, mag zich 1 verheugen in een toenemende be langstelling. Vorig seizoen bezoch-| ten 6533 personen de Sport-inn: bij na 1600 meer dan het seizoen 1974/ 1975. De Sport-inn ls opgezet voor het hele gezin, vooral doordat de deelne mers uit een veelzijdigheid aan spor- ten kunnen kiezen, zoals volleybal, basketbal, handbal, gymnastiek, j badminton, tafeltennis, korfbal, voetbal, scoopen, buitentrim en in- tervaltralning. Na afloop van de Sport-inn kan iedereen tegen een j kleine extra vergoeding gebruik ma ken van het overdekte zwembad. De Sport-inn begint elke zaterdag morgen voor de jeugd tot en met vijftien jaar, die van negen uur tot half elf terecht kan. Van half elf tot twaalf uur kunnen personen van zestien jaar en ouder zich recreatief bezighouden. De toegangsprijzen zijn ook in het nieuwe seizoen bij zonder laag gehouden. De jeugd be taalt drie kwartjes, terwijl de oude ren 1,50 moeten neertellen. Wil men na afloop zwemmen dan moet respectievelijk twee kwartjes en één gulden meer worden betaald. De Zwervers speelt dinsdag 4 ok tober om half acht een oefenwed strijd bij DRL. TOGR ontvangt donderdag 6 oktober om kwart over acht Smltshoek Fokke Remmers was dinsdag bij de selectiewedstrijd West U-Zuid n Ook scouts van Haarlem, AZ'67 en Feyenoord waren aanwezig Scheidsrechter Bob Dammers ls bezig met zijn come back Programma EERSTE KLASSE A IJsselmeervogels-Kozak- ken Boys (3.00), RWH-Nieuw Lekkerland (3.00), Zwart Wit -28-SHO (3.00), Spljkenisse- Qulck Boys (2.30). Vitesse Delft-De Zwervers <2.30). RCL-Barendrecht (2.30). Noordwljk-Zwa- luwen (2.30). EERSTE KLASSE B Harkemase Boys-Bennekom (2.30). WHC-WOO (2.30). Oo Ahead K-Hulzen (3.00). DETO-ON (3.00). Nun- speet-DOSK (3.00). ACV-OWIOS (3.00), DOVO- Spakenburg (3.00). TWEEDE KLASSE A Excelsior M-Oranje Wit (3.00). HeerJansdam-PPSC (3.00). ASWH-SSS (2.30). NSW-WHS (2.30). De Zwerver-NEO^ (3.00). Altena-RIJsoord (3.00), AZVV-Arnemul- den (230). TWEEDE KLASSE B SV35-IJmuJ- den (2.30), Volendam-Amstelveen (2.00), Rljns- burgse Boys-Lyra (3.30), 'sOrflvenzandse SV- Jodan Boys (3.00), ZCFC-De Geuzen (2 30). Ter Leede-Marken (2.30). Katwijk-ZOB (3.00). Derde klasse A: Maasdam Spirit (2.30). HBSS- Groot Ammers 12.30). Helnenoord-Bolnes (3.00), Oroote Llndt-Zuldland (3.00i. De Aiblas-Sun- light (2.30). Rozenburg-Schoonhoven <2.30(. Derde klasse B: DUNO-Llsser Boys (2.30), Kou dekerk-Be Fair (3.30). MaasdlJk-DOTO 13.00), Capelle-'s-Gravenzande (2.30), DSO-ARC (2.30). HVO-8C Voome (2.30). Vierde klasse A: HPSV-Scheveningen (2.301, Te Werve-Hoekse Boys (2.00). Loosduinen-Die Haghe (2.30). TSB-Monster (2.30). Randstad Sport-NaaJdwtJk (3.00). Vlaardingen-HUlegers- berg (2 30). Vierde klasse B: SVOW-De Sleutels (3.45). Unicum-Rohda '76 (2.30). SEV-8VPTT (200), DEVJO-Ze venhoven (230). JAC-DSVP (2 30). JAC-DSVP (2 30). Semper AlUus-Hazers- woudse Boys (3.15). Vierde klasse C: ZBVH- TOOR (2 30). Stcllendam-MW'27 (3.15». OOZ- Lombardijen (2.30). Hermandad-Hoogvliet (3.00). Excelsior P-Herklngen (3.00). WOB- Piershll (230). Vierde klasse Dr ASH-WGZ (3.45). LRC-WNC (2 30). Pelikaan-Oude Maas (230). Leerdam 8port-Phoenlx 12 30). Ameide- Haaften 0.45). Hij voor hem een te C ke n in t< Bho uit Vooi door Toer de I aan het past het burg greej loos had van sen genei tijd I had het komt

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 6