Trouw Trouw Trouw FAMILIEBERICHTEN Een Ithotoiletventilatorspaartook üw neus voor onaangename kanten van de werkelijkheid. <OIE> ventilatietechniek ELKE OCHTEND OPNIEUW Bezigheids- therapeute) TEL. 020-913456 Toestel 743 Uw advertentie in wordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen. WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Dankbaar hopen op 12 oktober a.s. onze ouders en grootouders A. J. C. Biesheuvel Czn en A. H. Biesheuvel-De Graaf de dag te herdenken dat ze 50 jaar getrouwd zijn. Op zaterdag 8 okt. zal er bij leven en welzijn van 15.30 tot 17.30 uur in de „Deining" te Hoofddorp gelegenheid tot feliciteren zijn. Kinderen en kleinkinderen. Rijsenhout, Leimuiderdijk 5, 28 september 1977. In vol vertrouwen dat hij op de jongste dag door zijn Heer en Heiland gewekt wordt, is ingeslapen Wilhelm Carel Olijve 61 jaar. Zijn lievehngspsalm was psalm 42 (oude ber.) Nieuw-Weerdinge, 25 september 1977 Weerdingerkanaal N.Z. 167 G. Olijve-Timmer Zoetermeer: Jaap en Ria Olijve Anne Greetje Hoogeveen: Gerrit en Anneke Vader is opgebaard in het rouwcentrum „De Wolfsbergen" te Emmen Condoleantiebezoek woensdagavond a.s. van 19-20 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 29 september a.s. te Nieuw-Weerdinge. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in de Geref. Kerk. welke aanvangt om 13.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in „De Rank". Geen bloemen. Voor ons onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen mijn geliefde man, onze zorgzame va der. schoonvader, grootvader, broer, zwager en oom Cornelis Antonie van Berchum op de leeftijd van 70 jaar. En nu, wat verwacht ik o. Heere! Mijn hoop is op U. Werkendam M van Berchum-van Kooij Dordrecht P J van Berchum A van Berchum-Burgenng Werkendam G. M. de Waal-van Berchum H. de Waal C W. van Berchum C. van Berchum-Biesheuvel en kleinkinderen Werkendam. 26 september 1977. Molenplein 4 Gelegenheid tot condoleren woensdag 28 en don derdag 29 september van 19.00-21.00 uur aan huis en in de aula na de begrafenis. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 1 okto ber om 15.00 uur op de algemene begraafplaats. Borcharenweg 1 te Werkendam. Voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van de begraafplaats geleid door ds. A. W. Bol. Aan vang 14.30 uur. Geen bloemen In geloof en vertrouwen in de Heer Jezus Chris tus. onze Heiland, is op 25 september 1977 ontsla pen onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder Everdina Klein Haneveld weduwe van Anne Zijlstra op de leeftijd van 80 jaar. Psalm 23:4 „AI ginp ik ook in een dal der schaduw des doods, tk zou geen kwaad vrezen want Gij zijt bij mij". Gorssel. E. Mol-Zijlstra P Mol Adriaan Maarten Eindhoven. H. Zijlstra C. Zijlstra-Bersma Marianne Menno Leusden. J. Zijlstra C W. G. Zijlstra-Abma Sabine Groningen. A. A. Zijlstra Gorssel. 27 september 1977 Beukenlaan 6 De begrafenis heeft heden plaatsgevonden. „Ik weet aan wie ik mij vertrouwe." Met diepe verslagenheid geven wij u kennis, dat plotseling uit ons midden werd weggenomen mijn innig geliefde man. onze vader, grootvader en overgrootvader Gerrit Frans Dekker op de leeftijd van 77 jaar. G. Dekker-Hendrikse kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam. 26 september 1977 Andreas Schelfhoutstraat 5II De overledene is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C.B u.a Vondelstraat 101. aldaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 30 septem ber om 15 00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 14.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats God heeft van ons weggenomen mijn lieve zoon en onze broer, zwager en oom Andries de Waard echtgenoot van M. Hulscher en weduwnaar van J. N. Roos oud 53 jaar Rotterdam A. de Waard-Stoop Scherpenzeel: A. Kranendonk-de Waard W. Kranendonk Rotterdam: J de Waard Barendrecht: B. Drent-de Waard Dundas, Canada: P de Waard R. de Waard-van Leeuwen Slagharen S. J. Verschoor-de Waard W. Verschoor Amsterdam: A Monteban-de Waard P. Monteban Wassenaar: J. de Waard R. de Waard-van Diggelen Bilthoven: L. F. de Waard J. de Waard-Huiszoon en neven en nichten Rotterdam, 27 september 1977 Groene Hilledijk 426 C Gelegenheid tot condoleren donderdagavond en vrijdagavond van 20.45 tot 21.15 uur Ikaziazieken- huis, Montessoriweg 101, Rotterdam. De crematie zal plaatsvinden zaterdag 1 oktober om 12.00 uur. Crematorium. Maeterlinckweg 101, Rotterdam. De Here nam tot Zich onze lieve zuster, schoon zuster en tante Catho Margaretha van der Meer echtgenote van J. v. d. Lely oud 69 jaar 2 Cor. 12 9 „Zijn genade wós haar genoeg" Zeist: R. v. d. Meer-Scholten Den Haag: A. M. Reitsma-v. d. Meer L. Reitsma Amstelveen: C. J. v. d. Meer Winsum (Gr.).: J. A. v. d. Meer C. v. d. Meer-Jansen Onnen (Gr.).: Z. A. v. d. Meer neven en nichten Loop 8, Bergen (N.H.) 26 september 1977 Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze liever moeder en oma Margaretha Elizabeth Sanders geb. Bleeker weduwe van Johannes Hendrik Sanders op de leeftijd van 68 jaar. Gouda: A. Langeraar-Sanders H. J. Langeraar 's-Gravenhage: A. M. Wijnja-Sanders H. Wijnja Arnhem: M. J. Verstraten-Sanders J. Verstraten Lisse: J. H. Sanders F. Sanders-Groenewegen en kleinkinderen Den Haag, 26 september 1977. Norenburg 189 Corr. adres: Rembrandtplein 57, Lisse, tel. 02521- 10127. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oos terbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg, op vrijdag 30 september a.s. om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. O, mijn ziele! Wees verheugd! 'k Leg op Jezus Trouw mij neder! Klop en beef, mijn hart, van vreugd! Sterf ik Christus wekt mij weder, als ik op 't bazuingeschal zalig eens ontwaken zal. De Heere nam tot Zich Zijn kind, mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en grootvader Johannes Ravestein op de leeftijd van 77 jaar. Leiden: G. Ravestein-Hoogendoorn Kootwijkerbroek: C. Rozemond-Ravestein H. Rozemond Job, Peter, Frans Groningen: A. Geense-Ravestein A. Geense Hanno, Rachel Leiden: H. Briêr-Ravestein H. Briër Ermelo: A. Engelen-Ravestein R. F. Engelen Jan-Willem, Robert Amsterdam: J. G. Ravestein A. F. P. Bakker Rotterdam: Francisca Ravestein Leiden. 27 september 1977 Uhlenbeckkade 1 De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 30 september a.s. in de aula van de algemene be graafplaats „Rhijnhof", aanvang 11.30 uur, waar na de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. (Liever geen bezoek, geen bloemen.) In Christus ontslapen mijn geliefde man, onze vader en opa Adrianus Kraaijeveld op de leeftijd van 76 jaar. Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden; voorts ligt voor mij gereed de krans der rechtvaardigheid. 2 Tim. 4: 7, 8a Ommen: G. Kraaijeveld-Groen Hoogeveen: J. Kraaijeveld P. A. Kraaijeveld-van der Beek Heerhugowaard: J. Kraaijeveld J. G. Kraaijeveld-Wouters Vroomshoop: M. Veurink-Kraaijeveld G. J. Veurink Ommen: G. Kraaijeveld H. Kraaijeveld-Seinen Lemelerveld: A. Kraaijeveld G. J. Kraaijeveld-Rietman Dalfsen: M. H. Driesprong-Kraaijeveld A. Driesprong en kleinkinderen Ommen, 26 september 1977 Sand bergstraat 19 De overledene is opgebaard in het Mortuarium, Haven West 1 te Ommen, waar gelegenheid is tot condoleren vrijdag 30 september a.s. van 19.30- 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den D.V. op zaterdag 1 oktober a.s. om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Bouwstraat te Ommen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Laarmanshoek" te Ommen om plm. 11.50 uur. Zij die de dienst wensen bij te wonen worden verzocht om 10.45 uur in de kerk aanwezig te zijn. Ook voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Thuis liever geen bezoek geen bloemen Jezus Christus is gestorven, is verrezen, ook voor mij. In dit geloof ging van ons heen mijn lieve zuster en onze lieve tante Grietje Oord (vroeger onderwijzeres in Den Haag) op de leeftijd van 88 jaar. Zeist, J. J. Oord Edmonton, E. M. Tilroe-ReijmerinK D. A. Tilroe Apeldoorn, M. F. Ringeling-Reijmerink H. J. Ringeling Amsterdam, J. J. Herlé-Reijmerink H. Herlé Amsterdam, 26 september 1977 „Hospice Wallon", Veluwelaan 19 Correspondentie-adres: Waltersingel 60, Apel doorn. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 30 september a.s. te 10.15 uur in „Hospice Wallon", waarna de teraardebestelling zal plaatshebben tegen 11.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk 273, Amsterdam. In Jezus ontslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Gerrit Jan Hendrikus Radstaak echtgenoot van W. Krajenbrink, eerder weduwnaar van C. A. Heusinkveld, op de leeftijd van 81 jaar. ,,'d Eenvoudigen wil God steeds ga deslaan; 'k was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder. Keer, mijne ziel, tot uwe ruste weder: Gij zijt verlost, God heeft u welge daan!" (Ps 116:4 O.B.) Aalten: W. Radstaak-Krajenbrink Bameveld: J. Radstaak H. Radstaak-van Lochem Alkmaar: B. Martens-Radstaak H. Martens en kleinkinderen Aalten, 27 september 1977 Willemstraat 2. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 1 okto ber a.s. op de begraafplaats „Berkenhove" te Aalten. Vooraf wordt om 10.30 uur een rouwdienst gehou den in het Uitvaartcentrum, Romienendiek 2A. Degenen die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden hierbij beleefd uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren vanaf 10.00 uur in het Uitvaartcentrum. Geen bloemen. Wèl, gij goede en getrouwe dienstknecht, over weinig zijt gij getrouw geweest, over veel zal ik u zetten: ga in in de vreugde van uws heeren. Math. 25: 21 (oude vert.) In Jezus ontslapen onze innig geliefde broer en lieve oom Dr K. Dronkert 28-05-'07 23-9-77 echtgenoot van M. Dronkert-Littooy Rotterdam: W. P. Dronkert-Dronkert Den Haag: D. Dronkert A. Dronkert-Bekenkamp Den Haag: A. C. Dronkert M. Dronkert-van der Blom Ermelo: A J Dronkert M. Dronkert-Bergsma Ermelo T Dronkert M. Dronkert-Kamphorst neven en nichten. Kakkineus. Komi or in tiiiloiion winder venli- Nerveuneus. Verliest .speciaal up het tuilct Dramneus. Snuift vnnk on nadrukkelijk lutur achter dni hij nieis méér Is dan oen ander, de kontrole over trillende neusvleugel*. bij het passoren van een toilet. Hopmansneus. Is gewend aan spoor zoeken in open bossen, schuwt echter kleine toiletten met denncgeur. Drentelneus. Neemt voortdurend pools hoogte op 't tollet en besluit dan toch nog maar even te wachten. Vindt u het niet vreemd dat er nog maar zo weinig toiletten zijn voorzien van een venti lator? Terwijl dat toch een veel betere oplossing is dan on gezonde spuitbusgeurtjes. Neem de volautoma tische toiletventilator van Itho. Die zuigt geurtjes onverbiddelijk af en schakelt automatisch uit. Er is ook een niet-automatische uitvoeringJnformeer eens bij uw winkelier. Wedden dat 't een Itho wordt? Want Itho is specialist op het gebied van frisse lucht. Een fijne neus verdient't beste. llho B.V, - Postbus 21 - Schiedam 'l el. (ülll) "JUOH-IU Wusemafzuigkuppen toilet-, wasemkunaal-, muur- en raamventilatoren plus een uitgebreid programma bedrijfsventiluloren. ALGEMENE KENNISGEVING Psalm 103 8 God heeft op Zijn tijd. thuis gehaald onze enig ste lieveling EDDY VENEMA op de krachtvolle leeftijd van 21 jaar. Dat hij nu mag zingen voor Gods troon is onze enige troost. Drachten: H. Venema S. Venema-Huizinga Dordrecht. 24 september 1977. Corr.-adres: H. Venema, Waranda 18, Drachten. De rouwdienst wordt ge houden op vrijdag 30 september om 13-30 uur de gereformeerde kerk Menorah, Dwars- dijk 350 te Drachten, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats (Slingehof). Gelegenheid tot condole ren van 13.00 uur tot 13.30 uur voorafgaande aan de rouwdienst. Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden hierbij uitge nodigd. Op de dag des Heeren is in Jezus ontslapen onze innig geliefde man. va der. groot- en overgroot vader Pieter Hunse op de leeftijd van ruim 80 jaar. Zijn leven was Christus, het streven zijn gewin. „Westeres"-Beilen 25 sept. 1977. G. Hunse-Gils kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. De begrafenis zal plaats vinden op vrijdag 30 sept. a.s. om 14.00 uur op de Noorderbegraaf plaats. Aanvang rouwdienst 13.15 u in de Geref. kerk WitteValkestraat te Bei- len. Gelegenheid om te condoleren na de begra fenis in het jeugdgebouw v.d. Geref. Kerk. Condo leance adres: Eursing 34 Beilen. Daar het ons onmogelijk is allen die ons hun medeleven hebben betoond na het overlijden van onze lieve man en vader Jacob van den Bogert persoonlijk te schrijven, willen wij langs deze weg allen oprecht dank zeggen. K. van den Bogert-den Boer Lenie en Cees-Jan Henk en Carla Ria en Peet Jaap Tineke Berkel en Rodenrijs, september 1977 Rodenrijseweg 36a. Winkelen begint op de advertentie pagina's van Verpleegtehuis Margriet Nijmegen In verband met het a.s. vertrek van de huidige functionaris vragen wij per 1 december a.s. een in het bezit van het diploma Norel, Prinsenhage of Middeloo. Gezien de aard van ons verpleeghuis is een protestants christelijke levensovertui ging gewenst. Sollicitaties te richten tot de directie van het verpleeghuis, Dr. Cl. Noorduynstraat 5, Nijmegen. INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt Advertentiepagina's zijn pagina's vol nieuws, ••••••••••••••••••••••••e in de

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8