FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 27 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Getrouwd M. Kamper Pzn Wedn van P Silvis en J. van der Fange Wed var K Dirkmaat Hoofddorp 24 sept. 1977 Hoofdweg 293. Mr. D. J. van Doorninck Mr. Ineke van Santbrink Delft, 24 september 1977 Oosteinde 214. I.p.v. kaarten Want God uw vader weet. wat Gij van node hebt. eergij Hem öidL Zaterdag 1 oktober zijn onze ouders F. Broersma en S. Broersma-Pera 25 jaar getrouwd Een ieder die dit feest met ons mee wil vieren is van harte welkom in „Rehoboth" te Gerkesklooster-Stroo- bos. "s Middags receptie van 4-6 uur en 's avonds bruiloft na 8 uur. Cathrien Wieke Douwe Piet Johannes Stroobos. september 1977 Hoendiep N.Z. 3 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING VOOR EEUWIG THUIS Op 23 september is na een moedig gedragen lijden heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader Johannes Broekstra op de leeftijd van bijna 68 jaar H Broekstra-Visch R Broekstra M Broekstra-Winter Zeist. 26 september 1977 Couwenhoven 81-05 Ingevolge de wens van de overledene heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Bereid om heen te gaan, nam God tot Zich onze jongste broer Johannes Broekstra echtgenoot van R. Visch in de ouderdom van 67 jaar. Oegstgeest A E Belgraver-Broekstra Aalst N Br: A. E. Broekstra-van de Berg Sassenheim G M Broekstra J Broekstra van Zonneveld Meriden Conn U.S.A.: M. E Broekstra A. Broekstra-Jungerius Oegstgeest. 23 sept. Nassaul 15. ..De Heer is mijn Herder" Heden nam de Heere zacht en kalm uit ons midden, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve zorgzame moeder en oma Roberta Karens weduwe van Frank Breugem in de ouderdom van 01 jaar Pijnacker S H van den Berg-Breugem L A van den Berg Leo en Wilma Bep en Leen Peter Zoeterrneer L Breugem C Breugem M Breugem-Mostert Rony. Nettie, Frank M. Verhoeff-Breugem J Verhoeff Cora. Jaco H Breugem M. Breugem-Olieman J J Breugem W A Breugem-v. Schaik Marjan. Erna Berkel A S Olieman-Breugem C Olieman Caroline en achterkleinkinderen Zoeterrneer. 25 september 1977 Oranjelaan 4 Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer van t Huys de Morgenster aan de Nassaulaan te Zoeterrneer Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 17.00- 19 30 uur in de benedenzaal van de Morgenster- kerk en na de bijzetting. Donderdag 29 september wordt D V om 11.00 uur een rouwdienst gehouden in de Morgensterkerk. waarna om 12 00 uur de bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Binnenweg te Zoeterrneer Geen bloemen Na een ernstige ziekte nam de Here uit ons mid den weg ons trouw lid mw. J. van Gijzen-de Knegt op de leeftijd van 57 jaar Bestuur en leden van de Chr Geref. Vrouwen Ver. tot opbouw van Zuidland Zuidland, 24 september 1977 Heden overleed onze lieve zorgzame moeder en grootmoeder Antje Veenstra-Buitkamp sedert 9 februari 1976 weduwe van Gurbe Veen- stra. Op de leeftijd van bijna 84 jaar „De Heer mijn Herder Psalm 23 Amsterdam: G. J. Schipper-Veenstra J. Schipper Hoogezand: Tj. Veenstra J Veenstra-Gaykema Carst Wouter Mare Peter Beekbergen: B. Veenstra G. Veenstra-Waldner Monique USA.: E. Veenstra A. Veenstra-Kort Paul en Jodie Alberta Margaret Nancy Beekbergen: J. Veenstra M. Veens tra-H of set Erik Roland Hilde Christien Haren (Gr.): J. G. Neutel-Veenstra G. Neutel An je-Mar griet Enca Karin Beekbergen, 24 september 1977 Hulleweg 37. Gelegenheid tot condoleantiebezoek dinsdag a.s. van 19.00-20 00 uur in het rouweentrum van de „Monuta Stichting" Derk Kamphuisweg 6 Ughe- len (Apeldoorn) en na de begrafenis, in het Dorps huis te Beekbergen. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 28 september om 13.30 uur in de Ned. Herv Kerk te Beekbergen. Deze dienst zal worden geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. A. J. Jorissen. De teraardebestelling zal daarna plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Beekbergen. Gezang 403 3 A Wanneer ik. zondaar, sterven moet en heengaan uit dit leven, vertrouw ik Hem, Hij maakt het goed, ik kan het overgeven." Heden nam God tot Zich Zijn kind, mijn lieve man Pieter Jacobus Hooftman op de leeftijd van 77 jaar. A. Hooftman-Fransen Epe, 25 september 1977 Spoorlaan 63 De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum, Stationsstraat 29 te Epe. waar gelegenheid tot condoleren is woensdag a.s. van 20.30-21.15 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt D.V. gehou den donderdag 29 september om 14.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats „Norelbos" te Epe. waarna de begrafenis aldaar zal plaats hebben. Eerst hedenmorgen bereikte ons het droeve be richt dat onze vriend en oud-medewerker, de heer Gijs Kording Meer dan 20 jaar was hij voor de Haagse regio een actieve man en goede kameraad. De nabestaanden wensen wij graag sterkte toe. Directie en Personeel Trouw/Kwartet b.v. Amsterdam, 26 september 1977 Na 5 jaar verpleegd te zijn geweest in het ver pleegtehuis „Hogewey" te Weesp, heeft de Here van ons weggenomen. 2V* maand na vader, onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en over grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Evert je Brouwer weduwe van W Hoogendoorn Dzn, in de leeftijd van 90 jaar. Moeder getuigde van haar Heere en Heiland door tot het laatst van haar leven Gods lof te zingen. Psalm 89: 1 Oude ber. Doetinchem: M Vnesen-Hoogendoom L. H Vriesen Kockengen: H. Hoogendoorn-Hoogendoorn A. Hoogendoorn Doetinchem: W. Hoogendoorn L. Hoogendoorn-Hendnkse Baarn: B. Hoogendoorn-Hoogendoorn J. Hoogendoorn Kockengen: D. Hoogendoorn D. Hoogendoorn-Versteegh Kockengen C Hoogendoorn J. Hoogendoorn-Versteegh Kockengen: L. van der Panne-Hoogendoorn C. van der Panne Wilnis: E. Tijsseting-Hoogendoom G. Tijsseling Kockengen: H Boer-Hoogendoorn P Boer klein- en achterkleinkinderen Kockengen. 24 september 1977 Portengen 81 Gelegenheid tot condoleren Portengen 81 Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 29 september a.s. om 13.30 uur in de Gerefor meerde Kerk te Kockengen. waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden om plm. 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aldaar. „Ik weet aan une ik mij vertrouwe". Zacht en kalm ging van ons heen na een moedig gedragen lijden mijn innig geliefde man en onze zeer zorgzame vader Johan Arnold Jansen van Doorn op de leeftijd van 41 jaar. E. Jansen van Doorn-de Jong Corné Bertine Arnold Marco Bennekom, 25 september 1977 Algemeer 28 A Liever geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal D.V. donderdag 29 september om 10.00 uur worden gehouden in de Gerefor meerde Kerk aan de Brinkstraat te Bennekom. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Bennekom om 11.00 uur Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst van 9.30-10.00 uur in de consistoriekamer achter de kerk „Dat ik met lichaam en ziel zowel in leven als in sterren niet mijzelf toebehoor, maar het eigendom ben pan mijn getrouwe Heiland Jezus Christus" Zondag 1 van de Catechismus Na een langdurig lijden nam God tot Zich onze lieve jongste zoon, broer, zwager en oom Johan Arnold Jansen van Doorn echtgenoot van Elly de Jong. op de leeftijd van 41 jaar. Arnhem: M. Jansen van Doorn- Van Binsbergen Reden: M. J. Enserink-Jansen van Doorn M. W. Enserink Randwijk: J. M. van Manen-Jansen van Doorn J. G. van Manen Hamilton, Can.: J. Jansen van Doorn C. H. Jansen van Doorn-Slootweg Calgary, Can.: H. M. de Gruyter- Jansen van Doorn J. de Gruyter Doesburg: M. C. Zintel-Jansen van Doom E. H. Zin tel Winnipeg. Can.: J. T. Eisses Moorefield, Can.; S. N. Jansen van Doorn A. M. Jansen van Doorn-Griffioen Mississaugee, Can.: C. Jansen van Doom J. Jansen van Doom-Lise en kinderen Bennekom, 25 september 1977 Zalig die in Christus sterven Gezang 267 Bedroefd geven wij kennis dat uit ons midden is weggenomen onze lieve schoonzoon en zwager Johan Arnold Jansen van Doorn echtgenoot van Elly de Jong, op de leeftijd van 41 jaar. K. de Jong Tzn. B. de Jong-Kroon C. den Braver A. den Braver-De Jong T. de Jong L. de Jong-Boer B. de Jong K. de Jong H. de Jong-Domburg Koudekerk a/d Rijn. 25 september 1977. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Psalm 234 Moeilijk is het onze gevoelens weer te geven, nu wij moeten meedelen, dat onze evangelisatie-ou derling J. A. Jansen van Doorn na een slopende ziekte op 41-jarige leeftijd uit het leven is weggenomen. Wij bidden zijn vrouw en kinderen Gods nabij heid toe. Gereformeerde Kerk Bennekom, Kerkeraad, Middenwijk, H. R. Juch, praeses A. Niessen, scriba. Bennekom, 25 september 1977. „De Heere zal het voor mij voleindigen" (Psalm 138) In haar Heere en Heiland Is ontslapen mijn lieve zeer zorgzame vrouw en onze moeder, oma, zuster en schoonzuster Aafje Douw- Gille op de leeftijd van 86 jaar. A. M. Douw Utrecht: D. Douw Oegstgeest: A Douw W. Douw-Stoeckart Apeldoorn: N. A. van Deursen-Douw F. van Deursen Jan, Ad, Aafke en Maartje. Schiedam. 25 september 1977 Hargplein 100 De overledene ligt opgebaard in huize „De Harg Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdag 28 sep tember a s. van 19.30-20.00 uur. Donderdag 29 september a.s. wordt er om 11 00 uur in huize ..De Harg" een rouwdienst gehouden, welke geleid wordt door de weleerwaarde heer ds L. W G. Blokhuis, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats. Laan van Spienn^hoek te Schiedam om 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren ook na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Vertrek vanaf huize de Harg om 11.45 uur. Geen bloemen. Met verslagenheid geeft het Bestuur van de Alge mene Vereniging van Distillateurs en Likeursto kers kennis van het overlijden van haar voorzitter de heer James Coebergh. De heer Coebergh heeft vanaf de oprichting het voorzitterschap van onze vereniging met grote deskundigheid en toewijding en met al zijn grote gaven van hart en verstand bekleed. Zijn heengaan is voor allen, die op enige wijze betrokken zijn bij de gedistilleerdindustrie en gedistilleerdhandel, een groot verlies. Voor alles wat hij in de afgelopen jaren heeft gedaan blijven wij hem dankbaar. Zijn persoonlijkheid zullen wij nimmer vergeten. Het bestuur van de Algemene Vereni ging van Distillateurs en Likeursto kers. Rotterdam, 24 september 1977. Tot ons groot leedwezen ontvingen wij de mede deling dat de ondervoorzitter van het Produkt- schap voor Gedistilleerde Dranken, de heer J. P. Coebergh op 24 september 1977 op 71-jarige leeftijd is over leden. Vanaf de oprichting van het Produktschap voor Gedistilleerde Dranken in 1956 was hij onafgebro ken bestuurslid, lid van het dagelijks bestuur en plaatsvervangend voorzitter. De Nederlandse Gedistilleerdindustrie en -handel zijn hem veel dank verschuldigd voor hetgeen hij gedurende de verstreken 20 jaar door zijn daad kracht en kennis van zaken tot stand heeft ge bracht in het belang van werkgevers en werkne mers in de bedrijfstak. Ook op internationaal terrein werden zijn grote verdiensten erkend door de verlening van het ere-voorzitterschap van de Union Européenne des Alcools, eaux-de-vie et Spiritueux te Brussel. Hij zal in onze herinnering voortleven als een grote persoonlijkheid en wij zullen hem niet ver geten. Bestuur Produktschap Voor Gedistilleerde Dranken Schiedam. 24 september 1977 Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van de heer J. P. Coebergh die als voorzitter en bestuurslid tientallen jaren belangrijk werk voor onze organisaties in het belang van de Gedistilleerd-industrie en -handel heeft verricht. Met inzet van zijn gehele persoon heeft hij veel tot stand gebracht. Centraal Gedistilleerdbureau Stichting Nationaal Gedistilleerdmuseum Stichting Propagandafonds Gedistilleerde Dranken Drawij Stichting Centrale Vereniging voor de Handel in Gedistil leerde en andere Alcoholhoudende Dranken C.V.G. Schiedam, 24 september 1977 Bedroefd maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons allen mocht zijn delen wij u mede dat de Here onverwacht tot zich nam mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en grootvader en onze lieve oom Piet Pieter Koole echtgenoot van Anna van der Kooij eerder weduwnaar van Geertruida Hanemaaijer op de leeftijd van 73 jaar. Zijn lievelingslied was: ,,'k Heb geloofd, en daarom zing ik' A. Koole-van der Kooij fam. Koole fam. Keijzer De Lier, 26 september 1977 Kyckerweg 35 De overledene ligt opgebaard in het bejaarden centrum „Het Anker" W. J. Baron van Ghentplein te De Lier. Gelegenheid tot condoleren in „Het Anker" woensdag 28 september a.s. van 19-21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 29 september a.s. om 14.00 uur in de Johannes kerk, Johan Vermeerplein 27 te De Lier, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te De Lier. Tevens gelegenheid tot condoleren na de plechtig heid in gebouw ,,'t Centrum" Hoofdstraat 100 te De Lier. In zijn Heer en Heiland is ontslapen onze geliefde zwager en oom Pieter Koole echtgenoot van Anna van der Kooij, op de leeftijd van 73 jaar, gewoond hebbende te De Lier. Zusters en zwagers, neven en nichten, familie van der Kooij Den Haag, Laan van Meerdervoort 1133 familie Zegwaard Maasland, Kwakelweg 14. Op Zijn tijd heeft de Heere tot Zich genomen onze vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, broer, zwager, en oom Teunis van Herwijnen weduwnaar van Arigje Jacoba van der Velden in de ouderdom van 80 jaar. Uit aller naam: J. van Herwijnen Rotterdam, 23 september 1977. Bejaardencentrum „De Koningshof. Immanuel Kantstraat 90 Correspondentie-adres C. van Herwijnen, Piran- dellostraat 28. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in bejaardencen trum „De Koningshof" Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar dins dag a s van 19 00 tot 19 30 uur De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 28 september a.s. In de zaal van de Nebokerk, Smeetslandsedijk 280 Aanvang van de dienst om 10.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Zuiderbegraaf plaats. Slinge 50, om plm. 11.15 uur. Vertrek vanaf de Nebokerk om 11.00 uur. Verblijdt u in de Here te allen tijde! Wederom zal ik zeggen: Verblijdt u God nam tot Zich Zijn kind, mijn zeer beminde man, onze lieve trouwe vader en fijne grootvader Karei Drookert Knecht van zijn Grote Baas M. Dronkert-Littooy Leeuwarden A. J. G Dronkert C. Dronkert-Van den Bosch Tineke Mies Carla Hennie I Mheer: G. K D Dronkert G P. M Dronkert-Bindels Karei Markies Jaap Borculo L. M. Th. Dronkert Borculo. 23 september 1977 „Weerkom'n", Kmgmalaantje 11 Onze trouwe Hemelse Vader willen wij met u danken in een eredienst op woensdag 28 septem ber a.s. in de Gereformeerde Kerk te Geesteren (GM). aanvang 13.30 uur. Na afloop gelegenheid tot condoleren in het kerk gebouw. Thuis geen bezoek geen bloemen geen toespraken De Heer heeft'in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze fijne oom Karei Dronkert echtgenoot van M. Littooy Leiden: Aad en Dien Dronkert Den Haag: Kees Dronkert Thea Dronkert Amsterdam: Ben en Janny Dronkert Den Haag: Rob, Dick, Guus en Harry Dronkert 23 september 1977. Tot onze grote verslagenheid vernamen wij dat op 23 september j.(. is overleden onze oud-voorzitter de heer Dr. K. Dronkert Vele jaren heeft hij als bestuurder meegewerkt aan de opleiding van onderwijzers en onderwijze ressen voor ons christelijk onderwijs. Gods trooste zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren. Namens bestuur en personeel van de Chr Pedagogische Academie te Oegstgeest Jac. Vreeken, voorzitter L. Spijker, Directeur. De Kerkeraad der Gereformeerde Kerk van Lei den heeft met grote ontroering kennis genomen van het overlijden van zijn emeritus-predikant dr. K. Dronkert Met grote dankbaarheid gedenken Kerkeraad en gemeente zijn jarenlange trouwe arbeid in dienst van de Koning der Kerk. Moge onze Hemelse Vader mevrouw Dronkert en haar kinderen in Zijn troostvolle zegen blijven gedenken. Namens de K.A.Z.: ds. P. Sijtsma, h.t. praeses A. M. de Koning. Ie scriba. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 28 september in de Gerefor meerde Kerk te Geesteren, aanvang 13.30 uur. Hij, die op Gods bescherming wacht, wordt door den hoogsten Koning be veiligd in den duist >en nacht, beschaduwd in Gods woning. Psalm 91 vers 1 (berijmd) Na een moedig geduldig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen, onze lieve zorgzame moe der, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante Anthonia Maria Moerman weduwe van Dirk Mostert in de ouderdom van 77 jaar. A. C. Mostert M. Mostert-Meijndert H. van Ardenne-Mostert N. van Ardenne N. Metselaar-Mostert B. Metselaar J. Baten burg-Mostert P. C. Batenburg klein- en achterkleinkinderen Bergschenhoek, 25 september 1977 Beukenhorst 2 Korr.-adres: N. van Ardenne Bergweg noord 87, Bergschenhoek Geen bezoek aan het woonhuis Geen bloemen. Moeder is opgebaard in de grote zaal van de Ned. Herv Kerk te Bergschenhoek Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag avond van 7-8 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds. J. G. van Ieperen, zal gehouden worden don derdag 29 september in de kerk om 1.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Berg schenhoek om circa 2.30 uur. Met verslagenheid nam de kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Woubrugge kennis van het voor haar plotseling overlijden van haar oud- predikant Dr. Karei Dronkert Hij mocht onze gemeente dienen van maart 1937 tot juli 1945. God geve kracht en troost aan de familie Namens de kerkeraad: F. Meulbroek, praeses H. van de Kamp, scriba 26 september 1977 MEER PAM.BERICHTEN OP PS6/RH1 t»n Jon vo< Ider rder niel t fi n a: odre Irbhl schc nser eei

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8