UUkt gfgJNeeeBtfgg! Dikke stapels dikke pullovers bij Mode! FAMILIEBERICHTEN Opleidingen |jjj Bedrijfstrainingen n 1 H KUNST-, ANTIEK- EN INBOEDELVEILING DINSDAG 20 SEPTEMBER A I I I Acryl. Maten s. m. I. xl. Wol en 40% Acryl Maten s. Maten s. m. I. en xl. imfi ttmri 5 j-pjOCl6$ MS-mode overal in Nederland DINSDAG 13 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTE' hunnen van maandag tot en me! vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Wij /ijn blij u te kunnen berichten dat Robert Ton aan ons is toevertrouwd geboren 1-7-1977 Semarang (Ind.) Jur en Berty Thomas-Korvinus Jeannette en Wilrik Paepestraat 19. Westervoort 25 jaar lang hebben onze ouders Ben en Bets Veldhuijzen-Voorberg hef en leed met elkaar gedeeld. Om dit met familieleden, vrienden en kennissen te vieren, houden wij OPEN HUIS op ZATERDAG 24 SEPTEMBER a s. van 10.00 tot 22 00 uur in de KONIN- GINNELAAN 38 Ook U wordt bij deze van harte uitgenodigd. mede namens onze ouders Ria. Johan en Ella. Anja en John Voorburg, september 1977 Komnginnelaan 38, telefoon 070-86.12.22 In plaats van kaarten. Met dankbaarheid aan God gedenken wij het 45-jarig huwelijksfeest van onze Ouders en Grootouders A. Baars en A. Baars-Klooster Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 16 september na 15 uur. Hun kinderen en kleinkinderen. Rotterdam 13 september 1977 Essenburgstraat 29 Op 9 september j 1 is ingegaan in de vreugde van Zijn Heer onze geliefde zwager Thomas Delleman Openb. 19 9 A Apeldoorn: E. Donner-Honig Amsterdam: E. M. Honig-Engelkes Chur (Zwit A. Homg-Gasche Kampen: A. G. Honig B. E. Honig-Lammers De kerkeraad van Rotterdam-Kralingen nam met droefheid kenms van het overlijden van zijn oud president ds. Th. Delleman Hij diende als trouwe dienaar van zijn Heer onze gemeente van 1938 tot 1947. Wij gedenken in het bijzonder zijn zegenrijk werk in de oorlogsjaren 1940-1945. waarin hij voor veel van onze gezinnen uitkomst in nood heeft ge bracht. Zijn vrouw en kinderen bidden wij Gods hulp en troost toe. Namens de kerkeraad. ds. P. Melse, praeses H. Figge, scriba Veilig in Jezus' armen Na een geduldig gedragen lijden nam de Heer tot Zich mijn innig geliefde, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Johanna Zondervan-de Bruin op de leeftijd van 75 jaar. Nieuw-Loosdrecht G. Zondervan Drachten: G. Zondervan C. Zondervan-van Leeuwen Joanne. Marijke. Gert Amstelveen: J Zondervan T. Zondervan-Plug Jacqueline. Joke. Toos Nieuw-Loosd recht, 11 september 1977. Vermeerlaan 30. De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum Huize ..Den Hull". Utrechtseweg 11 te Hilversum. Bezoek aldaar van 10.30-12:00 uur en van 18.30-19.30 uur Liever geen bezoek en telefoon. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 15 september om 14 00 uur op de algemene begraaf plaats „Zuiderhof" aan de Kolhornseweg te Hil versum Geheel onverwacht nam de Heere tot Zich mijn lieve man. onze vader en opa Jan Zijlstra op de leeftijd van 68 jaar. D. Zijlstra-Brauns Sjoerdtje Nel en Han Jan en Wil Elly en Didier en kleinkinderen 's Gravenhage, 12 september 1977. Stjzenlaan 72. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 15 september om 12.30 uur in de aula van het crematorium „Ockenburgh", Oc- kenburghstraat te 's Gravenhage/Loosduinen, waarna de crematie zal plaatsvinden. Geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Giessenburg nam met droefheid kennis van het overlijden van Ds. Th. Delleman die onze kerk diende van 1926-1930. Met dankbaarheid gedenken we het werk dat Ds. Delleman in deze periode in dienst van zijn Heer verrichtte. God trooste zijn vrouw en kinderen. H. de Goede, praeses C. IJzerman, scriba Giessenburg. 9 september 1977. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Leiden heeft met ontroering kennis genomen van het overlijden van zijn oud-predikant ds. G. F. Hajer Met grote dankbaarheid gedenkt de gemeente de arbeid die hij gedurende 87» jaar in haar midden mocht verrichten. Moge mevrouw Hajer en haar kinderen de zegen rijke troost van onze hemelse Vader ontvangen. Namens de Kerkeraad Algemene Zaken: ds. P. Sijtsma, h.t. praeses A. M. de Koning, le scriba De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Beilen heeft met droefheid kennis genomen van het sterven van zijn oud-predikant Ds. G. F. Hajer Dankbaar gedenken wij hetgeen hij in zijn ambts periode van 23 dec. 1956-1 sept. 1963 voor onze gemeente heeft mogen verrichten. Trooste de Here hen die achterblijven. Voor de kerkeraad: A. Hekman, praeses J. Kuperus, scriba Beilen. 10 sept 1977. Komt tot Mij. allen die vermoeid en belast zijt. en Ik zal u rust geven. Matth. 11:28 Dankbaar voor alles wat hij voor ons betekent heeft, delen wij u vol droefheid mede, dat plotse ling uit ons midden is weggenomen mijn lieve man. onze onvergetelijke vader en opa Jan Groen oud 79 jaar. Den Haag: T. F. Groen-Lammers Eibergen: L. Groen M. M. Groen-Smeijer Ardy en Hein Tonja en Gert Joost Monster: G. M. Duijf-Groen D. A. Duijf Taco en Silvia Steven en Ada Inge Marije Heemskerk: H. W. Groen P. M. Groen-Waljaard Ronald Marcel Nieuwegein: P. A. Groen M. W. M. H. Groen-Boessen Miranda Jan-Pieter Marco Zoetermeer: J. C. M. C. van Heerde-Groen E. van Heerde Caroline Renate 's Gravenhage. 12 september 1977 Uddelstraat 104. Gelegenheid tot rouwbezoek op donderdag 15 september van 19.00-20.00 uur in de rouwkamer Frederik Hendriklaan 7. 's Gravenhage. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 16 september om 14.30 uur in de aula „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's Gravenha ge/Loosduinen. waarna de begrafenis zal plaats vinden. De Here. Die hij in zijn lange leven van harte diende, nam tot Zich onze geliefde vader, groot- en overgrootvader B«riurdus Johannes de Weert in de gezegende ouderdom van 96 jaar. In de laatste moeilijke maanden was het zijn stil vertrouwen ..De Here zal het voor mij voleinden". Deventer T Zeiilemaker-de Weert Nunspeet: B Velema-de Weert J H. Velema Bathmen T Schutten de Weert B. J. Schutten Arnhem J. M. de Weert-van Houtum Almelo C de Weert G de Weert-Wullink klein- en achterkleinkinderen Deventer, ló september '77 Correspondentieadres Looleestraat 8 Almelo De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 15 september as. om 13 00 uur in de Chr. Ger. Kerk. Gol.straat te Deventer, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene begraaf plaats aan di- Raalterweg te Deventer Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenu in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Je moest op aard veel zoeken veel onrust teas je deel Maar God stond aan je zijde En dat vergoedde veel. Nu is het al aanschouwen Veel vroeger dan je dacht En 't hopen al een weten: 't Is God, die op je wacht Heden overleed na een ernstig auto-ongeluk nabij Seedorf (W. Duitsland) onze lieve zoon en broer Jacob Lambertus van Elsas in de leeftijd van 20 jaar. E. V. van Elsas T. van Elsas-Wienke Joop Joop Roel Frank 11 september 1977 Kortenhoef Egidius Blocklaan 47. De begrafenis van Bert zal D.V. plaatsvinden op donderdag 14 september a s. om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Beresteinseweg te 's Gravenland, terwijl om 10.30 uur een dienst van Woord en Gebed te leiden door de Weleer waarde heer Drs. J. Ridderbos wordt gehouden in de Gereformeerde Kerk, Zuidereinde 382 te 's Gravenland. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de rouwdienst in de kerk om 10.15 uur tot 10.30 uur of. na afloop van de begrafenis in de Wijkzaal van de Gereformeerde Kerk. Heden overleed tot ons groot verdriet mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma, zus en schoonzus Tine Duker-Moene weduwe van Wim Popma oud 57 jaar. Zij wist zich geborgen, bij haar Heer, Eindhoven: W. Duker Aagtekerke: K. P. Duker P. P. C. Duker-de Kuyper Ivette Haarlem: R. J. Duker Zeist: A. Duker Heiloo: W. Moene A. J. Moene-Caspers Apeldoorn: E. Huisman-Moene F. Huisman Rotterdam: M. S. van Wijk-Moene Beek: A. Moene Nw. Zeeland: J. N. Moene K. Moene-Davis Zwitserland: F. L. T. Moene H. R. Moene-Heideveld Eindhoven, 12 sept. 1977 Dr. Kuyperslaan 114 De crematie zal plaats vinden donderdag 15 sep tember om 12.30 uur in aula I van het cremato- ruim „Daelwijck", Floridadreef te Utrecht, waar na afloop gelegenheid is tot condoleren. De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Catharina ziekenhuis, Michelangelolaan 2 te Eindhoven. Gelegenheid tot bezoek van 16.00 tot 18.00 uur. Liever geen bezoek en bloemen aan huis. ,.Kn zie. Ik maak alle dingen nieuw" Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve kleinzoon en neef Jaap Aalbers op de leeftijd van 13 jaar Bennekom J. Aalbers A Aalbers-Paling Hans Aalbers Zetten A. Verweij L. H. Verweij-Ariesen Kees Verweij Oosterbeek: Lydi en Ton Hendnksen Verweij Wim. Lydia en Arianne Berkil on Roderijs Nannie en Ben Alink-Aalbers Mirjam Zondag II september 1977 Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden in de leeftijd van 64 jaar van de financi- eel-economisch directeur van de AVRO, de heer J. C. Bongenaar Officier in de Orde van Oranje Nassau Tot zijn laatste arbeidsdag gaf hij zijn kracht en toewijding aan vereniging en bedrijf van de AVRO. Wij gedenken hem in verslagenheid over zijn heengaan maar ook in dankbaarheid voor het volbrachte werk. Medewerkers, directie en bestuur van de AVRO Heden heeft God tot Zich genomen Zijn moege streden kind. onze innig geliefde man en zorgza me vader Dirk van Meeuwen in de ouderdom van 59 jaar. Gezang 110 Ned. Herv. bundel G. van Meeuwen-Visser Gera en Hieico Dirk Jan Yvonne Stiens (Fr 11 september 1977 Uniaweg 1. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 14 september a.s. 's middags 13.30 uur in de „Hege Stins" te Stiens, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de rouwdienst. Geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze oudste broer resp. zwager in zijn woonplaats Stiens (Fr.) Dirk van Meeuwen Amersfoort: R. van Meeuwen A. M. W. van Meeuwen-Jenezon 's Hertogenbosch: C. van Meeuwen S. J. van Meeuwen-de Vries Heden nam de Heere in Zijn Heerlijkheid op mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Harmanna Veeneman-Pinkster op de leeftijd van bijna 81 jaar. Apeldoorn: G. Veeneman A. Docter-Veeneman J. Docter B. A. Meijer-Veeneman H. K. Meijer G. Veeneman B. Veeneman-Tuller Haarlem: A. B. Hofman-Veeneman L. Hofman Hummelo: H. Veeneman A. J. Veeneman-de Vries Apeldoorn: U. Veeneman A. J. Veeneman-Hissink Dordrecht: G. Teunissen-Veeneman J. Teunissen Canada: H. Veeneman I. Veeneman-Postema Loenen: F. J. Veeneman H. B. Veeneman-Hagen klein- en achterkleinkinderen Apeldoorn, 11 september 1977 le Wormenseweg 234 Geen bloemen Moeder is opgebaard in het rouwcentrum van de „Monuta Stichting", Derk Kamphuisweg 6 te Ug- chelen (Apeldoorn) waar gelegenheid is voor con- doleantiebezoek woensdag a.s. van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Heidehof" op donderdag 15 sep tember om 13.00 uur. Management opleiding voor non-profit organisaties De cursus Management voor non-profit organisa ties is bedoeld voor hel hoger- en middenkader en maaki duidelijk, waarom het geven van leiding aan dienstverlenende en non-profit organisaties zoals ziekenhuizen, scholengemeenschappen, ver enigingen. charitatieve instellingen, verpleegte huizen. kruisorganisaties, religieuze instellingen, sekretariatcn van instellingen en organisaties in de overheidssfeer een professionele aangelegenheid is geworden. Aan de hand van cases worden de diverse pro bleemstellingen en technieken, die liggen op het gebied van communicatie, management en orga nisatie aan de praktijk getoetst. Duur van de cursus: I jaar. Uitvoerige documentatie ligt bij ons klaar. Bel voor inlichtingen (070) 26 4081 of /end deze bon naar het ISW. Antwoordnummer 40. Den Haag. Postze gel hoeft niet. Naam Adres: Plaats Instituut voor Sociale Wetenschappen, U Wassenaarscweg 39-41. Den Ha3g. Tel (070)26 40 81. "Nu laat gij, Here, uw dienstknecht gaan vrede, naar uw woord: want mijn oget hebben uw heil gezien." Lucas 2: 29 en De Here heeft tot Zich genomen Zijn dien. knecht, onze liefhebbende trouwe man, vader i grootvader Laurens Kleisen emeritus-predikant der Christelijke Gereformec de Kerken in Nederland op de leeftijd van 80 jaaj W. A. Kleisen-Ester Rotterdam: A. D. Kleisen I. Kleisen-Mantel Rijswijk: J. Kleisen N. L. Kleisen-van Zijderveld Oranjestad (Aruba): M. L. Kleisen C. C. L. Kleisen-Beets IJsselmuiden: H. J. W. van Vugt-Kleisen J. E. van Vugt Vleuten: J. Kleisen C. Kleisen-Eikelenboom Eist (Gld.): W. Kleisen B. H. Kleisen-den Ouden s Gravenhage: G. Kleisen en kleinkinderen. Utrecht. 12 september 1977 Livingstonelaan 1156 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B. Schoolstraat 12 te Utrecht, condoleancebezoek donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrij dag 16 september om 12.15 uur op de begraaf plaats „Daelwijck". Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Vooraf zal er een dienst worden gehouden in de Chr. Geref. Kerk te Maarssen. Diepertdaalsedijk 7, welke aanvangt om 11.00 uur. Naaflgop is er in de condoleanceruimte van de begraafplaats gelegenheid de familie te condo leren. en vele volgende dagen ten overstaan van de Notarissen Mr. A G. Lubbers en Compagnons van vele belangrijke nalatenschappen e.a. particulier bezit Juwelen, gouden sieraden en zilverwerk Belangrijke collectie schilderijen aquarellen, tekeningen en grafiek ANTIEKE EN MODERNE MEUBELEN kabinetten, porseleinkast. Meuble Boulle e.a. commodes, eikehouten dekenkisten tafels, stoelen en fauteuils worteln. staand horloge .Jan Henkels, Amsterdam" met scheepjesbeweging e.a. klokken en pendules. Perzische e.a. kleden Salonvleugel „Ferd. Jirousek". piano's e.a. muziekinstrumenten Ethnografica Chinees e.a. porselein, koperwerk, kristal, kunstvoorwerpen, cloisonné, waarbij Jugendstil en Art Deco effecten, oud bankpapier en spoorkaartjes (800 nrs.) boeken en postzegels KIJKDAGEN: VRIJDAG 16. ZATERDAG 17 EN ZONDAG 18 SEPTEMBER 10 -16 UUR Geïllustreerde catalogus 5,- ver ijk. rlan 'je, Nedi loort die |ijk rei verl le m de arde dit dit )naa erke late ■ef. aff were aula 'Lee voo stu van ijk ijks erm; en uit 'je. ie n 'ef fer aan mse is o sme de 'mst n re eraa len ten, it JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. tel. 023-320481 Haarlem (bi| de Ridderstraat) van inse eisb lach egrc maal latei besi In het najaar komt MS altijd met mooie truien en pullovers. Heb ik nooit anders meegemaakt _j En altijd tegen ontzettend lage prijzen. Heb ik óók H wm -mm p nog nooit anders mee- Met grote uJ gemaakt! co'- Als streepdessin en unie. m Shetland. Met v- en ronde q In o.a. ecru. grijs, camel. hals. In marine, ecru. rood. Y 3 donkerbruin en zwart. 100% Q donkerbruin en grijs. 60% col Speels gerstekorrel q breisel. In zwart, camel. Q ecru en rood 100% Acryl. Met ruime col. zijsplitten en ceintuur Lang model met lurexstreep In ecru. zwart, donkerbruin <J) 100% Acryl. Maten s. m. I en xL - 1ZOI groi le o\ de Vaa co; imel en v eel v grot en" aai Itdc gde aad aai veel rerze tciël Ul ring bek een leid i is e. list r hos ing rde te ardt hos «ini te h

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8