venwicht RVVH- arendrecht Malaise bij Spijkenisse Noordwijk draait rollen om Wit geeft winst uit handen SHO krijgt te veel De Zwervers Opnieuw nederlaag tegen RCL Vitesse na 4-1 nederlaag weer met beide benen op de grond Geen goals bij Kozakken Boys Quick Boys: 0-0 s,-.y 1 Nieuw Lekkerland in laatste minuut naar verlies ndag 5 september 1977 REGIOSPORT Trouw/Kwartet RH 13 vf tffi1 oor Andrles Trouwborst Katwijk 3- ïïvv IIDDERKERK Goed gemikt van die 2500 voetbalaanhan- ïïFi :rs, de NCRV-televisie en KNVB-bestuurder Fokke Remmers j j-nsW n RWH-Barendrecht van het sportmenu te plukken. Het werd hetgeen betekent dat de debutant in de eerste klas, die als in technische aanwinst mag worden bestempeld, rechtop bleef, egen een Hercules dat zich. naar het laat aanzien, in de breedte anig heeft versterkt. Hoewel het nog te vroeg is om nu al met ai?,™ 5 )rdelen te komen aandragen, overheerste de mening dat beide 51 i-o joegen danig zullen meedelen in de rente die naar hoger sferen loet stuwen. Het werd tussen de streekrivalen vooral in de erste omloop een boeiende botsing die, zo bleek in het tweede irdamiedeelte, aan de conditie vrat. e wederzijdse acteurs gingen er rc Maiu an ujt dat de kortste weg naar het '0 32-W? JUtwerk van de „vijanden" over Meifssan&et al te veel schijven moest lopen, ond 21. i ovendien raakten de volgelingen an trainer Daan den Bleyker pon- £:Tgtb-i en van hun nervositeit kwijt toen eronica 4- inie Leeuwenburg al in de vijfde m6*?» ïinuut met het fortuin kwam aan- ragen. Dat ging als volgt: Henk van -Sri [empen vuurde, maar de uitschie- cca nfr ende vuist Van CeeS Van Vliet- die it-lsv 6 oor coach Ad van Dongen verkozen 'vhr 1-5. irerd voor Cees de Baat, voorkwam lechts zeer kort een doortocht. De tal kwam bij Bram van Tol, die Leeuwenburg vrij zag staan. Welnu, s iet werd een bekeken zaak. Rinie naakte het ronde ding simpel dood in scoorde bikkelhard (0-1). Al wat 4^r Hofan Barendrecht kwam verkeerde in -D« jagêitie wolken. ^w)2, ï01" Barendregt wenste het niet te i-i. ksi pikken en bracht de „Ridders" bijna angszij dank zij een heerlijke kop- Holla ZH 5-0. 0-1. bal met een gestrekt lichaam. Buiten de richting van keeper Fred Elen- Ibaas, die zeer sterke momenten met rillende zwakke afwisselde, kwam het leer tegen het linkerhout en de aanhang uit het veilingdorp haalde verlicht adem. Bas Hokke liet zien dat hij onverschrokken kan grossie ren in technische foefjes, waarbij de spelers van RWH, met alleen zeer kleine cijfers op de broek (foei wat een slechte klantenbinding) meer malen de verkeerde kant uitdraai den. Dat duurde niet lang onder de uitstekende leiding van arbiter Van Ginneke. In het tempovolle duel nam de thuisclub het initiatief over, waarbij rechtervleugelverdediger Wlm Kooiman gedurig opstoomde naar de voorste linies. door Leo Hoogerwerf naar keeper Elenbaas die wel gezien Geassisteerd door Wim Kooiman maakt RWH-doelman Cees van had dat Ton van der Padt zeer attent Vliet deze actie van Barendrecht-spits Cees van der Meer onscha- stond te wachten. Met een simpel delijk. hakballetje kwam de 1-1 remise op het witgeschilderde scorebord (1-1). Dat heft in handen nemen had na twintig minuten tot gevolg dat Ge- In de periode die daarop volgde was het moeilijk een sterkere aan te wij zen. RWH kreeg wat meer kansen tegen een Barendrecht-defensie die niet al te stevig in de voetbalschoe nen stond. Jan Bruys, Bram van Tol, de besnorde Cees van der Meer kre gen evenveel kansen om Baren drecht naar nieuw voordeel te tillen als Cees den Hartog, Cor Barendregt en een zwoegende Martijn van Faas- en aan RWH-zijde. f Toch kreeg de thuisclub meer moge lijkheden doordat de achternacht van Barendrecht te kort wegwerkte Klasser kreeg er koude rillingen van. broeierig weer een stuk minder werd. Geraffineerd toonde Barendrecht Toch hield, de wedstrijd veel span- zich in het slimme verweer. Zo kwam Bram van Tol heel dicht bij een nieuw rendement, terwijl Cees van der Meer verdiend de handen ^)p elkaar kreeg. De bal kwam uit de diepte, links voor het doel. Het attri buut waar alles om was begonnen SPIJKENISSE Hoewel het seizoen nog in een pril stadium verkeert, heeft de malaise zich nu al meester gemaakt van Spijkenisse. Na de smadelijke 5-0 nederlaag van vorige week tegen Vitesse Delft, volgde in de tweede competitieronde te gen rcl opnieuw een groot verlies, al bleef het scorebord nu steken op „slechts" 0-3. Een lichte'verbetering zou cynisch opgemerkt kunnen worden, maar zelfs na zaterdag is er nog geen aanwijzing dat spoedig herstel verwacht mag worden. Trainer Jan van Baaren wilde tegen RCL ln elk geval een herhaling van de ouverture voorkomen. Dat bleek al in de beginfase, toen Spijkenisse met twee spitsen (Jansen en Van Baaren) startte. Een behoudend con cept, hoewel Van Baaren een andere mening was toegedaan: „Het is van RCL bekend dat Leo Holl zich nog wel eens wil laten terugvallen op het nende effecten met dragelijk voet- bal. Met de thuisclub in kansrijker midd^eld. TaiiSm'wÏÏde" ik positie met onder meer een knal van woon u>eenwicht eeven." Van der Padt. Er ontstonden nog W00n tógenWlcni geven De angst om niet opnieuw af te gaan h o n 5 zal ongetwijfeld ook een rol gespeeld de andere kant. De Barendrecht-de- hebben in de door Van Baaren geko- leek onbereikbaar. Cees kwam met ."JJ °eter dan de eers,f zen taktiek. Ondanks de numerieke rard van der Korput terecht redenen en dat bracht de tegenstanders in had om beschaamd naar het groen te onverwacht kansrijke posities. De kijken. Hij speelde nonchalant terug aanhang van de kersverse eerste- een geweldige snoekduik en beroer de met wilde haren het leer. Nie mand had zo'n actie verwacht en de spelers juichten al. Laat nou dat ronde ding toch nog via de binnen kant van de rechterpaal het doel uit rollen. Het verwonderde niemand dat het tempo in de tweede helft bij ook al helft, hield de puntenverdeling vast. RWH-Barendrecht 1-1 (l-l) 5. Rinus Leeuwen burg 0-1, 20. Ton van der Padt 1-1 Scheidsrech ter Van Glnnelce Toeschouwers 2500 RWH: Van Vliet. Koolman. Van der 8poel. Nugteren, De Sterke. Van der Padt. Maasdam. Steketee; Den Hartog. Barendregt. Van Faassen Barendrecht: Elenbaas; Benthem. Van der Heu vel. Van der Poel, Van der Korput; Hokke. Van Kempen, Leeuwenburg; Van der Tol. Van der Meer. Bruys. echt Idrecht I treefkéU AsperaV 1-5. Abbtf 2-0. Spel Boys-B SVLV-Ui SW "70 Ia Herovtna CVm een onzer verslaggevers ««urn nóordwijk op de tweede f^petitiedag van liet seizoen *977/1978 waren de rollen zowel hs3 voor Noordwijk als voor Vites se Delft volkomen omgedraaid. Immers Noordwijk was begon nen met een demonstratie van kansen missen in Oud-Beijer- land en Vitesse had in Delft Spijkenisse van de mat ge veegd. Wie daaruit de conclusie mocht hebben durven trekken dat Vitesse inderdaad tegen Noordwijk lichtelijk als favo riet van start ging, kwam heie aal bedrogen uit. Noordwijk won namelijk volkomen ver diend met 4-1 van Vitesse en wanneer die score een nog cor- afspiegeling had gege- S3ven van de scoringsmogelijk- heden, zou deze in nog grotere mate in het nadeel van de Delf- [tenaren zijn uitgevallen. Hoe het zij. Vitesse staat weer met beide benen op de grond. Met name tin de eerste speelhelft konden de |1100 toeschouwers zien hoe het elftse spel volkomen door Noord wijk werd ontregeld. Nu was dat ook weer niet zo erg moeilijk, want gelet lop tempo en beweging viel er aan [roodwitte kant van beide onderdelen Tveinig goeds te bespeuren. Niette min scheelde het natuurlijk een flin ke slok op de bekende borrel dat Noordwijk zich al na acht minuten jeen voorsprong kon verschaffen. Op pat moment werd een schot van pohn van Dijk slechts ten dele door Tieter Greidanus geblokkeerd waar- ha Ruud Bröring er snel bij was om pe zaak af te ronden (1-0). Het gevolg was dat Noordwijk in een periode belandde waarin het prak tisch alles kon. Vitesse werd over speeld en moest proberen de schade zoveel mogelijk te beperken. Daarin slaagde de ploeg wonderwel, al moest men vier minuten na de ope ningstreffer nogmaals een Noord- wij kse goal toestaan. Een vlotte combinatie tussen Albert Spaander man en Frans van der Veen resul teerde in een pass op Rob Suttorp uit wiens voorzet de bal voorlangs het Delftse doel dreigde te gaan, maar een toegesnelde Ruud Bröring boekte op fraaie wijze zijn tweede succes (2-0). Noordwijk bleef verreweg de gevaar lijkste ploeg, maar Vitesse veerde toch langzamerhand op en kreeg op slag van rust een redelijke kans op verkleining van de achterstand. Pe ter van der Meer bereikte in het centrum Ed Blok, maar de springeri ge bal was voor hem te onhandelbaar voor uitzicht op een treffer. Met Koos Verschoor voor Ben van Peppen, hij als rechtsback en Chi Chung als rechtsbuiten, liet Vitesse na de doelwisseling zien dat het echt nog wel wilde proberen iets aan die achterstand te doen. Het tempo werd opgevoerd en al bleef het plaat sen slecht verzorgd, er ging toch meer dreiging van de Delftse acties uit. Het was in dit stadion voor Chi Chung en zijn mannen bijzonder on fortuinlijk dat invaller-keeper Hans Van een onzer verslaggevers WERKENDAM Bij Kozak ken Boys-Quick Boys (0-0) vie len geen schoonheidsprijzen te verdienen. Het spel in deze matte confrontatie was vooral van Werkendamse zijde te hard, waardoor de technische kwaliteiten niet tot hun recht kwamen Toch kregen de ploegen talrijke kansen om de score aan te snijden. 3'i Quick Boys moest het vooral ,n 6i Ruud Brsnng 1-0 2-0 en 3-o, si Han. van Jaap Hoek komen, wiens kop- weattaeii 4-0. 70. Ed Blok 4-1. seheidareehter ballen veel problemen opleverden Thuya. Toeschouwer: 1100. TAmoirirn,, noordwijk: Van Buyten; Wettgeest, van der v00r de defensie van Kozakken Veen, C Spaanderman. Van Resteren. Alders, Boys. Teun van der Plas kreeg de A Spaanderman. Van Dijk; Suttorp, Bröring. 'beste kans, maar hij treuzelde te vitesse delft: schot; cw Chung, Van Oos- lanB Jn de oog-in-oog-confrontatie trom, Oreidanus. Van der Lee; Hoebeke. Blok, met doelman Arie Ottevanger. KO- Van den Akker. Van Peppen. (Verschoor). Zou- zakken Boys liet Zich qua kansen tendijk, Van der Meer. minderheid kon RCL zich toch vrij gemakkelijk een overwicht op het middenveld verschaffen, waar Jan van Duyn zou uitgroeien tot een spelbepalende figuur. De suprematie van RCL bleef in dat eerste bedrijf niet alleen tot dat middenrif be perkt, want op alle fronten was de Huguenin-formatie beter. RCL kon vrijuit en rustig bouwen aan de aan vallen. die steeds gevaarlijker uit mondden voor het doel van Wim Veenman. Nadat Jan van Duyn en Bennie Heemskerk al enkele speldeprikjes hadden uitgedeeld, was het na een half uur wel raak. Met een handige voetbeweging bediende Heemskerk de vrijstaande Leo Holl, die ongehin derd raak kon schieten: 0-1. Dat die score tot de hervatting gehandhaafd bleef, wekte alleen maar verbazing. Spijkenisse had het op grond van zijn futloze en initiatiefloze spel ver diend op grotere achterstand te wor den gezet. Dat gebeurde aanvankelijk ook in de tweede helft niet, omdat Jan van Baaren met een donderspeech Spij kenisse tijdig tot inkeer leek te bren gen. Leek. want weliswaar kwam Spijkenisse. vooral door de extra of fensieve kracht in de persoon van Bert Bak. strijdvaardiger binnen de lijnen, maar de overtuiging ontbrak. RCL kwam wel enkele malen in de verdrukking, maar dat was meer een gevolg van te nonchalant optreden van doelman Bram Brandt dan de klasse van de Spijkenisser frontlinie. De Van Baaren-formatle mocht meer initiatieven ontwikkelen, maar vond geen middelen om die met suc ces te bekronen. Het behoudender RCL had wel succes, in de counter De van de vierdeklasser UDO af komstige Wilbert Witteman had al eerder blijk gegeven een aardige snelheid te kunnen ontwikkelen, maar RCL buitte dat pas laat uit Tot tweemaal toe werd hij gelan ceerd door Jan van Duyn en even zo vaak klopte hij de verbouwereerde Spijkenisser defensie op snelheid. RCL had de zaak al eerder beslist kunnen hebben, maar kort na de hervatting had arbiter Wlssink een treffer van Heemskerk afgekeurd wegens te hoog trappen. RCL-trainer John Huguenin was het daarmee na afloop niet eens. maar stelde ook: „In de eerste helft had den we het karwei af moeten maken Wanneer we dan 2-0 maken, is het een formaliteit." SNJKEKISSE-RCL 9-*0-l>. 31. Leo Holl 0-1.84 en 89 Wilbert Witteman 0-2 en 0-3. Scheldsrech ter Wlssink Toeschouwers 1000 SPIJKENISSE Veenman, D van der Meer. Hokke. C van der Meer, Jardez; Koopman (De Doelden. Ooedendorp. Nuyen iBaki. Van Baa ren. Jansen, Buvens RCL B, Brundt, A. Braat, Hancveld. D Brandt, H. Braat; Van Haver. Jan van Duyn. Heems kerk. T Ederveen (Van der BiJH. Holl, W W teman Schot zich na ruim een kwartier bij een hoekschop yan John van Dijk door een koppende Ruud Bröring (zijn derde doelpunt in deze wed strijd!) liet verrassen (3-0), terwijl hij twee minuten later bij het afstands schot van de in alle vrijheid opruk kende Hans Westgeest op het ver keerde been stond en daardoor mis greep (4-0). noordwijk-v1tesse "delft 4-1 (2-8). 8.. 12 Dit schot van Ruud Bröring, die tegen ViteSse Delft driemaal scoorde levert weliswaar geen doelpunt op, maar doelman Hans Schot en Dick van Oostrom verkeren wel in de problemen. SPAKENBURG - De Zwervers kwam tegen IJsselmeervogels te laat tot de ontdekking dat de angst voor de amateurkampioen onge grond was. Al na acht minu ten opende Hannle Burgman de sco re. toen hij niet ingrijpen van doel man Ben van Dijk afstrafte. In deel twee maakte De Zwervers een herboren indruk, waarop IJssel meervogels aanvankelijk het ant woord schuldig moest blijven. De gelijkmaker leek een kwestie van tijd, maar Wim van der Graaff, Charley Bosveld en Theo de Weerdt slaagden niet de mogelijkheden te verzilveren. In de slotfase lukte de thuisclub dat wel. Eerst mocht Jaan de Graaf met een kopbal van een afwachtende Van Dijk de stand op 2-0 brengen. In de laatste minuut bepaalde Henk de Graaf de eind stand op 3-0 uit een strafschop. 'DE ZWERVERS: Van Dijk; Van Prooycn. Hél den. De Weerdt. Rlkaart; Voa. Van der Heuvel (Tolhoek). Barendregt; Schaap, Bosveld. Van der Oraaff ook niet onbetuigd. Die kwamen voornamelijk in de slotfase, toen invaller Bas Klop (voor Krijn Vonk) de frontlinie meer stootkracht gaf. Maar ook Piet Verschoor. Filip de Haan en Gerrie Klop misten zuiver heid in hun doelpogingen. KOZAKKEN BOYS-QUICK BOYS 0-0. Scheids rechter Van Rijk. Toeschouwers: 1000. KOZAKKEN BOYS: Ottevanger; Koman. Van der Stelt, Van Bruggen. Verschoor. G Klop. Leeggangers, De Haan; Van Vuuren. Vonk (B. Klop). Damen QUICK BOYS: Schaap; Zwaan. Den Hollander. Haasnoot. M. Heertkhuisen, Kuyt, Van Rooyen. Sls-Thu-Pan; T. van der Plas. Hoek. Zand bergen Ook deze actie van Ron van Baaren (14 kan de defensie van RCL niet verontrusten. Ab Braat (links) en Jan van Duyn constateren dat. PEN laat te de dingen iCH >S Doc- 1977. I-258A door Martin van Geldere ROTTERDAM De aanwezigheid van ex-Zwart Wit'28 trainer Jan Nieuwstraten bij de confrontatie Zwart-Wit '28-Zwaluwen mocht niet baten. Piet van Miert, die dit seizoen de scepter bij de Vaanformatie zwaait, slaagde er, met een in vergelijking met het vorig seizoen kwalitatief rijker team, niet in wat Jan Nieuwstra ten wel lukte. Moesten de Vlaardingers ln de editie 1976/1917 tot tweemaal toe een nederlaag slikken, nu wist de mat acterende Frans de Kruis equipe 180 seconden vóór het laatste signaal van de voortreffelijke regisseur Labrujére vla Benno van Hofwegen alsnog een remise (2-2) te bewerkstelligen. door de „slapende" linksback Martin van Keulen die tegen combattant Hugo Sluimer een moeilijke middag had. Er waren meer spelers met moeilijkheden. Zo speelde met name Leen Rademaker een uitermate zwakke partij. Niet anders was het met de normaliter prominent optre- door Lies Mast NIEUW-LEKKERLAND Wat was SHO-trainer Jan de Gier dolgelukkig, toen zijn pupillen in de laatste minuut via een treffer van Hans Bres alsnog de volle winst meenamen uit Nieuw Lekkerland. Hij holde tientallen meters het veld in om zijn spelers te complimenteren maar arbiter Aad Keyzer moest hem toch nog enkele seconden terugwijzen. Terecht kon Jan de Oler blij zijn met belde punten, want SHO kreeg hierdoor iets meer dan het qua spel toekwam Gezien het totale spelbeeld had de uitslag 0-0 dienen te zijn, want ook de groen-wltten brachten er aanvallend kreeg hij, veel te laat, een berisping bitter weinig van terecht. Trainer Jan Ravenschot trok nogal eens een zuur gezicht wanneer de v»n de excellerende Labrujére. zoveelste combinatie in de kiem werd gesmoord door slecht plaatsen en soms door te weinig Inzet Vier minuten na het Intermezzo was Toch was die inzet er in de beglnperl- de Vaanelub al op gelijke voet geko- ode zeker wel. want de strak en goed men Hennle Kuiten lichtte de uit- leidende arbiter Keyzer moeit het blinkende Arnold Lobman beentje spel heel wat keren onderbreken binnen de benichte lijnen. De enige voor kleine overtredingen, waaruit dende Zwaluwen-aanvalsleider Leenjuiste beslissing volgde: strafschop, bleek dat men elkaar geen meter Pijpers. Hij kwam in het stuk niet Cees Wander had geen moeite tegen- grond gunde De Oud-Beijerlanders voor. Het laatste kwartier van de A*"*D**-* matige vertoning verhuisde hij zelfs naar de liberopositie en dat terwijl zijn gerenommeerde en tevens ge vreesde schot zo broodnodig in de voorwaartse linie gewenst was. jaaf moge- Dat Frans de Kruis, de 56-jarige su pervisor van de bewoners van de Zwaluwenlaan, met zijn „50%-opzet" succes had, was eigenlijk een onbe grijpelijke zaak. Het was niet de ei gen verdienste die tot de punten- deling leidde. Zwart Wit '28, dat een 0-1 achterstand bij de rust terecht in een 2-1 voorsprong omboog, weiger de het karwei af te maken. Het maakte de kapitale blunder na de 2-1 in eigen schulpt te kruipen. Zo vond bijvoorbeeld Leen Rademaker het nodig van de middenlijn de bal rich ting eigen doelman Wlm Schouten te expediëren. Het verhoogde de toen al niet briljante amusementswaarde zeker niet. Zwart-Wit '28 kreeg dan ook „loon" voor het laffe werk. Ben no van Hofwegen, hij opereerde dit keer weer op zijn oude voorstopper- spositie, bestrafte na goede samen werking met Rein Homan de nalatig heid van de elite van praeses Hennie Troost. (2-2). In het eerste speldeel had Hugo Slui mer de openingstreffer op zijn naam geschreven. Hij werd in zijn daden drang overigens prima geassisteerd over Aad Boers (1-1). Met nog twintig minuten te gaan was Lobman op nieuw ongrijpbaar. Nu voltooide Jack van de Berg de gave voorberei ding. Zwart-Wit '28 vond het welle tjes. Dat het nog 2-2 werd was een logisch gwolg van het inslapen van het voor 1500 mensen optredende ZwartrWit '28. Zwart-Wlt'28'er Hans van Deelen was een volgende speler die in nega tieve zin in de picture verscheen. Niet dat hij slecht speelde, maar wel veel te hard. Zo vond hij het nodig Leen Pijpers in de maag te schoppen en liep hij als en stier in op Zwalu wen-sluitpost Aad Boers. Dat arbiter Labrujére het spel al lang had dood geblazen vergat hij gemakshalve. Na wederom onelegant optreden, nu te gen de ingevallen Jan Molenaar ZWART WIT-28-ZWALUWEN 2-2 (0-1) 19 Hugo Sluimer 0-1 49 cets Wander 1-1 'strafachopl Tl. Jack van de Berg 2-1 87 Benno van Hofwegen 2- J^darecfrur Labnyèrt Toeichouwer» ZWART-WIT 2Sc Schouten: Braun, A Wander. C Wander. Van Keulen Van de Berg. Viergever. Van Deelen Camijn. Lobman. Rademakcr ZWALUWEN: Boers Seekles. Kuiten. Van Hof wegen, Verhagen. Kelzerwaard (Molenaar). Pij pers. Homan. Buitelaar Sluimer. Kegel <Kor- naat). begonnen met sterk spel op het mid denveld en vooral knap werk van Piet Brussaard. waardoor de defen sie van de groen-witten het heel moeilijk kreeg. Maar met een man als keeper Kees den Begten in het doel was er voor de gastheren voorlo pig geen vuiltje aan de lucht. Aan de andere kant beheersten zo wel aanvoerder Jaap Schipper als Arte Hltzert het strafschopgebied van SHO, hoewel ook Jan Baren dregt als prima doelverdediger af en toe zijn kunnen toonde. Hij bofte, toen in de zesde minuut een kogel van Arie van der Ham rakelings over de lat ging. Na een kwartier kopte Pim van der Sijde een vrije trap van Hans Bres goed door naar de vrij staande Wim Kooiman, die hard in schoot, maar de bal via de lat over het doel zag verdwijnen. Het zag er allemaal veelbelovend uit voor de 1300 toeschouwers, maar naarmate de tijd verstreek werd het spel steeds minder aantrekkelijk. Zo moest de scheidsrechter Hugo Boel vla aan voerder Jan Slob tot de orde roepen, want de Nieuwlekkerlander maakte het af en toe te bont door fors spel. Toch bleef de strijd sportlef en moe ten de overtredingen afgeschoven worden op de nervositeit Ook die van na de rust. want de tweede helft was nauwelijks beter. Er werd „klungelig" gespeeld en fout op fout gestapeld. Vooral door Nleuw-Lekkerland, dat na een half uur bijna gescoord had door aan voerder Jan 81ob; de bal scheerde de lat. 8HO nam het spel daarna in handen, oefende zware druk uit op het doei van Kees den Besten en er hing als het ware een doelpunt in de lucht. Knap samenspel tussen Hans Bres en Hans Sliedrecht leidde tot een hard schot van Cees Visser, maar de bal ging net naast de staander. Een solo van Hans Sliedrecht stelde Pim van der Sijde in staat om ln te koppen, maar ook nu zocht hij het doel iets te hoog Totdat dan in de laatste minuut Kees Visser fraai soleerde, aanvoer der Jan Slob op het verkeerde been zette en toen de bal op maat naar de op links vrij lopende Hans Bres plaatste Keeper Kees den Besten kwam zijn doel uit, maar Juist op tijd legde Hans Bre* aan en met een lage schuiver bracht hij 8HO de beide punten (0-1). De vreugde bij SHO was te verkla ren. de teleurstelling na afloop bij Nleuw-Lekkerland uiteraard even eens. Secretaris Aad Blomaard keek wat sip. want hij had toch minstens op één punt gerekend NIEUW-LEKKERLAND-SHO: 8-UM). 19 Mant Br*» 8-1 Scheidsrechter: Keyier Tonchou wert 1300 NIEUW lekkerland: Den Besten; Dekker. Hiob. J de Bruin. Va Smit; K de Bruin, 1 SHO: Barendregt, Van der Hoeven. Schipp<-r. Hitzert. Van Dam. Kooim. Brusiaard. Vluer. Brea. Van der 8i)de. Slied/cthL

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 13