M Trouw hA 3I§i p3_! I' De nieuwe VW-Passat presenteert: een prachtig-verjongde lijn plus 10 functionele verbeteringen VW-Passat. Royaal en elegant MEDEWERK(ST)ERS HERBESAN 6. Koplampen 1. Dashboard 4.Geluiddemping 7.Wielen 9. Richtingaanwijzers 10. Veiligheidsgordels 2. Achterdeur 5. Vering 8. Bumpers Ga 'm direct bekijken en testen! DEM-PRIJZEN zijn dus FABRIEKSPRIJZEN Ochtendblad ZATERDAG 3 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET -- Afgezien van de in het oog lopende stijl- 2 Spoiler veranderingen, zoals de nieuwe vlakke motorkap r en kleinere platte grille, is deze nieuwe VW-Passat op 10 voornamelijk functionele punten geperfectio neerd. We zullen ze kort voor u opsommen: Bij de nieuwe VW-Passat zijn spoiler en koelluchtdoorlaat een nieuwe eenheid geworden. Afgezien von een nóg betere oerodynomieic, wordt hierdoor ook een betere koeling van het oliecarter verkregen. Behalve bij de GL-uitvoering zijn de koplampen von de nieuwe VW-Passats .breedbancr oftewel rechthoekig uitge voerd. Voor betere lichtspreiding en een moderner frontoanzien. Het dashboard von de nieuwe VW-Possot is nóg logischer ingedeeld en veiliger afgewerkt. Alle controlelompjes zijn als dioden uitgevoerd, dus minder kons op storing. Bovendien zijn nu meer functies standoord verlicht. En tenslotte is ook het stuurwiel .handzamer" geworden. De nieuwe VW-Passat bevat een groot aantal verbete ringen om het geluidsniveau in de auto te verminderen. In de carrosserie werd uitgebreid gebruik gemoakt van geluid dempende materialen. Verscheidene gewichtsverhoudingen werden zódanig herzien, dat storende trillingen voortaan niet meer kunnen optreden. De bredere 5-J velgen met passende stoolgordel radiaal- banden worden voortaan standaard op iedere nieuwe VW- Passat geleverd. Betere wegligging, robuuster aonzien. Bij de nieuwe VW-Passat lopen nu óók de frontknipper lichten .de hoek om". Ze zijn dus (evenals de achter-dignoteurs) vanaf de zijkanten te zien. Bij de nieuwe VW-Passat zijn de automatische driepunts gordels aan de stoelrails bevestigd. Hierdoor is de bediening vergemakkelijkt, zonder de goede zit nadelig te beïnvloeden. De bagageruimte van de nieuwe VW-Passat is beter toegankelijk geworden doordat de ochterdeur nu tot op de bumper opent. Bovendien heeft deze een grotere openingshoek plus een sierlijst gekregen. De vering von de nieuwe VW-Possat werd vóór wat stugger en achter wat soepeler, woardoor zowel een betere wegligging ols groter rijcomfort werd verkregen. Een nieuwe stabilisator gaat het overhellen in bochten tegen. De nieuwe bumpers zijn nu ook om de corrosseriehoeken doorgetrokken tot oon de wielkasten. Onder de kunststof beschermlaag is een zelfherstellende ribbenstructuur aan gebracht, zodat kleine aanrijdingen zonder schade kunnen worden opgevangen. Ook roestvorming behoort hierdoor tot het verleden. VW-Pomo» va f 15552,-. Ind. B.T.W. Af Leusden. Vrijblijvend Wijzigmgen voorbehouden. DEM MEUBELFABRIEK maakt ook voor u het ideale BANKSTEL Onze kollektie omvat klassieke, moderne en massief europees eiken modellen. Wist u dat het bijzondere van ons is dat u ze»f kunt kiezen, wélke stof (enige tientallen kwaliteiten) en wélke kleur (meer dan 150 tinten) u op wéik van onze modellen wilt laten maken? Indien u bedenkt dat wij bovendien elk model op verzoek in 1 - 2 - 3 - 4 - zits maken en sommige zelfs in hoekkombinatie dan begrijpt u dat het aantal mogelijkheden voor u "eindeloos* is. En toch. korte levertijd mogelijk Kortom: wij maken het bankstel zoals u dat aan ons opdraagt Door onze jarenlange ervaring in het vervaardigen van bankstellen is de wijze van konstruktle zó perfekt. dat wij u mei gerust hart 5 jaar lang schriftelijk garantie geven op deze konstruktie. Ondanks hei leit dal kwaliteit en serv/ce bij ons op de eerste plaats staan, is de prijs voor het produkl dar wij leveren laag De levering is nl. direkt van de tabnek naar de klant. toonzalen cutemborg (fabriek) bergen ep zoom houtwee S wavsanaafslfaat 'S «•«maratraat 2S3 nieuw loosdrecht (•chief hnorr-isbr hsum» M 4S Geopend ma. t/mn tot 18u Op koopavond tot 21 u. M. te/. 03450-2602 GEMEENTE TEN BOER Burgemeester en wethou ders der gemeente Ten Boer brengen ter algemene kennis dat door G. van der Leest, Rijksweg 167 te Ten Post, vergunning is ge vraagd voor het bouwen van een woning met vee schuur op het perceel kada straal bekend gemeente Ten Boer. sectie C, nrs. 547 en 548, gelegen aan de (nieuwe) Rijksweg te Ten Post. Onder voorbehoud van een verklaring van Gedeputeer de Staten ex. art. 50 lid 8 der Woningwet en art. 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening, zal de ge vraagde bouwvergunning worden verleend. Gedurende veertien dagen na heden bestaat voor een ieder de gelegenheid hierte gen schriftetijk bezwaar in te dienen bij burgemeester en wethouders van Ten Boer. Gedurende deze termijn lig gen de op deze aanvraag betrekking hebbende stuk ken voor een teder op de gemeentesecretarie ter in zage. Ten Boer. 1977. Burgemeester en wethou ders van de gemeente Ten Boer, J.M. Zandbergen, burge- K.H. Kuperus. secretaris. JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. OAMES Kruisstraat 19. tel 023-3204S1 Haarlem (b<) de Ridderstraat) Uw spijsvertering en uw theekopje! Er bestaat verband fusten uw spHtverterina en uw theokopje. Tenminste. alt u truldtr.thee. Die bevat 17 uitgelezen kruiden, dte de nare gswoontan op onze epljs- vertering op natuurlijke wijze tegengaan. vet# verkeerde eten, de te gerlnee lichaamsbeweging, onze jachtigheid en onregelmatigheid. Herbeeen gaat en óc gevolgen en herstelt de ni_ fu-iktle ven de ingewanden. kniidenttml ue afdeling dagbladverkoop Trouw houdt zich binnen ons bedrijf bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen- en losse verkoopbestand. Hiertoe wordt veelvuldig kontakt onderhouden, zowel intern binnen ons bedrijf als extern naar abonnees en afnemers. Binnen dagbladverkoop is t.b.v. Info-losse verkoop en propaganda afdeling op korte termijn plaats voor enkele op tijdelijke basis (1 jaar). De werkzaamheden zijn van administratieve aard, omvatten het verzamelen en bewerken van gegevens t.b.v. diverse subafdelingen, het bijhouden van de dagelijkse mutaties in het losse verkoop bestand, het telefonisch te woord staan van afnemers. Gezien de aard van de te verrichten werkzaamheden denken wij aan enthousias te mensen (19 a 20 jr) die beschikken over: typevaardigheid goede kontaktuele eigenschappen vermogen om ordelijk en systematisch te kunnen werken opleiding op MAVO-nivo Salariëring volgens de CAO. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan de personeelafd. van Trouw-Kwartet BV. t a v. dhr. A. G. M. van Asseldonk, Wibautstraat 131 Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 32