PERSONEEL GEVRAAGD afjinct- accmntants 16 l£l I£l RÖNTGEN APPARATUUR vrije universiteit Trouw vrije universiteit L Het G.O.B. vraagt: een man of vrouw die als afgevaardigde namens haar aan dit landelijk overleg wil deelnemen dierverzorger WETEN SCHAPPELIJK CESO MEDEWERKER/STER koördinator projekten VERTEGENWOORDIGER W Meulenhoff Educatief medewerker afdeling verkoop m/v N.V. BORSUMIJ WEHRY technicus medewerker opzichter instrumentmaker ADMINISTRATEUR M/V DAME VOOR DE HUISHOUDING (intern) JAN OUDMAN B.V. BOEKHOUDER ZATERDAG 3 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET 24 Het G.O.B. tGezamenlijk Overleg Beroepsverenigingen in de gezondheidszorgis een overkoepelend orgaan van verenigingen waarvan de leden werkzaam Zijn in de paramedische sfeer. Hei G.O.B. stelt zich ten doel. naast en met andere organisaties op het gebied van de gezondheidszorg, in verschillende overlegorganen van de rijksoverheid en van de georganiseerde partikuliere gezondheidszorg, de belangen voor een goede beroepsuitoefening en goede arbeidsvoorwaarden van haar leden te bevorderen. Voor het landelijk overleg over arbeidsvoorwaarden in ziekeninrichtingen (het Centraal Overleg Arbeidsvoorwaarden Ziekeninrichtingenwaarin het G.O.B. participeert met twee vertegenwoordigers, is één plaats vacant. Dit overleg wordt gehouden in Utrecht. (part-time funktie) V«n hem of haar wordt verwacht: - te beschikken over goede mondelinge of schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - kennis van rechtspositieregelingen; - bereid te zijn zich in te werken in de specifieke problematiek van het werken in de gezondheidszorg; - zich in te zetten voor de belangen van de werknemers, onder gelijktijdige erkenning van het algemeen belang; - nauwe samenwerking met de vertegenwoordigers van de aangesloten beroepsverenigingen; - bereid te zijn om regelmatig gedurende de avonduren werkzaamheden te verrichten. Aangeboden wordt: - een zelfstandige en afwisselende werkkring (op part-time basis); - een honorering die, mede afhankelijk van leeftijd en ervaring, in onderling overleg wordt vastgesteld. Sollicitaties, voorzien van pasfoto, worden ingewacht bij het sekretariaat van het G.O.B., onder vermelding van „vertrouwelijk" t.a.v. de heer B.J. Geerling, Postbus 8178 te Utrecht. •I) verschillend* over hel gehele land verspreid* bureaus van de Rljtoaccountants- dienst worden gevraagd (mnlTvri) dl* zelfstandig boekenonderzoeken dienen In te stellen Lb.v. do Rijksbelastingen. Vereist: diploma Oymnasium, Atheneum, HBS of HEAO aangevuld met een van de nagenoemde diploma's: Staatspraktljkdlploma voor Bedrijfs administratie I en II Akte MO Boekhouden of Handelsweten schappen Kandidaatsexamen economie en het bewijs, dat voldaan Is aan de tentamens voortgezet boekhouden (I en lib) vereist voor de toelating tot de accountantsstudie Tentamens bedrijfseconomie II en algemene organisatie van het Nederlands Instituut van Registeraccountants Leeftijd: max. 44 jaar. Aanvangssalaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 2740.- en f 4137,- per maand. Bij voortgezette studie kan benoeming volgen tot adjunct-accountant 1e klasse (max. selaris f 4870.- per maand) en accountant (max. salaris f6191.- per maand). Verdere promotiemogelijk heden tot hoofdaccountant-titulair (max. salaris f 6752.- per maand) of hoofdaccountant (max. salaris f 7367,- per maand) zijn aanwezig. Genoemde salarissen zijn exclusief vakantie uitkering. Studiefaciliteiten van verschillende aard worden verleend. Afgestudeerde accountants kunnen in dienst treden als adjunct-accountant 1e klasse en na het afleggen van het rijksexamen belastingrecht worden benoemd tot accountant. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070)-76 67 37. Schriftelijke sollicitatie* onder vermelding ven vacaturenummer 7-2557/0156 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologisch* Dienst, Prins Maurltslaan 1 te 's-Gravenhage. amsterdam Bi| de Faculteit der Geneeskunde. Centraal Laboratorium voor Experimentele Ge neeskunde. bestaat een vacature voor een In de afdeling Proefdierverblijven zal hi| zijn aandeel leveren in de voedering, observa tie. verpleging, van een groot aantal en een grote verscheidenheid van proefdieren Voorkeur gaaf uit naar een kandidaat die m het bezit is van het diploma dierverzorger, maar ook zi| die een cursus volgen, of be reid zijn te gaan volgen, kunnen reflecte- Bef angstellenden kunnen informatie inwin nen bij het Hoofd van het Centraal Labora- tonum voor Experimentele Geneeskunde. dr.H A Brouwer.telefoon 020-5482089 Schriftelijk* sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 214-2547. kunnen worden gericht aan de Oienst Personeelsza ken De Boelelaan ttOS. Postbus 7161 te Amsterdem-Buitenvekfen Het Centrum voor de Studie van het Onderwijs in Veranderende Maatschappijen (CESO), dat zich specialiseert op de onderwijspro blematiek van de Derde Wereld, zoekt een die de leiding van de informatieverwerking, documen tatie an bibliotheek op zich kan nemen in samenwerking met een gespecialiseerde vakkracht. Voor deze functie wordt gevraagd: - universitaire opleiding interesse in moderne documentatietechnieken gebleken belangstelling, en bij voorkeur ervaring in ontwikkelingslandlen) en/of met onderwijsvraagstuk ken - goede talenkennis en belangstelling voor het produceren en verzorgen van pubtikaties In een evt. noodzakelijke verdere scholing in Documen tatietechnieken kan voorzien worden. Een functiebe schrijving is op aanvraag verkr^gbeat bij mw. Luiten (tel. 070-674201 1.117). Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de rijksregelingen. Sollicitatiebrieven te richten vóór 19 september aan de direkteur van het CESO. Badhuisweg 251, Den Heeg. HERHAALDE OPROEP De taken van Novib hebben de laatste jaren een grote vlucht genomen. De beoordeling, financiering en evaluatie van projekten in ontwikkelingslanden is uitgebreid door onder meer een verdubbeling van het medefinancieringsprogramma en steeds omvangrijker langlopende Novib- akties als Sahel, Latijns Amerika en Gast aan Tafel. Bovendien verleent het team projekten een bijdrage aan de vertaling van het werk in de derde wereld naar de ontwikkelingsedukatie in Nederland. Binnen het team bestaat nu behoefte aan een die speciaal belast wordt met: - deelname aan de staf. belast met dagelijkse uitvoering en beleidsvorming - de personele begeleiding van het team (±15 medewerkers) - het op elkaar afstemmen van aktivjteiten van de 3 sekties (Azie. Afrika, Latijns Amerika) en sekretariaat - formulering van voorstellen t.a.v. beleidsuitgangspunten voor projekten - verantwoordelijkheid voor de kwaliteits bewaking. de voorbereiding en presentatie van de projekten - assisteren van de algemeen sekretaris bij zijn vertegenwoordiging naar binnen landse en buitenlandse organisaties Voor deze funktie denken wij aan iemand die: - ruime ervaring heeft in leidinggevende en/of koordinerende funkties - konkrete ervaring heeft met projekten- werk in verschillende ontwikkelings landen - in woord en geschrift de Nederlandse en Engelse of Franse taal beheerst. Kennis van de Spaanse taal strekt tot aanbeveling. ervaring heeft in de administratieve en procedurele behandeling van projekten Sollicitatiebrieven gaarne binnen 3 weken richten aan de algemeen sekretaris van de Novib: Drs. Sj. Theunis, Novib, Amaliastraat 5-7, Den Haag. Voor nadere informatie: 070-624081, toestel 4 5. Het dagelijks bestuur benoemt op voor dracht van de algemeen sekretaris, gehoord staf- en projektmedewerkers. JONG ENERGIEK BEDRIJF in de LEKTUURBRANCHE vraagt met spoed voorde prov. Noord-Hollend een die onze vaste klanten bezoekt maar daarnaast een enorme pioniersgeest bezit. Vast salaris met auto en onkostenvergoeding. Br. o. no. 7051 Trouw A'dam. Uitgeverij van boeken en leerstofpakketten voor het basis- en voortgezet onderwijs (uitgaven voor het lager beroepsonderwijs in voorbereiding). vraagt op korte termijn een Op deze 'kleine' afdeling worden in teamverband een aantal werkzaamheden verricht die samenhangen met de distribptie van boeken en leermiddelen voor het basis- en voortgezet onderwijs Tot de taken van de medewerker van de afdeling kunnen worden gerekend. e Het verwerken van de opdrachten (orders, retouren. klachten) van de afnemers: boekhandelaren en grossiers. Het adviseren bij de jaarlijkse inkopen van deze afnemers, alsmede het telefonisch contact met deze groepen. Het verwerken van verzoeken van docenten (offertes, begrotingen etc. etc.en het telefonisch contact met docenten. De zorg voor een goede voorraadbewaking. De zorg voor een goed verloop van de distributie e De ondersteuning van de werkzaamheden van de vertegenwoordigers. De man of vrouw die wij voor ogen hebben heeft een middelbare opleiding, organisatorische kwaliteiten en is in staat, na een ruime inwerkperiode, de werkzaamheden zelfstandig uit te voeren. Geboden wofdt: Salaris en secundaire arbeids voorwaarden in overeenstemming met het belang dat wij aan deze 'zelfstandige' functie hechten. Nadere inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt door de heer A. van Witsen. Telefoon: 020-23 5707, toestel 133 Met de handgeschreven sollicitaties te richten een de Directie ven Meulenhoff Educatief b. v.. Prinsengracht 468. Amsterdam. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND Carneglelaan 1 - Den Haag 2oekt wegens uitbreiding van de zaken van haar dochterondernemingen In Oost-Afrika (Kenia - Tanzania) op het gebied van electromedische apparaten een bekwame voor installatie, onderhoud en reparatie van in hoofdzaak Vereisten: Sr gedegen electro-technlsche basisopleiding en ervaring met röntgen-apparatuur goede kennis van de Engelse taal rijbewijs Sr goede gezondheid. Geboden wordt: ■k grote mate van zelfstandigheid premle-vrij'e pensioenregeling premie AOW/AWW voor rekening Maatschappij sr zeer aantrekkelijke uitzendingsvoorwaarden waaronder jaarlijks betaald verlof naar Europa gemeubileerde behuizing A vrije beschikking Maatschappij auto. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Discretie verzekerd. Gasbedrijf Hunzingo, Wilhelmlnalaan 41 Bij het bedrijf kan wegens toenemende werkzaamheden worden geplaatst een In de reng ven: Tot zijn taak zat behoren: toezicht en begeleiding bi) de afdeling installatie. het verrichten van de daarbij behorende administratieve werkzaamheden. het vervangen van collega's bij andere afdelingen tijdens verlof en ziekte. Gevraagd wordt: het diploma gastechnisch opzichter (installatie-techniek), of een gelijkwaardige opleiding, voldoende praktische ervaring op het gebied van de gasin stallatie-techniek, kennis van de Gavo-voorschriften, enige bekendheid met de distributietechniek strekt tot aan beveling, zo mogelijk ook elektrotechnische basiskennis i.v.m. aanleg van Centrale Antenne inrichtingen. Satans: Afhankelijk van opleiding en ervaring van 1850 tot 2673 p. mnd. (niveau 1 aug. 1977). De gebruikelijke rechtspositie-regelingen zijn van toepassing. Wonen binnen het leveringsgebied overeenkomstig de nadere bepalingen van het vestigings-besluit is verplicht. Voor het verkrijgen van passende woonruimte zal medewerking worden verleend. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direkteur van het Gasbedrijf „Hunzingo", Wilhelminalaan 41. Bedum. amsterdam - Binnen het Instituut voor Aardweten schappen kan worden aangesteld een die tot taak heeft het vervaardigen, onder houden en het mede-ontwikkelen van ap paratuur t b.v. het wetenschappelijk onder wijs en onderzoek. Vereiste opleiding: M T S. fijn metaal en/ of Bemetel fijnmechanica Leeftijd ca. 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 330-2527. te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105, Postbus 7161. Amsterdam- Buitenveldert. PROTESTANTS-CHRISTELIJKE STICHTING VOOR GEZINSVERZORGING "ZOETERMEER" te Zoetermeer vraagt op korte termijn een De belangrijkste taken van deze functionaris zijn o.a.: het voeren van de gehele administratie het bezoeken van regionale en landelijke vergaderin- Sn t meedenken in het totale beleid van de Stichting eveneens is er een dienstverlenende relatie met het kerkelijk bureau van de hervormde Gemeente Wanneer u In het bezit bent ven het Praktijk Diplom» Boekhouden en eventueel studerend voor M.B.A., dan nodigen wl] u uit te solliciteren naar bovengenoemde functie. Uiteraard wordt er van u verwacht dat u zich kunt verenigen met het Protestants-Christelijke karakter van de Stichting. Wij bieden u: - een salaris volgens landelijke richtlijnen goede secundaire arbeidsvoorwaarden en zonodig alle medewerking voor het verkrijgen van woonruimte. Met de hand geschreven sollicitatie* kunt u, binnen 2 weken, richten aan de sekretaris van de Stichting: Seüanri 7, Zoetermeer. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk een In een moderne villa met alle comfort In het Gooi. Wij denken aan een zelfstandige en represen tatieve dame in de leeftijd van 35 - 45 jaar die het huishouden kan leiden. Er is meer hulp aanwezig. Een vereiste is dat u goed kunt koken, terwijl het bezit van het rijbewijs tot aanbeveling strekt. Deze levenspositie wordt gehonoreerd met een uitstekend salaris met mogelijkheid van pensioenvoorziening. Ruime huisvesting met alle comfort is beschikbaar. Heeft u interesse, schrijf dan een brief met uitgebreide inlichtingen onder nummer 7050 Trouw A'dam. Import en Groothandel in schoenen. Pop Dijkemaweg 31 c. Groningen Vraagt voor spoedige indienst-treding een: De gezochte functionaris moet In staat zijn, om na een inwerkperiode, de gehele verantwoorde lijkheid voor het administratief gebeuren te dragen. Onze gedachten gaan uit naar iemand die in het bezit is van het diploma M.B.A. of vergevorder de studie hiervoor, leeftijd \30 jaar tot 35 jaar. Een psychologische test zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto te zenden aan bovenstaand adres.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24