LEIDSTER groepsleider(ster) groepsleider groepsleid(st)er groepsleid(st)er "SR4RRENHEIVEL" directrices groepsleld(st)ers enthousiaste vormingsleidster STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING OOSTELIJK-GRONINGEN sociaal raadsman/vrouw EEN STAHIEOEWERKISDER DESKUNOKMEIOSBEYOfiDERING EN EEN STAFMEDEWEM((ST)ER STUDIE EN PROOUMMIt-INnWIKKEUÜ Vormlngsleiders/sters INLICHTINGEN Tel. 020-913456, toestel 783. ZATERDAG 3 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET 20 1 Stichting Prot Christelijk Medisch Kinderhuis „De Reggeberg" vraagt op korte termijn een voor de „Kwettergroep" jongens en meisjes in de leeftijd van 6 tot 8 jser). Verenten voor deze funktie: leettitd t 20 jaar. opleiding M.B.O.-iw of 3e jaars studerende hiervoor. pedagogische akademle kleuter- akte A en/of B positief Christelijke levensovertui ging Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijk collega Het salans is afhankelijk van oplei ding en ervaring, conform de binden de salarisregelingen van de Centrale Raad van de Kinderuitzendingen. Voor nadere informatie, afspraken en/of solli citaties kunt u zich wenden tot het Medisch Kinderhuis ..De ReggebergLuttenberger- weg 13 te Hellendoorn, tel. 05486-54030. uitgaande van de Vereniging lol I Verzorging ven kinderen "De Pudotphstichtlng" De GUnd. Barneveld. Met ingang van 1 januari 1978 vertrekt één van onze teamleden. Wij zoeken daarom een min leeftijd 25 jaar met ervaring en in het bezit van een afgeronde opleiding in de kinderbescherming Ons team bestaat uit 4 personen en onze groep telt maximaal 11 jongens in de leeftijd van 12t/m 17 jaar. Wij werken vanuit christelijke levensovertuiging. Voor nadere informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot Drs. C. Goede Dzn., directeur van het Jeugddorp ..De Glind" uitgaande van de Vereniging „De Rudolphstichting". Postbus 130, Barneveld. tel (03425) 1441 Een uniek noderlands dorp waar normale kinderen, die door omstandigheden bulten hun eigen gezins verband moeten verblijven, een verzorging en op voeding krijgen, die erop gericht is dat ze na enige lijd hun plaats in do maatschappij weer kunnen Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandikapten in hef dorp Zwammerdam is ons nieuwe fasehuis ..Ei)0 beslaande u« vier eengezinswoningen, onlangs gereedgekomen Hier wonen 5 kinderen en 19 jong volwassenen Zij bezoeken de imbeoelenschool en de sociale werkplaats m Alphen aan den Rijn alsmede het dagewivrteitencentrum op Hoogt Burch Voor dit f»s«huis zoeken wij op korte term.|n een Hij/zi| werkt in onregelmatig dienstverband, zoals slaop en weekenddiensten. Voor deze funktie vragen wi| iemand met een afgeronde Opleiding Z OPM of MBO-iw Voor nadere informatie kunt u zich wenden tof de heer A Wamaar. koordmerena hoofd lel. (01726) 19200 Uw sollicitatie kunt u richien aan de personeeidrenst. Spoorlaan 19 te Zwammerdam (post Alphen aan den Rijn). Oe Protestants Christelijke "Dokter Willem de Jongstichting", beheert een vijftal gezins vervangende tehuizen voor de huisvesting, verzorging en begeleiding van zwakzinnigen, die overdag een sociale werkplaats, school, dagverblijf of vrij bedrijf bezoeken. Voor één van deze tehuizen, huize "Sparrenheuvel", zoeken wij een man/vrouw vanaf 24 jaar met een prot. chr. levensovertuiging om als leiding en begeleiding te geven aan een aantal geestelijk gehandicapte volwassenen. Salaris volgens C.R.M.-regeling. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Belangstelling? Informaties worden graag verstrekt door het hoofd van "Sparrenheuvel", de heer G. van Ingen (tel.: 030-783104), Baarnseweg 18, Bosch en Duin, gem. Zeist, aan wie u tevens uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. een tehuis van de Dokter Willem de Jongstichting De Protestantse Stichting Haagse Kindercentra vraagt voor direkt en voor januari 1978 (min. leeftijd 25 jaar) voor enkele kindercentra in de binnen stad Leeftijd kinderen 1 tot 12.jaar. Zij. die menen hiervoor geschikt te zijn, kunnen solliciteren of informaties verkrijgen Kortenbos 159. Den Haag. Tel. 070-452940, na 18 00 uur 070- 467817 Werken en wonen op de aantrekkelijke Noord-Veluwe? Dan willen wij graag met u kennismaken. Binnen onze afdeling bejaardenverzorging bestaat een vakature voor een die, liefst met enige ervaring, o.a. op inspirerende wijze leiding kan geven aan de uitvoerende medewerksters. Gevraagde opleiding: M.B.O., Soc. Akademie, N XII, N XIX, N XX Belangstellenden met een protestants-christelijke levensovertuiging kunnen verdere inlichtingen inwinnen bij de direkteur, de heer H. van Beugen, tel. (05253) 1733. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen worden gericht aan het bestuur van de stictiting, Van Asch van Wijcklaan 57, Postbus 13 te Oldebroek. De Stichting Haagse Hervormde Kindertehuizen vraagt met spoed enkele voor een groep oudere meisjes en voor een groep oudere jongens. In onze open tehuizen, waar de kinderen naar school gaan of buitenshuis werken, wordt gewerkt in teamverband. (Vier leid(st)ers per groep van ten hoogste 12 kinderen) Vereisten: minimum leeftijd 24 jaar; ervaring in de kinderbescherming en in het bezit van het diploma M.B.O.-I.W. of een daarmee gelijk te stellen diploma; een oecumenisch christelijke gezindheid. Geboden: een afwisselende werkkring met de mogelijkheid van verde re studie aan de Sociale Academie: salaris volgens de landelijke richtlijnen van de kinderbe scherming w.o. 14% onregelmatigheidstoeslag. Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de direkteur, Scheveningseweg 78a, te 's-Gravenhage, telefoon 070-550200. Het bestuur van de stichting Protestants Christelijk vormingswerk voor werkende jongeren „HET KOMPAS", Utrechtseweg 89 te Zeist, tel. 03404-25468 vraagt zo spoedig mogelijk of uiterlijk 1 december 1977 een Wij denken aan iemand: met pos. christelijke levensovertuiging, waarbij de bijbel als God s onfeilbaar woord normerend is in de ontmoeting met de ander met pedagogische of sociale academie. N-akte liefst met twee „rechterhanden", zo mogelijk uit het bedrijfs leven met h.b.o.-opleiding met aanvoelingsvermogen in het peilen van de belangstel ling van werkende jongeren, deze weet aan te spreken, te verbreden en te verdiepen via programma die bereid is tot een stukje nazorg die zich volledig wil inzetten voor de verdere uitbouw van ons vormingsinstituut. Geboden: een prettige werkkring in 18e eeuws landhuis met enthou siaste kollega's voor een woning wordt evt medewerking verleend Inlichtingen aan de direkteur. dhr J A de Rooij, tel 03404-25468 of 10116 orivé Sollicitatiebrieven te richten aan de secretaris ir F Dukel. Nijenheim 52- 15. Zeist Kloosterlaan 7 - Winschoten, tel. 05970 5262. Wij zoeken kontakt met gegadigden voor de funktie van voor het werkgebied van de Stichting. De S.M.D.O.G. werkt in negen gemeenten in Oost Groningen. Uitgangspunten voor de funktie zijn: zelfstandig spreekuur houden, het geven van informatie en advies in brede zin, het vervullen van een koördinerende en wegwijzer-funktie naar bestaande groeperingen en instanties voor informatie, advies en hulp, het signaleren van knelpunten, het centraal staan van teamwork. De precieze funktie-inhoud zal in overleg met kollega's worden vastgesteld. Gevraagd: opi iding sociale akademie M.W. of H.B.O.-M.W. (zonder deze opleiding behoeft u niet te reflekteren), enige jaren ervaring, gedegen kennis van o.a. sociale verzekeringen, rijbewijs BE en eigen auto, indiensttreding zo spoedig mogelijk (liefst per 1/12/1977 of eerder). Geboden: rechtspositie konform de COAM-regeling. salariëring volgens de subsidie-regeling CRM, salaris tussen f 29.162,20 en 38.961,70 bruto per jaar incl. vakantietoeslag. Inlichtingen over de funktie worden verstrekt door de heer H. Vos, staffunktionaris werkbegeleiding, telefoon 05970 - 5262 (tijdens kantooruren). Uw brief binnenn een week na verschijnen van deze advertentie te richten aan: Sollicifatiekommissie Sociaal Raadsman/vrouw, Postbus 90. Winschoten De Landelijke Organisatie voor Christelijk Vormingswerk (LOVC) te Utrecht, vraagt met ingang van heden: Deze stafmedewerk(st)ers worden respektievelijk de elfde en twaalde man/ vrouw van de Landelijke Organisatie Bij de organisatie zijn een dertigtal Christelijke vormingsinstituten voor werkende jongeren aangesloten. De organisatie ondersteunt en adviseert deze instituten op tal van gebieden, o.a. op dat van de deskundigheidsbevordering en studie en programma-ontwikkeling. Zij tracht dit te doen vanuit een Christelijke visie, welke ook van de „nieuwelingen" wordt gevraagd. Tevens wordt van hen een houding verwacht die erop gericht is om gezamenlijk met anderen de werkzaamheden op te pakken,en uit te voeren, waarbij geen sprake is van solitair optreden, maar van gezamenlijk gedragen verantwoordelijkheid 'Vanuit deze gezindheid wer kend. zijn er een aantal specifieke taken, welke zijn toebedeeld aan de nieuwe stafmedewerk(st)ers DE STAFMEDEWERK(ST)ER DESKUNDIGHEIDS BEVORDERING: organiseert en koördïneert de ak- tiviteiten inzake de bijscholing van medewerkers van aangeslo ten instituten; hiertoe zal hij/zij in en met het team deskundigheidsbevorde ring (dit geldt overigens in het algemeen voor zijn/haar taken), zowel meedenken over aantal, opzet en inhoud van kursussen als betrokken zijn in de direkte uitvoering van de kursussen. zowel landelijk, regionaal als plaatselijk. (Dit vereist overigens zowel redaktionele als uitdruk kingsvaardigheid). Eén en ander houdt in: het onderkennen en signaleren van behoeften aan opleiding en bijscholing, in nauwe relatie met het werkveld, de opleidingsinsti tuten en het landelijk stafteam; het (mee-)ontwikkelen van bij- scholingsprogramma's; naast het meedenken over de inhoud van de bijscholingspro gramma's het betrokken zijn in de uitvoering van de kursussen; het voorbereiden van besluiten voor het team deskundigheidsbe vordering en het voorbereiden van voorstellen voor het beleid; het registreren van allo kursus sen, die de vormingswerkers volgen; het regelmatig publiceren over bijscholing in het blad van de organisatie; het vertegenwoordigen van en participeren in eksterne overleg situaties namens de organisatie, die betrekking hebben op oplei- dings- en bijscholingsaktiviteiten. Minimum opleidingseisen: HBO en Voortgezette Opleiding van de Sociale Akademie ot daar mee gelijk te stellen opleiding en/ of ervaring. Bij voorkeur: ervaring op beleidsvoorbereidend nivo. DE STAFMEDEWERK(ST)ER STUDIE EN PROGRAMMA ONTWIKKELING: verricht studie m.b.t de ontwik keling van het vormingswerk, zowel in de praktijk als op we tenschappelijk terrein, en van de voor het vormingswerk rele vante inzichten en ontwikkelin gen in de samenleving. Het sa menstellen van beleidsstukken t.b.v. de eigen organisatie en het schrijven van kommentaren op door derden (m.n het minis terie van Onderwijs en Weten schappen) uitgebrachte be leidsstukken vormt daarvan een wezenlijk onderdeel; gezien het bovenstaande is re daktionele en uitdrukkingsvaar digheid vereist; hij/zij adviseert en ondersteunt de aangesloten vormingsinsti tuten in overleg met de konsu- lenten bij de ontwikkeling van programma's. Tevens zal hij/zij vorm en inhoud geven aan de onderlinge uitwisseling van pro gramma's; i hij/zij organiseert t.b.v. boven staande al dan niet in samen werking met andere organisa ties landelijke en/of regionale aktiviteiten, hij/zij analyseert het vormings werk zoals dat in de aangeslo ten instituten gestalte krijgt en zoals het m.n. naar voren komt middels de jaarlijkse door de instituten in te dienen program ma-verslagen, jaarplannen etc Hij trekt hieruit generaliseerba re konklusies en doet daarui' aanbevelingen om op behoef ten, wensen, tekorten etc. in te spelen; hij/zij participeert, namens de organisatie, in de eksterne overlegsituaties welke betrek- king hebben op de inhoudelijke ontwikkeling van het onderwijs en vormingswerk voor werken de jongeren; genoemde werkzaamheden voert hij/zij uit met en in het team Studie en Programma ontwikkeling. waarvan hij/zij enerzijds stimulator zal zijn en waarin hij/zij anderzijds een klankbord zal aantreffen en de verbinding met de totale staf als team. Minimum opleidingseisen: HBO of daarmee gelijk te stellen opleiding en/of ervaring. Bij voorkeur akademisch ge schoold en/of ervaring op vor mingswerkgebied en/of enkele jaren ervaring in het beleidsma tig meedenken op dat terrein. Het salaris bedraagt voor beide funkties: 2481,- minimum, 3691,- maksimum. Aanstelling boven minimum afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie-procedure. Belangstellenden krijgen op verzoek een informatie-pakket bij de LOCV, Ravellaan 1 te Utrecht, omvattend het bijscholingsaanbod, het jaarplan en het jaarverslag van de LOVC Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de waarnemend direkteur, dhr. J. Rep. Telefoon overdag 030-941041, 's avonds: 01720-92317 (privé) Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie onder vermelding van „sollicitatie" in de linkerbovenhoek van de envelop binnen 14 dagen in te zenden aan de sollicitatie-kommissie, ta v. dhr. J. Rep, Ravellaan 1, Utrecht. Het Bestuur van het Chr. Vormings- en Opleidingscentrum „DE HOOP" vraagt zo spoedig mogelijk opleiding PA of S A of gelijkwaardige opleiding Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan het Bestuur, postbus 520. Katwijk aan Zee. Tel 01718-23115 over deze en vele andere speciale advertentiepagina's op zaterdag y advertentie-exploitatie fOU1A7

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20