Delft presenteert visie op milieu Qiis mode Herman van Vliet volbloed organist Loden of een jopper beide een topper. Waterleven in museum Commissie onderwijs verdeeld over subsidie aan centrum 16/22 1 Haalbaarheid onzeker Transvaalbuurt op urgentielij st Bouw Stevenshofjespolder komt op tweede plaats haagse aqua-, terra-en paludariumvrienden tonen hun collectie in het museum voor het onderwijs van3t/ml8septemberl9ïï Beschermd dorpsgezicht van Voorburg wordt niet uitgebreid Zeven jaar cel voor leider antiekbende Vrouw en baby gewond bij brand C 3 LIGBAD WOENSDAG 31 AUGUSTUS 1977 REGIO DEN HAAG Trouw/Kwartet De financiële mogelijkheden van Delft zijn, volgens wethouder Kroon i volksgezondheid en maatschappe lijke ontwikkeling) sterk beperkt door het grote aantal werken dat de gemeente rond 1980 zal moeten uit voeren. De milieumaatregelen die in de nieuwe nota worden voorgesteld, zijn niet opgenomen in de meerja renbegroting. zodat de haalbaarheid ervan onzeker is. Een andere beperking van een uitge- DEN HAAG Burgemeester en wethouders van Den Haag willen het noordelijk deel van het Trans- vaalkwartier aanwijzen als urgentie- gebied voor de stadsvernieuwing. Aan het eind van het jaar wil het college beginnen met de aankoop van woningen in dit gebied, dat ligt in de driehoek tussen De la Reyweg, Paul Krugerlaan en de Steijnlaan. Een overleggroep met bewoners van het Transvaalkwartier had om deze urgentieverklaring gevraagd. Deze overleggroep wilde dezelfde maatre gelen getroffen zien voor het gebied tussen Loosduinsekade. Paul Kru gerlaan en de Pretoriusstraat. Maar b en w willen wat betreft dit gebied je niet verder gaan dan een bouw- en woontechnisch onderzoek en kos tenramingen van woningverbete ring. De raadscommissie voor stads ontwikkeling zal zich op 7 septem ber buigen over de voorstellen van b. en w. Van onze correspondent LEIDEN Bijna unaniem heeft de Leidse gemeenteraad Ingestemd met de plannen voor woningbouw in de Stevenshofjespolder. Alleen me vrouw Passchier (PSP) stemde te gen. Volgens haar leveren de groot scheepse plannen voor de Merenwijk en de Stevenshofjespolder nauwe lijks een bijdrage aan de oplossing van de woningnood in Leiden, omdat vooral niet-Leidenaren zich daar zouden gaan vestigen. De teneur in de gemeenteraad was dat op korte termijn geen behoefte bestaat aan ontwikkeling van de pol der. In de binnenstad en de bestaan de buitenwijken zijn nog voldoende bouwplaatsen te vinden, meende de raad. Ook wethouder Verboom (PvdA) legde er de nadruk op dat bebouwing in de binnenstad de hoogste prioriteit heeft en die in de Stevenshofjespolder op de tweede plaats komt. De wethouder zegde ADVERTENTIE Loden mantel. In groen en grijs. Duffelse jopper. met snelle rits. Maten 34 t/m 50 /v/f| In manne en zwart A Maten 34 t/m 44 Meer dan 40 vestigingen door heel Nederland. Den Haag: Schoolstraat 24. Leyweg 954; Winkel centrum leidsenhage: Jasmijnhof 8 (donderdag- koopavond): Lelden: Haar lemmerstraat 163 a (don derdag-koopavond). waterleven Van onze correspondent DELFT Met de presentatie van een milieunota is Delft gisteren de eerste gemeente in de Haagse regio geworden die met een totaalvisie op milieuproblemen naar buiten komt. Of uit deze nota ook een totaalaanpak voortkomt zal vooral afhangen van de kosten die niet in de nota besproken worden. breide aanpak van het Delftse milieu is, volgens de wethouder, dat vele problemen regionaal en zelfs lande lijk spelen. Vandaar dat Delft sterk hecht aan de totstandkoming van de Regionale milieudienst centrum Randstad (Remicera). Deze dienst laat al tijden op zich wachten door dat Den Haag nog steeds niet meedoet. De luchtverontreiniging is zo'n pro bleem dat duidelijk regionaal is. De hoge concentratie van stikstofoxide en zwaveldioxide in het westen, wordt vooral veroorzaakt door de industrie in Rijnmond. Delft wil nu bestuderen of vervanging van het gebruik van aardgas door aardolie enig soelaas biedt. Maar ook de eigen Delftse industrie zorgt voor milieuproblemen. De gist en spiritusfabriek veroorzaakt veel geluidshinder die volgens de milieu nota bestreden moet worden door strenge handhaving van de hinder wet. Voor de controle op naleving van deze wet, is volgens de nota meer personeel nodig. Als mogelijkheid om de geluidshin der van auto's tegen te gaan noemt de milieunota de instelling van „groene golven" in de verkeerslich ten. zodat het verkeer minder vaak hoeft op te trekken en te stoppen. Verder bepleit de nota meer installa ties voor biologische waterzuivering. Daarbij dringt de gemeente er op aan dat de afvalwaterlozingen van de gemeente en die van de gistfa briek afzonderlijk van elkaar worden behandeld. k- Ik/t Van een onzer verslaggeefsters DEN HAAG In het Museum voor het Onderwijs in de Hemsterhuisstraat in Den Haag is vanaf zaterdag a.s. t/m 18 september de expositie „Waterleven" te bezichtigen. toe dat in de verkoopcontracten van de grond voorwaarden zullen komen die precies aangeven wat er moet worden gebouwd. Zo wil hij proberen tot diversiteit en een evenwichtige bevolkingssamenstelling te komen. Het VVD-raadslid Van Aa was er beducht voor dat de Stevenshofjes polder, die in het zuidwesten van de gemeente ligt, zich economisch zou gaan richten op Den Haag, Voor schoten of Wassenaar. Hij bepleitte passende maatregelen in een vroeg tijdig stadium om die ontwikkeling te voorkomen. Wethouder Waal (PvdA) deelde mee dat tezijnertijd, In overleg met de regio, gelegenheid zal zijn tot bijstelling van de plannen. Een amendement van het PPR- raadslid Van Bel jen om geen finan ciële verplichtingen aan te gaan voor de realisering van de bebouwing vaststaat, nam de raad zonder hoofdelijke stemming aan. Voor deze tentoonstelling heeft de afdeling Biologie van het Museum in samenwerking met een viertal hob byverenigingen uit Den Haag mate riaal bijeengebracht. Het Museum heeft een inleiding samengesteld, waarbij „dood" materiaal te zien is, zoals schelpen, haaien e.d. Via deze inleiding komt de bezoeker in het paviljoen van het Museum, waar de expositie begint met een drietal zee aquaria. Hiervan is één aquarium een z.g. „Noordzee-bak", waarin ei gen vangsten uit Bretagne en de Oosterschelde rondzwemmen. Via de zeeaquaria (uitgaande van het feit dat het leven begon in zee) komt men langs brakwater- en zoetwatera quaria. Daarnaast staan de paluda- ria (oeveraquaria, waarin de wissel werking van land en water tot uit drukking komt). Verder zijn er ook nog een aantal terraria met reptie- SCHEVENINGEN Herman van Vliet heeft in de afgelopen jaren aangetoond dat hij een talentvol organist is. Niet voor niets maakte hij tal van gram mofoonplaten en nodigt men hem graag uit voor het geven van een concert. Zo werd hij ook opgenomen in de serie con certen in de Nieuwe Kerk aan de Duinstraat en het publiek werd niet in hem teleurgesteld. Niet minder dan dertien werken ver meldde het programma. Men krijgt de indruk, dat steeds meer organis ten hun programma's gaan afstem men op compositorisch „kleingoed". Het publiek blijkt deze veelstemmig heid op prijs te stellen. De concertge ver bouwde het geheel fraai op, van Bach via Mozart, Mendelssohn, Boe- ly. Guilmant en Wldor naar Jan Zwart. De twee koraalvoorspelen van Bach werden gekenmerkt door een persoonlijke aanpak, wat betreft de registratie, de muzikale aanpak van „Preludium en fuga in C" was levendig en rijk aan expressie. Toch is het duidelijk, dat de romantici een grote plaats in het hart van Van Vliet innemen. Bij Bach is er een knap organist, bij de romantici, en met name de Franse romantici, is hij een volbloed musicus die als het ware in de huid van de componist kruipt. Technisch bezit hij onmiskenbaar virtuoze eigenschappen en al deze elementen in zijn spel geven zijn concerten esprit en karakter. Terecht bewees hij met de Psalmen Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Binnen de Haagse gemeenteraadscommissie voor het onderwijs denkt men zeer verdeeld over het vormingswerk op scholen door het Centrum 16/22. Dat bleek maandagmiddag tijdens de vergadering van de commissie waarin een notitie van wethouder Van Lier over het centrum ter sprake kwam. De onderwijs-wethouder stelde in de notitie voor om het experiment met het centrum voor de komende vier jaar te subsidiëren. len, o.a. salamanders. De afdeling Biologie neemt deze ex positie tevens ter hand om de lessen over „Leven in het water", die het Museum geeft, nu met levend mate riaal als voorbeeld voort te zetten in het paviljoen. Voor degenen, die zelf een aquarium, paludarium of terrari um willen opzetten, bestaat de gele genheid 's avonds hierover van ge dachten te wisselen met de leden van de hobbyverenigingen, die aan deze expositie meewerken. Het Museum van het Onderwijs is dagelijks geopend van 10 tot 4 uur, zondag van half 2 tot 4. Bij wijze van uitzondering is de tentoonstelling ook 's avonds geopend en wel elke maandag, dinsdag en vrijdagavond van half 8 tot 10 uur. De toegang is gratis. Centrum 16/22 door vormingswerk binnen de schooluren. „Dat is een vage term." zegt het Centrum zelf in het beleidsplan. „Onze activiteiten zijn gericht op een aantal sociale vaardigheden. Door onze werkwijze willen we de leerlingen stimuleren zelfstandig tot een visie te komen en het te bewapenen tegen indoctrina tie van welke richting dan ook". Deze doelstelling sluit aan bij de onderwijsdoelen en overlapt deze ook gedeeltelijk. „Wij menen dat het scheppen van een situatie waarin aan deze aspecten meer aandacht besteed kan worden van groot be lang is voor de ontplooiing van de leerlingen." aldus het Centrum, dat gekozen heeft voor nauwe samen werking met een aantal scholen. Tweede doelstelling is dan ook „het streven naar een integratie van on derwijs en vormingswerk." Het Centrum is een stichting die subsidie krijgt van de gemeente en het rijk. Een school en 16/22 kunnen geheel in vrijheid bepalen of, en zo ja hoe, er samengewerkt kan worden. De schoolleiding blijft verantwoor delijk voor alles wat zich op school afspeelt. „Centrum 16/22", zo merken de samenstellers van het beleidsplan op, „kan dus in een school geen activiteiten organiseren, waar de schoolleiding niet achter kan staan." Het Centrum werkt momenteel sa men met zeven MAVO-scholen en een lagere school en de reacties van de schoolhoofden zijn zonder meer positief te noemen. De leden van de raadscommissie ble ken het over één punt volstrekt eens: zowel het leren als het vormen was noodzaak, maar aan het vormings werk op de scholen schort het nogal eens. Hielden de leraren zelf zich voldoende bezig met de vorming van de leerlingen, dan zou het werk van Centrum 16/22 overbodig zijn. „Er wordt, gezien de wachtlijst, door de scholen gevraagd om dit vormings- Van een onzer verslaggeefsters VOORBURG De Rijksdienst voor de Monumentenzorg heeft de gemeente Voorburg laten weten geen aanleiding te zien het beschermde dorpsgezicht van Voorburg uit te breiden. B. en w. van Voorburg hadden de rijksdienst gevraagd het gebied tussen Westeinde/Oosteinde en Vliet aan te wijzen als beschermd dorpsgezicht. Monumentenzorg is weliswaar met b. en w. van mening, dat het karakter van dit gebied als voormalig buitenplaatsgcbied van betekenis is en dat met name de beplanting daar een belangrijke rol in speelt, maar zegt tevens dat de samenhang van het gebied op een aantal plaatsen verstoord is en ook de relatie tussen het westelijk deel van het gebied en de oude kern van Voorburg door de ligging van de spoorlijn en rijksweg 12 sterk negatief beïnvloed wordt. door ADR. HAGER 84 en 72 eer aan Jan Zwart die hon derd Jaar geleden werd geboren. Het eerstvolgende concert op 15 septem ber zal gewijd zijn aan Jan Zwart, het Van Dam orgel van de Nieuwe Kerk zal dan bespeeld worden door Dirk Janszoon Zwart. Werkloos, wat doe ik ermee? Van een onzer verslaggeef sters DEN HAAG Vanaf 19 sep tember tot 17 juni 1978 wordt in Den Haag weer een sociaal- cultureel programma voor werklozen gehouden. Het Project Sociaal-Cultureel Werk voor Werklozen, dat nu zijn tweede jaar ingaat, is op gezet door de Gemeentelijke Sociale Dienst, de Haagse Fe deratie van Culturele Organi saties (HAFCO), de Stichting Haagse Jeugdactie (HAJA), de wijk- en dienstencentra en de club- en buurthuizen. Financi eel wordt het programma mo gelijk doordat de gemeente en rijk de kosten volledig voor hun rekening nemen. Het gevarieerde programma omvat de hoofdonderdelen Creativiteit (o.a. ballet, fil men, fotografie, expressietech nieken), Cursussen (o.a. Ne derlands, vreemde talen, boek houden). Centraal staat een voor de werkloze zinvolle vrij etijdsbesteding. De activitei ten vinden alleen overdag plaats in club- en buurthui zen, creativiteitscentra, wijk en dienstencentra en in het HAFCO-gebouw. De deelname is gratis en brengt de sociale uitkering niet in gevaar. Een uitnodiging tot deelname aan het programma is inmid dels verstuurd aan alle werk lozen in Den Haag. Zij kunnen op aanvraag bij de gemeen te de keuzefolder „Werk loos, wat doe ik ermee?" toe gestuurd krijgen. werk" zo meende VVD-raadslid Rol- vink. Hij en zijn fractie meenden, evenals de PvdA. dat de subsidie voor de komende vier jaar er moet komen. Evenals wethouder Van Lier stelden zij zich op het standpunt dat er een dermate grote groep leer krachten is die niet is staat is vor mingswerk te doen, dan het werk van Centrum 16/22 noodzakelijk is. Het CDA kon zich, evenmin als DS'70, verenigen met het voorstel tot subsidiëring. „Er wordt uitge gaan van een vooronderstelling die wij niet delen" aldus CDA-raadslid Blankestijn. „Het Centrum gaat er kennelijk van uit dat onderwijs geen vorming zou moeten zijn." Hij meen de dat de school er is voor totale vorming en noemde het een mogelij ke zaak deze vorming te splitsen in een taak, voor het onderwijs en één voor vormingswerk. De CDA-fractie meende dat een neutrale instantie het vormingswerk zou moeten bege leiden om wrijvingen te voorkomen. DEN HAAG (ANP) De rechtbank in Den Haag is dinsdag voortgegaan met de behandeling van de zaken tegen een bende die zich schuldig zou hebben gemaakt aan een groot aantal antiekdiefstallen. Een 37-ja- rige Haagse koopman werd veroor deeld tot zeven jaar gevangenisstraf met aftrek. Hij werd schuldig bevon den aan een veertigtal inbraken, ge pleegd in de periode van 1971 tot en met 1976, waarbij hij en de bendele den voor vele miljoenen guldens aan oude meesters, porselein, zilveren kunstambacht voorwerpen, antieke klokken en horloges had buitge maakt en verkocht. Er was negen jaar tegen hem geëist. De inbraakexpert van de bende werd veroordeeld tot vijf jaar gevan genisstraf met aftrek. Tegen hem was zeven jaar geëist wegens deelne ming aan diefstallen. Voorts werden vrijheidsstraffen geëist tegen enige andere leden van de bende. De officier eiste vier jaar en zes maanden tegen een 37-jarige Hagenaar, die zes inbraken ten laste werden gelegd. Een 32-jarige Haagse metselaar hoorde een vrijdheids- straf van twee jaar en zes maanden tegen zich eisen. Hem werd deelne ming aan antiekdiefstallen verwe ten alsmede het verkopen van goe deren die van diefstallen afkomstig waren, waarvoor hij ook het geld zou hebben geïncasseerd. DEN HAAG (ANP) Een jonge vrouw en een baby zijn ernstig ge wond opgenomen in een ziekenhuis, nadat in de nacht van maandag op dinsdag brand was uitgebroken in een woning aan de Rembrandt- straat in Den Haag. De brand is uitgebroken op de eer ste verdieping, waar de familie Bap- tiste woonde. Volgens de heer des huizes was een over een elektrische lamp gehangen handdoek in brand geraakt. Het tien maanden oude dochtertje Eva Baptiste is met ern stige brandwonden in het Rodekruis brandwondenziekenhuis in Bever wijk opgenomen. De brand sloeg over naar de tweede etage, waar de familie Den Duik woonde. De 18- jarige mevrouw A. M. M. den Dulk- Slagmolen sprong in paniek uit het raam in de tuin. Zij is met ernstig hoofdletsel in het ziekenhuis opge nomen. De twee etages brandden geheel uit. Volgens de brandweer bedraagt de schade rond de 100.000,-. H. J. TH. ten Berge arts hervat praktijk 1 september ZAKENFLITSEN GRASZODEN direct van onze kwekerij, 3.25 per m2. tuinaarde en mest in zakken, alles Iranco thuis v d Meer. graszoden. Noordwi|k. Tel 01719-13939- 150 of 170 cm 89,- een aanrecht- blad rvs met 1 bak midden f 89,- boiler 80 liter 375,- wastafel wil 38.- closetcombinatio in kleur 165.- CV-bouwpakkel va I 2000.- en polyester zwembaden va 1500,- Ideaal Keukens. Mors- weg 21. Leiden. Tel. 071-120840. TRAPBEKLEDEN EN LAAT UW TRAP OOOR DE SPECIALIST BEKLEDEN MET TAPIJT. VINYL OF NYLONVILT V A. I 150 ind. legloon en mate riaal Bell u nu op en wij komen met stalen bij u aan huis. Tel 070-891051. na 18 uur 070-881155 Hep. KUNSTGEBITTEN v.d. Waalsstr. 44, Leiden. Telefoon 071-125566. GEOPEND VAN 8-17 UUR OF VOLGENS AFSPRAAK Echte, jonge, eerlijke auto's bij VLASVELD off. Toyota dealer. Nu Haarlem merweg 49a, Leiden, naast Groenoordhellen. Tel. 134689 DATSUN DEALER AUTOBE0RUF BROERTJES SASSENHEIM 02522-12921 En Uw buurvrouw tildons Uw vakantie ook té goed geweest voor Uw planten .7 Wij hebben erop gerekendl Welkom bij: Garden Centre Bloemendaal B.V. Hoogmadeseweg 43 Leiderdorp TEL 071-121920. NABIJ ELIZABETHZIEKENHUIS. PRIVÉ PARKEERPLAATS UITKNIPPEN Geldleningen voor elk doel Financieringen - Persoonli|ke leningen - Hypotheken Rijks Erkend Bedrijf Bemiddelaar Aether Bs. 05550 Hammarskjöldlaan 213, tel. 070-935893. „Het Stokpaardle" In Katwijk a/d Rijn heelt er morgen een fors veulen bij. Antiek boetiek „Het Stokpaardle" In het Home Centre, Valkenburg (Z.H.) Kom kijken, antiek tussen het modern vanal 1 SEPTEMBER In het HOME CENTRE, Haagse Schouw. UITKNIPPEN TV-reparaties bij u thuis, ook s avonds, voorat prijsopgaaf schnfteli|ke garantie Financiering - persoonlijke lening mogelijk Levenng van (zo mogeli|k) elektrische artikelen U wordt gehaald en gebracht Rijks-Erkond Bedrijf Aether, Bs 05550. Hammarsk|óldlaan 213 Tel 070-935893 Krez-cursus In oktober starten in Zuid-li land 23 cursussen voor vrijw gers in het jeugd- en jongeij werk, die nieuwe ideeën wij opdoen, welke in hun groep k, nen worden toegepast. Een KJ cursus duurt zes avonden en k 30,- per deelnemer, waarbij j gebruik van materiaal is inbet pen. Men kan kiezen uit een tw tal soorten cursussen, namel creatieve handvaardigheid „van spul tot spel" Deze laat) cursus tracht duidelijk te mal) dat creatief spel en handvaard heid samen kunnen gaan. I Krez '77, onder auspiciën van! Provinciale Jeugdraad Zuid-H land en opgezet door de gezami lijke provinciale organisaties vf jeugd- en jongerenwerk, wordt een groot aantal verschillen plaatsen van Zuid-Holland houden. De cursus creatij handvaardigheid wordt gegev o.a. in Waddinxveen, Den Hai Rijswijk, Zoetermeer. Katwj Alphen aan den Rijn en Monst De tweede cursus kan men volg o.a. in Delft en Den Haag. Vc nadere inlichtingen of het aanv) gen van een uitvoerige folder lq men zich wenden tot het Jeu centrum Janzeuven. Jan van N) saustraat 7 te Den Haag (tel. 0) 244736). Op dit adres kan ni zich voor een cursus opgevt maar dan wel vóór 14 septembi Spreekuur ROTTERDAM" Het Rijnmo raadslid R. P. Wark (PPR) heeft bestuur van het Openbaar Licha Rijnmond gevraagd een onderz in te stellen naar de gevolgen opspuitingen met verontreinigd venslib voor de kwaliteit van grond- en oppervlaktewater en consequenties daarvan voor het f mens. plant en dier op lan^ termijn. De CNV-vakbonden te Katwi starten in september weer metj maandelijkse spreekuren. Hout- en Bouwbond CNV is ie( re eerste maandag van de maai van 19.30-20.30 uur te vindenj het Jeugdhuis aan de Voorstri 72 te Katwijk aan Zee. In datz^ de Jeugdhuis zit de Vervoersboj CNV iedere eerste donderdag vj de maand van 20.00-21.00 uur. tf wijl de NCBO in hetzelfde geboj iedere tweede maandag van t maand van 19.30-20.30 u spreek-uur houdt. De Indus» bond CNV tenslotte houdt zt spreekuur iedere vierde maand van de maand van 19.00-20.00 ui eveneens in het Jeugdhuis. Tentoonstelling In de maanden september en c tober zal in het gemeentehuis v De Lier werk van drie inwom van De Lier te zien zijn. Kc Zuidgeest zal decoratieve sti ken tonen samengesteld uit v schillend dood materiaal; P Vellekoop toont boeketten V gedroogde bloemen en Wim SI ze laat tekeningen en schilden, zien. De combinatie van werk uiteenlopende technieken i verschillende artiesten wordt v dagavond 2 september officii geopend. De téntoonstellingi's t dens de kantooruren gratis te 1) zichtigen. Ombudsman De Ombudsman voor Katw houdt iedere donderdag weer z| spreekuur van 19.00-20.00 uur het Open Jongerencentrum Mallegat", Voorstraat 83 (inga Zuidstraat). Voor spoedgevall tel. 74065 of 15546. Vrouwenbelangen De Nederlandse Vereniging v« Vrouwenbelangen afdeling Ei Haag en omstreken houdt dc derdag om 2.00 uur de eerste c eenkomst van de discussiegrd voor dit seizoen. De bijeenkon wordt gehouden ten huize v .mevrouw A. van den Dussf Plompe, Flat 34, Offenberglai Marlot. Het onderwerp is „Dt1 thy Sayers" en spreekster is vrouw mr R. M. van Schra' dijk-Alberdingk Thijm. Creativiteitsdag De Culturele Raad Rijswijk orj niseert zaterdag wederom e Creativiteitsdag in de Hal van k Stadhuis aan de Generaal Spot laan 2-4. De deuren van het sti huis staan open van 10.00-4 uur. Alle cursussen van de Cull rele Raad zijn vertegenwoordii Ook is het mogelijk om proeft sen te volgen voor de cursus ja ballet, tapdansen en voor kinl ren staat de boetseertafel wl centraal. Alle cursusleiders ei leidsters zullen aanwezig zijn de nodige informatie te v| strekken. Orgelconcert De orgelconcerten in de Nieul Kerk te Delft worden dond dagavond om 8.15 uur voortgej met een concert door drs Dou' E. Cnossen, leerling van Jan: van den Berg. Het program! bevat twee Conoische bewerf' gen, een tweetal Trio's van Kil en Ereba, een Toccata van Ci en twee Hongaarse orgelwerl De toegang tot het concert draagt 3,50 en er is reductie v| CJP'ers en 65'ers. Overigens, J. van den Berg houdt donden 6 oktober weer zijn jaarlijkse zoekprogramma. Verzoeken 1 nen worden ingediend tot uil lijk 15 september op het St. A thaplein 2a te Delft. i mi

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 6