itesse Delft vernedert Spijkenisse: 5-0 Revanche RCL tegen «wart Wit Oranje Wit start met punt Rijnsburgse Boys spant zich niet in I? ONFORTUINLIJKE START DE ZWERVERS *elftenaren profiteren van verdedigingsfouten Debuut SV35 week uitgesteld [atige ouverture geeft nog geen juist beeld van krachtsverhoudingen .ltena tegen ,SWH vlot an start: 4-0 Promoveren en degraderen Ter Leede te behoudend Krijn Vonk loodst Kozakken Boys in slotfase naar winst (1-2) iNDAG 29 AUGUSTUS 1977 ir Henk Smit j"nLFT „Een afgang, een verpletterende nederlaag," was de ^jfctie van trainer Jan van Baaren van Spijkenisse na de 5-0- lerlaag tegen Vitesse Delft. Een in alle linies falend Spijkenis- egde de thuisclub niets in de weg om er lustig op los te scoren, otendeels mogelijk gemaakt door blunders in de verdediging, imarvan de nieuwe doelman Ben van der Windt (Asso) het "Tendeel voor zijn rekening nam. Toch zij Vitesse gewaar- luwd, want zulke tegenstanders treft men niet elke week. 1-0. het zo makkelijk zou gaan had Na zes minuten wierp doelman Van s de ferventste supporter uit Dêlft der Windt slecht uit, zodat Vitesse verwacht. En ook trainer Gerard niet: „Ik had natuurlijk bepaal- s^oyerwachtingen, maar je weet het it. Ik dacht wel aan twee punten, jr niet aan zo'n grote uitslag." ock. Slfdedigingsblunders, een door routi- Fs (Blok, Van Peppen, Van de Ak- ys.| overtroefd Delfts middenveld, het :e preken van een schutter en wat o 3-jik aan Delftse zijde verklaren de Jerlaag van Spijkenisse. middellijk de aanval kon overnemen en Ed Blok uithaalde. De bal werd echter tot grote teleurstelling van de debuterende doelman van richting ver anderd en verdween langs zijn rechter zijde: 1-0. Een paar minuten later draaide Ton Zoutendijk keurig naar rechts weg, terwijl Spijkenisse zeer naïef op een één-twee met Eddy Blok rekende. Het keiharde schot zoef de wederom rechts van de doelman in de touwen (2-0). Spijkenisse leek in deze situatie al een geslagen ploeg, want Vitesse kreeg alle vrijheid om een aantal leuke combinaties op te zetten. Niets werd hen in de weg gelegd. De mannen van Jan van Baaren keken slechts toe hoe de thuisclub de bal soms over vijf of zes schijven kon spelen. Slechts invaller doelman Hans Schot (Paul Oortwijn heeft een gescheurde spier) zorgde door ver uitlopen voor wat paniek en Eddy Nuyen liet zien dat hij uit alle standen een voortreffelijk schot kan produceren. Jan van Baaren stelde na afloop: „We weten waar we aan toe zijn. Niemand van de spelers hoeft naast zijn schoenen te lopen". Hij wist het kennelijk al na dertig minuten, want toen waren zijn broer Ron van Baa ren (pas vrijdag toestemming van de KNVB om te spelen) en Cor van der Meer al vervangen door respectieve lijk Ton de Groot (ex-Rozenburg) en Harry Koopman (terug van Hekelin gen). Het debuut van Van Baaren was niet sterk, terwijl ook Cor van der Meer in de malaise deelde. Een schot over, veel wisselen met de „onzichtbare" Bert Bak en wat zwerfwerk bracht de van FC Den Haag overgekomen Ron van Baaren op zijn debuterend conto. Na afloop bleek dat zij vervangen waren we gens een blessure aan de lies en niet voor hun teleurstellende prestaties. Maar dan rijst de vraag: „Waarom begin je met twee geblesseerde spe lers?" Of was het een antwoord om de spelers te beschermen? Bescherming die keeper Ben van der Windt ook nodig zal hebben, want het derde doelpunt van de voet van Peter van der Meer verdween, opmerkelijk, weer rechts van hem (zijn zwakke zijde?). Als excuus gold dat het ziedende schot via de rug van Nico Hokke in het doel sprong (3-0). Duidelijker was het bij het schot van Peter van der Meer dat Van der Windt losliet, maar onge lukkig voor hem over zijn hoofd en net onder de lat (4-0). Bij 5-0 trad hetzelfde euvel op. In buitenspelpo sitie rukte Ton Zoutendijk op naar het doel van Spijkenisse, waar de doelman de schuiver via zijn vinger toppen in het doel zag gaan (5-0). Spijkenisse stelde hier slechts een inzet van Harry Koopman in de be ginfase van het tweede bedrijf tegen over, maar Hans Schot ranselde met zijn vuisten de bal het veld in. Eddy Nuyen was nog eenmaal gevaarlijk, toen hij Ben van Peppen voorbij snelde. Dirk Oosterom gaf zijn uitge lopen doelman echter uitstekend rugdekking. In de slotfase probeerde Nico Hokke door rommelen en veel jaagwerk nog wat aan het verbleekte image te doen. Het mocht niet baten, want vier schotep voor de rust en zo'n zeven schoten na de rust over of ver naast zetten geen zoden aan de dijk. Wijzigingen zijn bij Spijkenisse niet te verwachten. „We moeten de af gang gewoon aanvaarden. Misschien dat het bij ons volgende week zo goed gaat. Als er in het tweede een echte uitblinker is dan stel ik hem wel op," mijmerde Jan van Baaren na afloop, die ook nog kwijt wilde dat Vitesse kampioen wordt, als het zo blijft spelen, maar waarschu wend: „Ze moeten dan wel tegen standers hebben, zoals wij van middag." VITESSE DELFT-SPUKENISSE S-0 (1-0). 6. Ed Blok 1-0,11. Ton Zoutendijk. 35. en 53. Peter van der Meer 3-0 en 4-0, 88. Ton Zoutendijk 5-0. Scheidsrechter. Slnnlghe. Toeschouwers: 800. VITESSE DELFT: Schot; Chung, Oosterom (Euser), Oreidanus, Van der Lee. Hoebeke, Blok. Van de Akker, van Peppen. Zoutendijk, Van der Meer (Hom. SPIJKENISSE: Van der Windt. D. van der Meer. C van der Meer (De Groot), Hokke, Den Doel- der, Nuyen, Goedendorp, Buvcns, Van Baaren (Koopman). Jansen, Bak. MARKEN He! debuut van SV'35 in de tweede klasse B Is een week uitgesteld. Het veld van tegenstander Marken was onbespeelbaar vanwege de gro te regenval. Vrijdagavond vond er een wolkbreuk plaats, zodat het toch al niet zo beste veld door de consul werd afgekeurd. Toch beschikt Marken over nieuwe velden, waarvan er twee bespeelbaar zijn. Het hoofdveld is nog niet in orde. Bovendien is men nog verstoken van klecdge- legenheid. Eind september hoopt men een aanvang met de nieuwbouw te maken. Tot de opening is men nog steeds aan gewezen op het oude terrein. Omdat het hoofdveld nog niet gereed is, speelde De Geuzen een uitwedstrijd tegen IJmui- den in plaats van een thuiswed strijd. Ook de volgende „thuis wedstrijd" tegen Volendam moeten de Amsterdammers nog op vreemde bodem spelen. or Lies Mast eft op vele vragen nog geen antwoord gegeven. Bijvoorbeeld vragen zoals: gaat RCL dit seizoen weer meedoen in de strijd SJJ de titel? En: Krijgt Zwart Wit het weer moeilijk met het zich 0 iidhaven in %de topklasse van ons zaterdagvoetbal? Zijn de )egen qua kracht dezelfde gebleven of sterker geworden? Exdemaal vragen waarop het vertoonde spel dit keer nog geen j0n*twoord gaf. enals in het vorige seizoen werden as door beide ploegen tal van kansen mist, werd er af en toe bijzonder cht gecombineerd en derhalve efejcht geplaatst. Bovendien zijn vele elers nog niet verleerd om elkaar shirts te pakken, om als „zwaar zond" neer te vallen (duiken) wan men een duwtje krijgt of om Lejt veel gebaren aan de scheids- it. jhters duidelijk te maken dat men 7>p«>; oneens is met een beslissing. Nu lor dit allemaal niet zeggen dat RCL- ■art Wit (1-0) een onsportief duel is ""Veest, verre van dat, maar als kijk- ftil hebben de 900 toeschouwers u*h geen leuke middag gehad. RCL ïeg zijn revanche, nadat de slot- dstrijd van het voorbije seizoen n een 0-1 nederlaag gaf tegen dit- ortfde Zwart Wit, waardoor de Lei- bljdorpers zich de laatste kampi- ,jSC3skans zagen ontnomen. moet gezegd dat RCL zaterdag hapicht de zege het meest verdien- ,e jrwant de rood-witten speelden net beter dan de Rotterdammers, orrj bijna door een arbitrale blunder ,anJden verliezen. Immers kende aedleidsrechter Schut in de twintig- bu^ minuut aan RCL een strafschop n jJ, toen aanvoerder Leo Holl de bal rechti ih volle vaart voorzette, waarbij het leder onopzettelijk tegen de arm kwam van de enkele meters verder staande Adrie Wander. „Hands", riep alles wat RCL was en inderdaad floot de Groningse arbiter voor een penalty. Het was begrijpe lijk dat Zwart Wit enkele protesten liet horen, want dit was zondermeer een cadeau van de scheidsrechter, al nemen we direct aan dat de fluitist het anders zag dan wij. De heer Schut trok zijn beslissing toch even in twijfel, want hij stapte tijdens de Rotterdamse protesten naar zijn grensrechter. Toen ook hij zei de handsbal geconstateerd te hebben, moest de bal naar de witte stip. Jan van Duyn kreeg hierdoor de kans het eerste doelpunt op zijn naam te brengen, maar zijn niet al te harde schot werd door keeper Wim Schou ten schitterend geplukt en de stand bleef zoals die was. Dat gebeurde allemaal na een kwar tier van nerveus terrein verkennen, met grove missers, slechte passes in de defensies, waarvan de voorwaart- sen evenwel niet profiteerden. Zo kregen Leo Holl en Johan van Duyn kansen voor RCL om te scoren en bij Zwart Wit waren dat Harry Camyn en Jacques van der Berg. Bij RCLV zocht men het te veel in de breedte en men bleef maar zoeken naar ope ningen in de Rotterdamse defensie,, terwijl Zwart Wit een zekere matheid aan de dag legde, vooral door Leen Rademaker en Arnold Lobman. Ook Hans van Deelen was uit vorm en liet zich veel afleiden door gemopper op de scheidsrechter, die er inderdaad enkele malen naast zat en lang niet feilloos leidde. De fikse regenbui tot Zij-aan-zij rennen Ab Braat en Leen Rademakers achter de bal aan tijdens RCL-Zwart Wit '28 aan de rust deed aan het spel stellig ook weinig goeds. Enkele minuten na rust scoorde Zwart Wit door Leen Rademaker, maar bij deze scrimmage lag Chris Braun op de RCL-doellijn en terecht werd deze treffer afgekeurd. In de twintigste minuut trok Adrie Ander aan het shirt van de vrijko mende Bennie Heemskerk (hij werd hiervoor door de arbiter genoteerd) en uit de hiervoor toegekende vrije trap viel het enige doelpunt. Jan van Duyn nam de vrije trap, Daaf Brandt kopte de bal door, waarna het kopballetje van Bennie Heems kerk voldoende was om de uit zijn doel gekomen Wim Schouten het nakijken te geven (1-0). Drie minuten hierna had een kopbal van de mee naar voren gekomen Cees Wander beter lot verdiend dan net naast het doel te gaan. De strijd werd wat grimmiger, maar de zege van RCL kwam toch niet meer in gevaar. Ook niet toen Zwart Wit- trainer Piet van Miert Aad van der Leer en Eddie Molsbergen nog inzet te. Trainer John Hugenin had daar een goed antwoord op door Henk SPRANG-CAPELLE Debutant Oranje Wit heeft tegen NEO '25 (0-0) goed debuut gemaakt in de tweede klas. In een harde wedstrijd kon geen van beide formaties het doel vinden, maar als er één partij recht had op de zege, dan wat dat Oranje •Wit wel. Gezien het eerste duel zijn de mannen van oefenmeester Beuk tevreden, maar gezien het spel van NEO, had er voor de Dordtse forma tie meer in kunnen-zitten. Vooral in de eerste helft kon Oranje Wit naar hartelust imponeren en kwamen er fraaie kansen voor Hans Bais en John Reehorst, die echter de scherpte miste om doel te kunnen treffen. In de laatste minuut van de vertoning had libero Sjoerd Benard zelfs de kans Oranje Wit twee pun ten te bezorgen, maar op het laatste moment stuiterde het leder van zijn schoen af. Oranje Wit heeft een sterke ploeg met enkele sterke spelers zoals rou tinier Piet Vos, die qua techniek goed mee kan komen, maar qua conditie nog wel eens te kort kan ROTTERDAM De promotie- en degradatieregeling in het nieuwe seizoen wijkt voor de tweede en derde klas West II af ten opzichte van het vorig seizoen. Behalve de kampioenen zullen ook de nummers twee van de derde klasse A en B naar de tweede klas promoveren. De nummers laatst en vooriaatat degraderen naar de in van de tweede klas promoveren, terwijl dit seizoen al leen de nummers laatst teruggaan naar de derde klas. In de vierde klas zullen ook het komend seizoen twee extra clubs, naast de vier kampioenen, promo veren. De nummers twee van 4A en 4B en de nummers twee van 4C en 4D spelen tegen elkaar om twee plaatsen in de derde klas. De num mers laatst en voorlaatst degrade ren naar de afdeling. Van een onzer verslaggevers SASSENHEIM Voor 1500 toeschouwers hoefde Rijnsburgse Boys niet het onderste uit de kan te halen om Ter Leede met lege handen achter te laten (1-2). Het probleem was voor de Boys om het te behoudend concept van de thuisclub te doorbreken. Zelfs na de vroege 0-1 achterstand bleef Ter Leede volharden in afwachtend spel. Braat als extra verdediger in te la ten vallen voor Ton Ederveen. Het bleef 1-0 met als slotconclusie dat het een zeer matige ouverture was van dit nieuwe seizoen. RCL-ZWART WIT '28 1-0 (0-0). 65. Bennie Heemskerk 1-0. Scheidsrechter: Schut. Toe schouwers: 900. RCL: B. Brandt; A. Braat, Haneveld, Hans Braat, D. Brandt; Van Haver Heemskerk, Jan van Duyn; Johan van Duyn. Holl, T. E. Teder- veen (Henk Braat). ZWART WIT *28: Schouten; Braun. Van der Leer, A. Wander, C. Wander, Van Keulen; Van der Berg, Viergever, Van Deelen; Lobman, Ca myn, Rademaker (Molsbergen). komen. Op het middenveld is aan voerde Douwe Palit een gevaarlijke breker, terwijl de twee talenten, Ab en Hans Bais (19 jaar) zich op deze leeftijd al tot spelbepalende figuren in de Beuk-formatie hebben ontwik keld. Kon de vuurkracht tegen NEO'25 nog niet geheel tot zijn recht komen, in komende gevechten hopen de Dordtenaren weer de be schikking te hebben over Cees Verboom. NEO '25-Oranje Wit 0-0. Scheidsrech ter: Thuijs. Toeschouwes: 750. Henk van der Zwan, overgekomen van Randstad Sport kon zich geen beter debuut wensen. Na vier minu ten spelen profiteerde hij van slordig wegwerken in de Sassenheimse ver dediging. Van der Zwan omspeelde een verdediger en schoof de bal tus sen de uit zijn doel gekomen Wim van Harskamp en de paal (0-1). Even later liet hij een prachtige kopstoot los, hetgeen bijna 0-2 betekende. Ter Leede stelde hier slechts een schot van Kees de Zwart (paal) tegenover. Na twintig minuten in het tweede bedrijf schoot de ook al'debuterende Hennie de Klerk (ex-Randstad Sport) zijn ploeg met een prachtige boogbal over doelman Van Hars kamp naar een verdiende 0-2 voor sprong. De ban was nu gebroken, want de gasten hadden zich in eerste instan tie mee laten nemen door de afwach tende tactiek van Ter Leede. De vol gelingen van de nieuwe trainer Atte Bouma trokken met man en macht ten aanval. Schoten van Van der Zwan, Haasnoot en De Klerk gingen rakelings over of naast. Een wat on begrijpelijke indirecte vrije trap te gen Anne Ouwersloot was de inlei ding tot 1-2. De vrije trap werd voor de goal geplaatst door Kees de Zwart, maar Cor Vreugdenhil sloeg de bal uit het doel. De strafschop werd door Hans Blsschops bekwaam verzilverd: 1-2. Scheidsrechter Otten was de voor- deelregel niet goed gezind. Beide partijen ondervonden hiervan na deel. Zo scoorde invaller Gé Perfors (voor Cas Zwaan) na een overtreding van de thuisclub toch 1-3, maar het doelpunt werd afgekeurd. Jan Schoen van Ter Leede kwam In een duel met Henk van der Zwan zo ongelukkig terecht (onder meer op gevangen door de toekijkende Vreugdenhil) dat hij met een sleutel- breenbreuk en een arm uit de kom van het veld moest. ZCFC-'s GRAVENZANDSE SV 3-1 (0-0). 54. en 63. Herman Flens 1-0 en 2-0. 71. Gerard van der Bergh 3-0, 79. Mari Veltman 3-1 (strafschop). Scheidsrechter Van Rijk. Toeschou wers 500. Een slecht Ingespeeld 's Graven- zandse SV heeft de eerste wedstrijd in de nieuwe competitie niet kunnen imponeren. Integendeel, de West landers werden kansloos met een 3-1 nederlaag naar huis gestuurd, ter wijl Eef van Zanten een „boeking" kreeg. Matchwinnaar was wel Her man Flens die tweemaal het net vond, eerst uit een scrimmage, ter wijl hij later nog een voorzet tot doelpunt kon verwerken. Toen Roos de bal verloor aan de Alkmaarder Van der Bergh was het Westlandse lot getekend: 3-0. Uit een strafschop wist Mari Veltman de eer nog te redden. i.TENA-ASWH 4-0 (3-0). 14. Fred lenberg 1-0 (eigen doel), 23. Piet der Stelt 2-0, 36. Paul Marseille (eigen doel), 51. Ad Kant 4-0. jheidsrechter Addink. Toeschou wers: 500. JWH is de ploeg die op de eerste mpetitiedag niet de zege mee- ;eg van Vrouwe Fortuna. Maar 1st tweemaal troffen ASWH-spe- s hun eigen doel en brachten hun ïipe, samen met de Altena-doel- jnten van Piet van der Stelt en Ad int, op een onoverbrugbare ach- tetand. Wel kan gezegd worden, i ASWH de routine, verpersoon- ■kt in Ab Ritmeester en Leen Rij- Tiberg, moest missen wegens bles- tes. Het frisse aanvallende voet- van Altena betekende dan ook li verdiende overwinning voor een butant, al was de tegenstand van i pover ASWH te verwaarlozen. I-AZW 3-0 (1-0). 5. en 38. Leo louten 1-0 en 2-0, 80. Jan Roodbol Scheidsrechter: Labruyère. Toe- fouwers: 500. Vooral in het eerste irijf heeft Klaaswaalse formatie ip voetbal weten af te leveren, resulteerde in twee treffers van 0 Schouten. Naast deze doelpun- 1 waren er kansen voor Gert Ver las en Jan Roodbol, maar de SSS- •rwaartsen waren niet bij machte te benutten. In de kwalitatief een lager pitje staande tweede Et kwam AZVV goed terug, vooral Idat SSS wat rustiger ging voet- Uen, maar de uitblinkende doel- r b111 Gert Bons stond geen tegen- ~lfera toe. Zijn AZVV-collega ose moest nog wel een keer de ag naar het net maken, toen Jan odbol tien minuten voor tijd de tnd op 3-0 bracht. door Martin van Geldere ROTTERDAM „Ja hebbes", was het triomfantelijke commen taar van Kozakken Boys-oefenmeester Ton de Hoop na de 1-2 surprise tegen het ongelukkige De Zwervers. De debuterende IJsselmondse coach Piet de Haas had zijn eerste dikrediet te pakken. Charley Bosveld, de gepasseerde spits van De Zwervers, was na afloop van het zomeravondvoetbal tussen De Zwervers en Kozakken Boys een regelmatig terugkerend onderwerp van discussiestof. Ton de Hoop, voor het tweede jaar verbonden aan het strijdlustige Ko zakken Boys, was het dichtst bij de waarheid toen hij concludeerde: „Als Bosveld niet zo laat was inge vallen, had ik het nog niet geweten". Een kwartier voor de laatste akkoor den van de Alphense arbiter Coert mocht in eerste instantie naar het tweede plan verwezen Charley Bos veld dan toch de voeten op de „heili ge mat" zetten. De jeugdige Hans van Neck, overigens begaafd met een goede koptechniek en een flexibele passeerbeweging, was fysiek niet in staat het de Werkendamse defensie moeilijk te maken. Charley Bosveld mocht bij een 1-1 stand zijn come back maken. Het resultaat was dui delijk zichtbaar. Ieder kopduel met de ronduit zwak opererende Kozak ken Boys-libero Hans van der Stelt kwam op het conto van Bosveld. Eindelijk was dan die stootkracht in de formatie van trainer Piet de Haas aanwezig. Dat het dan toch nog 1-2 voor het bezoekende Kozakken Boys werd was dan ook aan Vrouwe Fortu na te wijten. De Zwervers en Kozakken Boys: twee brigades die zich vorig seizoen ter elfder ure hun eersteklasserschap konden continueren. In de onderlin ge confrontatie bewezen ze zaterdag die klassering. De in Strijen woon achtige Ton de Hoop sprak na afloop van het „oefenduel" terechte woor den, toen hij stelde „dat er slecht gevoetbald was en dat hij met de 1-2 victorie dik tevreden mocht zijn en dat de tegenstander minstens zo slecht was". Nou ja, een oefenduel mocht de krachtmeting beslist niet gepoemd worden. Na het intermezzo moest regisseur Coert niet minder dan 25 Joop Schaap in actie tussen twee spelers van Kozakken Boys in. maal zijn muziekinstrument inscha kelen. Vooral Kozakken Boys blonk in negatieve zin nogal uit. De Zwer vers moest overigens voor de succes- arme competitiestart de hand in ei gen gelederen steken. De formatie van praeses Teun Hagendijk, min stens zo sterk als de bezoekers, wei gerde van de nonchalance in de Ko zakken Boys-defensie gebruik te maken. Al na zeven minuten stond de thuis club in het „rood". Jan van Vuuren stuurde een vrije trap achterwaarts richting het 18-jarige talent Filip de Haan, die de bal via de paal het doel in deed caramboleren. De Zwervers goalie Ben van Dijk, verkozen boven de in de oefencampagne niet uitblin kende Leen Slobbe, was om 14.07 uur de eerste doelman in de eerste klas die de frustrerende rit naar het net mocht maken. Een achttal minuten later mocht de club van aanvoerder Theo de Weerdt van geluk spreken dat de prominente Werkendammer Dick Damen in een oog-in-oog confronta tie met de Zwervers' poortwachter Ben van Dijk niet in zijn list slaag de. Een andere Kozakken Boys-uit blinker, Piet Verschoot verscheen ook al onder vier ogen met Van Dijk. Ook nu sloot de veel stompende Van Dijk het duel winnend af. Ook De Zwervers kreeg kansen in overvloed om de stand glad te strij ken. Leo Vos (ook hij was weer aan wezig) stuurde de van Overmaas af komstige Joop Schaap de diepte in, maar diens lob verdween voor de kansloze Kozakken Boys-sluitpost Arie Ottevanger juist aan de goede kant van het houtwerk. Floor Ri- kaart boekte zelfs direct uit een hoekschop. Cees Heiden was echter wat al te vriendelijk met een Wer kendammer omgegaan. De treffer werd dan ook terecht door arbiter Coert geannuleerd. Toch werd het na rust terecht gelijk. De ijver arbeidende Floor Rlkaart zoxht Leo Vos op, die geen enkele moeite had Kozakken Boys-doel man Arie Ottevanger in de minst nabije hoek te passeren (1-1). Beide teams leken verzekerd van een be vredigende competitie-ouverture. Dick Damen besliste echter anders. Een slordige vijf minuten vóór het laatste sein van scheidsrechter Coert zette hij De Zwervers' links back Cees Lambregtse voor schut, legde bal loepzuiver op de haren van Krijn Vonk die van de vrijheid, ge boden door collega Jan van Vuuren, volkomen profiteerde (1-2). Ondertussen werd duidelijk dat De Zwervers, met de uitaflevering te gen landskampioen IJsselmeervo- gels in het verschiet, een moeilijke competitiestart zal beleven. In posi tieve zin staken echter de ruim 800 toeschouwers af. Zij kregen echter geen waar voor hun gang naar het veld. DE ZWERVERS-KOZAKKEN BOYS 1-2 (8-1). 7. FUlp de Haan 0-1 54 Leo Vw 1-1 86 Kiljn Vonk 1-2. Scheidsrechter; Coert Toeschouwers DE ZWERVERS. Van Dijk; Van Prooyen. Hel den, De Weerdt, LambregUe; Vos, Van de Heu vel, Schaap; Van der Oraaff, Van Neck (Boa- veld), Rlkaart) KOZAKKEN BOYS Ottevanger. Koman, Van der 8telt, Van Bruggen, Verschoor; B Klop, O. Klop, De Haan; Damen, Vonk. Van Vuuren

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 15