Als U ook maar enigszins van plan bent j om li bontjas te kopen... denk dan aan C&A. C&A Den Haag heeft nog t/m 27 augustus een ongekend grote kollektie bontjassen in huis. FAMILIEBERICHTEN Leraar(es) machinescltrijven WINKELEN WOENSDAG 24 AUGUSTUS 1977 TROUW/KWARTET CsJLlstbcA\foaïde£l^e\! kunnen van maandag tot en met vri|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen mogeli|k van 18 00-20.00 uur. Jetje Hadewij Leonie van Gurp A«il van Gurp Rim van Garderen Marieke Leiderdorp. 22 augustus I977 En Jezus was ook genood (Joh. 2 2) Met deze tekst heeft wijlen ds. J J Wielenga op 30 augustus 1927 te Alblasserdam het huwelijk bevestigd «in onze geliefde ouders en grootouders A. van Driel A. van Driel-van den Brink Dankbaar en blij hopen wij deze dag met hen te her denken Kinderen en kleinkinderen Als U onze ouders wilt feliciteren is daarvoor gelegen heid op woensdag 31 augustus 's avonds van 8.00 tot 9.30 uur in het Jeugdhuis bij de Bethelkerk te Barendrecht. Liever geen cadeaus of bloemen, reeds uw aanwezig heid wordt op prijs gesteld) Barendrecht. Akkerwinde S De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Voor ons geheel Qnverwacht nam de Here heden tot Zich. onze lieve zorgzame vrouw, moeder, oma en huisgenote Anna van den Heuvel-van der Jagt op de leeftijd van 70 jaar A. van den Heuvel K. A. van den Heuvel A van den Heuvel-Ritmeester Annette-Arie A. Koster-van den Heuvel J Koster Astrid-Jan-Edwin T Kloppenburg-van den Heuvel M. Kloppenburg Job-Maarten Mej D van der Giessen Barendrecht. 22 augustus 1977 Voordijk 440 Aan huis liever geen bezoek. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 19 30-20 30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Scheldestraat. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 25 augustus om 14.30 uur in voornoemde aula. waar na de begrafenis zal plaatsvinden t 15.00 uur. Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE van ons heeft weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Annigje Klootwijk in de leeftijd van 66 jaar Papendrecht G Klootwijk M. J Klootwijk-de Jong De Waal (Texel): B A P Breman-Klootwijk K. Breeman Papendrecht P J Klootwijk Bruinisse B W Klootwijk Rotterdam J W Klootwijk M. H Klootwijk-dc Ruiter s-Gravenhage W Klootwijk C Klootwijk de Wit Neven en nichten Geen bloemen Papendrecht. 22 augustus 1977 Meeuwenstraat 2 De overledene is opgebaard in de rouwkamer bij de algemene begraafplaats aan de Admiraal de Ruyterweg alwaar gelegenheid is tot condoleren donderdagavond van 7.00-8.00 uur en na de begra fenis De begrafenis is bepaald op as. vrijdag na de rouwdienst welke om 1030 uur in de aula zal aanvangen Degenen dn- hierbij aanwezig willen zijn worden verzocht om 10 20 uur in de aula te komen Zij is verlost. God heeft haar welgedaan Ps. 116:3 Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve zorgzame vriendin en onze zuster, schoonzuster en tante Janna Maria Contant Zij werd 68 jaar Haar langdurig lijden heeft zij moedig gedragen. Mej. J. Riedé Hazerswoude, M. J. Tazelaar-Contant C. Tazelaar Colijnsplaat. J. M. Contant M. Contant-van Gilst Rotterdam. T. S. Contant Victoria-Canada. M. J. Contant J. Contant-Louwerse Colijnsplaat. S. A. Contant A. E. Contant Leiden. A B. v.d. Broek-Contant P. v.d. Broek Neven en nichten Rotterdam. 22 augustus 1977 Reineveld 50 Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10 Rotterdam-zuid woensdag van 20.30 tot 21.30 uur donderdag van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 26 augustus a.s. op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50. Rotterdam-zuid. De dienst in de aula van de begraafplaats begint om 12.00 uur. Vertrek van Reineveld 50 om 11.30 uur. Vertrouwend op Gods beloften, is van ons heenge gaan op de leeftijd van 78 jaar mijn innig geliefde man. onze lieve vader en opa Cornelis van Garderen Uit aller naam: Rhenen: M. G. van Garderen-Lagerburg Rhenen, 22 augustus 1977 Ribeslaan 29. Geen bloemen en liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid de familie te condoleren donderdag 25 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in het wijkcen trum ..Rhenen-Hoog". Anjerlaan 1 te Rhenen. Vrijdag 26 augustus wordt te 13.30 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Gerefor meerde Kerk Nieuwe Veenendaalseweg 55 te Rhe nen. Daarna vindt omstreeks 14.15 uur de begra fenis plaats op de algemene begraafplaats te Rhenen Plaats van samenkomst, vrijdag 26 augustus is bovengenoemd wijkcentrum, waarvandaan we om 13.15 pur vertrekken naar de kerk. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goe dertierenheen. De Here heeft tot Zich genomen onze lieve broer en zwager Cornells van Garderen In de ouderdom van 78 jaar. Den Helder E. M. Pot-v.d. Brugge Maarssen: M. v.d. Drift-van Garderen Hilversum: T. van Garderen J. van Garderen-van Es Ede. A. Genkema-van Garderen A Genkema Utrecht: J. van Garderen A J. van Garderen-v.d. Heijde 22 augustus 1977 Op 19 augustus ging van ons heen. naar zijn eigen woorden: „Vrij gemaakt om met Christus te zijn" (Fil. 123). onze lieve Vader en Grootvader Johan Herman Isings weduwnaar van Elisabeth Helen? Petronella Niesten Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de ouderdom van 93 jaar. Soest: C. Isings H. Isings Rijswijk Z.H.- J. Isings G. S. L. Isings-Kuyper Lidewij Manuel David Soest. 23 augustus 1977 Kolonieweg 6 De teraardebestelling heeft heden in stilte plaats gehad Heden werd uit ons midden weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Gauke Admiraal 16 december 1907 23 augustus 1977 Veilig in Jezus' armen Odijk R. Admiraal J. Admiraal-Bakker Utrecht: M. Admiraal H. Admiraal-van Thiel Eerbeek: Jantien en Ton Borger: Geeske en John Hagestein: Reina en Nico .Utrecht: Sjoerd en Wilma Aagje en Geeske Utrecht, 23 augustus 1977 Prins Bernhardlaan 80 Correspondentie adres: Cornelis Smeenkstraat 13 De overledene is opgebaard in de rouwkamer Schoolstraat 12. Gelegenheid tot condoleren al daar donderdag van 19.00 tot 19.30 uur Geen bloemen De teraardebestelling zal plaats hebben vrijdag 26 augustus om 13.00 uur op de begraafplaats ..Daelwijck". Floridadreef. Vertrek van de rouw kamer om 12.30 uur. ..Mijn ziel is begerig naar de voorhoven des Heeren" Psalm 84 3 (onberijmd) Heden nam Heere, nog onverwacht, uit ons mid den weg, onze geliefde man, onze vader, schoon vader, grootvader en broer Jacob Leendert Schakel in de gezegende ouderdom van 80 jaar. 's-Gravenhage: E. Schakel-Meijer Middelburg: P N G. C. Schakel H. Schakel-Vlieland Liesbeth Schoonhoven: C. J. Schakel 's-Gravenhage. 20 augustus 1977 Weimarstraat 9. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. op 25 augustus omJ3.30 uur a.s. in het Hervormd Rouw- centrum, Kortedijk 12a, in Schoonhoven. Waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Schoonhoven. Gele genheid tot condoleren na de begrafenis in het Hervormd Rouwcentrum. Geen bloemen. ..Zie, Ik maak alle dingen nieuw". Openbaringen 21:5. Na een langdurige ziekte heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom. Adriaan Abraham Verhulst echtgenoot van Dingena Rijkhoek, in de ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam. D. Verhulst-Rijkhoek 's-Gravenhage, 22 augustus 1977. De Bullstraat 22. Geen bezoek aan huis. Geen bloemea De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek al daar 's avonds van 8-9 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 26 augustus om 11 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats „Eikelenburg", Eikelenburglaan, Rijswijk, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Heden ontvingen wij het droeve bericht uit Ame rika van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Frank Moolenaar Echtgenoot van C. A. Moolenaar-Jansze A. C. van Egmond-Jansze H van Egmond Ant. Jansze J. Jansze-de Wit K. Jansze G. Jansze- van der Velde H. G. W Jansze M. Jansze-Hoogendoorn Neven en nichten Voorhout. 22 augustus 1977. Plotseling is ons ontnomen mijn lieve man, en onze zorgzame vader Gerard Pieter Jobse oud 48 jaar. Matth. 11 28-30. Middelburg: K. J. Jobse-Jobse Hohenems (Oostenrijk): Ina en Klaus Middelburg: Marja en Imo Breda: Heieen en Rinus Middelburg: Karin, Monica Middelburg. 22 augustus 1977 Vogelstraat 34 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 25 augustus 1977 om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Daaraan voorafgaande zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Getuigeniskerk, Adriaan Lauwereijszstraat 6, waarin voor hoopt te gaan Ds. J. van Eijk aartvang 13.30 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. ..Wij klagen niet, wij vragen niet al was ook groot de pijn. Wij luist'ren naar des Vaders stem mijn kind, het moest zo zijn." Van ons heengegaan in de St Janskliniek te Geleen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Janna Adriana van den Berg-Brüder sedert 8 juni 1976 weduwe van K. van den Berg op de leeftijd van 76 jaar. Amersfoort: A. E. Brüder Amersfoort: E. M. Terlaak Poot-Brüder Geleen A. G. Gerritsen-van den Berg H. J. Gerritsen Geleen: G. ter Veen neven en nichten. Geleen. 22 augustus 1977. Corr.adres: A. G. Gerritsen-van den Berg. Pijperstraat .31, Geleen. f De begrafenis zal in stilte plaatsvinden. Psalm 43 3 en 4. Na een geduldig gedragen lijden is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve zorgzame man, va der en opa Pieter Neinders op de leeftijd van 59 jaar. A. Neinders-Veldman G. A. Knetemann-Neinders G. F. Knetemann Mirjam en Lilian Amsterdam, 23 augustus 1977 Loevestein 134 De overledene is opgebaard in hét gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101, aldaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 26 augus tus om 10 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 9.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wij steken 't hoofd omhoog en zullen d'eerkroon dragen door U, door U alleen, om 't eeuwig welbehagen Psalm 89:8 In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid en op Zijn tijd nam de Here tot Zich in Zijn Eeuwige Heerlijk heid mijn lieve man, onze lieve vader en groot vader Cornelis Mook op 71-jarige leeftijd. Utrecht: T Mook-Spelt kinderen en kleinkinderen Utrecht, 22 augustus 1977. Aalbersestraat 1. De begrafenis zal plaatsvinden, D.V. vrijdag 26 augustus a.s. om 12.30 uur op de algemene be graafplaats te Maarssen nadat om 11.15 uur een dienst in de Chr. Geref. Kerk te Utrecht-N. is gehouden. Gelegenheid tot condoleren op het adres Aalber sestraat 1 van 19.00 tot 21.00 uur. Vriendelijk verzoek: Geen bloemen. Dc „Veilig in Jezus' armen". Voor ons geheel onverwacht nam de Here uit on midden weg en tot Zich. mijn lieve man. onzi zorgzame vader en grootvader Jan Vogel op de leeftijd van 73 jaar. Alphen aan den Rijn W. H. Vogel-Verkruissen Amersfoort: Gery en Ivan Juraj Delft: Ellen en Ewouc* Corina Bastiaan Annemarieke Rudolf Alphen aan den Rijn. 23 augustus B7'( Sterrenlaan 140 B Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren, vrijdagavond 26 au gustus van 7.30-8.30 uur in de bezinningsruimte van de „Driehoorne". ingang Uranusstraat te Al phen aan den Rijn. Im De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zater dag 27 augustus 1977, aanvang 11 00 uur in de Goede Herderkerk, Ten Harmsenstraat. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oo6- terbegraafplaats Aankomst aula 12.00 uur. Stichting Chr. Scholengemeenschap l- Voortgezet Onderwijs te Zevenbergen 1" MAVO/L.H.N.O. 0" le Wegens zwangerschapsverlof van twee leei jj krachten vragen wi| tijdelijk per half septSmber I w '77 een leerkracht voor 17 lessen Zorg voor de Kleding, Voeding en Woning. 2 lessen Gezondheidsleer per half oktober '77 een leerkracht voor. 15 lessen Nederlands, op maandag-, dinsdag-, donderdag- en vrij dagmiddag voor klas 1. 2 en 3 MAVO. Inlichtingen bij de direkteur dhr M. Walraven. Tel 01680- 24464 ol na schoolti/d 01680-23748 Sollicitaties aan het bestuur, Dijkstraat 5. Postbus 52 te Zevenbergen Gevraagd per 1 september a s. voor onze rijdende typeschool voor enige middagen per week. Liefst i.b.v. rijbewijs INAVO Middenweg 57a, Amsterdam. Tel. 020-355355 Et Bij beschikking van de Ar- rondissements-Rechtbank te Amsterdam van 9 augus tus 1977 is het faillissement van M. H. Sinke, wonende te Amsterdam aan de Ma- taramstraat 3 hs, opgehe ven wegens gebrek aan baten. De curator: Mr. N. S. J. Koeman Rokin 92-95 Amsterdam Bij vonnis van de Arrondisse- ments-Rechtbank te Alkmaar van 4 augustus 1977 is het fail lissement van A. J. de Vries, laatstelijk wonende te Pur- merend. W v d. Brinkstraat nr 144, handelende onder de naam Fa. Janmaat. Haarlemmerdijk nr. 147 te Amsterdam, opgehe ven bij gebrek aan baten De curator Mr H. P. Abma Julianastraat 30 Purmerend. begint op deze en de andere advertentiepa gina's ELKE OCHTEND OPNIEUW BEKENDMAKING ontwerp-bestemmingspk1 dorp De Burgemeester van Wc denberg maakt over» komstig het bepaalde int tikel 23 van de Wet op Ruimtelijke Ordening 1 kend, dat met ingang vi 26 augustus 1977 geduit de één maand ter gema tesecretarie, afdeling all mene zaken (dependan van het gemeentehuis) vo een ieder ter inzage zal l gen het ONTWERP-BESTEM- MINGSPLAN DORP (Aanpassingsplan voori bebouwde kom), met bijt horende voorschriften, 8 lichting en responsnota. Dit zgn. Aanpassingspi voor de bebouwde kom v de gemeente omvat gronden in de bebou* kom, met inbegrip van strook lintbebouwing lal beide zijden van de SU onsweg tot aan de RuD laarseweg/Zegheweg. Ini ontwerpplan zijn niet grepen de gronden in bestemmingsplan „Wid waal" en „Omgeving 9 tion". Gedurende bovengenod de termijn van één mal kan een ieder schriftd bezwaren tegen vo noemd ontwerp-besti mingsplan indienen bij Gemeenteraad. Woudenberg, 24 augustus 1977. x De Burgemeell Joh. ter Maaten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14