Moemendaal Moemendaal I I I I I I I I I I, I I I A IV <£H5> assistentie) SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE OK.verpleegkundige en een waarnemend hoofd OK. i ZIEKENHUIS ziekenverzorgenden (m/vr) waarnemend hoofd verpleging/ziekenafdeling Trouw den haag leidinggevende verpleegkundigen (m/v) denhaag klinisch psycholoog COÖRD. VERPLEEGKUNDIGE VERPLEEGKUNDIGE OPERATIE VERPLEEG KUNDIGE OF -ASSISTENT(e) ANAESTHESIE VERPLEEG KUNDIGE OF -ASSISTENT(E) verplegende ziekenverzorgster verpleegkundige bejaar- denhelpster eerste verpleegkundige STICHTING ZIEKENHUIS AMSTELVEEN ZATERDAG 20 AUGUSTUS 1977 TROUW/KWARTE chrishtijk bsvrlikilrfstli Onze geriatrische opname- en observatiekliniek "Uitzicht" biedt plaats aan 135 patiënten, verdeeld over 4 afdelingen. Naast verpleging en verzorging vindt er een intensieve, kortdurende observatie en behandeling plaats, met het doel plaatsing te realiseren m een leef- en wooneenheid elders, die zo optimaal mogelijk is aangepast aan de mogelijkheden van de patiënt. Voor deze twee afdelingen vragen wij die. in teamverband, mee willen werken aan. - de beheersing en kontinuering van de kwaliteit van de verpleging en de verzorging van onze bejaarde patiënten. - de begeleiding van het personeel van de afdeling, van wie een groot aantal in het kader van een opleiding werkzaam is. Voor een goede taakvervulling is, naast het bezit van minimaal het diploma ziekenverpleging 8, enige ervaring in een leidinggevende functie gewenst. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het ziekenhuiswezen zijn van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelszaken van ons zieken huis, Monsterseweg 93 te Den Haag Telefonische inlichtingen kunt u krijgen onder ^^^wimer 070-254125. toestel 269 r christelijk rhiatnscli Ter beheersing en kontinuering van de kwaliteit van de verpleging en verzorging van onze bejaarde patiënten vragen wij enige ^^^^^^foonnummer 070-254125, toestel die werkzaam willen zijn binnen A. De geriatrische opname- en observatiekliniek „Uitzicht" ..Uitzicht'' biedt plaats aan 135 patiënten Naast verpleging en verzorging vindt er een intensieve, kortdurende observatie en behandeling plaats. Het verpleeghuis „Dorestad" „Oorestad biedt plaats aan 130 patiënten, die langdurige verpleging en verzorging behoeven Oe plaatsing van deze patiënten geschiedt in leefeenheden van t 12 personen, en wei op zodanige wi|ze, dat elke eenheid zoveel mogelijk is aangepast aan de mogelijkheden van de patiënt. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De arbeidsvoorwaarden van de a CAO voor het Ziekenhuiswezen zijn van toepassing. Uw schnftelijke sollicitatie kunt u nchten aan de adjunkt direkteur personeelszaken a i.. Monsterse weg 93 te Den Haag Ook kunt u telefonisch kontakt opnemen en/of nadere informaties verkrijgen onder telefoonnummer 070-254125, toestel 269 VELDWIJK is een psychiatrisch ziekenhuis, dat uitgaat van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. Er worden ca. 800 patiënten behandeld en verpleegd. In ons ziekenhuis ontstaat eind '77 een vacature voor een Iemand die bereid zal moeten zijn pm in teamverband te werken. Belangstelling voor en ervaring in psychotherapieën is een vereiste, met name ook in gedragstherapie. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met affiniteit tot ontwikkelingspsycholo- Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Voor nadere informatie kunnen belangstellenden zich wenden tot de heer L. Boerman, Hoofd Medische Dienst, tel. 03417-4848. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer direkteur van 'Psychiatrisch Ziekenhuis D Ermelo De Stichting 'Vreedenhoff' te Arnhem. (Hervormd/Luthers bejaardentehuis voor ruim 300 bewoners) vraagt op korte termijn een verpleegkundige-A (vrl) voor de funktie van Voor deze fulltime funktie zoeken wij iemand, die: a. Vanuit een positief Christelijke levensover tuiging kan en wil werken; b. Over leidinggevende capaciteiten beschikt; c. Belangstelling heeft voor het werk voor en met de oudere medemens. Voor de juiste kandidate is de mogelijkheid aan wezig over enkele jaren te worden benoemd tot Hoofd Verpleging-/Ziekenafdeling. Telefonische inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij Zr. L. Geensen, Hoofd Verpleging-/ Ziekenafdeling (Tel.nr. 085-435951 ^Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. te richten aan de direkteur van de Stichting, Esperantolaan 2 te Arnhem. ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. PROF. TUNTLERHUIS In het verpleeghuis voor psycho-genatrie, het Prof Tuntlerhuis te Ter Apel is een vacature voor een die belast zal worden met de coördinatie van de werkzaamheden van een tweetal afdelingen, ter grootte van 54 bedden Voor deze funktie wordt een verpleegkun dige gevraagd, in het bezit van het diplo ma A en/of B, die beschikt over leidingge vende kapaciteiten Verder kan op één van de verpleegafde- Imgen worden geplaatst een in het bezit van het diploma B en/of A. die deels belast zal worden met de dagelijkse Inlichtingen te verkrijgen bi| dhr. A. P. van der Reest. tel 05995-2107 Uw schriftelijke sollicitatie richten aan de direktie. Havenstraat 48 te Ter Apel de tjongerschans Voor onze dienst operatiekamers vragen wij a. een b. een Ook zij die binnenkort gediplomeerd hopen te worden kunnen in aan merking komen. Voor inlichtingen en sollicitatie kan kontakt worden opgenomen met de dienst personeelszaken van de tsjongerschans. Thialfweg 44, Hee- nrenveen, tel. 05130 - 44444, toestel F 216.I Voor mcde/eJÜJcmchap Stichting Hervormd Rusthuis Zevenbergen "De Westhoek" Prins Bernhardstraat 1, Zevenbergen tel. 01680-24750 vraagt voor haar tehuis van 80 personen voor de nacht voor de nacht Werkrooster in overleg. Salaris volgens C.A.O.-bejaardentehuizen. Voor sollicitaties en/of inlichtingen kunt u zich schriftelijk of telefonisch wenden tot de directrice zr. H. Gross. Service-Flat „De Statenhof" Bachstraat 590, Leiden Tel. 071-763405 Gevraagd: voor part time diensten een om in service-flat te Leiden, afwisselend met de inwonende verpleegster de alarm bewaking te bezetten, t.w. van 17 tot 8 uur en in de weekeinden. Dus 10 avonden-annex-nachten en 2 weekein den in de maand. Bovendien enkele uren lichte verpleging overdag. Ter beschik king staat een aantrekkelijke 2-kamerflat, parterre, met keuken, badkamer en toilet plus één warme maaltijd p.d. en licht en verwarming. De uren alarmbewaking worden in de eigen flat en 's nachts slapende doorgebracht. Het Chr. AI9. Ziekenhuis noord-west Veluwe vraagt voor het Boerhaave Ziekenhuis te Harderwijk een (met kinderaantekening) voor de kinderafdeling. Sollicitatie brieven kunnen worden gericht aan de heer H. v.d. Herik, verpl. adj. direkteur. Het Sophia Ziekenhuis, kapaciteit 610 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een duidelijke streekfunktie. Vooruitlopend op de resultaten van een in gang zijnde discussie over de meest wenselijke struktuur van de verpleegkundige dienst, zouden wij de leiding van deze dienst willen aanvullen. In dit kader zoeken wij een van de VERPLEEGKUNDIG DIREKTRICE Wij denken aan kandidaten die over ruime verpleegkundige ervaring beschikken en de opleiding aan de Hogere School voor Verpleegkundigen hebben voltooid. Aanstelling in bovengenoemde funktie zal plaats vinden voor bepaalde tijd. De mogelijkheid is aanwezig om later in een funktie binnen de nieuw gekozen struktuur te worden aangesteld. Op ons personeel is de rechtspositie regeling van de gemeente Zwolle van toepassing. Verdere inlichtingen over de funktie kunt u inwinnen bij de verpleegkundig direktrice. Uw schriftelijke sollicitatie richt u onder vermelding van nummer 7741 aan de afdeling personeelszaken, Dr. C. A. van Meesweg 2 te Zwolle. Sz I D (v F' D M d. D Zowel voor de Centrale Israëlietische Ziekenverpleging te Amsterdam als voor het Nicolaas Tulp Ziekenhuis te Amstelveen zoeken wij voor de operatiekamer een O.K. verpleegkundige. Bovendien zoeken wij voor het Nicolaas Tulp Ziekenhuis nog een waarnemend hoofd O.K. In principe wordt er in beide zieken huizen acht uur per dag gewerkt. Men moet wel bereid zijn tot het ver richten van beschikbaarheidsdiensten. Hiervoor maken wij gebruik van een semafoonsysteem. In verband met de fusie van bovenge noemde ziekenhuizen zal de CIZ in het voorjaar 1978 naar Amstelveen verhuizen. De kapaciteit van het fusieziekenhuis zal dan ca. 240 bedden bedragen. Tijdelijke huisvesting is mogelijk. Belangstelling? Voor meer inlichtingen kunt u zich wenden tot Zr. J. Visser, hoofd van de operatiekamers van het Nicolaas Tulp Ziekenhuis, tel. (020)47 14 71. Of bij Zr. M. Dekker, hoofd van de operatiekamers van de Centrale Israëlietische Ziekenverpleging, tel. (020)71 8911. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer L.F.O. Stomps, hoofd personeel- afdeling van de Stichting Ziekenhuis Amstelveen, Groenelaan 12, Amstelveen. cr.i waarin samenwerken de Centrale Israëlietische Ziekenverpleging te Amsterdam en het Nicolaas Tulp Ziekenhuis te Amstelveen ip Dfc 'aa kto U )OT dre tvc _pld Het protestants-christelijk „De Lichtenberg "-Amersfoort vraagt: a) een verpleegkundige e) verpleegkundigen voor de cardiologische functie-afdeling voor diverse afdelingen (vacaturenummer VII (vacaturenummer V5) Zijn/haar taak zal o.a. bestaan uit het leiding geven aan deze afdeling. Ervaring met de werkzaamheden in de hart- functie is gewenst. Salaris en rang zijn nader overeen te komen. b) een 1e verpleegkundige voor de intensive care unit (vacaturenummer V2) Deze meuwe afdeling bestaat uit 7 bedden. Vereist: I C.-opleiding. Zij, die een kaderopleiding hebben gevolgd, genieten de voorkeur. c) verpleegkundigen voor de afdeling haemodialyse (vacaturenummer V3) d) verpleegkundigen voor het ongevallen-centrum (vacaturenummer V4 Momenteel wordt er o.a. een nieuwe operatie afdeling en recovery gebouwd. Hiervoor vragen wij: f) 2 verpleegkundigen voor de afdeling recovery (vacaturenummer R1) Zij, die geen ervaring hebben met de werk zaamheden in een recovery, dienen onze I.C.-opleiding te volgen. 9) 2 verpleegkundigen of assistenten voor de afdeling anaesthesie (vacaturenummer A1) h) 2 verpleegkundigen voor de operatieafdeling (vacaturenummer O.K. 1) Inlichtingen voor de functies vermeld onder a) t/m e) kunt u inwinnen bij zr. D. H. Visser hoofd verplegingsdienst, tel. (033) 387 22, toestel 2036. Voor de functies vermeld onder f) t/m h) kunt u inlichtingen inwinnen bij zr. A. van Os, hoofdverpleegkundige algemene dienst, tel. (033) 3 87 22. toestel 2037. Schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan het hoofd personeelszaken, Utrechtseweg 160 Amersfoort. Ilici Ami

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 26