f direkteur deEgmontshof orthopedago(o)g(e) VORMIIMGSLEID(ST)ER EEN ECHTPAAR vereniging "bartiméus' bartiméus zeist "Bethanië" groepsleid(st)er PRINSES MARIJKE stafmedewerk(st)er EEN ECHTPAAR VALKENHEIDE MAARSBERGEN groepsleiders bezigheidstherapeute maatschappelijk werkende STAFFUNKTIONARIS. AMSTERDAM - ZENDINGSGEBIED een vormingswerker en een opbouwwerker SOCIAAL-KULTUREEL WERK(ST)ERS GORINCHEM EEN DIRECTRICE/ DIRECTEUR ZATERDAG 20 AUGUSTUS 1977 TROUW/KWARTET M Da Piot. Chr. Stichting Tehuizen en Dagverblijven te Ommen veegt voor heer Kinderdagverblijf "De Elzenhoek". Elzenstraet 1 te Ommen een voor 15 uur por week. Het kinderdagverblijf werkt (net 4 groepen van 8 kinderen en observatiegroep. Taak: begeleiding van de groepen deelname aan teambesprekingen individuele onderzoeken n.a.v. vraagstellingen verslaggeving van gedane onderzoeken Gevraagd: doctoraal orthopedagogiek met bevoegdheid psycho-diagnosiiek Ervaring met zwakzinnige kinderen wordt op prijs gesteld. Salaris volgens Rijksregeling. Inlichtingen: mej. l.H. Franken (hoofdleidster) tel. 05291-2410 Sollicitaties aan het Bestuur der Stichting, Postbus 46, Ommen. Bestuur en staf van het Vormingscentrum "De Wijnrank", Laakkade 402 te Den Haag vragen op basis van extra faciliteiten een enthousiaste fulltime/halftime die op korte termijn ons team kan komen versterken. Wij zoeken iemand die bevoegd is voor de avo vakken en/of voor handenarbeid (LO/MO of N akte). Wij verwachten een positieve houding t.a.v. het Christelijk Vormingswerk. Wij bieden een prettige werksfeer en ruimte voor eigen initiatief. Tevens vragen wij voor enige uren gastdocenten voor de onderdelen: schoonheidsverzorging, jazzballet, pottenbakken, tekenen, schilderen, kantoor, winkelpraktijk, avo vakken, handvaardigheid, muziek. Inrichtingen bij de direkteur JJB. de Graaf tel. 070-909724 Sollicitaties richten aan het bestuur van de stichting "Protestarit Christelijk Vormingscentra 's-Grevenhage e.o. Middendertiger met sociale of pedagogische akademie of gefijkwaartfige opleiding voor de funktie van De Levensschool Rotterdam is een vormingscentrum voor werkende jongeren, dat een samenwerkings overeenkomst is aangegaan met het beroepsbegeleidend onderwijs van het prot. chr. en katholiek beroepsonderwijs. Het streven is erop gericht te komen tot een eigen oecumenisch instituut voor vorming en opleiding. Voor de funktie van direkteur zoeken wij kontakt met een man van omstreeks 35 jaar. die naast een adequate opleiding, b.v. sociale of pedagogische akademie. over een ruime ervaring in het onderwijs of vormingswerk beschikt en bij voor keur een voortgezette opleiding sociaal cultureel werk gevolgd heeft. Hij zal vanuit een christelijke levensvisie op mens en maatschap pij leiding gaan geven aan de verdere ontwikkelfing van het insti tuut. Dit houdt o.m. in dat hij (nieuwe) vormings- en onderwijsprogram ma's gaat ontwikkelen en evalue- Daarnaast verzorgt hij in enkele groepen de maatschappelijke vor ming of het programma-onderdeel handvaardigheid en verleent hij onderwijskundig en organisatorisch steun aan de samenwerking met het beroepsbegeleidend onderwijs. Tenslotte geeft hij leiding aan een team van vormingsleiders en zorgt voor een goede begeleiding van nieuwe vormingsleiders. Het salaris bedraagt (afhankelijk van leeftijd) min. f 3.132.- en max f /4.317.- per maand, excl. premie A.O.W./A.W.W. Belangstellenden voor deze funktie, bij voorkeur woonachtig in de regio Rotterdam, worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties en uitvoerige inlichtingen binnen 14 dagen te richten aan het bestuur, Hildegardisstraat8, Rotterdam. Meer informatie kunt u verkrijgen onder tel. nr. (010) 18 90 93 avonds) of (010) 65 0616 (overdag) LEVENSSCHOOL ROTTERDAM VORMINGSCENTRUM VOOR WERKENDE JONGEREN Het kinderdorp Neerbosch, een prot. chr. instelling, zoekt voor een gezinshuis in Nijmegen of naaste omgeving. Van dit echtpaar wordt o.a. gevraagd: - in het gezinshuis te gaan wonen in hun gezin vier kinderen op te nemen - dat de man een volledige dagtaak buitenshuis vervult Geboden wordt o.a.: vriij wonen (het echtpaar wordt betrokken bij de keuze van de woning) - kosteloos gebruik van verwarming, licht, water honorering aan de echtgenote in de vorm van vergoeding per kind per dag - begeleiding vanuit de instelling. Brieven met o.a. motivatie om hieraan te durven beginnen aan de Commissie Gezinshuizen, p/a Scherpenkampweg21, Nijmegen. Voor inlichtingen telefoon 080-770417 (Van Regteren). In het Instituut Bartimêut te Z«tet wonen 200 blinde en slechtziende kinderen intern in de leeftijd van 6 tot 18 jaar. De opvoeding en het onderwijs zijn erop gericht - in nauwe samenwerking met de ouders- de kinderen te leiden naar een zelfstandig geïntegreerd leven en werken in de maatschappij. Naast het intern wonen van de jongens en meisjes op het terrein van het instituut wordt tevens beschikt over drie sluiswoningen in de gemeente Zeist, waardoor voor de oudere jongens en meisjes een geleidelijke overgang geboden kan worden van het internaat naar de maatschappij. Momenteel bestaat een vakature voor een HOOFDLEIDER Voor deze funktie zoeken wij gegadigden die; een opleiding hebben genoten op HBO-niveua, of daarvoor studerend zijn; belangstelling hebben voor en ervaring met het werken met leefgroepen waarin groepsdynamis- sche processen duidelijk naar voren komen, goede kontaktuele eigenschappen en een sterk invoelingsvermogen bezitten. werken vanuit een positief protestants christelijke levensovertuiging 25 jaar of ouder zijn. De arbeidsvoorwaarden, zoete deze zijn vastgesteld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen, zijn als zodanig binnen de Vereniging Bartiméus van kracht. De salariëring geschiedt volgens rapport Haeck. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het Instituut Bartiméus, Utrechtseweg 84, Zeist. Telefoon <03404) 21 544. christelijk instituut voor blinde en slechtziende kinderen In het medisch kinderhuis te Zeist kan geplaatst worden een in een jongensgroep met kinderen in de leeftijd van 9-10 Vereisten: - beroepsopleiding op middelbaar nivo - ervaring in het werken met kinderen met leer- en ge dragsproblemen - positief christelijke levensovertuiging. Sollicitatiea kunt u richten aan mevrouw J. Scheurwa ter. Verlengde Slotteen 109 te Zeist, tel. 03404-24054. Internaat voor Schippersjeugd Haydnlaan 2a roept Groningen. sollicitanten op voor de funktie van deze funktionaris zal leiding geven aan de organisatorische gang van zaken en is tevens belast met de pedagogische begeleiding in het internaat. wij vragen iemand die van uit een Christelijke levensovertuiging met enhousiasme het werk wil doen. ruim voldoende ervaring in het inrichtingswerk en een adekwate opleiding zijn noodzakelijk, leeftijd 25-35 jr. inlichtingen Mej. H. de Vries telef. 050-260271. sollicitaties richten aan de direkteur C. Rietdijk. Bij voorkeur prot. godsdienst. Het krijgt de beschikking over een ruime woning in Naarden, waarin 4 tot 5 kinderen uit ons Jeugdhuis (4-16 jaar) zullen wonen. Het gezinshuis zal als onderdeel van "Trompendaal" kunnen rekenen op een intensieve begeleiding. Van het echtpaar "wordt venvacht dat de man een eigen" werkkring heeft: ervaring in het werken met kinderen strekt tot aanbeveling. Met hen zal een goede financiële regeling worden getroffen. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktrice van jeugdhuis 'Trompendaal", van Hengellaan 6, Hilversum. "Valkenheide" is een tehuis met een individueel gerichte methodiekvoering ten behoeve van ongeveer 100 jongens van 13 tot 18 jaar, verdeeld over 9 woonver blijven. De jongens bezoeken overdag de op het terrein gelegen technische school. In onze organisatie is plaats voor die energiek, zelfstandig en kritisch zijn. Kortom groepsleiders die eigen verant woordelijkheid aandurven! Als u ervaring in de kinderbescherming en een vakopleiding inrichtingswerk hebt belt u dan voor informatie (03433) 245 en vraag naar de heer F.p. Kovócsék of schrijf een brief naar "Valkenheide" te Maarsbergen. U kunt erop rekenen dat u antwoord van ons krijgt. prot chc tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" Bennekom Ons huis maakt deel uit van het komplex Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom. De medewerkers van „De Breukelderhof" trachten gezamelijk een goed leefklimaat voor 160 psychisch gestoorde bejaarden te scheppen. In dit kader neemt de bezigheidstherapie een belangnjke plaats in. Wegens het vertrek van een van onze bezig heidstherapeutes hebben wij binnenkort plaats voor een die in het bezit moet zijn van het diploma School voor Bezigheidstherapie (te Epe of Breda). De nieuw aan te stellen medewerkster zal de gelegenheid krijgen de leidsteraantekening te behalen. Inlichtingen over deze funktie worden u graag verstrekt door de direkteur dr. K. Veldman, tel 08389-9101 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Edeseweg 118 te Bennekom. Verpleeghuis "De Egmontshor F tens Halsstraat 1. Postbus 1119 te Oud-Beijerland. De Egmontshof is het nieuwe verpleeghuis van de Interkerkelijke Prot. Stichting Verpleeghuizen Hoekse Waard e.o. Het is gelegen 15 km ten zuiden van Rotterdam en in 1975 in gebruik genomen. De capaciteit bedraagt 186 bedden waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. Wegens vertrek van de huidige functionaris ontstaat over een aantal maanden een vakature voor: voor 24 uur per week. Vereisten: diploma sociale akademie of H.S.A. De taak zal ondermeer bestaan uit. Het voorbereiden van opnamen; Het begeleiden van opgenomen patiënten in samenwerking met andere disciplines; Het voorbereiden van en de nacontrole op een ontslag; Het onderhouden van contacten met verzorgingstehuizen, maatschappelijke dienstverlening etc. binnen het werkgebied. Gezien het karakter van ons huis zoeken wij iemand die vanuit een protestants christelijke levensovertuiging deze functie wil vervullen. Voor telefonisch inlichtingen kunt U zich wenden tot Mevr. C. G. Bruinsma - den Exter v.d. Brink. Voor schriftelijke sollicitaties kunt U zich wenden tot de geneesheer-directeur van de Egmontshof. STICHTING GEZINSVERZORGING IN DE GEMEENTE EMMEN EN OMGEVING Bij deze instelling werken ongeveer 700 medewerk(st)ers. Het bestuur zoekt, mede in het kader van een lopend organisatie-ontwik kelingsproces, zp spoedig mogelijk een Van de aan te trekken funktionaris wordt verwacht dat hij/zfj gestalte zal geven aan een op te richten afdeling vorming, begeleiding en opleiding. Daarnaast dient hij/zij inhoud te geven aan onderstaande taak-inhoud: - het geven van werkbegeleiding aan de leiding zowel individueel als in teamverband, - het begeleiden van werkgroepen, - het optimaliseren van het uitwisselen van ervaringen tussen de teams, - het informeren over en stimuleren van nieuwe ontwikkelingen op het terrein van de hulpverlening, - het opzetten en geven van interne kursussen aansluitend op de opleidingsbehoeften, - het deelnemen aan externe overleg-sltuaties. Bij gebleken geschiktheid zal hij/zij de direkteur moeten vervangen. Gevraagd: - opleiding Sociale Akademie/H.B.O. aangevuld met een V.O.-opleiding c.q. universitaire opleiding psychologie/ andragologie, - ruime ervaring in de welzijnssector, - flexibiliteit, kontaktuele bekwaamheid, een initiërend optreden en het kunnen werken in teamverband zijn noodzakelijk. Geboden: - rechtspositie volgens C.O.A.M.-regeling, salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, - tegmoetkoming in de kosten bij een eventuele verhuizing. Nadere informaties worden verstrekt door de direkteur. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan het bestuur; Postbus 1020 te Emmen. De klassis Amsterdam wil graag in kontakt komen met mensen die haar en haar kerken wil helpen om de missionaire opdracht in dit ontkerkelijkte gebied gestalte te geven. Zij is van plan twee extra werkers voor dit werk in te zetten, namelijk: Met de kerkelijk werker en de beroepen predikant voor "Getuigenis en dienst" zullen zij in teamverband samen werken. Gedacht wordt aan: mensen met opleiding Sociale Akademie (plus V.O.) of een gelijkwaardige opleiding geschoolde agogen predikanten met interesse en ervaring in opbouwprocessen Sollicitaties vóór 15 september aan de sekretaresse van de benoemingskommissie: mevr. A. Koetsier - Lems, postbus 9357, Amsterdam Werken op Walcheren De Slichting Sociaal-Kultureel Werk Vlissingen vraagt voor haar klubhuis in Oost-Souburg. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een christelijke levensovertuiging, die een opleiding Socia le Akademie of gelijkwaardige opleiding hebben, als mede ervaring in het jeugd- en jongerenwerk. Aanstelling geschiedt in de funktie C II 8 volgens de LOAC-regeling. Bij het vinden van een woning wordt medewerking verleend. Telefonische inlichtingen bij de direkteur van de stich ting, L. van der Jagt, telefoon 01184-14660 of thuis 64763. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 14 dagen aan het bestuur, Hogeweg 103-105, Vlissingen. Het bestuur van de "Stichting Philadelphia Tehuizen Gorcum" vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis, in aanbouw aan de Parkweg te Gorinchem Het tehuis zal aan 24 bewoners van degverblijfnivo plaats bieden en zal eind 1977 gereed zijn. Voor deze functie is vereist: een positief prot. chr. levensovertuiging gevoel voor leidinggeven in teamverband minimum leeftijd 30 jaar 4 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg een goede opleiding b.v. stafcursus Z, V.S.I.D./G.V.T., diploma B.O. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de secretaresse van het bestuur: mevr. G.A.E. van Muijlwijk-Snellink Nicolaas Pieckstraat 23, Gorinchem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20