Trouw FAMILIEBERICHTEN J. VAN BEKKUM B.V. Uitnodiging Christelijke Nationale School te Birdaard ARBEIDS-ERGOTHERAPEUT gemeenteziekenhuis dontrecht TROUW/KWARTET hunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. I-eo Eun Ha geboren 4 juni 1975 in Seoul woont nu bij Loek en Jeltien Marnix en Tymen Plas en heet Kim Fiona Vinkenstraat 3, Someren. Getrouwd Hans Verduijn en Eva Distelrath Prinsengracht 43. Amsterdam 20 augustus 1977. Dankbaar voor de vele zegeningen die we samen van de Here ontvingen, delen we met vreugde mee dat we D.V zondag, 4 september a.s 25 jaar getrouwd zijn. Een ieder die ons hiermee wil feliciteren is van harte welkom op de receptie die zaterdag. 3 september van 4 5 30 uur n.m. in „Irene" aan de Hogestraat te Aalten zal worden gehouden. A. Schutter T. Schutter-Numan Aalten. Tubantenstraat 86. Joh. Kemp en Y. Kemp-Kamper zijn op 3 september a.s. 25 jaar getrouwd. Daar wij dankbaar zijn, dat zij deze mijlpaal in hun huwelijk bereikt hebben, stellen wij Atie en Gerben, Hans. Paulien, u in de gelegenheid om tussen 17 en 19 uur op 2 sept. a.s. te komen feliciteren in het Geref. jeugdgebouw aan de Vijfhuizerweg 514 in Vijfhuizen. Vijfhuizen. 20 augustus 1977 Kromme Spieringweg 551 Diep bedroefd, doch dankbaar voor de liefde die hij ons gegeven heeft, delen wij mede. dat na een kortstondige ziekte is heengegaan, op de leeftijd van 58 jaar, mijn lieve man, onze vader en groot vader Ir. Dirk van den Berg hoofddirecteur der P.T.T. „Ik heb u bij uw naam geroepen, u bent van Mij". Jesaja 43. 's-Gravenhage: C. M van den Berg-dp Knegt Alphen aan den Rijn: Michiel van den Berg Janneke van den Berg-Ridder Alphen aan den Rijn: Annemiek Troost-van den Berg Jan Troost Zevenhuizen: Heieen van den Berg En kleinkinderen 's-Gravenhage, 18 augustus 1977. Fazantplein 14. Liever geen bezoek - Geen bloemen Geen toespraken De rouwdienst zal gehouden worden maandag 22 augustus om 11 uur door Ds. R. A. Flinterman in de Pauluskerk. Sijzenlaan 35 waarna de begra fenis m familiekring zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst in de kerk. Op D V 25 augustus a.s hopen wij dankbaar en blij met onze ouders en grootouders II. Maaskant K. J. Maaskant-Bresser hun 40-jarig huwelijksfeest te herdenken. Hun.dankbare kinderen en kleinkinderen Wil, Cees, Jeroen en Judith Arnold, Ineke, Edwin en Rogier Margreet, Nico en Marjon Hennie en Robert Dinie. Dick en Bianca. Wij vieren deze dag in huiselijke kring. Rotterdam. 25 augustus Lede 143 1902-1977 1927-1977 Met dank aan God hopen onze ouders en grootouders Dick Egberts en Riek Egberts-Veenendaal op 8 september a.s. te herdenken, dat zij 50 jaar zijn getrouwd Evert Haan Elke Haan-Egberts Liesbeth Margreet Hilversum, augustus 1977, Staringlaan 40. Receptie zaterdag 3 september a.s. van 4 tot 6 uur. in de wijkzaal van de Westerkerk, Fred, van Eedenlaan 15, Hilversum. Met groot leedwezen geeft de Directieraad van het Staatsbedrijf der PTT kennis van het overlijden van Ir. D. van den Berg Hoofddirecteur Technische Zaken In hem verliest de PTT een toegewijd directielid wiens bekwaamheid ook internationaal erken ning vond. Namens de Directieraad, Ir. B. J. Bakker plv. Directeur Generaal 's-Gravenhage, 18 augustus 1977 Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 60-ja- rig huwelijksfeest zeggen wij u hartelijk dank. P. Dekker W. J. Dekker-Bakker Rotterdam, augustus 1977 Burghsluissingel 346 Wij treuren, Heer, nu zij is heengegaan, zij was een getuige van U, maar urij zullen alles hopen, alles wat ook zij gehoopt heeft: dat het weer goed wordt, voor iedereen. Heden overleed onze moeder en oma Commerina Jansen-Stouthamer op de leeftijd van 81 jaar. Barendrecht: M. D. Jansen T. Jansen-Kuipers Chris Nel en Willy-Marc Paul Thijs en Odilia Enschede: C. H. A. Favier-Jansen H. Favier Marienke Jaap Martijn Wieger Zandvoort: P. Jansen N. Jansen-Kuipers Irene Rikje Paul Ede, 18 augustus 1977. „Het Maanderzand", Louise Henriëttelaan 17. Correspondentie-adres: M. D. Jansen, Appeltuin 9, Barendrecht. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17 te Ede. Bezoek aldaar zaterdag en zondag van 16—17 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden maandag 22 augustus om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Asakkerweg te Ede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om streeks 13.30 uur. Daarna gelegenheid tot condo leren. Hiermede vervullen wij de droeve taak u kennis te geven dat nog vrij onverwacht uit ons midden is weggenomen de heer J. J. Huisman chef van onze orthopaedische fabriek. Met grote ijver, kennis en vakbekwaamheid heeft hij gedurende 35 jaren zich gewijd aan de ver vaardiging van prothesen en orthesen. In hem verliezen wij een sympathieke werknemer zowel voor de onderneming als ook voor de hem toevertrouwde clienten: met waardering zullen wij dit blijven gedenken Zijn vrouw en kinderen wensen wij van harte de kracht toe om dit smartelijk verlies te aan vaarden. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 23 au gustus om 13 00 uur in het crematorium te Rotter dam (Zuid) Directie: J. van Bekkum b.v. Motorstraat 7-9. Rotterdam (Z) Met verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van onze chef en collega, de heer Jacob Huisman in hem verliezen wij een toegewijde collega die ons nog vrij plotseling werd ontnomen. Wij zullen hem met grote waardering blijven gedenken. Onze oprechte gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn vrouw en kinderen die wij sterkte toe wensen om dit grote verlies te dragen. alle medewerkers van J. van Bekkum b.v.-Rotterdam in verband met de crematie van onze werknemer de heer J. J. Huisman is ons hoofdkantoor - Motorstraat 7-9 - R dam (Z) dinsdag 23 augustus na 12.00 uur ge sloten. Heden nam de Here tot Zich voor ons nog onver wacht onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Maria Christina Trinthamer weduwe van Hillebrand Hendrik Ehrenburg in de ouderdom van 92 jaar. Oosterbeek J. P. Ehrenburg E. Ehrenburg-Pinto Footseray (Australië): J. Ehrenburg E. Ehrenburg- van Wicheren Amsterdam H. C. Ehrenburg P. Ehrenburg-Bonstra Kollummerzwaag: C. A. Ehrenburg A C. Ehrenburg-IJff Haaksbergen H. H Ehrenburg L J. A. Ehrenburg-van der Horst klein- en achterkleinkinderen Bennekom, 18 augustus 1977 „de Halderhof" Corr. adres Beelaertslaan 21, Oosterbeek Geen bloemen en geen toespraken De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Streekziekenhuis te Bennekom. Bezoek aldaar zaterdag a s. van 17.15-18.15 uur. De teraardebestelling is bepaald op maandag 22 augustus a.s. om 12 00 uur op de algemene be graafplaats „Kranenburg" te Zwolle. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Wijkraad 4 van de Gereformeerde Kerk van Den Haag geeft met droefheid kennis van het overlij den van Jan Cornells den Broeder op de leeftijd van 59 jaar Met dankbaarheid gedenken wij de wijze, waarop hij in trouw meeleven en zorgvuldige nauwgezet heid het scribaat van de wijkraad heeft vervuld. Den Haag, 18 augustus, 1977 namens de Wijkraad voornoemd A C. van Beek, praeses M Dijkhuizen, wrn.scriba 13 augustus overleed onze schoondochter, resp. schoonzus Lientje de Vries-van 't Blik Lientje is 39 jaar geworden. Ze is 17 augustus gecremeerd. Ze heeft haar man, Rinke, en ons veel liefde gegeven. Leeuwarden: M. de Vries-Schootstra Spaarndam: Mink en Tine Emmen: Rense en Puck Italië: Joop en Afke Groningen: Dirk en Joke. Tot ziens, lieve Lientje. Met grote verslagenheid namen we kennis van hel overlijden van onze vroegere predikant Ds. J. W. Slingenberg Wij gedenken met dankbaarheid de grote steun en troost, waarmee deze trouwe dienaar, kort na de kerkelijke gedeeldheid, van februari 1945 tot ja- nifcri 1948, onze gemeente mocht bezielen. i Trooste de Here zijn vrouw en kinderen in deze voor hen zo moeilijke weg. Namens de Gereformeerde kerk van Roodeschool. J. Kamminga Praeses J. v. Dijken Scriba Zalig zijn de doden die in de Heer sterven. Openb. 14 15. Heden overleed mijn zorgzame man, onze lieve vader, grootvader en broer Willem Hendrik Epker op de leeftijd van 87 jaar. P. M. Epker-Nouwen C. B. Epker H. Lussenburg-Epker C. L. Lussenburg en kleinkinderen Ellecom: E. Meyer-Epker Rotterdam, 18 augustus 1977 Bergweg 60b. De begrafenis zal plaats hebben dinsdag 23 augus tus op de algemene begraafplaats „Crooswijk", na aankomst in de kapel om 14.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapel, na afloop van de begrafenis. Tevreden en dankbaar aan haar Schepper, ging in het volste vertrouwen in haar Heer en Heiland van ons heen, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder Catharina Willeboordse weduwe van Pieter Boone in de ouderdom van 85 jaar. „Ik weet aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht." Hoofddorp, P. Boone H. Boone-Molenaar en kinderen Abcoude, L. W. Sprey-Boone A. Sprey en kinderen Almelo, E. P. Denekamp-Boone H. G. Denekamp en kinderen Abcoude, W. Boone L. Boone-Baas en kinderen 'Zeist, 18 augustus 1977. „De Looborch", Woudenbergseweg 42 Correspondentie-adres: Geaan voor Visch 18006, Hoofddorp. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 22 augustus om 13.15 uur in de conversatiezaal van rusthuis „De Looborch" in Zeist. Waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.45 uur in het familiegraf op de algemene begraaf plaats te Abcoude. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, zaterdagavond van 20.00 tot 20.30 uur in rusthuis „De Looborch". GEEN BLOEMEN. „Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen." Psalm 91 1 Heden overleed onze lieve moeder en groot moeder Nel de Winter-Vonk weduwe van Arend de Winter in de ouderdom van 86 jaar. Rotterdam: A. P. Bastiaans-de Winter M. Bastiaans Nelleke Ria en Rob Rotterdam: A. P. de Winter J. K. de Winter-Plug Doortje en Jan Roel Aad en Ingrid Nijmegen: P. J. de Winter H. de Winter-Gravesteijn Peter Rotterdam, 18 augustus 1977 „De Burcht", van Moorselplaats 71 Correspondentie-adres: M. Bastiaans Carel van Nieveltstraat 13a, Rotterdam Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag 20 augustus van 4-5 uur in „De Burcht". De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaatsvin den maandag 22 augustus om 12 uur op de be graafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Hieraan voorafgaand zal een rouwdienst worden gehouden in „De Burcht", aanvang 11 uur. Zalig zijn zij, die in de Here sterven. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openbaringen 14:13 Voor ons onverwacht ontsliep in haar Heer en Heiland onze innig geliefde, zeer zorgzame moe der en grootmoeder I Anna Haremaker weduwe van Johan Hendrik Brandse op de leeftijd van 75 jaar. Cootje en Co Dekker Kuuk en Luuk van der Vegt Wil en Jan Zwart Anneke en Barend de Graaf en kleinkinderen. Ede, 18 augustus 1977. Glindhorst 2. Liever geen bloemen De teraarde bestelling zal plaats hebben dinsdag 23 augustus om 14.30 uur op de begraafplaats „Daelwijck", Floridadreef 7, Utrecht. Vooraf wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehou den in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Witte- vrouwensingel 33, Utrecht. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis op de begraafplaats. Het Algemeen Bestuur en het Regionaal Bestuur Oost Indonesië van het Vrouwenzendingsthuis- front heeft met intense Ontroering kennis geno men van het volkomen onverwachte overlijden van mevrouw A. J. Rot-van den Burg Als lid van beide besturen heeft mevrouw Rot met de haar kenmerkende blijmoedige inzet een grote bijdrage geleverd aan het werk van het V.Z.T. van de Gereformeerde kerken. Wij hebben van haar veel vriendschap ontvangen. Voor het Algemeen Bestuur: A. Hollander-Kruyswijk Voor het Regionaal Bestuur Oost Indo nesië: W. A. J. Blom-Aten. Heengegaan tot de vreugde van haar Heer onze zuster, schoonzuster en tante Anna Golledge-gcb. Voswijk geb. 20 oktober 1906 Diepenveen, 19 augustus 1977 Boxbergerweg 87 Utrecht: M. E. Voswijk Apeldoorn: D. C. Meyer-Voswijk' Joh. Meyer Rotterdam: A. G. M. Voswijk-Meyer Diepenveen: M. Voswijk Almelo: J. C. v. Vliet-Voswijk W. v. Vliet De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 23 augustus a.s. om 14 uur op de algemene begraaf plaats „Tjoenerhof" te Diepenveen. De rouwdienst, zal worden gehouden in de Ned. Herv. kerk te Diepenveen om 13 uur. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis, Dorps straat 30 te Diepenveen, gelegenheid om de fami lie te condoleren. Het overlijden van onze vriend en voorzitter Wim Verhoef betekent voor ieder lid van ons bestuur een groot verlies. Zijn wijsheid, zijn uitstekend verstand, zijn rust en bovenal zijn vriendschap zullen wij bijzonder missen. Wij dragen zijn vrouw en kinderen op in Gods liefde. Bestuur „Stichting Christelijke Kleu terscholen Eindhoven". Eindhoven, 18 augustus 1977. Na een blijmoedig ge dragen lijden ging van ons heen onze lieve buur vrouw, mevrouw A. Koekoek-Deem- ter op de leeftijd van 79 jaar. Fam. A. Hof Fam. G. Jonkman Fam. J. Kamminga Fam. P. Lublink Fam. Sikkema Fam. S. W.de Witt Roden, 18 augustus 1977. De Here heeft in de leel tijd van 67 jaar tot Zich genomen onze zeer ge liefde zuster, schoonzus ter en tante Jacoba Düthler echtg. van G. J. de Brafc wonende RR 2 MILTON Canada Namens de fam.: Gr. Düthler Aalten. 19 augustus 197' Graag wil ik langs deze weg allen danken die hu deelneming hebben betuigd na het overlijden van mij lieve vrouw Lena M. Dirksen-Korrelboom en ons lieve dochtertje Anne Marie Uw medeleven heeft veel voor mij betekend. P. B. Dirksen. mede namens: fam. van Dongen fam. Korrelboom fam. Dirksen Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven ons betoond na he overlijden van onze geliefde vader, groot- en overgroo vader Willem de Mooy betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Fam. de Mooy, Valkenburgerweg 61 Rijnsburg. Rijnsburg, augustus 1977. Voor de vele blijken van. medeleven na het overlij-j den van onze lieve man en vader Hendrik Bogaards willen wij u hartelijk danken. T. Bogaards-Maaskant kinderen en verdere familie Heilbron O.V.S. Z. Afrika. L Wij zoeken voor een 13-jari- ge jongen (in uiterlijk en gedrag enige jaren jonger) leerling B.L.O., een PLEEGGEZIN dat hem gedurende een aantal jaren gezinsopvang kan bieden en hem zo mogelijk tot een zekere mate van zelfstandigheid kan begeleiden. Inl. Centrale voor Pleeg gezinnen, Heemraadsingel 134 te Rotterdam. Tel. 010- 762311. Adv. nr. 564. VERENIGING VOOR CHR. V.W.O. EN H.A.V.O. LEEUWARDEN De heer C.K. Vogelaar heeft op 1 augustus 1977 zijn funktie als rector van het Christelijk Gymnasium beëindigd. Het bestuur stelt U gaarne in de gelegenheid afscheid te nemen van de heer en mevrouw Vogelaar tijdens een receptie, die zal plaats vinden op zaterdag 3 september van 15.00 tot 17.00 uur in het schoolgebouw, Gymnasium straat 36 te Leeuwarden. Op verzoek van de heer Vogelaar zullen geen toespraken worden gehouden. Namens het bestuur: J.F.C.P. Zuidersma-Brouwer Ter gelegenheid van het feit, dat JUF POSTMA 25 jaar als onderwijzeres aan onze school verbonden is geweest, geeft het bestuur van de Christelijke Nationale School te Birdaard u de gelegenheid haar te feliciteren op D.V. woensdag 7 september 's avonds van 8-10 uur in gebouw „Pro Rege" te Birdaard. Het Bestuur Bij de in ontwikkeling zijnde revalidatie afdeling, welke een erkenning heeft voor revalidatie dagbehandeling is plaats voor een (M/V) Die bereid dient te zijn de opbouwfase van de'afdeling arbeids-ergotherapie af te ronden en zich in te zetten voor de verdere ontwikkeling, waarbij tevens de dagelijkse leiding aan hem/haar toevertrouwd zal zijn. Het Gemeenteziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 570 bedden en een aparte coronary care chirurgisch- en interne intensive care afdeling. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer R. van der Mast. revalidatiearts, tel. 078-32222, toestel 160, privé 078-61321. Het salaris zal in onderling overleg vastgesteld worden. De rechtspositieregelingen van de gemeente Dordrecht zijn van toepassing. Uw sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelsbeheer en -Organisatie van het Ge meenteziekenhuis, Postbus 306 te Dordrecht. de krant helpt u op weg INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt. TEL. 020-913456 toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10