hunkemöller, FAMILIEBERICHTEN Verboden voor gehandicapten Lees toch watje lekker vindt.j |g| Maar ik zal in gerechtigheid uw aangezicht aanschouwen en bij het ontwaken mij ver zadigen met uw beeld. Psalm 17:15 Heden overleed onze zeer geliefde moeder, groot moeder en overgrootmoeder Gerritdina Jantina Sierink-Karst weduwe van Arnoldus Lambertus Sierink Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Al- machtigen Psalm 91:1 Vertrouwend op het volbrachte werk van onze Heer Jezus Christus is in Hem ontslapen mijn lieve man en onze lieve vader en opa Ceus Westerhof Voor alle blijken van medeleven en deelneming mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het ov< van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jaapje van den Boogaard zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank Uit aller naam W. van den Boogaard Maassluis, augustus 1977 Richard Hollaan 83 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Onverwacht heeft God tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Cornelis van den Berg op de leeftijd van 69 jaar Voorburg: A. van den Berg-Varekamp Voorhout: J. van den Berg A. Th. van den Berg-van Baal Warmenhuizen: S. C. van den Berg A. L. van den Berg-Ingwersen Voorburg: A. A. van den Berg Bichelsee (Zwitserland): J. Diergardt-van den Berg M. Diergardt en kleinkinderen op de leeftijd van 79 jaar. Kampen: D. Westerhof-Abma Holwierde: J. Westerhof H. J. Westerhof-Groningel Jim en Janny (Groningen) Debbie en Cor (Appingedam) Teresa, Cecil, Michel Schalkhaar: J. van Breevoort-Westerhof M. van Breevoort Theodoor, Richard, Sebastiaan Vianen: H. Westerhof M. C. Westerhof-Rusch Peter, Harrie Steenderen: H. J. Westerhof H. Westerhof-Altena Ceus, Jodette op de leeftijd van 82 jaar. Utrecht, M. H. A. Kramer-Sierink J. Kramer Amsterdam, H. E. J. Grosheide-Sierink J. H. Grosheide Woerden, A. M. A. Sierink C. Sierink-van Vliet kleinkinderen en achterkleinkinderen In plaats van kaarten Laat de kmd'ren tot Mij komen alle. alle kind'ren. Laat de kind'ren tot Mij komen niemand mag ze hind'ren. Want de poorten van Mijn rijk staan voor kind'ren open Laat ze allen groot en klein bij Mij binnen lopen. Toch nog heel onverwacht nam de Here tot Zich, op de leeftijd van 5 jaar, ons aller lieveling Christa Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken v medeleven bij het heengaan van mijn vrouw lieve moeder en oma Aagje Wiering. Zij is zingend naar het haar Heiland gegaan. Uit aller naam: D. Sijswerda Broek op Langedijk, augustus 1977 Dijk 9 Amsterdam, 16 augustus 1977 Huize „Patrimonium", Jan Tooropstraat 4 Correspondentie-adres: J. Kramer, Yokohamadreef 46, Utrecht De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 22 augustus om 14 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied", Amsteldijk 273. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101, ongeveer 13.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Voorburg, 17 augustus 1977 Laan van Rustenburg 31 De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 20 augus tus om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Voorafgaand aan de begrafenis zal een dienst worden gehouden in de Opgangkerk, Laan van Oostenburg te Voorburg. Aanvang van de dienst 10.00 uur. Teun, Trude en Ester de Vries Aalsmeer. 16 augustus 1977 Nassaustraat 15. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 19 augus tus a.s. om 11.00 uur op de nieuwe algemene begraafplaats te Aalsmeer. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Kampen, 14 augustus 1977 3e Ebbingestraat 3 De overledene is opgebaard in de aula „Ultimus Honor", Broederweg 19 te Kampen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplech tigheid in de auia op de begraafplaats. De begrafenis zal D. V. plaatsvinden vrijdag 19 augustus a.s. op de nieuwe algemene begraaf plaats aan de Bovenbroeksweg te Kampen. Vertrek vanaf de aula „Ultimus Honor", Broeder- weg 19 te Kampen om 16.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bezoek, geen bloemen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze trouwe vader en grootvader Geerd Glimmerveen op 75-jarige leeftijd Wageningen: R.A. Glimmerveen-Postema Eist (U.): E. Krol-Glimmerveen M. Krol Mariëtte, Gerard, Eduard, Loes, Annemieke Hilversum: H. Glimmerveen M. Glimmerveen-Molenschot Vincent en Norbert Banholt (L.): L. E. Pihlajamaa-Glimmerveen H. T. E. Pihlajamaa Remco en Raija Amstelveen: A. P. Glimmerveen Jasper A. C. Valkenburg Wageningen, 17 augustus 1977 Diedenweg 25 Op zaterdag 20 augustus om 10.00 uur wordt een dienst gehouden in de hervormde kerk op de Markt te Wageningen; deze wordt geleid door Ds. J. W. Kate. Laat de kinderen tot Mij komen. Na een ernstige ziekte van 15 maanden nam God uit ons midden weg ons innig geliefd kleinkind en nichtje God nam onverwachts tot Zich, op de leeftijd van 69 jaar, onze broer, zwager en oom Cornelis van den Berg echtgenoot van A. Varekamp Wassenaar: M. van den Berg Oosterbeek: M. J. van den Berg-Feitsma Middelburg: A. M. C. van den Berg-Kol Den Haag: M. van den Berg Voorburg: J. H. van den Berg-van Andel Dordrecht: D. L. van den Berg J. van den Berg-van Eijk Voorburg: P. van den Berg J. van den Berg-Boersma Bowmanville (Canada): G. van den Berg J. van den Berg-Verhoeff neven en nichten Hetzij dat wij leven, hetzij dat ivij sterven, wij zijn des Heren Christa Heden heeft de Heere op Zijn tijd tot Zich geno men mijn geliefde man en onze vader en opa Arend Verschoor Op de leeftijd van 62 jaar. Almkerk: E. Verschoor- Van Dueren den Hollander Waalwijk: Bea en Adri Almkerk: Anton en Kuinira Apeldoorn: Mattie en Arend Almkerk: Bas en Teuni Almkerk: Job en Nel Apeldoorn: Teuni en kleinkinderen op de leeftijd van 5 jaar, dochter van Teun en Trude de Vries, en zusje van Ester. De Verbondsbelofte is ons allen tot troost. Simplex cross beha mei cups zonder naad. Kleur: wil. skin. Malen. B 70/95. C 70/90 Opa en Oma van Nierop en verdere familie. Wij zijn mateloos bedroefd door het volkomen onverwachte overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Jooske Rot-van den Burg Zij werd 51 jaar. Zij was een intens blij kind van haar Heer. Zij heeft ons onvoorstelbaar veel geluk ge schonken. Wij weten haar nu vast geborgen in Gods liefde. We zullen haar verschrikkelijk missen. P. Rot Anneke en Willem Kees en Hanna Gerrit Jan Arienne Zuidwolde (Dr.) 15 augustus 1977 Sparrenlaan 8 Een dienst van woord en gebed zal gehouden worden in de Geref. kerk in Zuidwolde op vrijdag 19 augustus om 12.00 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal daarna in besloten familiekring plaatsvinden in Meppel. Beha van simplex en kant. Funklioneel model mei gevoerde cups en steungevende balemlies aan de zi|kanlen. Kleur wil. skin. Malen B. C 75/95 Almkerk, 16 augustus 1977 Midgraaf 14A Voorburg, 17 augustus 1977 De rouwdienst zal gehouden woi-den D.V. vrijdag 19 augustus a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Voorstraat 14 te Almkerk, waarna de te raardebestelling zal plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats aan de Zoetelaarssteeg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk aanwezig te willen zijn. Geen bloemen De begrafenis vindt aansluitend plaats om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Oude Diedenweg te Wageningen. Heden is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Margaretha Schuurman oud-verloskundige van „Mardi Santosa" te Surabaja, in de ouderdom van 85 jaar. Amsterdam: C. J. Schuurman Den Haag: Mevr. S. H. Schuurman Den Haag: A. C. Schuurman Meppel: B. Schuurman-Ubels Den Haag: H. Schuurman-Nijhoff Den Haag: J. N. Schuurman-van der Wal Neven en nichten. Rijswijk, 17 augustus 1977. Corr.-adres: Halleystraat 4, Den Haag. «De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Burg. van Karnebeeklaan 13, Den Haag; bezoek donderdag van 4-5 uur en vrijdag van 10-12 uur. De begrafenis zal plaats hebben vrijdag 19 augus tus om 12.30 uur op „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38, Den Haag. Vertrek van de rouwkamer om 12.10 uur Naadloze beha van glanzende "Fricoi. Kan ook als haller-beha worden gedragen. Kleur; skin. Malen: 8 70/80 „De Heere bewaart de eenvoudigen; ik was verzwakt, maar Hij heeft mij verlost." Ps. 116: 6. Heden nam de Heere tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid onze zeer geliefde zuster en tante Jaantje Vreugdenhil op de leeftijd van 67 jaar. Wij gedenken in dankbaarheid dat zij ons altijd met haar warme belangstelling en liefde om ringde. Namens de familie: L. Vreugdenhil-Klapwijk Rotterdam, 16 augustus 1977. Correspondentie-adres: Familie Roos Burgemeester Meineszplein 32b, Rotterdam-3006. GEEN BLOEMEN De begrafenis is bepaald op vrijdag 19 augustus op de begraafplaats te Hazerswoude om 3.00 uur. Daaraan vooraf is er een samenkomst in het verenigingsgebouw, Raadhuisplein 8, te Hazers woude, om 2.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo leren in het verenigingsgebouw. Rom. 14:8 Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren. Heden heeft de Heere, op Zijn tijd tot Zich geno men onze geliefde broer, zwager en oom Arend Verschoor Echtgenoot van E. van Dueren den Hollander Zijn leeftijd was 62 jaar. Familie Verschoor Familie van Dueren den Hollander •Almkerk/Fijnaart, 16 augustus 1977. „Mijn wegen zijn niet Uwe wegen. Mijn gedachten zijn niet Uwe ge dachten. Verdrietig zijn we door het plotselinge heengaan van mijn fijne vriendin en onze tante Jooske Rot-van den Burg Dankbaar zijn we voor de goede vriendschap en steun die we van haar mochten ontvangen. Piet en de kinderen bidden wij de kracht toe die zij zo hard nodig hebben. Drachten. 17 aug. 1977 Anneke Wester en de kinderen. Heden is plotseling van ons heengegaan mijn beste vriend en onze geliefde vader en grootvader Johan Antonie van Waveren op de leeftijd van 73 jaar. Haamstede: M. J. Röell-Cramer Reeuwijk: C. de Keijser-van Waveren, J. C. M. de Keijser Janine, Iris en Marijn Haarlem: H. S. van Waveren R. van Waveren-Groeneveld Hans, Harold, Eddy en Simon Rijswijk: H. van de Putte-van Waveren P. van de Putte Hermineke en Ewou Dordrecht: S. M. Munning-van Waveren M. Munning Roeland en Maarten Schoorl: G. M. Mulder-van Waveren F. Mulder Haamstede, 17 augustus 1977 Kloosterweg 53 Geen toespraken De rouwdienst is bepaald op zaterdag 20 augustus a.s. om 13.15 uur in de Gereformeerde kerk te Haamstede, waarna de begrafenis zal plaatsvin den. Gelegenheid tot condoleren in de kerk na de begrafenis. Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... Heden nam de Here nog vrij plotseling tot Zich onze lieve broeder en oom Na een langdurig lijden heeft God tot Zich geno men onze lieve Schoonzuster en Tante Cornelia Johanna Wessels-Van der Veen weduwe van Ds I. K. Wessels, destijds pred. te Harlingen, in de ouderdom van 81 jaar Bergen op Zoom: C. Wessels-Douw Wassenaar: J. Ph. Poley M. J. Poley-Wessels Tiel: A. R. P. Stellingwerf-Wessels P. Stellingwerf Sneek: M. Wessels-Van 't Sant Nijmegen: C. van Gelderen Goes: P. Wessels-Roose Neven en nichten 12 augustus 1977 Derk Zigterman weduwnaar van Trijntje Scheedier, in de ouderdom van 87 jaar. Heemstede: H. Burger-Zigterman Coevorden: G. Zigterman Klundert: A. Slagter-Zigterman Neven en nichten. In de leeftijd van 81 jaar is overleden onze oud- directeur Johannes Antonius Kolkman Hij was vanaf 1930 commissaris van onze onder neming en directeur van de Volkskrant van 1947 tot en met 1958. U kunt helpen obstakels te voor komen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of horen. Laat uw invloed gel den in uw vereniging, op de school van uw kinderen, in uw werkkring, overal waar de bewegingsvrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt dnen? En hoe? Voor nicer informatie: A.V.O. Nederland •VereniRintf van arbeids- en welzijnszorg voor mindervaliden. Bos en Limmerplantsoen, CIDD Amsterdam. MllUu teL 020 872401. TT"..-.- Met name in de uitermate moeilijke opbouwperio- de van de na-oorlogse jaren heeft de heer Kolk man zich onschatbare verdiensten verworven door de consolidatie na de onstuimige groei van de VolksTcrant als landelijk ochtendblad. Hij onderscheidde zich daarbij als een humaan en bekwaam ondernemer. Wij zijn hem daarvoor dankbaar. Putten, 11 augustus 1977. Leijsbornstraat 6. Zijn nagedachtenis ligt verankerd in de conti nuïteit van onze onderneming. Directie, Hoofdredactie en medewerkers van de Volkskrant. Woensdagochtend is uit haar lijden verlost en door haar Heiland thuisgehaald Xitia de Graaf geboren 1 juni 1914 Hilversum: M. Boor-de Graaf K. Boor J. de Graaf G. de Graaf A. S. Buning-de Graaf H. Buning G. E. de Graaf Heden overleed na een moedig gedragen lijden onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Antoinetta Adolfina Catharina Hoogkamer in de leeftijd van ruim 75 jaar Uit aller naam: W. E. van Putten-Hoogkamer Cattepoelseweg 341, Arnhem Wolfheze, 17 augustus 1977 Huize „Het Schild", Woifhezerweg 101. Geen bloemen: Voor ons plotseling, is uit ons midden weggeroe pen het hoofd van de H. J. van Wijlenschool, de heer Hilversum, 17 augustus 1977 Peerlkampslaan 12 De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde heer Ds. F.H. Von Meyenfeldt, zal worden gehou den op zaterdag 20 augustus a.s 's morgens om 11 uur in de aula van de begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kolhornseweg te Hilversum, waarna de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van bovengenoemde begraafplaats. G. N. F. Schenck Moge God zijn vrouw en familieleden de kracht geven met ons dankbaar te zijn voor al hetgeen de heer Schenck is geweest. Amsterdam. 16 augustus 1977 Bestuur, leerkrachten en leerlingen. Puhlikatic aangeboden door dil blad, in samenwerking met de Stichting Idecle Reclame SIRE De crematie is bepaald op vrijdag 19 augustus a.s. om 13.00 uur in het crematorium „Moscowa" te Arnhem. Vertrek vanaf Huize „Het Schild" om 12.30 uur. In plaats van kaarten

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10