V FAMILIEBERICHTEN DEM-PRIJZEN zijn dus FABRIEKSPRIJZEN Voor het opgeven van een kleine gerubriceerde UUli advertentie in twee grote ochtendbladen. ZATERDAG 13 AUGUSTUS 1977 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. GETROUWD Simon Bronkhorst Theodora H. Eggink Morsweg 22, Leiden 13 augustus 1977 Inplaats van kaarten Dankbaar en blij hopen wij D.V. zondag 21 aug. a.s. met onze ouders: Koert Meijering Aly Meijering- Elzinga te gedenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen: Janny en Dinand Wim Joke. U kunt onze ouders felicite ren op maandag 22 aug. van 20-23 uur in 't Haoler- hoes' te Hooghalen. Hooghalen aug. 1977. De Drift 11 Wat ons het lie/ste is mag leven op uw adem Dankbaar en blij berichten wij u dat op 9 aug. 1977 is geboren Gerdien Ali-jan Leo Kaptein Bettie Kaptein-Vlieg Laura. Helios 27, Hoogeveen. Aan allen die 2 augustus 1977 voor ons tot een fijne dag hebben gemaakt, onze hartelijke dank H. A. Homan A. Homan- van der Devre Huize Badoon, Bentveld Met toestemming van onze wederzijdse ouders zullen wij, zo God het wil, van 25 augustus 1977 ons hele leven voor elkaar zijn. Daartoe is op die dag de huwelijkssluiting om 13.00 uur in het gemeentehuis te Westerbork. De inzegening van ons huwelijk door de weleerw. heer Ds. K. J. Gerber om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Westerbork. Gelegenheid om te feliciteren is er van 16.30 uur tot 17.30 uur in Hotel „De Koekoekshof' in Elp. Gerrit de Vries Emmaweg 23 Zandvoort Privé-adres- Hogebrinksweg 3, Elp. Aly v.d. Vinne, Hogebrinksweg 3 Elp 1952 - 1977 Op 22 augustus hopen we 25 jaar getrouwd te zijn. Op 31 augustus is het 25 jaar geleden dat we de pastorie Introkken. Met onze kinderen willen we dit graag vieren op maan dag 22 augustus. We houden dan „open huis" tussen 5 uur en half 7 in het Dienstencentrum van de Geref. Kerken, Burg. de Beau- fortweg 18, Leusden. A. VOS J. VOS-VOOGD Eemnes, Rietgors 78 Dankbetuiging Ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest ontvin gen wij vele kaarten. Tijdens de receptie werden wij in overweldigende mate persoonlijk gelukgewenst, 's Avonds konden wij genieten van een groots familie- en vriendenfeest. Voor alle blijken van belangstelling zijn wij U oprecht dankbaar. Klaas Brouwer Pie Brouwer-de Jong: Wilnis, Raadshuisstraat 28 'De eer der kinderen zijn hun ouders' l Spreuken 17:6) Dankbaar berichten wij, dat onze ouders, schoon- en grootouders Hendrik de Berg: en Cornelia Vermeulen op zaterdag 20 augustus hopen te vieren, dat zij veertig jaar getrouwd zijn. Als u hen wilt feliciteren, dan kan dat op zaterdagmid dag 20 augustus in het gereformeerde jeugdgebouw 't Slag, Slag 19, Rotterdam-Zuid. De receptie duurt van drie tot half vijf. Wij zijn er ook: Jaap, Corry, Mirjam, Esther, Jan, Nel, Henk, Mark, Evelien, Henk, Nel, Henco, Thiemo, Johanan, Trix, Niek, Harald, Ronald. Roelie, Ruud, Hannie, Peter, Lies, Arno, Peter. Ronnie, Robert, Corrie, Thijs, Jeannette, Jossie, Louise. Pieter, Dick, Frans, Ina, Ben. „De Here kent de zijnen". In diepe verslagenheid delen wij mede dat zeer plotseling uit ons midden is weggenomen onze lieve zoon, broer, zwager en oom ds. Hendrik van Benthem in de leeftijd van 52 jaar, echtgenoot van Adriana van der Blom Onze enige troost is de wetenschap dat Henk thans leeft bij zijn Heer, dien bij als dienaar des Woords met grote liefde en totale inzet heeft gediend. Wij bevelen Ank en de kinderen in de hoede aan van Hem die alleen waarlijk troosten kan. Vollenhove: H. van Benthem sr. G. van Benthem-Apperlo Bant (N.O.P R. Rook J. Rook-Beukema Emmeloord: C. de Valk-van Benthem B G. de Valk Tietjerk: L. van Benthem B. van Benthem-Hiddema Vollenhove: Jac. van Benthem J. J. van Benthem-Uffels Vollenhove: J. van Benther G. J. van Benthem-Krijger Woudenberg: L. H. R. van Rennes-van Benthem M. P. van Rennes neven en nichten Vollenhove, 11 augustus 1977 Halleweg 7A. Onze ouders en grootouders G. P. J. van Alkemade en C. H. van Alkemade-Kwakkelstein zijn 18 augustus 50 jaar getrouwd. Wie vieren deze dag in kleine kring Mocht u van belangstelling blijk willen geven, dan kunt u zich richten tot onderstaand adres. Minervaplein 12m Amsterdam-Zuid. Drachten: P. C. Hacquebord-van Alkemade A. Hacquebord Lilian en Anne-Gerard Amsterdam: C. van Zweden-van Alkemade C. G. van Zweden Corien en Hanneke Racine (Wis., USA): G. P. J. van Alkemade R. van Alkemade-Berger Kim. Glen en Rob Amsterdam: W. van Alkemade F. van Alkemade-Martin Frederik en Floris Amstelveen: D. J. van Alkemade J. P. W. van den Brander Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van Ds H. van Benthem predikant van de Gereformeerde Kerk te Middel burg. Wij zijn dankbaar voor wat hij voor de classis Middelburg en voor de kerken binnen deze classis heeft betekend. Moge de Heere zijn vrouw en kinderen troosten en kracht geven. Namens de classis Middelburg van de Gereformeerde Kerken: G. J. van Pijkeren, praeses J. H. van Geldere, actuarius 11 augustus 1977 De kerkeraad voor Algemene Zaken en de Wijk- kerkeraad Zuid-Oost van de Gereformeerde kerk van Apeldoorn ontvingen met ontroering het be richt dat hun vroegere predikant ds. H. van Benthem plotseling van zijn aardse taak is ontheven. God trooste en bemoedige mevrouw van Benthem en haar kinderen in deze moeilijke dagen. Namens de K.A.Z. Ds. G. Y. Vellenga, h.t. praeses C. Munk, scriba. Namens de Wijkkerkeraad Ds. G. A. Westerveld, praeses G. Elzenga, scriba. Met ontroering namen wij kennis van het plotse ling overlijden van Ds H. van Benthem Gereformeerd predikant te Middelburg Met dankbaarheid gedenken wij de trouw en toewijding waarmee hij voorheen onze kerk mocht dienen. Moge de Here aan mevrouw van Benthem en haar kinderen troost en kracht geven dit zware verlies te dragen. Namens de Gereformeerde Kerk van Leeu warden: K. J. de Jong, praeses P. Vlasman, scriba Leeuwarden, 11 augustus 1977. Met verslagenheid in ons hart en dankbaar voor wat hij voor de kerk van Wieringerwerf tussen 1953 en 1957 door Gods genade betekende, geven wij u kennis van het plotseling heengaan van ds H. van Benthem predikant te Middelburg. op de leeftijd van 52 jaar. Moge de God van alle vertroosting mevrouw Benthem en haar kinderen veel troost en kracht schenken. Namens de Kerkeraad: Ds J. Cziria, praeses J. de Vries, scriba Wieringerwerf, 12 augustus 1977 Vervuld van droefheid geven wij kennis van het overlijden van de mede-oprichter van onze Stich ting. tevens eerste Voorzitter van ons Bestuur en tot op de dag van zijn overlijden onze adviseur Ds. Roelof Bakker Hij heeft zijn ideaal van de joods-christelijke toenadering op een inspirerende wijze a«n ons doorgegeven. Het Bestuur van de Stichting Nes Ammim Nederland Utrecht, augustus 1977. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te St. Pancras heeft met leedwezen vernomen dat in de afgelopen week is overleden Ds R. Bakker die van 1930 tot 1935 haar kerk als predikant heeft gediend. Ons leedwezen gaat uit naar mevrouw Bakker, kinderen en kleinkinderen. Ds M. Los, praeses L. den Ouden, scriba „Hij is verlost. God heeft hem welgedaan" Na een langdurig moedig gedragen lijden nam de Here tot Zich, mijn geliefde man. onze lieve zorg zame vader en opa Paulus Leendert Verhaar op de leeftijd van 62 jaar. Voorschoten: A. Verhaar-van der Vijver Piet en Beily Petra, Marieke, Paul Schiedam: Jacomine Voorschoten, 11 augustus 1977. Leidseweg 137. Geen bloemen Condoleance-bezoek zaterdagavond van 7.30-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 15 augustus a.s. om 2.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Voorschoten, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de begraafplaats „Rosenburgh" te Voor schoten. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden werd na een moedig en geduldig gedragen lijden van ons weggenomen onze lieve broer en zwager Paulus Leendert Verhaar in de ouderdom van 62 jaar. Hij zal altijd in onze herinnering blijven voort leven. E. J. Hoogendijk-Verhaar Joh. Hoogendijk Vlaardingen, 11 augustus 1977 Philips de Goedestraat 28 Ik ben wel bewaard. „Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft" Psalm 121 Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis dat heden, na een geduldig gedragen ziekte, uit ons midden is weg genomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Gerard van Muiden op de leeftijd van bijna 80 jaar. Gouda: E. van Muiden-Olieroek T. Schultz-van Muiden C. Schultz A. van Muiden C. van Muiden-de Jong Sittard: W. Bruinink-van Muiden W. Bruinink Gouda: D. W. van Muiden A. M. J. van Muiden-van den Berg Nootdorp: G. van Muiden A. G. J. M. van Muiden-Albers Nieuwkoop: E. G. Groen-van Muiden J. A. Groen Woerden: N. W. Groenendijk-Lovy C. Groenendijk Klein- en achterkleinkinderen Gouda, 12 augustus 1977. Eerste Kade 30. De overledene is thuis opgebaard en wij ontvan gen uw condoleantiebezoek gaarne zaterdag- en maandagavond a.s. van 7.00-9.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 16 augustus a.s. te 12.00 uur op de algemene begraafplaats „IJsselhof" te Gouda. Geen bloemen Dan ga ik op tot Uw altaren, tot U, o bron van zaligheid. Dan mag mijn ziel Uw heil ervaren en dankbaar ruisen alle snaren. Voor U die al mijn vreugde zijt en eindloos mij verblijdt Psalm 434 De Heere nam tot Zich onze lieve moeder en grootmoeder Cornelia Johanna Wessels- van der Veen sinds 5 maart 1939 weduwe van Ds I. K. Wessels in de leeftijd van 81 jaar Rotterdam: F. M. C. Wessels Teteringen: E. H. Scha gen-Wessels G. H. Schagen Hans Kees Machteld Groningen: R. J. C. Wessels H. H. C. Wessels-Potman Joost Christiaan Groningen, 12 augustus 1977 Iepenlaan 104 Een rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 16 augustus 1977 te 11.30 uur in het gebouw van de Begrafenisvereniging Algemeen Belang. Es doornlaan 187 te Groningen, waarna in de kring der familie de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Harlingen. Gelegenheid tot het betuigen van deelneming op maandag 15 augustus 1977 tussen 19.00 en 20.00 uur in het gebouw van Algemeen Belang. Op 81-jarige leeftijd heeft de Heere tot Zich geno men onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante Cornelia Johanna Wessels-van der Veen weduwe van Ds. J. K. Wessels Bussum: J. C. van der Veen Groningen: H. R. J. van der Veen M. J. van der Veen-Duvekot Heelsum: H. J. van der Veen S. C. van der Veen-Weenink Bussum: A. E. H. van der Veen neven en nichten Groningen, 12 augustus 1977. God heb ik lief, want die getrouwe Heer Heeft uit gend mij tot Zijn kind verkozen Hij bleef bij mij, Hij troostte telkens weer, Nu mag ik Hem voor eeuwig toebehoren Verzekerd van Gods genade is heden, na een gezegend leven, van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze geliefde Vader, Opa, Broer en Zwager Johannes Hanegraaf weduwnaar van Anthonia Schoonheim op de leeftijd van ruim 83 jaar. Uit aller naam: S. Hanegraaf-Hollander Bilthoven, 11 augustus 1977 St Hubertuslaan 27 Liever geen bezoek aan huis. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Soestdijkseweg 265 Z te Bilthoven. De rouwka mer is zaterdag geopend van 16.00-16.30 uur. Maandag 15 augustus om 10.45 zal er een dienst gehouden worden, welke geleid zal worden door de weleerwaarde Heer Ds. J. Korpershoek in de „Morgensterkerk" aan de Dierenriem te Biltho ven, waarna gelegenheid tot condoleren aldaar. De begrafenis zal plaatshebben van 12.00 uur op de Algemene begraafplaats „Brandenburg", le Brandenburgerweg te Bilthoven. Heden bereikte ons de droeve mededeling dat na een smartelijk doch moedig gedragen lijden op 44-jarige leeftijd te Brookfield-Chicago van ons is heengegaan onze lieve schoondochter en schoon zuster Truus Schaafsma weduwe van Gerrie Hulzebos Fam. D. Hulzebos Breda, 12 augustus 1977. Piet Avontuurstraat 31. Heden ontsliep in vrede onze lieve zuster, schootv T) zuster en tante JJ Zegerina Elisabeth Ketel 14 december 1895 11 augustus 1977 J. C. Boon-Ketel Dr. M. A. Vente, exec.-test. Utrecht, 11 augustus 1977 Huize Zuylenstede, Perudreef 8 mé Gelegenheid tot afscheidnemen in Huize Zuyleiy stede, zaterdag van 18.30-19.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in Huiz«_ Zuylenstede maandag 15 augustus te 11.15 uur,'ar waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Soest4et bergen", Gansstraat, Utrecht. In Jezus ontslapen, onze lieve zorgzame man, vader en opa Hendrik Peters, echtgenoot van Maria Johanna Schuurman, ridder in de orde van Oranje-Nassau. oud 75 jaar. Ps 91 1 Wie in de schuilplaats des Allerhoog- sten ts gezeten, vernacht in de scha duw des Almachtigen. Utrecht: M. J. Peters-Schuurman Goes: Ria W. Kaashoek-Peters Bram M. P. Kaashoek Ariëtta Rink Engelien Utrecht, 10 augustus 1977. Prof. van Bemmelenlaan 4. Correspondentie-adres: Patijnweg 24, Goes. De wens van vader was om in alle stilte in Goes te worden begraven. Voor de vele blijken van deelneming die wij moelf ontvangen na het overlijden van onze zuster, schoonJ ter en tante Ebeltje Pasterkamp betuigen wij U onze hartelijke dank. g Fam. Pasterkamp Fam. Koedijk Broek op Langedijk, Augustus 1977. Voor Uw medeleven dat wij mochten ondervinden^ het overlijden van onze lieve vrouw, moeder, zuster^' grootrpoeder frjj Sjoukje Bouma-Braaksma LP betuigen wij U onze welgemeende dank. r^1 Uit aller naam: Jac. Bouma Apeldoorn, augustus 1977 Loolaan 41-82. Daar het voor ons erg moeilijk is u allen persoon- lijk te bedanken voor de zeer vele blijken van e(j medeleden na het overlijden van onze lieve doch- n ter en zuster )ee Willemien Drenthei K; betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. {JU Namens de familie: Chf C. Drenthel-Hoftijzer Aalten, Haartseweg 12 Wij ontvingen zoveel fijne en vaak onverwachte reacLy; na het plotseling overlijden van onze onmisbare nv i vader en zoon *|en Hans Nobbe dat het ons niet mogelijk is iedereen persoonlijke— bedanken. Dit meeleven heeft ons zeer getroost. i Ineke Nobbe-Misdorp Bart Marjolein Heieen en wederzijdse ouders. Ermelo: augustus 1977. Lijsterlaan 8. DEM MEUBELFABRIEK maakt ook voor u het ideale BANKSTEL. Onze kollektie omva klassieke, moderne en massief europees eiken modelier Wist u dal het bijzondere van ons is dat u zelf kunt kiezen, wélke stof (enige tientallen kwaliteitei en wélke kleur (meer dan 150 tinten) u op wélk van onze modellen wilt laten maken? Indien bedenkt dat wij bovendien elk model op verzoek in 1 - 2 - 3 - 4 - zits maken en sommige zelfs i hoekkombinatie dan begrijpt u dat het aantal mogelijkheden voor u "eindeloos" is. En toch korte levertijd mogelijk. Kortom: wij maken het bankstel zoals u dat aan ons opdraagt Door onze jarenlange ervaring in het vervaardigen van bankstellen is de wijze van konstrukti zó perfekt, dat wij u rriet gerust hart 5 jaar lang schriftelijk garantie geven op deze konstruktit Ondanks het feit dal kwaliteit en service bij ons op de eerste plaats staan, is de prijs voor h( produkt dat wij leveren laag. De levering is nl. direkt van de fabriek naar de klant. toonzalen: ■m»1«rd«ni overtoom 371 culemborg (fabriek) bergen op zoom houtweg 8 wassenaarstraat 15 amsterdam noord zonneplein (tuindorp oostzaan) den haag weimarstraat 263 nieuw loosdrecht santpoort noord oude molenmeent 4 narcissenstreat 4 (achter knorr-fabr. h'sum) slledrecht voorhout rivierdijk 432 loosterweg 5 Geopend ma. t/mza. tot 18 u. Op koopavond tot 211>. Int. tel. 03450-2602. Als "Pijltje" in Trouw en als "Victorie" in de Volkskrant. Samen 365.000 betalende abonnees.Dagelijks aantal lezers: ca.één miljoen.(NOP '75) Opsturen aan Trouw, Postbus 859, A'dam. In linkerbovenhoek vermelden V/P u> SB O 3 e B ^^Schriif hier uw tekst. 1 letter per hokje.Cijfers, leestekens en woordtussenruimten tellen voor 1 letter. Minstens 2 reeels beschrijven. Prijs per plaatsing (excl.4% BTW) 1 2 9,65 3 IS,44 4 19,30 5 25,09 Plaatsingsdatum(s)_ Naam Adres Plaats Telefoon Handtekening

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8