Moemendaal verpleegkundige ziekenverzorgende hoofd medische dienst MANPOWER paviljoenshootd m/v dm haag ziekenverzorgenden (m/vr) biëtist(e) gemeente arnhem gediplomeerd gediplomeerd Bezigheidstherapeut(e) hoofd verpleegkundige m verpleeghuis HOGEWEV weesp afdelingshoofd J nDoo operatie verpleegkundigen anaesthesie- verpleegkundigen wjf verpleegkundigen diakonessenhuis utrecht >t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL 25 dirislilijk psxfliirilnsili zirkriiliiiis Ter beheersing en kontinuering van de kwaliteit van de verpleging en verzorging van onze bejaarde patiënten vragen wij enige die werkzaam willen zijn binnen "Uitzicht biedt plaats aan 135 patiënten. Naast verpleging en verzorging vindt er een intensieve, kortdurende observatie en behandeling plaats. "Dorestad" biedt plaats aan 130 patiënten, die langdurig verpleging en verzorging behoeven. De plaatsing van deze patiënten geschiedt in leefeenheden van 12 personen, en wel op zodanige wijze, dat elke eenheid zoveel mogelijk is aangepast aan de mogelijkheden van de patient. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het Ziekenhuiswezen zijn van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de adjunkt direkteur personeelszaken a.i., Monsterseweg 93 te Den Haag. Ook kunt u telefonisch kontakt opnemen en /of nadere informaties verkrijgen onder telefoonnummer 070 - 254125, toestel 269 A en/of nadere informaties verkrijgen ond€ I telefoonnummer 070 - 254125, toestel 269. Gemeente Ziekenhuis vraagt: Het gemeente Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 465 bedden. De maaltijen worden in de centrale keuken geportioneerd via een centraal voedseldistributie-systeem. In samenwerking met de aanwezige diëtiste zal zij/hij de volgende taken toebedeeld krijgen: het samenstellen en berekenen van diëten en kontrole op de uitbreiding hiervan. voorlichting geven aan klinische en poli klinische dieetpatiënten. het adviseren van de leiding van de voe- dingsdienst inzake het samenstellen en bereiden van maaltijden. het meewerken aan het tot uitvoering brengen van het rapport „normalisatie diëten". Salaris overeenkomstig landelijke regeling. De gemeente Arnhem kent uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals studiekostenregeling, vergoeding van ziektekosten, verhuiskosten vergoeding e.d. Schriftelijke sollicitaties richten aan de personeelsafdeling van het Gemeente Ziekenhuis, Wagnerlaan 55 te Arnhem. PROTESTANTS CHRISTELIJK BEJAARDENCENTRUM 'HUISTER LEEDE' TE LEERDAM, vraagt voor haar modern centrum van 145 bewoners en 60 flatwoningen een full-time Salaris volgens c.a.o. bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van 'Huis ter Leede' Eiland 1 te Leerdam. Voor inlichtingen kunt U bellen 's morgens tussen 9-10 uur, tel. 03451-4241 Verpleeg- en Verzorgingshuis Nieuw Herlaer 2 Amsterdam Buitenveldert telefoon 020-442044 De Buitenhof is een modern verpleeg- en verzorgings huis waarin 500 bewoners en 300 medewerkers gezamelijk aan hun eigen leef- en werkgemeenschap bouwen. Onze afdeling bezigheidstherapie biedt hulpmogelijkheden om sociaal kontakt te bevorderen door o.a. het stimuleren en ohtwikkelen van hobby's, zowel individueel als in een groep. Op korte termijn hebben wij behoefte aan een ter kompletering van ons team (7 personen). Ook de ontspanningsaktiviteiten, zowel in- als buitenhuis worden door het team georganiseerd. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met Hetti von der Fuhr, hoofd bezigheidstherapie, tel. nr. 020 - 44 20 44, toestel 146. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, tav. Hr. van Poecke. iedereen leest de krant altijd en overal. BREEDE VLIET - Poortugaal is een in aanbouw zijnd huis voor demente bejaarden, behorende tot de Stichting tot hlnsves ting, verzorging en verpleging van bejaarden Meeuwenplaat te Hoogvliet: waartoe al een verzor gingstehuis en een serviceflat behoort. Breede Vliet wordt gepland op de mogelijkheid van huis vesting van ca. 150 bewoners en 150 personeelsleden. Gezocht wordt een Deze funktionaris is lid van het direktorium. Tot zijn taken behoren o.m het geven van leiding aan de medische/ paramedische dienst. Hi| draagt samen met de hoofden en eerste medewerkers van de onderdelen die deze dienst vor men. zorg voor het adequaat funktioneren hiervan het toezien op en het bijdragen aan het tot stand komen van een volledig behan delingsplan, waartoe een zeer goede on derlinge samenwerking bevorderd moet worden. het dragen van verantwoordelijkheid voor de medische aspekten van diagnose en behandeling; het zorg dragen voor goede samenwerking tussen zijn dienst en de overige verpleeghuisfunktionanssen; het onderhouden van kontakten met de kon sulentenstaf: het opstellen van een kon- septbegroting voor zijn dienst e.d. Voor deze belangrijke positie gaan de ge dachten uit naar een arts met interesse voor geriatrie die er belangstelling voor heeft om in nauw teamverband te komen tot een ade quate behandeling welke gericht is op gene zing. reaktivering. resp. begeleiding van de bewoners. Hij dient een zinvolle integratie van de diver se disciplines binnen zijn dienst te bevorde ren. Geboden wordt een funktie waarin in moder ne zin de behandeling, verpleging en verzor ging wordt aangepakt. Van veel belang daar bij is zijn bereidheid om het gehele beleid in teamverband te bespreken ook voor wat be treft zijn eigen vakgebied Eventueel verder gewenste inlichtingen tele fonisch onder nr. 010-771833 toestel 5. uit sluitend op diwo. en do. van 9-10 uur Als de belanghebbende dit wenst, zullen de resultaten van een eventueel psychologisch onderzoek eerst met hem worden besproken Rapportering aan de opdrachtgever volgt alleen na zijn toestemming Van de kon kluste ontvangt hij een afschrift Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige gegevens worden onder nummer 1463 ingewacht bi/ Psychologisch Adviesbureau Dr. J.G.H. Bokslag bv, Nieuwe Binnenweg 474, Rotterdam, tel. (010) 77 18 33 academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam Op de verpleegafdeling Dermatologie (22 bedden) ontstaat per 1 november 1977 de vacature voor de functie van Voor deze functie zijn het bezit van het diploma staf/kaderopleiding en ervaring in het leidinggeven gewenst. Voor tijdelijke huisvesting zijn eventueel kamers beschikbaar Verpleegkundigen die belangstelling voor dit specialisme hebben, kunnen telefonisch inlichtingen verkrijgen bij mevrouw H.J. Kemperink, Coördinerend Hoofd verpleegkundige, telefoon: 020-548 34 28. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117 te Amsterdam Manpower Uw partner bij verpleeg kundig werk Bent u die verpleegkundige die wel eens iets anders wil dan verplegen? Neem dan snel kontakt op met ons kantoor op de Heiligeweg 9, Amster dam, tel. 020-227081. Tevens zoeken wij voor Amsterdam, Utrecht en Den Haag: ziekenverzorgenden verpleegkundigen fysiotherapeuten o.k. assistenten Voor inlichtingen kunt u bellen: Amsterdam, Heiligeweg 9. tel. 020-227081. l'trecht. Oude Gracht 184. tel 030-334404 Den Haag. Plein 10. tel 070-624661 Hogewey te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Erwordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen met o.a. Bussum. Hilversum. Amersfoort en Amsterdam. Voor ons verpleeghuis zoeken wij een (30 bedden) Voor deze funktie zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die in het bezit is van de diploma's Ziekenverpleging A en/of B Naast de medische behandeling en verpleegkundige verzorging wordt veel aandacht gegeven aan fysiotherapie, logopedie en kreatieve therapie Wij verwachten dat u beschikt over leidinggevende kapaciteiten en bereid bent in goede samenwerking met het huidige team u in te zetten voor het handhaven van de bestaande goede sfeer Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de regeling van de Nationale Ziekenhuisraad Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de medische direkteur, de heer B P. Verhoog, Verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1Weesp. tel (02940) 11451 bij wie tevens nadere informaties kunnen worden ingewonnen. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam Binnenkort komt het specialisme Neurochirurgie in ons ziekenhuis "en behoeve hiervan is op de operatiekamer plaats voor bij voorkeur met neurochirurgisch» ervaring. Voor tijdelijke huisvesting zijn eventueel kamers beschikbaar De heer M Vinke. Coördinerend Hoofdverpleegkundige zal u gaarne inlichtingen verstrekken. Telefoon 020-548 48 75. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaan 111 7 te Amsterdam fTf-ph Oiakonessenhuis Utrecht, een ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers heeft plaats voor op diverse afdelingen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. T.M.C. Koie, hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, telefoon (030) -528111. toestel 1109. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de Personeelsdienst, Bosboomstraat 1 te Utrecht. PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN heeft de mogelijkheid om ruim 300 pitientea te behandelen en te verplegen. Binnenkort ontstaat de vakature Hoofd Verplegingsdienst Van deze medewerkt stier, die rechtstreeks onder de adjunkt-direktrice zal ressorteren, wordt ondermeer verwacht dat hij/zij in staat zal zijn tot: - hiding geven aan- en verantwoordelijkheid dragen voorhet functioneren van de gehele Verplegings dienst plus O.K. selectie van verpleegkundig- en verzorgend perso neel - het mede ontwikkelen, introduceren en begeleiden van nieuwe verpleegtechnieken en methodieken. het leveren van een eigen bijdrage aan een moderne bedrijfsvoering het medewerken aan de vorming van de leeding-verpleegkundigen, in nauw overleg met de Afdeling Opleiding. - bet samenstellen van begrotingen en organisatie schema's voor zijn/haar dieast. Voor de uitvoering van deze funktie vragen wij een verpleegkundige met: - een gerichte Hogere Beroepsopleiding. ervaring op het gebied van organisatie en leidinggeven. Daarnaast strekt tot aanbeveling dat de te benoemen funklionaris/esse beschikt over: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid - goede kontaktuele eigenschappen. De salariëring zal zijn nr. 28 t/m 38 volgens de inpassingstabel C.A.O. Ziekenhuiswezen. De overige arbeidsvoorwaarden zij conform bovengenoemde C.A.O. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectie-procedure. U wordt verzocht Uw sollicitatie te richten aan de direktie, Compagnonsplein I. Drachten. Wij verzoeken U in de linkerbovenhoek van de enveloppe de letter H.V. te vermelden? *t Bouwhuis in Enschede is een project van de protestants christelijke oudervereni ging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep, ernstig en matig geeste lijk gehandicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen, kunnen hierin worden opgenomen. Zij worden gehuisvest in paviljoens, die elk bestaan uit zeven wooneen heden voor zes of twaalf bewoners. Zo mogelijk nemen zij van daaruit deel aan dag- aktiviteiten. Over 3 paviljoens en 21 wooneenheden verdeeld hebben wij thans ruim 200 pupillen opgenomen. In augustus 1977 openen wij een vierde paviljoen voor 72 bewoners. Kort daarop een paviljoen voor 30 bed-box kinderen. Ons eerste paviljoenshootd zal het komend jaar met de opleiding worden belaét. In verband hiermee willen wij graag spoedig in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van Her paviljoenshootd is een sleutelfiguur in de lunkhe-groep "wonen" en moet samen mei de groepsleiding vorm geven aan hel woongebeuren. inzicht in de eisen die In een dergelijke ieetgemeenschap worden gesteld aan het welzijn en da ontwikkeling van de bewoners is dan ook essentieel, evenals de bereidheid om daarin de ouders hun plaats te geven. Wij denken aan een medewerk(st)er met de volgende opleiding: Diploma Z-verpleegkundige ol Diploma A B ot B-verpleegkundige Een vervolgopleiding daarop ot de deelname aan een voortgezette opleiding en ervaring vormen een pluspunt Ook degenen die een H.B.O.-V ol H.B.O.-I.W. opleiding hebben gevolgd kunnen solliciteren. Volgens landelijke norm ligt het salaris tussen f 2681,- en 3323,- bruto per maand. Een positiet christelijke levensinstelling achten wij voor deze lunktie noodzakelijk. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. Bent U geïnteresseerd in deze funktie, dan zenden wij U graag nadere inlormaties, vergezeld van een sollicitatieformulier. Deze kunt U onder vermelding van het vaka- turenummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouw huis. Welnaweg 100 te Enschede.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 25