li ziekenverzorgsters bejaardenverzorgster Menno Simonszhuis stafverpleegkundigen deEgmontshof deEgmontshof GENEESHEER - DIRECTEUR verpleegkundigen en ziekenverzorgenden B-VERPLEEGKUNDIGEN (gedipl.) fysiotherapeut(e) verpleeghuiscentrum berkelpaviljoen/leeuwerikweide HOOFD AFDELING VERZORGING -M/V- stafverpleegkundige diakonessenhuis utrecht waarnemend hoofd opeen verpleegafdeling. ziekenverzorging iisi üüjüJLS fysiotherapeut CHRISTELIJK SANATORIUM VOOR NEUROSEN EN PSYCHOSEN TE ZEIST DOCENT(E) VERPLEEGKUNDE Ju Ermelo Stichting "FEITHENHOF" Elburg Gediplomeerd bejaarden verzorgster, RICHARD HOOGLAND STICHTING l/TRECHT De Richard Hoogland Stichting heeft in exploitatie het Verpleeg- en reaktiveringscentrum "Tamarinde", alsmede de verzorgingstehuizen "De Lichtkring" en "Waranda". Het bestuur zal gaarne in contact treden met een arts, die geïnteresseerd is in de functie van voor 'Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht. "Tamarinde" is een jong en goed geoutilleerd verpleeghuis waann een actieve staf gestalte probeert te geven aan de moderne visie op het verpleeghuis, waarbijbehandeling en leefmilieu twee even belangrijke peilers zijn. Het huis heeft plaatst voor 122 somatische patiènten en in voorbereiding is een uitbreiding met 80 bedden voor psychisch gestoorde bejaarden. Van de geneesheer-directeur wordt verwacht dat deze in het directieteam voor de dagelijkse gang van zaken zorg draagt, waarbij speciaal de medische en paramedische behandeling onder leiding van de medische directie staat. De medische behandeling wordt mede door een tweede arts gedaan. Gedacht wordt aan een arts van protestants-christelijke levensovertuiging, met ruime praktijkervaring, geriatrische belangstelling en bereidheid tot werken in teamverband. Salariëring volgens de richtlijnen L.A.D. in onderling overleg. Sollicitaties worden gaarne, binnen 3 weken na verschijning van deze advertentie, bij het bestuursbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht, ingewacht, (tel. 030-6112111. Verpleeghuis "De Egmontshor', Frans Halsstraat 1, Oud-Beijerland. (telefoon 01860-5100). "De Egmontshof' is een verpleeghuis, uitgaande van de interkerkelijke ProL Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o.. met een capaciteit van 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. In dit verpleeghuis, 15 km ten zuiden van Rotterdam gelegen, kunnen enkele gediplomeerde worden geplaatst. De rang, waarin men zal worden aangesteld is mede afhankelijk van de ervaring. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Voor telefonische inlichtingen en schriftelijke sollicitaties kunt u zich richten tot de verpleegkundig directeur zr. M. Makkenze. (m. of v.) In de sektor langdurig psychiatrische behandeling van ons ziekenhuis kunnen geplaatst worden enkele die de opleiding tot groepsverpleegkundige willen volgen. De sektor langdurig psychiatrische behandeling omvat afdelingen waarbij de aktivering en gedragsbeïnvloeding op de voorgrond staan. De taak van de groepsverpleegkundige omvat o.a.: Begeleiden en trainen bij zelfverzorging van patiënten - begeleiden naar en helpen bij de aktiverende bezigheid. - Coördineren van de behandeling - deelname aan het overleg in het behandelteam. We verwachten van deze funktionarissen: - Bereidheid tot samenwerking - Bereidheid zich verder te ontwikkelen in de begeleidingsmethodiek van de afdelingen Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van sollicitatieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling personeelszaken, tel. 03417 - 4848 Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de geneesheer-direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Huize'DE SCHUTSE' Hemsterhuisstraat 123 Amsterdam-Slotervaart Telefoon 020-150666 In ons prot. chr. tehuis waar ca. 150 bewoners worden verzorgd willen wij ons team van medewerksters graag aanvullen met enkele en een in full-time dienstverband. r Salarisregeling volgens de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt U richten aan de direktrice Zr. A.A. Nagel. Het Verpleeghuiscentrum Berkelpaviljoen/LeeuwerlkwekJe, zoekt voor de afdeling Fysiotherapie kontakt met een voor afwisselende poliklinische-, klinische- en reaktiveringswerk- zaamheden. Wij vragen: - een voltooide opleiding fysio therapie zo mogelijk enige ervaring. Wij hanteren de rechtspositie regeling van de Gemeente Zut- phen. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de heer T. Ezerman, Hoofd van de Afdeling Fysio therapie. tel. nr. 05750-10533. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Afdeling Personeelszaken p/a Ooyerhoekseweg 8 te Warnsveld. 77-16 In de staf van het Menno Simonshuis is ontstaan de vakature van Het Menno Simonszhuis is een bejaardencentrum van de Verenigde Doopsgezinde Gemeente te Amsterdam. Het huis is gelegen in Amsterdam-Bui- tenveldert. Het biedt huisvesting aan 310 bewoners; er is een kleine afdeling voor groepsverzorging. De taken zijn tweeërlei: organisatie van de dagelijkse werkzaamheden, waarin de te benoemen funktionaris wordt bijgestaan door 5 afdelingsassistenten die leiding geven aan 25 bejaarden helpsters; opstelling van trainings-programma's, begeleiding van kursisten en stageaires, introduktie van nieuwe bewoners, medewerking aan bezigheids- en rekreatieprogramma's voor de bewoners, etc. Bij de uitvoering van bovengenoemde taken is een voortdurend kontakt met de bewoners noodzakelijk. Begrip en respekt voor de oudere mens vormen de basis voor de taakuitvoering van de afdeling. Het is gewenst, dat de kandidaat zich laat leiden door een oecumenisch gerichte levensovertuiging. Naast een gerichte beroepsopleiding wordt een meerjarige ervaring in een soortgelijke of daarmee vergelijkbare funktie van belang geacht. In verband hiermede denken wij aan een kandidaat in de leeftijd van 30-35 jaar. Bij de sollicitatie wordt gebruik gemaakt van de adviezen van een externe bedrijfspsycholoog. De honorering geschiedt naar schaal 10 van de CAO voor Bejaardenhuizen (max. .3.468.- per maand). Inlichtingen worden verstrekt door de direkteur, dhr, H. Slettenhaar, Noordhollandsestraat 11081 AS Amsterdam, tel. 020- 44 04 44. Sollicitaties te richten aan de voorzitter van de personeelkommissie, dhr. H. Nauta, Gunterstein 48, Amsterdam - Buitenveldert. Diakonessenhuis Utrecht, een ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers heeft op de kraamafdeüng plaats voor een Voor deze funktie zoeken wij een verpleegkundi ge. die in het bezit is van het certificaat "Kraamspecialisatie" of die minimaal een jaar ervaring heeft op een kraamafdeüng en bereid is de opleiding Kraamspecialisatie te volgen. Aanstelling zal geschieden in da rang van Verpleekundige A. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. M. Oskam, hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, telefoon (030) 528111. toestel 1115. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Personeelsdienst, Bosboomstraat 1 te Utrecht. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Ons verpleeg- en reaktiveringscentrum "Tamarinde" is een modern geoutilleerd huis met 122 bedden voor somatisch zieken. Er zijn 4 afdelingen met 30 bedden, waar gewerkt wordt met teamverpleging. Reak- tivering, revalidatie en ADL-training krijgen er veel aandacht. "Tamarinde" zoekt kontakt met 'verpleeg kundigen die belangstelling hebben voor de bevordering van een prettig leef- en werkklimaat. Funktie: Schriftelijke sollicitaties aan de verpleegkun dig direkteur de heer R.J. van Essen, Neckardreef 6 te Utrecht (tel.informaties: 030-611211). Verpleeghuis "De Egmontshor. Frans Halsstraat 1, Postbus 1119 te Oud-Beijerland. "De Egmontshof" is een verpleeghuis, uitgaande van de interkerkelijke Prot. Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o. met een capaciteit van 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. In dit verpleeghuis, 15 km ten zuiden van Rotterdam gelegen, start per 5 september a.s. weer een nieuwe cursus voor opleiding tot het diploma Jongens en meisjes, bij voorkeur met een prot. christelijke levensovertuiging, die voor 5 september 1977 17 jaar zijn geworden en in het bezit zijn van een diploma MAVO 3, of diploma 3 of 4 jaar voortgezet onderwijs, of diploma lager beroepsonderwijs met 2 examenvakken volgens C-programma en de rest volgens B-programma, of diploma verzorgingsassistente dan wel BVB 1. Op deze opleiding, welke 2 jaar duurt en gedurende welke men in principe intern is, is de per 1 januari 1977 in werking getreden CAO voor het ziekenhuiswezen van toepassing. Belangstelling? Verzoeken om inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de Opleiding, zr. H. v.d. Stel, telef. 01860-5100. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice Zr. Makkenze van "De Egmontshof". Dit verpleeghuis met 150 bedden, zoekt op korte termijn een (mnl./vrl.) Samen met een klein team komt u te werken op een goed geoutilleerde afdeling. De salariëring is, afhankelijk van de ervaring, volgens de richtlijnen van de CAO in de gezondheidszorg. Zij die binnenkort afstuderen, kunnen eveneens solliciteren. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de afdeling, de heer van Giffen, telefoon 05200-40333, toestel 139. De direktie ontvangt graag uw schriftelijke sollicitatie. HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE Uitgaande van de Christelijke Vereniging 'Het Zonnehuismet verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardingen. Zu/dhorn en Zwolle Het Sanatorium is een open psychiatrisch zieken huis met 230 plaatsen, verdeeld over kleine afde lingen voor kortdurende psychiatrische behandeling, sociotherapeutische gemeenschappen en een cen trum voor geronto-psychiatrische observatie, be handeling en reaktivering. In het leidinggevend team van een afdeling voor kortdurende psychiatrische behandeling en van een geronto-psychiatrische afdeling is plaats voor enkele De voorkeur gaat uit naar kandidaten met de diploma's A en B die graag werken in een aktieve behandelafdeling. Funktie-informatie wordt gaarne verstrekt door het Hoofd Verplegingsdienst (telefoon 03404 - 218 22, toestel 140). Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de direktie, Oude Amhemseweg 260 te Zeist. VELDWIJK is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca. 800 patiënten worden behandeld en verpleegd. Het gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. Bij de afdeling Opleidingen van ons ziekenhuis ontstaat binnenkort een vakature voor een t.b.v. de opleiding tot ziekenverzorgende. In ons ziekenhuis nemen 40 leerlingen deel een de opleiding tot ziekenverzorgende. Eén docentfe) en één praktijkbegeleid ster in volledig dienstverband zijn verantwoordelijk voor het goed functioneren van deze opleiding. Als partner hebben we een verpleeghuis in de omgeving. Samen hebben we een zelfde aandeel in de opleiding. - het koördineren van de opleiding in samenwerking met het verpleeghuis het verzorgen van de lessen psychiatrische ver pleegkunde - kontakt onderhouden met de verschillende uurdo- Taak: - het begeleiden van leerlingen en leerlingen-groepen het voorbereiden en afnemen van eksamens Vraag: - het diploma ziekenverpleging A B docentenopleiding of studerend hiervoor gezien het karakter van ons ziekenhuis is een christelijke levensovertuiging gewenst ervaring strekt tot aanbeveling Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met het Hoofd van de opleidingen, de heer J.B. Aarnoudse, tel. 03417-4848. toestel 473. Sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur van het Psychiatrisch Ziekenhuis In ons bejaardentehuis (41 bew) is plaats voor een In verband met de wisselende diensten is intern wonen vereist. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Salaris volgens C.A.O. bejaardentehuizen. Inlichtingen en sollicitatie bij de Direktrice Mej. H.G. Heuvelink, Ledige stede 6 Elburg, tel. 05250-1334

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24