453 Spionageverhalen in de Bibliotheek. W naanderheem PERSONEELCHEF DAGBLADEN arts waarnemend hoofdverpleegkundige Diaconessenhuis Heemstede BELEIDS- MEDEWERK(ST)ER CULTURELE ZAKEN vrije universiteit Bouw- en Expl. Mij. DE LINDE B.V. inschrijving donderdag 25 augustus 1977 Lees toch watje lekker vindt ,,J? Stichting Christelijke Verpleeghuizen Perscombinatie N.V. te Amsterdam, redacties advertentie-afdelingen en abonnementen-afdelingen wetenschaps- voorlichter (m/v) huishoudelijk werk verpleegkundige een konsulent- psychiater geestelijk gehandicapten verzorgen...A ZATERDAG 13 AUGUSTUS 1977 Door de gevestigd te Nieuw-Loosdrecht is een aanvang gemaakt met de bouw in: BANT 1 vrije eek tor-woning n t garage koopsom 7159.000.- zonder verdere kosten. ESPEL 8 premie-woningen met schuur of garage koopsommen v.a. /116.000 - zonder verdere kosten totale premie van f7.000.- tot f13.920 6 vrije sektor-wonèngen twee onder één kap met garage koopsommen v.a. f153.000.- zonder verdere kosten RUTTEN 2 premie-woningen V der één kap met garage koopsommen f127.600.- zonder verdere kosten totale premie f5.5S 8 vrije sektor-woningen twee onder één kap met garage koopsommen v.a. f 152.000.- zonder verdere kosten. FINANCIERING MOGELIJK TOT 100'/. VAN DE KOOPSOM1 Voor nadere inl. en tek. bij de direktie-makeiaars onr. goederer B.V. UMACO Postbus 14069 te Utrecht tel 030-511321, b g g. 035-55982 FA. G.H. VOORMA Et ZN: Postbus 729 te Hilversum tel 035-15561. b.g.g. 13048. Theologische Hogeschool «ao de Gereformeerde Kerken In Nederland, Koornmarkt 1 en Oude.tr.at 6. Kampen Tel.nr. 05202-17811 De van de eerstejaars studenten aan de Theologische Hogeschool zal zijn op om 10.30 uur in het gebouw Koorn markt 1. Degenen die zich willen laten inschrij ven, dienen mee te nemen: kopie van getuigschrift gymnasi um, atheneum, h.b.s. of h.b.o.; kopie van cijferlijsten; aanbeveling kerkeraad voor de theologiestudie; 3 recente pasfoto's. Direkt aansluitend op de inschrijving volgt de introduktietijd. KENNISGEVING. Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op vrijdag 2 september 1977 te 14.00 uur ten Provinciehuize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun col lege zullen behandelen de tegen het bestemmingsplan „De Wijngaard" van de gemeente Doorn ingediende bezwaar schriften. Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE De Stichting Christelijke Verpleeghuizen te Amsterdam, waarvan uitgaan de verpleeghuizen 'De Poort' (220 bedden) en 'Horizont' (60 bedden) vraagt voor haar Medische Dienst een die geïnteresseerd is in verzorging en begeleiding van chronisch lichamelijk zieken en geestelijk gestoorde bejaarden. Lesgeven aan de leerlingen van de opleiding tot zieken verzorgende behoort eveneens tot de werkzaamheden. Medewerking wordt verleend aan het volgen van een kursus e.d. ter ondersteuning van de kennis van de geriatrie. Wij werken vanuit de christelijke grondslag. Salariëring volgens de richtlijnen van de L.A.D. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te richten aan de direktie van de Stichting. Hugo de Grootkade 20, Amsterdam, Telefoon 020 - 82 63 05. uitgeefster van onder meer Het Parool, Trouw en de Volkskrant zoekt een Deze functionaris, die direct rapporteert aan het Hoofd Sociale Zaken, is verantwoordelijk voor het personeetwerk ten behoeve van de van onze drie dagbladen en een aantal weekuitgaven. Zijn taak zal hoofdzakelijk bestaan uit: - het deelnemen in de ontwikkeling van de personele organisatie - het personeelbeheer - het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van het sociaal beleid. De werkzaamheden worden verricht in samenwerking met twee assistent-personeelchefs en een administratief assistente Voor deze door de aard van de werkcontacten zeer boeiende functie zoeken wij een ervaren personeelchef van HBO-, academisch of vergelijkbaar niveau. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de huidige personeelchef, de heer A. van Assseldonk, telefoon 020 - 92 68 70, toestel 265 of in de avonduren tot mevrouw L. Witmer, telefoon 021 59 -1 41 59. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Perscombinatie N.V., personeelafdeling, Wibautsriaat 131, Amsterdam, ter attentie van mevrouw L. Witmer. PROVINCIE DRENTHE Bij het bureau cultuur, jeugd, sport en onderwijs van de vierde griffieafdeling ..welzijnszaken'' is plaats voor een Functie-inhoud: Van deze functionaris wordt verwacht dat hij/zij - met gebruikmaking van de ontwikkelingen op het sociaal-culturele terrein op nationaal- en regionaal niveau een bijdrage levert aan het door gedeputeerde staten te voeren beleid op die terreinen van zorg welke aan het bureau zijn toevertrouwd; - zich in het bijzonder belast met vraagstukken betreffende de subsidiëring van instellingen en activiteiten op het terrein van de cultuur; - als vervanger van het bureauhoofd optreedt. Functie-eisen: Naast een op het niveau van deze functie afge stemde opleiding is ervaring vereist met betrek king tot vraagstukken op het terrein van cultuur en de daarmee samenhangende organisato rische en financiële aspecten, hetgeen o.m zou kunnen blijken uit de vervulling van beleidsad- viserende functies in de culturele sector. Voorts zijn goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheid onmisbaar. Salariëring; Voor de vervulling van deze functie wordt de rang van referendaris geboden (salarisgrenzen van 3.697.- tot f 4,870.- per maand). Naast de interprovinciale ziektekostenregeling zijn de bij de overheid gebruikelijke rechtsposi tieregelingen van toepassing. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na de ver schijning van dit blad worden gericht aan het hoofd van de afdeling personeelszaken ter pro vinciale griffie van Drenthe, Westerbrink 1. Assen, onder vermelding van vacaturenummer 66 in de linkerbovenhoek van de sollicitatiebrief en de envelop. amsterdam Bij de Dienst Pers en Voorlichting bestaat een vacature voor een die verantwoordelijk zal zijn voor de voor lichting over de wetenschapsbeoefening binnen de universiteit. Taakomschrijving adviseert faculteiten, vakgroepen en in dividuele leden van de wetenschappelij ke staf over de wetenschapsvoorlichting; verzorgt de externe voorlichting over de wetenschapsbeoefening en onderhoudt de contacten met de media; levert een bijdrage tot de communicatie binnen de universiteit op het terrein van de wetenschapsvoorlichting; onderhoudt contacten op het gebied van wetenschapsvoorlichting buiten de uni versiteit. Vereisten brede belangstelling voor de weten schappen; publicistische vaardigheden; universitaire opleiding, bij voorkeur er varing met wetenschapsbeoefening. Van kandidaten wordt verwacht dat zij in stemmen met de christelijke doelstelling van de Vrije Universiteit Honorering vindt plaats overeenkomstig het rangenstelsel voor wetenschappelijke ambtenaren, afhankelijk van ervaring. Nadere inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij het hoofd van de Dienst Pers en Voorlichting, de heer G R. Knoop tel.: 020- 548 26 71 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 063-2337. kunt u richten aan de Dienst Personeelsza ken De Boelelaan 1105. Postbus 7161. Amsterdam Graag wil opgewekte weduwe (61) doen Voor alleenstaande man of weduwnaar. Haar handicap is geen hinder voor het werk. Vergoeding alleen kost en inwoning. N. Rietdijk-Rooderberg „De Kreek", Leeuweriklaan 34, 's-Gravenzande. Br. o. nr 1947 v.d.blad. InNaarden. aan de rand van het Gooi, staat het nieuwe verpleegtehuis Naarderheem. Dit moderne verpleeg tehuis biedt plaats aan 120 langdurig zieken en 60 geestelijk gestoorde bejaarden. Vanaf 1 oktober komt er een plaats vrij voor eert aflos HOOFD WACHT voor 4 5 nachten per 14 dagen. Deze funktie zien wij graag vervuld door een verpleegkundige die in het bezit is van diploma A (+B) enige jaren ervaring heeft belangstelling heeft voor de begeleiding van leerling-ziekenverzorgenden Nadere inlichtingen worden u graag verstrekt door het hoofd van de verplegingsdienst mevr. J. C. W. Hasenaar-Venmans. Sollicitaties te richten aan mevr. A. van der Sluis, verpleegkundig direktrice. prot. chr. centrum voor verpleging en reaktivering 7 van chronisch zieken in gooi-noord. amersfoortsestraatweg 1 naarden tel.02159- 46347 RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Voor ons verzorgingstehuis "Waranda", Neckardreef 10 te Utrecht wordt gaarne contact gezocht met een ervaren ter versterking van de staf. Betrokkene dient tenminste in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging A en belangstelling te hebben voor het bejaardenwerk. In "Warande" wonen 110 bejaarden en er is een ziekenafdeling van 8 bedden. Huisves ting is mogelijk in onze moderne personeels- flat. Sollicitaties te richten aan het bestuursbu reau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht; nadere informateis worden gaarne verstrekt door de direktrice van "Waranda" (tel. 030-611211). 't Ruige Veld observatie- en behandelingstehuis voor op de biel en zwakbegaafd nivo funktionerende kinde ren, vraagt: voor voorlopig 12 uur per week, die in samenwerking met de overige medewerkers mee wil werken aan het verkrijgen van inzicht in de problematiek van de kinderen; het zoeken van behandelingsmetho den en deze uitvoeren; het meedenken over het algemene beleid en toekomstige ontwikkelingen. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij 't Ruige Veld te; Rolde, tel. 05924-1234. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting Protestants Christelijk Medisch Kinder huis 't Ruige Veld, Haarweg 32 te Maarsbergen. WUje IT 'S dan ben je welkom in Noordwijk! Welkom in de Dr Mr Willem van den Bergh-Stichting Aan de voet van de duinen, dichtbij het strand ligt de Dr Mr Willem van den Bergh-Stichting, een protestants-christelijke inrichting. Daar wonen kinderen en volwassenen die geestelijk en vaak ook lichamelijk gehandicapt zijn. Zij krijgen hier een aangepaste opvóeding en aangepast werk. Wij nodigen je graag uit om ons te komen assisteren. Jouw helpende handen voor hun handicap. Je werkt in een aantrekkelijke omgeving. In feite een bijkomstigheid, maar het is toch beter voor de sfeer, je ontspanning, je inspiratie. Werken en weten Neen. 't is geen gemakkelijke baan Deze mensen hebben meer gerichte aandacht en verzorging nodig dan wie ook. Voor de introducties welke in sept./okt. 1977 beginnen, hebben wij nog plaatsen voor meisjes en jongens van 17 jaar en ouder, die in aanmerking willen komen voor de opleiding Z. I.v.m. de aard van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst. Om toegelaten te worden tot de opleiding moet je in het bezit zijn van het MAVO- dipioma, eventueel het overgangsbewijs van de 4e naar de 5e klas van de HAVO, het Inas-diploma of het diploma K.V.J.V. OPROEP aan Z-VERPLEEGKUNDIGEN Zij die het Z-diploma reeds behaald hebben kunnen bij ons direct geplaatst worden. In onze chr. inrichting vragen wij uiteraard van onze medewerkers dat zij vanuit eigen overtuiging op positieve wijze bijdragen aan het realiseren van dit eigen karakter. Alle inlichtingen De inlichtingen die je verder nodig hebt staan in onze kleurenfolder. Die krijg je thuisgestuurd als je de bon inzendt. Je kunt natuurlijk ook bellen. In de folder staat ook iets over de informatiedagen waarop je - op onze kosten natuurlijk - de van den Bergh-Stichting kunt bezoeken. Ja, ik wil graag uw folder ontvangen. Naam:Leeftijd:- Ad res m/v Woonplaats: Vooropleiding:. Godsdienst: DR MR WILLEM VAN DEN BERGH-STICHTING Zwarteweg 20. Noordwijk, telefoon (01719) 19320. Op een van onze chirurgische afdelingen komt de functie vacant van: De afdeling telt 3d bedden Gaarne komen wij in contact met belangstellenden voor bovengenoemde functie, die - in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A, - ervaring hebben op leidinggevend en organisatorisch gebied. De salariëring geschiedt volgens de schaal van 1 e verpleegkundige A. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door Zr. C. Lohuis, Verpleegkundig-Directrice. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan2. Telefoon 023-319310

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 22